Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: widzu
2018-05-01, 10:13
TAJEMNICZA WYSPA
Autor Wiadomość
Tortuga
Włóż od tyłu - żółw


Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 7

Medale: Brak

Wysłany: 2017-10-18, 00:07   TAJEMNICZA WYSPA

Czas akcji - sierpień 1992, gdzieś nad Pacyfikiem.

To miał być spokojny lot. W samolocie panowała miła atmosfera. Większą część pasażerów stanowiła amerykańska Polonia.
Większość z pasażerów leciała do Polski odwiedzić dawno nie widzianą rodzinę. Z przesiadką w Pekinie. To była jedyna opcja, szalejący huragan Andrew całkowicie sparaliżował loty przez Atlantyk. Ale skoro w tej samej cenie (z powodu problemów) to czemu nie? W końcu od razu się trochę świata zobaczy. Szczególnie z tego faktu ucieszony był młody nerd, widocznie jednocześnie fanatyk Chin.

Wszystko szło wspaniale. Do czasu. - "O CHUJ!" - krzyknął ktoś wskazując na okno. Tuż za nim na jedynym ze spadochronów leciał pilot samolotu.

Nagle odezwał się głos z głośnika. To był drugi z pilotów. Musiał upaść na przycisk interkomu. "JA PIERDOLĘ CO ZA KURWA ZDRADZIECKI ZJEB!!!" - dało się słyszeć z głośnika. Chwilę potem nastąpił wybuch.


(...)


Przebudziliście się na wyspie. Wszędzie leżały szczątki samolotu.
- Halo, czy ktoś przeżył?! Niech da jakoś znać! Raz, dwa, trzy... Szenastu! Szenaście ocalałych!

Nagle dało się słyszeć donośny krzyk "DUDUDUDUUPAAA!", który urwał się tak szybko, jak się pojawił. Agonalnym tonem. Piętnastu. Zostało was już tylko piętnastu.


Zebraliście się jakoś do kupy.
Kiedy minął pierwszy szok, jakiś typ z petem odrzekł - "Dobra, ludzie, trzeba się jakoś zorganizować. Trzeba przeliczyć zapasy. Potem przetrwanie. Po pierwsze schronienie. Użyjemy części samolotu i drewna z tego wielkiego lasu. Potem woda. W teorii bez wody można przeżyć i ze 3 dni, ale przy tej pogodzie już przy drugim będzie ciężko. Na koniec jedzenie. A potem spróbujemy znaleźć pomoc. Ktoś do cholery wie gdzie jesteśmy?"

Wszyscy zaprzeczyli.

- "Nie możemy działać chaotycznie, bo nic nie zrobimy" - stwierdził gość z blizną - "Na początek się przedstawmy. Ja jestem Davos, ale możecie mówić na mnie Komandos. A Wy?"
- "macbed"
- "Śmieszek"
- "Lilith"
- "Kicerk"
- "Słownikke"
- "Sandra"
- "Antek"
- "Mackers"
- "Moris"
- "Nadir"
- "Ascara"
- "Kupa"
- "Ala"
- "icy" - dało się usłyszeć na końcu słaby głos - "Pilot. A ta co krzyczała to była Inessa, stewardesa. Chyba nie żyje."

- "Pilot, tak?" - stwierdził pytająco Davos - "Cóż, będziemy musieli pogadać później. Tajak Kicerk powiedział, trzeba się zorganizować. Najlepiej wybrać przywódcę grupy. Przeprowadźmy głosowanie."



[Po dodatkowe informacje zajrzyjcie na listę uczestników i do notatnika]
[Przeprowadzacie głosowanie. Nie głosujecie na siebie.]
Ostatnio zmieniony przez Tortuga 2017-10-18, 00:17, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-18, 00:24   

"Nie znacie mnie, nie znam was. Ale na pierwszy rzut oka widać, że Kircek nadaje się do roli przywódcy. Jesteśmy pośrodku niczego dlatego myślę, że nie warto się kłócić o rzeczy mało istotne. Teraz powinniśmy się zorganizować a jak już powiedziałem Kircek wydaje się osobą, która może zorganizować nas w odpowiedni sposób. Wydaje się, że wie co nie co o przetrwaniu w terenie opuszczonym nawet przez diabła"
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-18, 00:26   

"Lol nie mam pojęcia kim jesteście, równie dobrze mógłbym zagłosować na tę łąkę co leży tam martwa...
No ale dobra, wybieram Ascare, bo ma fajne nogi :brwi: "
_________________
 
 
kotmaalealamakota 
Loża Szyderców
Mother of evil


Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 1459

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-18, 00:42   

Niech będzie Davos, jest stary to może się nadawać :roll:
_________________
"Normalność to iluzja. To co jest normalne dla pająka... jest chaosem dla muchy. ~ Morticia Addams"
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-18, 00:49   

