Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2015-08-29, 11:19
ZW
Autor Wiadomość
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-10, 20:12   ZW

Z racji coraz częstszych awantur w domu, w związku z czym poświęceniu czasu na naukę - nie będzie mnie przez pewien czas.

Do zobaczenia w maju, po maturach.
No, może ewentualnie w okresie Wielkanocnym i/lub ferii zimowych.


Na razie!
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-10, 20:14   

to okrutne że pierwszą rzeczą jaką muszę zrobić to przeniesienie tematu do bardziej pasującego działu.

kij z maturą, zostań z nami.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-10, 20:14   

Ojej, mam nadzieję, że u Ciebie wszystko będzie w porządku. :(
Powodzenia na maturach!!
Ja wrócisz już nie będziesz miał ostrzeżenia :)
Trzymaj się ciepło!

[ Dodano: 2014-01-10, 20:15 ]
Sharvari napisał/a:
kij z maturą

Nie demoralizuj :P
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-10, 20:19   

love178 napisał/a:
Ojej, mam nadzieję, że u Ciebie wszystko będzie w porządku. :(


Niby mam ponad 40% z próbnej z polskiego, koło 60 z matmy i 80 z angielskiego - ale to za mało, szczególnie w związku z średnią około 3.


"Rozmawiałam z matką <Tu podaj nazwisko kolegi>, siedzi po kilka godzin nad książkami DZIENNIE... (tu wstaw tekst godzinnej pogadanki) [nieważne że jestem jedyną osobą ze znajomych która nie pije i w ogóle]".

Czasem będę wpadał.
Jak będę miał luźniejszy dzień.
Ale rzadziej.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-10, 20:21   

Hm, ktoś kto w ciągu 1,5 miesiąca napisał ponad 700 postów tak po prostu odchodzi? Matura to pikuś, nie masz się czym przejmować, tylko wszyscy tym straszą jakby to była nie wiadomo jaka przeszkoda :) Wpadaj do nas od czasu do czasu :)
_________________
 
 
Jemszyszki 
Miszcz!


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 534
Skąd: ja ją znam?

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-10, 20:23   

Nie żebym się cieszył... Ale przegonie Cie w ciągłym czasie na forum! Muhahahahahahhahaha!
_________________
Ludzie zakładają, że lubię szyszki.
Lubię.
=====================
Nabijam godziny na forum.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-10, 20:23   

Matki zawsze patrzą na cudze dzieci xP Mnie wysłała w gimnazjum na strasznie drogi kurs z angielskiego, mimo iż miałam najlepsze oceny w klasie, bo mój kolega z klasy chodzi i jego mama powiedziała, że matura za 5 lat będzie trudna. Ech, tyle kasy wyrzuconej w błoto, ja na tamtych zajęciach prowadzącą poprawiałam xP
No nic, dobrze, że postawiłeś na naukę, mam nadzieję, że będziesz z siebie zadowolony na końcu :)
_________________
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-10, 20:28   

love178 napisał/a:
Ojej, mam nadzieję, że u Ciebie wszystko będzie w porządku. :(
Powodzenia na maturach!!
Ja wrócisz już nie będziesz miał ostrzeżenia :)
Trzymaj się ciepło!

Podbijam :piwo:
widzu napisał/a:
"Rozmawiałam z matką <Tu podaj nazwisko kolegi>, siedzi po kilka godzin nad książkami DZIENNIE... (tu wstaw tekst godzinnej pogadanki) [nieważne że jestem jedyną osobą ze znajomych która nie pije i w ogóle]".

Mam podobnie. Tylko kogoś porównują do mnie :-D
love178 napisał/a:
Mnie wysłała w gimnazjum na strasznie drogi kurs z angielskiego, mimo iż miałam najlepsze oceny w klasie

Też mam podobnie, tylko u mnie jest takie coś, że "ucz się języków bo to przyszłość, nie dogadasz się z angolami itd." Ku*wa umiem angielski na tyle, żeby się swobodnie dogadać.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-10, 20:32   

^AdijoS^ napisał/a:
Ku*wa umiem angielski na tyle, żeby się swobodnie dogadać.

No i tu jest ta bariera, oni sami nie umieją, więc myślą, że Ty też nie umiesz, ja się uczę kilku języków i rodzice uważają, że słowa po angielsku nie umiem zamienić :D
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-10, 22:06   

Davos napisał/a:
Hm, ktoś kto w ciągu 1,5 miesiąca napisał ponad 700 postów tak po prostu odchodzi? Matura to pikuś, nie masz się czym przejmować, tylko wszyscy tym straszą jakby to była nie wiadomo jaka przeszkoda :) Wpadaj do nas od czasu do czasu :)


Ej, ja nie umarłem, wrócę.

Może mi się uda znaleźć dla was czas raz na tydzień, albo dwa.
Teraz naprawdę mam stresujący okres w życiu, szczególnie związany z maturą z fizyki, na którą się zapisałem a umiem... niewiele, pomimo korepetycji.

