Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Eliminacje do Mistrzostw Świata 2018 w Rosji
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-10-08, 13:19   Eliminacje do Mistrzostw Świata 2018 w Rosji

Jeszcze nikt nie założył takiego tematu? :O


Dzisiaj druga kolejka meczów w naszej grupie. W pierwszej Polacy zremisowali z Kazachstanem na wyjeździe 2:2, Rumunia zremisowała z Czarnogórą 1:1, a Dania wygrała u siebie z Armenią 1:0 i jest liderem grupy.

Dzisiaj podejmujemy Duńczyków i jeśli z nimi nie wygramy to nasza sytuacja zacznie się komplikować... Mam nadzieję, że tym razem nie zagramy tak zachowawczo jak z Kazachstanem i zdobędziemy ważne 3 pkt.

Mecz Polska - Dania o 20.45 na polsacie.

W innych grupach póki co bez większych sensacji. Jedynie porażkę Łotwy na własnym terenie z Wyspami Owczymi (0:2) można uznać za niespodziankę.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2016-10-08, 13:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2016-10-08, 13:24   

Kurde, jak mnie imponują te wyspy baranie, 2 miejsce w grupie i trzymam za nich kciuki :D
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-10-08, 16:17   

Już w eliminacjach do ostatniego Euro zaczęli mieszać, wygrywając dwa razy z Grekami :)

[ Dodano: 2016-10-09, 00:26 ]
No i udało się wygrać 3:2. Brawo za 3 pkt, ale to był jednak trudny mecz, a nasi nie byliby sobą, gdyby jak zwykle nie zafundowali nam nerwówki w końcówce meczu :D Prowadziliśmy już 3:0, potem głupi samobój Glika, następnie błąd obrony i strzelenie przez niepilnowanego Poulsena gola na 2:3 i ostatnie 20 minut to już była tylko obrona. Na szczęscie dowieźliśmy ten wynik do końca i 3 pkt są. Brawa dla Lewego za hat-tricka. Z kolei Glik dziś bardzo słaby mecz zagrał. Oprócz samobója miał wcześniej 2 bardzo złe zagranie, które omal nie skończyły się utratą bramki. Pozostali nasi piłkarze na plus. Dobrze spisywał się zwłaszcza Fabiański, który wychodził do piłek idealnie w tempo (przy straconych golach nie miał nic do powiedzenia).
Żałuję tylko, że Nawałka nie wpuścił Teodorczyka za kontuzjowanego Milika. Zamiast tego na boisko wszedł Linetty, ale w drugiej połowie widać było, że przydałby się drugi nominalny napastnik bo Lewy nawet jak próbował coś grać z przodu to nie miał w ogóle wsparcia. Nawałka mógłby jednak czasem spróbować zaryzykować bo duńscy obrońcy, gdy ich się przycisnęło, zaczynali się gubić i popełniali spore błędy. Można to było wykorzystać i ich dobić, dzięki czemu nie mielibyśmy nerwowej końcówki. Ale ok, najważniejsze, że dziś wygraliśmy.

Następny nasz mecz już we wtorek. Podejmiemy Armenię i tam też trzeba będzie obowiązkowo wygrać.

W innych dzisiejszych meczach w naszej grupie padł grad goli. Rumunia wygrała na wyjeździe z Armenią aż 5:0, a Czarnogóra pokonała u siebie takim samym stosunkiem bramek Kazachstan.
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2016-10-08, 23:52   

_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2018-11-20, 02:46, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-10-09, 00:13   

A propos tego niezaliczonego gola - Lewy po tej akcji tak zażarcie wykłócał się z sędzią, że aż sam mu uwierzyłem, dopóki nie zobaczyłem w powtórce, jak sobie ładnie ręką przeniósł piłkę, by zagrać ją do Kuby :D
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2016-10-09, 04:06   

Cwaniak, w ogóle dyrygowal zespołem jak CR7 w Portugalii :D

[ Dodano: 2016-10-09, 05:07 ]
No i brakło tylko gola do jego wyczynu
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-10-09, 10:41   

Milik naderwał więzadło krzyżowe w kolanie i będzie musiał pauzować ok. czterech miesięcy.
Źle w kontekście jego gry w Napoli, bo po tych czterech miesiącach może mieć problem, żeby wrócić do składu, ale ciekawi mnie, jak teraz zachowa się Nawałka w meczu z Armenią. Zagramy jednym napastnikiem, czy może w końcu Nawałka da szansę Teodorczykowi, który będzie w ataku wspierał Lewego?
_________________
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-10-09, 11:04   

Powinien dać Teodorczyka bo źle idzie gra jednym napastnikiem.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-10-09, 11:19   

No to sie doczekacie. Milik rozwalił se kolano i wróci dopiero na wiosnę. Napoli i hejterzy z Onetu cieszą się.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-10-09, 11:21   

ale najładniejsza bramka to ta Glika:) a tak poza tym to źle nie zagrał a komentatorzy na polsacie i tvp to ciota i huj. Najlepszych komentatorów ma canal+
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-10-09, 11:30   

Lewy znakomicie, hat-trick. Tak należy grać! Ostatecznie wynik 3:2 dla nas. Tylko że znowu po stracie bramki w drugiej połowie, choćby takiej idiotycznej, Polacy się gubią. Nie umiemy grać tych drugich połów coś.

