Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Mistrzowie - Historia alternatywna
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-18, 01:49   

Tja, a potem bym wziął forsę od zleceniodawców i wymyślał jak najwięcej nowych sezonów, wprowadzał do każdego odcinka sceny - zapychacze, byle tylko mieć więcej materiałów,a ludzie by coraz bardziej narzekali i hejcili, że "kiedyś to były nawet dobre opowiadania, ale teraz to gówno i komercha" :P
_________________
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-18, 02:20   

Hahaha zaje biste :d potwierdzam to tym, bo przeczytalam cale :d. Przydomek V - r mnie rozbawil bardzo. V - r pobozny xd. Oczywiscie cale opowiadanie było zabawne.
:1m: :1m: :1m: :1m:
_________________
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-18, 04:32   

Haha, geniusz, qrwa, geniusz! :D Uśmiałem się nieziemsko, nawet mimo tego, iż od początku wiedziałem jak to się skończy. Przegit :ok:

BTW, ja lubię ciszę i spokój, chyba że akurat słucham muzyki :-D
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-18, 09:29   

Tekst godny 4000 postu. Gratuluję, dobra robota :)
W sumie to mój 200 post. Pozwolisz, że wręcze sobie medal.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-18, 09:45   

Świetne :) A końcówką rozwaliłeś system :-D
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-18, 10:22   

Davos napisał/a:
Wow, chyba szykuje się naprawdę coś ogromnego, skoro będzie na to potrzebne aż kilka miesięcy! Piszesz o nas encyklopedię? :D



Davos, czy ja wiem, czasem z braku czasu, chęci i ochoty jedno zdanie można pisać tydzień. :P [/b]
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
brutalka 
znerwicowana natrętnie


Dołączyła: 04 Lip 2014
Posty: 1162

Medale: Brak

Wysłany: 2014-08-18, 11:52   

widzu napisał/a:
Davos napisał/a:
Wow, chyba szykuje się naprawdę coś ogromnego, skoro będzie na to potrzebne aż kilka miesięcy! Piszesz o nas encyklopedię? :D



Davos, czy ja wiem, czasem z braku czasu, chęci i ochoty jedno zdanie można pisać tydzień. :P [/b]


Gdyby nie było chęci i ochoty, nic bym nie tworzyła ;p a z czasem bywa różnie, ale zaczęłam, drżyjcie ;p
 
 
Antlion 


Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 1407
Skąd: Sopot

Medale: Brak

Wysłany: 2014-08-18, 11:56   

Tylko ja wyobraziłem sobie Słycha w ten sposób?




A co do całości tekstu to nie będę oryginalny, było super :)
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-18, 12:30   

Zaje.biste
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-18, 12:48   

O kurde, ja nie mogę! Po prostu teraz mam taką bekę, że się cały czas chichram do monitora! :D
Ta cała alternatywna rzeczywistość, te wszystkie postaci genialne! Lewicowy Wojtek, Chodnikowy raps, "Ciporro" (:v). Ja jako zabójca JemSzyszki.

A końcówka...
Cholera jasna, Davos jesteś po prostu mistrzem! :1m: :1m: :1m:
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-18, 13:18   

Mistrzowiskie! :D świetna robota. Słychu mnie rozwalił doszczętnie xD i Wojtek czytający Marksa i Milo abstynent z przytakującym mu Bartkiem :-D Cały czas się śmiałem, po prostu mistrzowskie :1m:
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-18, 13:51   

dobre :D choć fakt, nie wszystko jest takie alternatywne :p ale fretkę mogłeś oszczędzić :( ona to moje dopełnienie życia i charakteru, alternatywnie mogłaby być grzeczna i mnie słuchać
 
 
R - y 
Nobody Girl


Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 2067

Medale: Brak

Wysłany: 2014-08-18, 14:10   

Mało mnie lol, ale historia boska! Uśmiałam się jak głupia :D
_________________
I'm staying here to end my life, down in the Rising Sun
Make my world go black, hit me like a heart attack, knock me flat on my back, just keep doing that thing you're doing
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-18, 14:23   

Zayeku*wabiste :1m:
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-18, 16:53   

Nic Ci nie napisze na temat tego opowiadania.

