Spokojnie, I am alive :P
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Samara 
Loża Szyderców
1=t, 2=y, 3=g, 4=h


Wiek: old
Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 1050
Skąd: studnia

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-10, 22:07   

Szkoda, że teraz będziesz rzadziej wchodził :< Trzymaj się tam i powodzenia ;)
_________________
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-10, 22:22   

nie przejmuj się wynikami próbnej, one są zawsze o wieele niższe niż te z właściwej matury (przynajmniej u mnie tak było, chyba żadnej próbnej z polskiego nie zdałam ;p a matematyka rozszerzona to była porażka, za to na maturze poszła mi świetnie :D tylko angielski zawsze mi podobnie wychodził)

więc tak. próbne matury nic nie znaczą. a jak będziesz ciągle siedział nad książkami to się zamęczysz i nic z tego dobrego nie wyjdzie :D a ten chłopak który ciągle się uczy jest po prostu kujonem, ty potrafisz myśleć i jesteś inteligentny bo bez spędzania całego życia na nauce miałeś nie takie złe wyniki i w maju będą jeszcze lepsze! mówię ci :D
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-10, 22:27   

do czasu matury i tak wszystko zapomnisz, a nie dasz rady przed nia powtórzyć wszystkiego. Matę poćwicz, wzorów sie nie ucz, bo dostaniesz, z polskiego poczytaj streszczenia lektur, żebyś wiedział na jakiej podstawie lać wodę. Z językami ucz sie po prostu na bieżąco na sprawdziany, powtórz gramatyke, słówek sie na mature nie ucz i to styknie. Ja osobiście nie zrobiłem nawet nic co tutaj wypisałem, tylko pracę na ustną napisałem i wykułem.
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-10, 22:30   

AnswersMaster napisał/a:
do czasu matury i tak wszystko zapomnisz, a nie dasz rady przed nia powtórzyć wszystkiego.


Zawsze coś zostanie, a w domu nie będę miał pogadanki że się nie uczę.

W sumie pogadankę że się nie uczę na maturę mam od połowy drugiej klasy liceum :P
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-10, 22:32   

Teraz mnie ciekawi jedna rzecz. W szkole średniej też tak każdy temat z lekcji wciskają, że może być na maturze? My w gimbazie ciągle takie teksty słyszymy, tyle, że o egzaminie gim.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-10, 22:35   

^AdijoS^ napisał/a:
Teraz mnie ciekawi jedna rzecz. W szkole średniej też tak każdy temat z lekcji wciskają, że może być na maturze? My w gimbazie ciągle takie teksty słyszymy, tyle, że o egzaminie gim.

Nie wiem czy wciskaja, ale jeśli tak to kłamią :D Pierwsza część to czytanie z zrozumieniem, do którego się nie uczy, a druga to napisać wypracowanie na temat podanego wiersza, do którego też sie nie trzeba uczyć, bo jest podany, albo do lektury i tu omawianie lektury może sie akurat przydać, jeśli nie jest się samemu w stanie wpaść na jakiejś argumenty, ale to trzeba nie mieć wyobraźni.
_________________
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-10, 22:38   

Piosenka pożegnalna:
Demis Roussos feat. SlownikOrtograficzny napisał/a:
Hear the wind sing a sad, old song
it knows widzu leaving us today
Please don't cry or his heart will break
when he go on his way

Goodbye widzu goodbye
goodbye and au revoir
as long as you remember us
I'll never be too far

Goodbye widzu goodbye
Mistrzowie always will be true
so hold us in your dreams
till you come back to forum
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-10, 22:40   

SlownikOrtograficzny napisał/a:
Piosenka pożegnalna:
Demis Roussos feat. SlownikOrtograficzny napisał/a:
Hear the wind sing a sad, old song
it knows widzu leaving us today
Please don't cry or his heart will break
when he go on his way

Goodbye widzu goodbye
goodbye and au revoir
as long as you remember us
I'll never be too far

Goodbye widzu goodbye
Mistrzowie always will be true
so hold us in your dreams
till you come back to forum

Zaśpiewam z/w :-D
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-10, 22:41   

^AdijoS^ napisał/a:
Teraz mnie ciekawi jedna rzecz. W szkole średniej też tak każdy temat z lekcji wciskają, że może być na maturze?


Ja na każdej lekcji angielskiego słyszę "This is a typical matura topic".
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-10, 22:42   

AnswersMaster napisał/a:
Nie wiem czy wciskaja, ale jeśli tak to kłamią :D Pierwsza część to czytanie z zrozumieniem, do którego się nie uczy, a druga to napisać wypracowanie na temat podanego wiersza, do którego też sie nie trzeba uczyć, bo jest podany, albo do lektury i tu omawianie lektury może sie akurat przydać, jeśli nie jest się samemu w stanie wpaść na jakiejś argumenty, ale to trzeba nie mieć wyobraźni.

dokładnie. jak zobaczyłam arkusz próbnej z polskiego to prawie parsknęłam śmiechem. byłam przygotowana na test z całej wiedzy o epokach, sztukach, lekturach, a tu tak jak napisał AM, czytanie ze zrozumienie z tylko jednego tekstu plus wypracowanie.

ja się boję najbardziej ustnych :/ nienawidzę odpowiedzi ustnej bo denerwuję się jak debil, a do tego dochodzi stres, że obcy ludzie i dużo od wyniku zależy. a dodatkowo dopiero w święta dowiedziałam się o istnieniu pracy maturalnej... :( nie dość, że mam książki przeczytać i gadać o nich przez 15 minut, to jeszcze pisać coś, borze.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.112 sekundy. Zapytań do SQL: 32