Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AnswersMaster
2014-01-18, 14:57
Robert Lewandowski podpisał kontrakt z Bayernem Monachium!

Czy przenosiny do Bayernu to dobry ruch Lewandowskiego?
Tak
21%
 21%  [ 3 ]
Nie
78%
 78%  [ 11 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 14

Autor Wiadomość
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-04, 21:09   Robert Lewandowski podpisał kontrakt z Bayernem Monachium!

Myslicie, ze to juz najwyzszy czas kibicowac Bayernowi?
Ostatnio zmieniony przez brzozik70043704352251515 2014-01-05, 00:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-04, 21:23   

Taaaaaaaaak teraz musimy być fanami Bayernu, nie ma innej opcji, w końcu Lewy to Lewy, a za nim trzeba iść w ogień. To logiczne przecież ;/
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-04, 23:35   

ile w ogóle za niego dali? :p
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-04, 23:52   Re: Robert Lewandowski podpisał kontrakt z Bayernem Monachiu

brzozik70043704352251515 napisał/a:
Myslicie, ze to juz najwyzszy czas kibicowac Bayernowi?


Kibicować szwabom?
Nigdy.
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-05, 00:02   

Tylko nie piłka nożna :/ w ogóle mnie interesuje i nie znam się, powinniśmy zrobić dla niej nowy dział, włożyć tam też te zakłady, może ogólnie sport, zrobić grupę i by w niej byli tylko zainteresowani, a Shar na moda grupy
_________________
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-05, 00:13   

o dobry pomysł :d.
coraz mniej panów interesuje się piłką, co to sie dzieje? ; o
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-05, 00:18   

banda spoconych kolesi lata za piłką, jak już to wolę oglądać siatę, przynajmniej jest na co popatrzeć, no i aktywnie grać tez nigdy w piłkę, tylko w siatę.
_________________
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-05, 00:23   

no ja znowu nie przepadam za siatkówką. Wole nożną, grałam kiedyś w szkole, nawet zawody mieliśmy :-D
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-05, 00:40   

monjiczq napisał/a:
no ja znowu nie przepadam za siatkówką. Wole nożną, grałam kiedyś w szkole, nawet zawody mieliśmy :-D

Ja lubię grać w jedno i drugie, ale nie mam z kim :<
_________________
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-05, 00:41   

możemy kiedyś zagrać razem też :d
Bylebym do tego nie musiała oglądać skoków :P
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-05, 13:00   

Wszystkie sporty są fajne < 3 tylko zawsze mam problem z tenisem.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-05, 14:41   

Chyba faktycznie przydałby się osobny dział "Sport", brakuje go na forum.

Cytat:

Myslicie, ze to juz najwyzszy czas kibicowac Bayernowi?


No ba, od lipca przerzucam się z Borussi na Bayern ;) A tak bardziej poważnie, śmieszny jest ten trwający od prawie roku "serial" pt "Dokąd pójdzie Lewandowski?" Dobrze, że przynajmniej to się skończy. Nie wiem, czy Lewy dobrze zrobił, w Borussi miał pewną pozycję, Bayern ma tak świetny i przy okazji szeroki skład, że nie jest wcale powiedziane, że nie będzie tam grzać ławy. Byle nie skończył potem w lidze polskiej, jak większość naszych kopaczy, którzy wyjeżdżali za granicę, szumnie obwieszczając wszystkim, że jadą "podbijać Europę", a potem skruszeni wracali na tarczy do Polski i jako "gwiazdy" grali znów w naszej beznadziejnej lidze. Życzę Lewemu dobrze, ale niech też zacznie wreszcie grać na jakimś poziomie w reprezentacji. Swoją drogą ciekawe, co zrobi teraz TVP. Póki w Borussi gra Lewy, Błaszczykowski i Piszczek, transmitują niemal każdy ich mecz w Lidze Mistrzów, nazywają klub "polską Borussią" i myślą, że wszyscy w Polsce będą im będą kibicować tylko dlatego, że gra tam trójka Polaków, a jak Lewandowski jest przy piłce, to Szpakowski komentując mecz niemal dostaje orgazmu. Teraz jeden będzie w Bayernie, a dwóch zostaje w Borussi i TVP będzie mieć problem komu kibicować :P

Cytat:
ile w ogóle za niego dali? :p


Nic, w czerwcu kończy mu się kontrakt z Borussią więc przechodzi do Bayernu na zasadzie wolnego transferu.