"dzięki za nominację, ziomek *zaciągnięcie szluga* sam bym siebie nominował heh... Cięzko powiedzieć, jak dobrze zauważyliście chuja o sobie wiemy, no ale kogoś wybrać trzeba a jeśli mam uczciwie wskazać kogoś po za sobą ehh... *drapanie po głowie* kurwa, jak tak patrzę se na was... to albo ty *zerka na śmieszka* albo ziomek z blizną. To znaczy drugi z blizną. Ty kurwa... komandos, o! *szlugens* Bo wyglądacie jakoś konkretnie."
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-18, 01:54   

"Kurwa mać, ale się pochrzaniło... Miałem za kilka godzin odbyć spotkanie z jednym typkiem, a on potrafi być bardzo nieprzyjemny, kiedy ktoś nie dotrze na spotkanie... I do tego zaginęły gdzieś moje szlugi, niech to szlag! Ale dobra, dość pieprzenia! Skoro już trafiliśmy na to oceaniczne zadupie, to tak jak wspomniał ten wyluzowany typ, Kicerk, trzeba by się jakoś zorganizować i wspólnie pomyśleć, jak wydostać się z tego gówna! Dzięki za głos, kolego. Ty też mi wyglądasz na kogoś, kto ma łeb na karku więc moim zdaniem nadawałbyś się na kogoś, kto będzie w stanie ogarnąć ten jebany burdel. A jeśli nie Ty, to ten drugi gość z blizną, jak Ci tam było... O właśnie, Śmieszek! Też mi wyglądasz na takiego, kto będzie wiedział, co robić. A trzeba działać szybko i zdecydowanie! Więc moim zdaniem któryś z Was powinien zostać liderem tej całej hałastry. Im szybciej obmyślimy jakiś plan, tym większą mamy szansę na przeżycie!".
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-18, 09:08   

"Ej a skąd wiecie czy to w ogóle bezludna wyspa, może kilometr dalej jest jakaś cywilizacja?"
_________________
 
 
kotmaalealamakota 
Loża Szyderców
Mother of evil


Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 1459

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-18, 09:26   

"jak skończymy się użalać nad naszym ciężkim losem to pójdziemy się rozejrzeć po tej wyspie. Chociaż wątpię, żeby było tu coś oprócz tych obrzydliwych robali. Rozpalmy chociaż ognisko, żeby po ciemku nie latać w buszu za kawałkiem drewna. Poza tym skoro my lecieliśmy nad tą wyspą inne samoloty też latają, może nas ktoś zauważy"
_________________
"Normalność to iluzja. To co jest normalne dla pająka... jest chaosem dla muchy. ~ Morticia Addams"
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19147

Medale: 26 (Więcej...)

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-10-18, 09:41   

"To ja głosuje na Śmieszka. W ciężkich czasach trzeba szybko działać. Ałaaaaa"

[ Dodano: 2017-10-18, 10:45 ]
"przeszukajcie samolot, na przodzie powinny być butelki wody, krakersy, słodycze i kanapki które dajemy na sprzedaż. I moje jojo, przynieście mi moje jojo"
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
Ostatnio zmieniony przez Tortuga 2017-10-18, 20:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kotmaalealamakota 
Loża Szyderców
Mother of evil


Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 1459

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-18, 09:56   

"Bardziej na Twoim miejscu bym chciała odnaleźć jakąkolwiek apteczkę, a nie jojo... no dobra jak ktoś znajdzie apteczkę to zszyjemy pana pilota i jakieś alko dla niego, bo będzie bolało ;) "
_________________
"Normalność to iluzja. To co jest normalne dla pająka... jest chaosem dla muchy. ~ Morticia Addams"
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19147

Medale: 26 (Więcej...)

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-10-18, 09:57   

"swoją drogą to mocno zboczyliśmy z kursu, tak było, potem powiem wam z jakiego powodu"
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
  
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-18, 11:40   

Kiedy usłyszała tekst o swoich nogach, z trudem powstrzymała złośliwy uśmieszek. Zmrużyła nieco oczy, przebiegając wzrokiem po wszystkich męskich twarzach. Tak, wyłącznie męskich. Czy dlatego, że kobieta nie nadawałaby się na przywódcę? Absolutnie. Po prostu sytuacja była patowa, kto by nie dowodził, to... Nie jest w stanie zbyt wiele zdziałać. Tymczasem każdy mężczyzna dobrze czuje się, kiedy daje mu się pozór posiadania władzy. A kimś, kto się dobrze czuje, łatwiej manipulować.
Davos? Wybór wręcz oczywisty. Zbyt oczywisty. Nie, nie. Kicerk? Zbyt wyluzowany. Mniej lub bardziej półmartwych nie brała w ogóle pod uwagę... Zbyt wielkie ryzyko buntu. Została jej do wyboru jedna jedyna opcja, ale to mogło mieć nieprzyjemne konsekwencje. Siła psychiczna tkwiąca w spojrzeniu tego mężczyzny - umiała wyczuwać takie rzeczy. Nie mogła tego zlekceważyć.