Tzn. nic oryginalnego.
Powtórzę, to co napisali powyżej: Było po prostu zaje*iste, świetne, rewelacyjne, dalej pytaj Słownika o wyrazy bliskoznaczne :P

Ale dorzucę też coś od siebie.
Po pierwsze to dzięki wielkie, wiesz... :/
Przez Ciebie wyszedłem na idiotę. Siedzę w pracy i cała poczekalnia na mnie patrzy jak śmieję się do komputera jak Icy do sera, co chwila wybuchając jeszcze większym rechotem :/

A poza tym zauważyłem, po tym opowiadaniu jak dobrze można się poznać na forum. Tyle sytuacji, szczegółów wydobyłeś z nas wszystkich :piwo:

Niektórzy nowi mogą nie zrozumieć kilku akcji jak na przykład odejście Veona, wizerunek Antybristlera w necie, chudy wygolony Jankiel, to cechy które znają wszyscy którzy przesiadują na forum i są na bieżąco. Ktoś nowy lub ktoś z zewątrz nie zrozumie zanim się nie wdroży. Ale tak musi być bo bez tych akcji to opowiadanie dużo by straciło :-D

Słychu (sam jego nick) podrywający Icego wymiata :piwo:

Tak samo jak zupełnie zaskakujące zakończenie. Też jest po prostu The Best. Rewelacja :-D


Aha i jeszcze jedno. Jednego Ci nie wybaczę.
Wiesz jak to jest z tymi tekstami, które czytasz słysząc je w swojej głowie. Czyta się je "śpiewająco"
Przykład:
"DŁUŻSZE ŻYCIE KAŻDEJ PRALKI TO CALGON"



A Ty zamieściłeś dużo gorszy przykład:






















"Dzieeeeń doooobbbbrrrryyyyyyy"

Sorry ale nie umiałem tego inaczej przeczytać, tylko tak jak brzmiał oryginał (nie wiedząc jeszcze nawet kto się wita w tym opowiadaniu) ;)


:piwo: :piwo: :piwo: :piwo:
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-18, 18:31   

V - r napisał/a:
BTW, ja lubię ciszę i spokój, chyba że akurat słucham muzyki :-D


Hm, a kiedy Ty nie słuchasz muzyki? ;)

Mackers napisał/a:
W sumie to mój 200 post. Pozwolisz, że wręcze sobie medal.


Śmiało, nie krępuj się ;)


Antlion napisał/a:
Tylko ja wyobraziłem sobie Słycha w ten sposób?

Obrazek


No mniej więcej tak miał wyglądać :) No, może niekoniecznie z Białym Drzewem z Minas Tirith zrobionym z włosów na klacie :P
(jakby ktoś nie wiedział: http://oi55.tinypic.com/25k2yo7.jpg Tak mi się skojarzyło :) )

Sharvari napisał/a:
ale fretkę mogłeś oszczędzić :( ona to moje dopełnienie życia i charakteru, alternatywnie mogłaby być grzeczna i mnie słuchać



Tyle, że w alternatywnej rzeczywistości Ty nie lubisz fretek ;) Tzn. żywych, bo już np. pływające w zupie lubisz :P

R - y napisał/a:
Mało mnie lol,


Nom, Ciebie ze wszystkich jurorek jest tu najmniej, ale to wynika z faktu, że najmniej o Tobie wiem i nie poznałem jeszcze szczegółowo Twoich upodobań, które można by wykorzystać w opowiadaniu. Ale spoko, trochę z nami na forum pobędziesz i na pewno też znajdzie się jakiś element charakterystyczny dla Ciebie, tak jak np. slipy dla Widza :)

bartek82r napisał/a:
Po pierwsze to dzięki wielkie, wiesz... :/
Przez Ciebie wyszedłem na idiotę. Siedzę w pracy i cała poczekalnia na mnie patrzy jak śmieję się do komputera jak Icy do sera, co chwila wybuchając jeszcze większym rechotem :/