Cytat:
Ja lubię grać w jedno i drugie, ale nie mam z kim :<


Szkoda, że nie mieszkasz w Poznaniu, ja co tydzień w soboty gram z kumplami w nogę, nawet zimą. Wczoraj graliśmy prawie 3 godziny więc miałabyś okazję się nagrać, chociaż nie wiem, czy nie przeszkadzałaby Tobie gra z samymi facetami ;)

Siatkówkę też lubię, zarówno oglądać jak i grać, ale do samej gry od czasu ostatniego WF w liceum nie miałem zbyt wielu okazji - jedynie kilka razy podczas wakacyjnych wypadów z kumplami, gdy w okolicy było jakieś boisko do siatki.
_________________
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-05, 15:43   

_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-05, 16:57   

a ja tak baaardzo lubię grać w nogę ale nie mam z kim :( bo jestem dziewczyną to nikt nie chce ze mną grać :( dyskryminacja proszę o parytety na osiedlowych boiskach :(

a oglądać to chyba nie lubię żadnego sportu :D może ujdzie łyżwiarstwo figurowe, nożną też się czasem da obejrzeć, ale mnie okropnie nudzi dłuższe gapienie się w telewizor, nieważne czy to sport czy film :D
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-05, 17:05   

Barbra, po co Ci parytety, przecież to współzawodników brak :p

Davos, najfajniejsze są drużyny mieszane, jak są same dziewczyny to nie grają, tylko robią se jakieś teatrzyki, jak gra się mniej więcej po równo, to dziewczyny stoją rozstawione po kątach, a ja sama gram z chłopakami, a w drużynie z samymi chłopakami wszyscy by grali, więc to ostatnie chyba w sumie wypada najlepiej :p

Ja mam kolegów, którzy lubią chodzić na kosza, tylko jakoś nigdy się z nimi nie zabrałam. Raz byłam zła, bo grali na boisku koło mojego domu (!!!) i po mnie nie przyszli :(
_________________
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-05, 18:29   


Zepsułam wam piękną statystykę. Bayern pozbył się największego zagrozenia ze stronu borusii bo wykupili im najlepszego zawodnika. Kit, ze bedzie na ławce siedział. Dla lewego to kasa najwazniejsza. Nie spieprzy meczu ( bo bedzie siedzial) a i tak bedzie zarabial wiecej.
A tak propo statystyki. 87+12= 99. Gdzie jest ten 1 %?
_________________
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-05, 18:36   

Kolega mówi, że jesteś ruda, źle zagłosowałaś i nie ma 1%
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-05, 19:04   

love178 napisał/a:
Davos, najfajniejsze są drużyny mieszane, jak są same dziewczyny to nie grają, tylko robią se jakieś teatrzyki, jak gra się mniej więcej po równo, to dziewczyny stoją rozstawione po kątach, a ja sama gram z chłopakami, a w drużynie z samymi chłopakami wszyscy by grali, więc to ostatnie chyba w sumie wypada najlepiej :p


Pamiętam, że kiedyś na wuefie w gimnazjum mieliśmy takie mieszane drużyny tzn. w każdej było kilku chłopaków i kilka dziewczyn i powiem, że grało się... dziwnie :P Od razu zrobiło się mniej agresywnie, bo nikt z nas nie chciał dziewczynom zrobić krzywdy no i często dostawały od nas podania :) Nie powiem, fajnie się z nimi grało. Spadł co prawda poziom gry, za to było zabawnie i o wiele bardziej wzrosła estetyka widowiska ;) Niestety zabrakło po meczu tradycyjnej wymiany koszulek ;)

ProFace napisał/a:
Bayern pozbył się największego zagrozenia ze stronu borusii bo wykupili im najlepszego zawodnika. Kit, ze bedzie na ławce siedział. Dla lewego to kasa najwazniejsza. Nie spieprzy meczu ( bo bedzie siedzial) a i tak bedzie zarabial wiecej.


