Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Love178
2016-07-17, 14:23
OOBE
Autor Wiadomość
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-08, 21:58   OOBE

Co o tym sądzicie? Ja nie próbuję bo za mało cierpliwy jestem, ale jakie macie zdanie na ten temat? Czy świadomość na prawdę wtedy opuszcza ciało? Wydaję mi się że nie znamy ludzkiego mózgu na tyle, by to wykluczyć. W sumie jest bardzo łatwy eksperyment- niech zgadają się dwie osoby, w tym conajmniej jedna, która umie łatwo wchodzić w oobe. Wtedy ta druga osoba ułoży na stoliku kilka rzeczy, ta od OOBE niech się przyjdzie, a potem niech pójdzie do drugiego i wejdzie w oobe. W tym czasie ta druga niech pozmienia coś na tym stoliku. Jeśli ta w OOBE zobaczy stolik bez zmian, to znaczy że nic nie opuszcza ciała ,to jedynie pamięć, a jeśli zobaczy zmiany to opuszcza. Dziwne że nikt tego nie zrobił.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-08, 22:01   

Możesz dokładniej opisać, co to jest to OOBE?
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-08, 22:06   

out of body experience. chyba można to przeżyc podczas śmierci klinicznej. wychodzisz z ciała i się poruszasz po za nim. ale tak samo jak tulpę nie polecam tego. Po ch*j się bawic ze swoją psychiką?

[ Dodano: 2014-03-08, 21:08 ]
z tego co mi wiadomo jest możliwośc, że ze swoją świadomościa będziesz oddalał się coraz dalej i się już nie wybudzisz z tego stanu. :/
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-08, 22:13   

Pingvin daj se spokój z tymi poyebastwami, serio.
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-08, 22:13   

Z tego co wiem to nie ma. Większość ludzi twierdzi że to jedynie poruszanie sie po wspomnieniach i wyobrażeniach.
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-08, 22:15   

hm. chyba pomyliłem z "samokontrolą umysłu metodą silvy"
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-08, 22:17   

Shar
Ja traktuję to jako ciekawostki- nie mam zamiaru tego praktykować, ale interesuje mnie teoria. W końcu trzeba mieć jakieś zainteresowania poza polityką.

[ Dodano: 2014-03-08, 22:19 ]
Do tego to wciąga jak teorie spiskowe- bo jak ktoś interesuje się astronomią, to wie to co już wiemy, plus to co odkryją naukowcy, sam niczego nie odkryje, nie wymyśli . A tutaj można teoretyzować i praktykować(ale ja nie mam zamiaru robić drugiego- brak mi czasu, siły i motywacji, a poza tym trochę się boję)
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-08, 22:20   

Pingvin napisał/a:
Większość ludzi twierdzi że to jedynie poruszanie sie po wspomnieniach i wyobrażeniach.


Jeśli tylko to, to brzmi niegroźnie, ale i tak chyba lepiej dać sobie z tym spokój. Co się stało, że nagle zainteresowałeś się ezoteryką i spirytualiami?
_________________
 
 
Antlion 


Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 1407
Skąd: Sopot

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-08, 22:23   

Czekamy z niecierpliwością na temat dotyczący wywoływania duchów (albo nawet gorzej, też na "d") >:-(
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-08, 22:25   

Zawsze się tym interesowałem(to znaczy przed pierwszym forum) , potem zainteresowałem się polityką i przeszły mi te pierdoły. I to raczej nie ezoteryka , ale parapsychologia, chociaż nie możemy mieć pewności. A dlaczego do tego wróciłem? Chyba wczoraj oglądałem supernatural(odcinek absolutnie nie związany z tym) i przypomniała mi się tulpa. A teraz myślę o innych rzeczach. Teoria którą przytoczyłem jest najpopularniejsza, ale nie potwierdzona. Wymyśliłem eksperyment na sprawdzenie tego, ale nie mam osoby która umie wejść w OOBE

[ Dodano: 2014-03-08, 22:26 ]
Antlion napisał/a:
Czekamy z niecierpliwością na temat dotyczący wywoływania duchów (albo nawet gorzej, też na "d") >:-(

Jak już mówiłem takich rzeczy się boję(a nawet parapsychologii, bo nie mam pewności czy to tylko umysł, dlatego nie praktykuję)
Edit- przy czym wiem że to nie bajki, moi rodzice w młodości się tym bawili- mamę duchy przesladowały długo , pierwszy raz w wieku 16 lat widziała ducha zmarłej koleżanki, potem widziała wiele, w moim domu coś było, chociaż moja mama tego nie widziała, ale czuła(sukinsyn nawet popsuł nam solniczkę). Co do mojej religijności- wierzę w Boga, ale nie wiem jak go wyznawać, nie wierzę w żadne kościoły, chociaż mój system wartości jest najbliższy do luteranizmu.
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-08, 22:56   

LD i tak lepsze. wez Ping nie ryj mi bani. z gory dzieki ;)
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-08, 22:58   

Czekej, sygnaturkie se zakualizuję

[ Dodano: 2014-03-08, 23:18 ]
zrobiłę.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-09, 11:33   

Czytałem na jednym forum, że OOBE tak naprawdę nie istnieje, jest to jedynie efekt wchodzenia do LD metodą z zachowaniem świadomości. Całe to wychodzenie z ciała, podróże duszy uważam za jedną wielką bzdurę i idiotyzm.
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-09, 14:53   

Włanie to miałem na myśli.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-10, 14:57   

Nikt nie potwierdzi OOBE bo ono nie istnieje. Świadomość istnieje po prostu w naszym ciele a nie poza nim więc nie da się jej oddzielić. Nawet gdyby było inaczej to wspomnienia są przechowywane w mózgu więc i tak nic byś z tego nie pamiętał, obraz widzimy dzięki sygnałom z oczu do mózgu a nie duszy (jeśli jakakolwiek jest) więc nic byś nie widział, w przeciwnym wypadku nie byłoby amnezji ani ślepców. Dodam jeszcze, że na gruncie tych faktów jedyną niebezsensowną formą życia po życiu jaką ludzie wymyślili jest reinkarnacja.
Nie twierdzę, że osoby doświadczające czegoś takiego zawsze kłamią, może odczuwają takie wrażenie ale jak wspominałeś w pierwszym poście nie zobaczyłaby tych rzeczy tylko projekcje własnego mózgu jak podczas snu.