Glik fatalnie, ale można go usprawiedliwić: Naciągnął mięsień i grał na pigułkach przeciwbólowych. Nic dziwnego, że był rozkojarzony. I tak szanuję, że w ogóle chciał wyjść na boisko, bo równie dobrze mógł odpuścić. Ale jak nie mógł, to inni obrońcy dawali radę: Cionek i Piszczek. Davos słusznie chwali również Fabiana. Przy swoich stratach nie miał nic do gadania.

Niestety 4 miesiące przerwy u Milika, szkoda...

No i nie rozumiem, co jeszcze musi zrobić Teodorczyk, by go Nawałka w końcu wpuścił na boisko...
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2016-10-09, 11:59   

Loda.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-10-09, 12:35   

Widzu :D


krojechleb napisał/a:
ale najładniejsza bramka to ta Glika:) a tak poza tym to źle nie zagrał a komentatorzy na polsacie i tvp to ciota i huj.


Zanim strzelił samobója to wcześniej dwa razy spóźnił się z interwencją, co niemal nie skończyło się stratą goli. Tyle, że za pierwszym razem napastnik Danii strzelił obok słupka, a za drugim w ostatniej chwili Piszczek wślizgiem wygarnął piłkę rywalowi, dzięki czemu ten nie znalazł się w sytuacji sam na sam z Fabiańskim. Więc tak jak Glikowi trudno odmówić, że generalnie jest dobrym obrońcą, tak wczoraj ewidentnie nie miał swojego dnia. Na szczęście Piszczek i Cionek, jak wspomniał Szyszek, grali nieźle, chociaż Piszczek spóźnił się z interwencją przy stracie drugiego gola. Ale we wtorek powinien już być gotowy do gry Pazdan więc mam nadzieję, że obrona będzie lepiej grała.
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2016-10-09, 14:02   

http://www.przegladsporto...6514,1,291.html
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-10-10, 23:58   

Piszczek nie zagra z Armenią z powodu kontuzji kolana (na szczęście mniej groźnej niż u Milika). Już opuścił zgrupowanie. Jednocześnie Pazdan cały czas nie jest jeszcze gotowy do gry. Czyli obrona zagra w jakimś eksperymentalnym składzie. Tyle dobrego, że Armenia nie powinna być wymagającym rywalem więc będzie szansa, żeby kilku mniej doświadczonych graczy mogło się ograć z reprezentacją.
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2016-10-11, 21:49   

Bez Roberta nic byśmy nie osiągnęli... 4 gole w 2 meczach. Niesamowite emocje pod koniec
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2016-10-11, 21:55   

Dżizus krajst to był chyba najsłabszy mecz reprezentacji gdy przejął ja Nawalka, tak koszmarnie nieskutecznie i beznadziejnie w obronie, ale od czego mamy Lewego i Kubę :D Az się chyba każdemu Glasgow przypomniało cnie? :D
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-10-11, 22:02   

No jak najsłabszy???? Mogliśmy to przegrać.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-10-11, 22:12   

Ale przyfarciliśmy :D Jak Armenia wyszła z kontrą w 94 minucie to już myślałem, że przegramy 1:2, a tu nie dość, że oni nie strzelili to jeszcze nam udało się to zrobić :D Ale mecz z naszej strony straszna słabizna, grać u siebie z taką drużyną przez 2/3 meczu w przewadze i tak się męczyć...
Obyśmy z Rumunią za miesiąc zagrali o wiele lepiej. A dziś pozostaje tylko ulga i radość, że w ostatnich dniach mimo wielkich trudności udało się wyszarpać te 6 pkt.

W innych meczach naszej grupy też bardzo ciekawie bo Kazachstan zremisował u siebie z Rumunią, a Dania przegrała na własnym stadionie 0:1 z Czarnogórą. Co pokazuje, że tu każdy może odbierać punkty każdemu.
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-10-11, 22:15   

Ale horror, ja nie mogę. Jak czasem brakowało pomysłu w tej grze, to aż się przykro patrzyło. Wykończenia akcji prosto w bramkarza...

Kurczę, my mieliśmy naprawdę mnóstwo szczęścia, bo ta Armenia naprawdę nieźle grała i nam mogła poważnie zagrozić. Gratulacje za 3 punkty, ale niepokoi mnie styl gry naszej ekipy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.073 sekundy. Zapytań do SQL: 32