- Śmieszek - powiedziała na głos. Tylko tyle, jedno słowo.

Założyła nogę na nogę, nieprzypadkowo odsłaniając przy tym kawałek swojego kształtnego uda. Cholerne szpilki. Jeśli zdoła dotrzeć do bagażu... Miała tam chyba jakieś inne buty.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Ascara 2017-10-18, 11:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12384
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-18, 12:46   

*pociąga łyk piwa z butelki*

Całe szczęscie, że ja całe życie w ubiorze stawiałam na wygodę. Trochę współczuję z tymi szpilkami. Co do nominacji na lidera, jestem za kicerkiem. Widać, że typ ma doświadczenie w te klocki. Ja bym radziła rozglądnąć się po tej wyspie. Może rosną tam jakieś jadalne owoce, to tak na wypadek skończenia sie prowiantu. Ale z tym trzeba być ostrożnym. Ognisko oczywiście rozpalić trzeba, żeby nas dzika zwierzyna nie zaatakowała.

Co, jeśli na wyspie żyją jakieś dzikie plemiona? Możemy czuc się tu bezpieczni? Kurde, zaraz popadnę w panikę *kolejny łyk piwa*
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-18, 13:14   

- Nie rozumiem, co masz na myśli - mruknęła z uprzejmym uśmiechem; za nic nie przyznałaby się, że brała pod uwagę zmianę obuwia, będzie trzeba nosić te szpilki. - Pierwszy raz widzę kogoś, kto popija piwo i twierdzi, że jest bliski popadnięcia w panikę - dodała, unosząc nieco prawą brew.

Zerknęła oczekująco na tych, którzy nie opowiedzieli się jeszcze co do głosowania.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Tortuga 2017-10-18, 13:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-18, 13:44   

„Najważniejszą kwestią jest się dobrze zorganizować teraz. A nie upić się do cholery jasnej. Poza tym... To była kurwa ostatnia butelka”
_________________
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-18, 14:03   

O cholera, to była niezła kraksa. Nie wierzę, że prawie każdy z nas uszedł z życiem, mam tylko nadzieję, że mój akordeon jest cały, to jest dla mnie cholernie ważna pamiątka...
Odłóżcie te cholerne szlugi i piwo, skupcie się, jeszcze dziś wieczorem musimy zorganizować nocleg dla nas wszystkich. Jestem mocno poobijany, ale wyliżę się z tego. Icy, podoba mi się twoje podejście do sprawy, trzeba od razu zacząć przeszukiwania samolotu, mógłbyś być odpowiednią osobą do, tymczasowego przynajmniej, zarządzania zadaniami. Zresztą jesteś pilotem, na pewno miałeś jakieś szkolenia co robić w razie tragedii lotniczej. Jestem pewien, że damy radę postawić cię na nogi.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-18, 14:41   

Od momentu przejęcia głosu przez gościa z petem (w sprawie organizacji) stał z założonymi rękoma oparty o drzewo. Wyprostowany obserwował z uwagą wszystkich rozbitków, co jakiś czas zawieszając wzrok na Askarze. Napotkawszy jej niecierpliwe spojrzenie, utrzymał kontakt przez chwilę, po czym odwrócił głowę w bok i zaczął analizować wyspę, gładząc palcem pierścień na łańcuszku. Najwyraźniej bardziej interesowała go kwestia samego przetrwania niż wyboru lidera.
_________________
  
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-18, 16:08   

A mi to obojętne, róbta co chceta - powiedział Antek i odwrócił się w stronę oceanu próbując wypatrzeć jakieś morskie żółwie.
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10718

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-18, 18:49   

Gdzieś we wraku powinna być moja skrzynka, może się przydać przy budowie schronienia. Oby była cała, bo miałem w niej nawet wkrętarkę akumulatorową, młotek i sporo różnych gwoździ i wkrętów.

A co do lidera, to ten koleś przy drzewie wydaje się spoko. Ten co gapi się na wszystkie dziewuchy po kolei. Widać, że myśli i masz dystans.
Mnie tam do rządzenia nie ciągnie, ale mogę wam doradzać w kwestii schronienia, bom już niejedną chałupę z niczego postawił. Ale póki co to nawet nie umiem się ruszyć, więc mogę co najwyżej dyrygować.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Samara 
Loża Szyderców
1=t, 2=y, 3=g, 4=h


Wiek: old
Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 1050
Skąd: studnia

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-18, 19:11   

Głosuję na Komandosa, wygląda na kogoś kto dobrze nas wszystkich zorganizuje.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.088 sekundy. Zapytań do SQL: 35