Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Zgłoś błąd na Mistrzowie.org
Autor Wiadomość
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-09-05, 20:35   

to poważny problem
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
maxx92 
Überszlachta

Wiek: 25
Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź

Medale: Brak

Wysłany: 2017-12-01, 11:14   

Witam. Jest problem ze stroną główną i poczekalnią. W poczkekalni nie widać wrzuconych screenów.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-12-01, 13:07   

maxx92, witaj. Zgłosiliśmy już to do administracji strony mistrzowie.org.
Dziękujemy za informację i zachęcamy do dalszej aktywności :)
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
kajus44 

Dołączył: 13 Lip 2020
Posty: 1

Medale: Brak

Wysłany: 2020-08-17, 13:05   

Witam.
Mam nadzieję, że uczestnicy forum żyją jeszcze, chociaż widząc daty ostatnich postów, uuuuuu, czarno to widzę. Znaczy, afroamerykańsko.
Opisuję problem: przy próbie kliknięcia "dobre" pod zrzutem zazwyczaj wywala mnie do początku strony. Muszę kliknąć post i dopiero wtedy udaje mi się polubić czyjś obrazek. Czasami jest tak, że na pierwszej stronie przycisk "dobre" działa, ale już na drugiej nie. i przy powrocie na pierwszą już też jest spieprzone. Dzieje się to na FF, Chrome, w komputerze i telefonie. Więc to chyba coś w kodzie strony. Ostatnio przeglądałem mistrzów na przeglądarce Samsunga w A7, i udawało się kliknąć "dobre", już myślałem, że będę mógł szczęśliwie dawać ludziom radość, ale gdzie tam, po paru razach dzieje się to samo. podejrzewałem spiskowo, że przeglądarka rozpoznaje mnie że ja to ja. Ale to chyba ponadnaturalne przyczyny.
Drogim problemem jest to, że praktycznie za każdym wejściem na stronę wyskakuje pytanie o zgodę na te wszystkie badania i reklamy. kurwicy można dostać. Klikam zapisz, odrzuć wszystkie, jedynie nie klikałem zaakceptuj, ale podejrzewam, że działoby się to samo.
jełsi jest tu jeszcze ktoś, kto zna rozwiązania moich problemów - proszę o pomoc.
Szymek Tolec.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-17, 13:11   

cześć, jako forum mamy się dobrze, co miesiąc wpada kilka tysięcy postów, natomiast jest to miejsce niestety dawno przez bogów (adminów technicznych) zapomniane

w sumie dobra okazja żeby ich tu zaprosić i rozwiązać też parę problemów z phpBB by Pszemo
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-17, 14:03   

Dzięki za info, zgłoszenie przyjęte :git:

Zapraszamy przy okazji do zapoznania się z forum :piwo:
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-17, 16:11   

macbed napisał/a:
rozwiązać też parę problemów z phpBB by Pszemo

:haha:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5574

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-17, 16:37   

kajus44 napisał/a:
Witam.
Drugim problemem jest to, że praktycznie za każdym wejściem na stronę wyskakuje pytanie o zgodę na te wszystkie badania i reklamy. kurwicy można dostać. Klikam zapisz, odrzuć wszystkie, jedynie nie klikałem zaakceptuj, ale podejrzewam, że działoby się to samo.
jełsi jest tu jeszcze ktoś, kto zna rozwiązania moich problemów - proszę o pomoc.
Szymek Tolec.


Kliknij, że wszystko akceptujesz to wtedy już nigdy więcej nie zobaczysz tego komunikatu.
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-17, 17:34   

i przy okazji oddasz Monster Media Group swój adres zamieszkania i numer telefonu

;)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 21