Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Wegetarianizm a mięsarianizm
Autor Wiadomość
Antlion 


Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 1407
Skąd: Sopot

Medale: Brak

Wysłany: 2014-10-30, 19:45   

Nie wyobrażam sobie zjeść mięso z ssaka. Nie wiem dlaczego, ale większość mięs po prostu mi nie smakuje, no i smutno mi się robi kiedy mam zjeść coś zrobione z uroczej świnki. Drób jest już lepszy, ale i tak unikam jedzenia mięsa. Nie z przyczyn ideologicznych, tylko dlatego że nie lubię mięsa.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-30, 20:00   

Przykład Antliona pokazuje, że nieodpowiednie niejedzenie mięsa jest niezdrowe. :D
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-30, 20:05   

Mięso jest super. Lubię je
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-30, 20:06   

icywind napisał/a:
R - y napisał/a:
Po to są zwierzęta by je jeść!

Smacznego!
Obrazek


W Amazonii by czymś takim nie pogardzili. Tam jak nie zjesz pająka to nie znajdziesz innego źródła białka. No chyba, że lubisz zupę z małpy :P (kto oglądał ten odcinek Cejrowskiego, ten wie).


Barbra napisał/a:
mi jest żal kurczaków chciałabym je wszystkie wziąć i przytulić i głaskać ale są też smaczne :<


Ale takie mrożone kurczaki też?

JankielKindybalista85 napisał/a:
Ponieważ każde zwierzę, jako żywa istota czująca posiada przyrodzone i niezbywalne prawo do bycia pysznym! Amen!


:D

Mnie trochę szkoda tych wszystkich świnek i krówek, które lądują na talerzu w postaci schaboszczaka czy rolady wołowej. No, ale shit happens. Mięso jest zbyt ważnym składnikiem diety, by z niego zrezygnować. I czasem trzeba zjeść coś, co miało rodzinę, przyjaciół i plany na przyszłość.
_________________
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-30, 20:09   

Jutro na obiad podamy:
Udziec z Davosa
Davosowa rolada z kapustą pekińską
Oczy Janka z puree
A jako deser
Broda na szczycie tortu z zieloną wiśnią
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-30, 20:11   

I ogon Moni.
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-30, 20:14   

Ale bym se opierdolił teraz jakiegoś fastfooda. McWrapa, jakiś McZestaw albo kebsa <3
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-30, 21:00   

ZSK, też mnie naszła dziś taka ochota. To sobie zjadłem obiadokolację w Burger Kingu :P
Nie potrafiłbym być wegetarianinem. Mięso jest ważnym składnikiem mojej diety. Ale również nie potrafiłbym się żywić samym mięsem, bo bez różnych owoców, warzywek, sałatek lub surówek też bym nie przeżył za długo.
Za to weganizm to dla mnie jest kompletnie dziwny.
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-30, 21:15   

No tak, bez błonnika zapchalibyśmy przewód pokarmowy. Wszystko jest dobre, byle z umiarem :D

[ Dodano: 2014-10-30, 21:16 ]
I coś tam dobrego jadł w tym Burgier Kingu? Polecasz ogólnie?
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
R - y 
Nobody Girl


Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 2067

Medale: Brak

Wysłany: 2014-10-30, 21:20   

Weganie mają przerąbane, ale większość z nich oszukuje. Bo ostatnio to stało się modne by być weganinem. Chyba tylko ci najbardziej radykalni nie oszukują.
Byłam weganką przez 3 miesiące, ale nie służyła mi ta dieta niestety. I nie dla szpanu, ale ja próbuję różne diety w ogóle. Kiedyś stosowałam dietę dukana i takie inne, a że mięsa nienawidze to przestałam jeść w ogóle.
W Burger Kingu jedynie kanapka wegetariańska jest dobra < 3
_________________
I'm staying here to end my life, down in the Rising Sun
Make my world go black, hit me like a heart attack, knock me flat on my back, just keep doing that thing you're doing
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-30, 21:23   

W Burger Kingu to whoopery rządzą
5 mogę samemu wpierdolić :-D
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-30, 22:49   

ZSK, ja jestem człowiekiem, który rzadko jada w fast foodach, ale musze przyznać, że Crispy Chicken to dobra kanapka ;)
Akurat miałem ochotę na taką kanapkę z kurczakiem. Najpierw celem był McDonald's, bo miałem ochotę na McChickena, ale jednak stwierdziłem, że w Burger Kingu jadłem do tej pory tylko raz w życiu i drugi raz nie zaszkodzi.