Wybacz ;) Ale w takim razie w kolejnym alternatywnym opowiadaniu będziesz pracownikiem, który od momentu wejścia do gabinetu do jego opuszczenia nie będzie ani razu wchodził na mistrzów i na forum :P

bartek82r napisał/a:
A poza tym zauważyłem, po tym opowiadaniu jak dobrze można się poznać na forum. Tyle sytuacji, szczegółów wydobyłeś z nas wszystkich


To prawda :) Jednak przez ten rok można było trochę poznać ludzi po drugiej stronie kabla, nawet jeśli się ich na co dzień nie widzi. Dział "Tacy jesteśmy" się przydał :) Ale najlepsze, że o ile poprzednie opowiadanie sobie wcześniej rozpisałem w postaci równoważników zdań tzn. jakie motywy wykorzystam, kto po kim się pojawi itp., o tyle wczorajsze było już dużym spontonem. Na pomysł wpadłem w sobotę, w niedzielę ok. południa przystąpiłem do pisania mając w głowie jedynie luźny zarys - wiedziałem tylko, że będzie alternatywna rzeczywistość i "odwrócenie" postaci, że będzie konkurs, w którym jurorkami zostanie 10 userek z naszego forum no i miałem zaplanowane zakończenie :D A oprócz tego zrobiłem sobie tylko listę stałych użytkowników forum, żeby nikogo nie pominąć. Reszta tzn. kto jak będzie się nazywał, jaki będzie mieć wygląd i zainteresowania no i same dialogi - to już powstawało na bieżąco podczas pisania.

bartek82r napisał/a:
Słychu (sam jego nick) podrywający Icego wymiata


W tym miejscu muszę podziękować Czarnej Mau... Rudej Maupie :P Bo to ona wymyśliła kiedyś na sb nick: "Słychu", a mnie się on wydał idealny do tego opowiadania więc go pożyczyłem. Mam nadzieję, że Maupa się o to nie obrazi :) Ale prawa autorskie do tego nicka jakby co należą do niej :D

bartek82r napisał/a:


"Dzieeeeń doooobbbbrrrryyyyyyy"

Sorry ale nie umiałem tego inaczej przeczytać, tylko tak jak brzmiał oryginał


Spoko, ja też już tego nie umiem inaczej wymówić niż po wojtkowemu :D


I w ogóle dziękuję wszystkim za miłe słowa :) Fajnie, że Wam się spodobało.
Ciekawi mnie czy Krokorok też to opowiadanie przeczyta :D
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-18, 19:57   

krokorok już przecież czytał to opowiadanie w tamtej gazecie w opowiadaniu. ;)
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-18, 20:17   

A no w sumie prawda. Krokorok jest zawsze krok przed wszystkimi ;) I to nawet o cały rok.
_________________
 
 
R - y 
Nobody Girl


Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 2067

Medale: Brak

Wysłany: 2014-08-18, 20:40   

No ja się domyśliłam, że to przez mój niedługi staż na forum jest mnie mało :) Ale fajnie było poczytać sobie takie coś! Gratuluję pomysłu!
_________________
I'm staying here to end my life, down in the Rising Sun
Make my world go black, hit me like a heart attack, knock me flat on my back, just keep doing that thing you're doing
 
 
brutalka 
znerwicowana natrętnie


Dołączyła: 04 Lip 2014
Posty: 1162

Medale: Brak

Wysłany: 2014-08-18, 21:19   

R - y, musisz wygadać jakieś pikantne szczegóły swojego żywota, a będzie o Tobie najwięcej :D Chociaż w sumie pikantne sny już były, więc może jednak coś bardziej normalnego, acz charakterystycznego ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.099 sekundy. Zapytań do SQL: 31