Myślę, że Lewym mimo wszystko oprócz kasy kierowała też chęć grania na jeszcze wyższym poziomie. Jeśli chodziło mu tylko o kasę, to może się na takim myśleniu przejechać, bo po zbyt długim grzaniu ławy wyleci z Bayernu i duża kasa się skończy.
_________________
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-05, 19:09   

Davos napisał/a:
love178 napisał/a:
Davos, najfajniejsze są drużyny mieszane, jak są same dziewczyny to nie grają, tylko robią se jakieś teatrzyki, jak gra się mniej więcej po równo, to dziewczyny stoją rozstawione po kątach, a ja sama gram z chłopakami, a w drużynie z samymi chłopakami wszyscy by grali, więc to ostatnie chyba w sumie wypada najlepiej :p


Pamiętam, że kiedyś na wuefie w gimnazjum mieliśmy takie mieszane drużyny tzn. w każdej było kilku chłopaków i kilka dziewczyn i powiem, że grało się... dziwnie :P Od razu zrobiło się mniej agresywnie, bo nikt z nas nie chciał dziewczynom zrobić krzywdy no i często dostawały od nas podania :) Nie powiem, fajnie się z nimi grało. Spadł co prawda poziom gry, za to było zabawnie i o wiele bardziej wzrosła estetyka widowiska ;) Niestety zabrakło po meczu tradycyjnej wymiany koszulek ;)

Może jeszcze czegoś więcej niż koszulek? :-D
Fakt, jak się gra z dziewczynami to o wiele "wolniej". Zawsze włefista powtarza: "Pamiętajcie chłopaki, gracie z dziewczynami". Są też takie poiebane dziewczyny, że szkoda gadać. Mam taką jedną w klasie. Krzyczy momentalnie kiedy ktoś dosłownie troszeczkę mocniej kopnie, a ona sama tego nie widzi, że potrafi podbiec i z 5 metrów zaiebać z całej siły w bramkarza, co boli bo ma dosyć mocny strzał.

Jeszcze taki częsty system mi się przypomniał jak gramy. My na bramkach, a dziewczyny grają i wtedy się gra miło bo i człowiek się nie przemęcza a i popatrzeć może B)
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-05, 19:59   

A to u mnie na studiach było kompletnie inaczej, płeć w trakcie gry nie miała kompletnie znaczenia, kolizje i oberwania były normą :D Różnica tylko pewnie była taka, że po zajęciach chłopacy 100 razy przepraszali dziewczyny pamiętając każde kopnięcie i popchnięcie ^^" Raz stałam na bramce i tak oberwałam po łapach piłką od najmocniej strzelającego chłopaka, że musiałam zejść z boiska (mam bardzo słabe nadgarstki) :/ Ale przynajmniej nigdy nie byłam przewrócona, nie to co koleżanki :p Nie wiem z czego ta zlewka na płeć wynikała, może z tego, że towarzyszyła też temu duża rozpiętość wieku (18-30 lat), a może właśnie jej nie było i chłopacy chcieli wykorzystać kontakt możliwy cielesny z dziewczynami (raz kolega z koleżanką po zderzeniu wylądowali w tak dwuznacznej pozycji, że do końca meczu nie umieli na siebie normalnie spojrzeć :P ).

W każdym razie nigdy nie grałam jak ,,baba", dlatego nie lubiłam grać z dziewczynami w szkole i wf na studiach tak mi się podobał :p
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.087 sekundy. Zapytań do SQL: 35