W ogóle najchętniej bym zjadł w Subwayu, gdyby był w Galerii Bałtyckiej.
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-30, 22:55   

Subway jest genialny, majo tak takie wielkie kanapki ze nie zjesz calej!
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-31, 00:34   

Będę musiał kiedyś spróbować, w końcu mam bon promocyjny na Sub 30 z piciem. :P
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2014-11-02, 19:37   

Ja tam nie wyobrażam sobie nie jeść mięsa, jak i tylko mięsa. Trochę roślinek i trochę produktów zwierzęcych.
A jak słucham/czytam debili którzy pierdolą że "ludzie nie potrzebują jeść mięsa, czy ogólnie produktów pochodzenia zwierzęcego by, się rozwijać" itp. to ręka świerzbi. Jak ktoś nie chce jeść, to niech nie je. Proste. Wkurwiające jest też to, że według ekoterrorystów, wszędzie, muszą być podawane dania bezmięsne. No kuźwa, jak jest restauracja TYLKO mięsna, to tam podają tylko dania z mięsem. Proste? Nie kurwa, nie dla nich. Ale jedziemy dalej hehe. Mianowicie, gdy raz obejrzałem pewien odcinek z House'a, gdzie pojawiła się jakaś tam para z dzieckiem, którzy byli weganami i nie karmili go mlekiem, tylko jakimiś gównami (już za bardzo tego odc. nie pamiętam), to zastanawiałem się ilu takich debili po matce ziemi chodzi? No wiadomo, serial, serialem, ale pewnie takie osobniki żyją. Ja do wegetarian, czy wegan nic nie mam. Bo co mogę mieć? To że nie odpowiada mi ich styl bycia? Przeszkadza mi wpierdalanie się ekoświrów którzy należą do tychże grup. A i niech swoim dzieciom dadzą się zdrowo rozwijać, a dopiero później im dać wybór jak chcą sobie jeść.
Więc nikt, ale to kurwa nikt mi nie wmówi że człowiek do rozwoju (tym bardziej taki chuderlak jak ja) nie potrzebuje chociażby białka czy tłuszczów zwierzęcych.
My ludzie, jesteśmy drapieżnikami, taka nasza natura.
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-11-02, 20:02   

no ale chyba mleko matki piło to dziecko?:D w ogóle mleko np kokosowe jest dobre i zdrowe i wegańskie

ja lubię mięso ale ostatnio mam go trochę dość, jakoś mi się przejadło i jem coraz więcej bezmięsnych potraw, i jest fajnie, a raz na jakiś czas zjem kotleta u babci albo pysznego burgera na rynku i też jest fajnie

dla mnie wegetarianizm byłby do przeżycia, ale weganie nie wiem jak funkcjonują :\
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2014-11-02, 20:23   

Heh, gdybym przeszedł na weganizm przy moim stanie, to równie dobrze mógłbym od razu popełnić samobójstwo.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-03, 20:52   

Też nie umiałabym zrezygnować z mięsa. Lubię za bardzo kurczaka, salami, indyka, skwarki... Ale też owoce i warzywa jeść trzeba, bo potem ciężko z witaminami. Może być w postaci płynnej - wiśniówka, pomarańczówka, cytrynówka... A nawet zupka chmielowa czy drinki z oliwką.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-03, 22:25   

Ruda, nie zapominaj o cydrach ;)
 
 
R - y 
Nobody Girl


Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 2067

Medale: Brak

Wysłany: 2014-11-03, 22:28   

w mojej pracy mam zapewniony lunch no i głównie jest mięso. kucharka jest na tyle miła, że gotuje mi dodatkowo jakąś rybkę czasem :)
ciężko jest być wegetarianinem.
pamiętam jak byłam na wegańskiej diecie to po prostu raz wyjechaliśmy z taką grupą do Dover i przeze mnie łaziliśmy od knajpy do knajpy by znaleźć jedzenie odpowiednie dla wegan!!! takie to uciążliwe jest, ale miło, że mnie respektowali.
_________________
I'm staying here to end my life, down in the Rising Sun
Make my world go black, hit me like a heart attack, knock me flat on my back, just keep doing that thing you're doing
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.073 sekundy. Zapytań do SQL: 32