Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowa Randka w Ciemno - rozgrywka Icywinda

Twój ulubiony kandydat
kandydat nr 1
37%
 37%  [ 3 ]
kandydat nr 2
0%
 0%  [ 0 ]
kandydat nr 3
12%
 12%  [ 1 ]
kandydat nr 4
50%
 50%  [ 4 ]
Głosowań: 8
Wszystkich Głosów: 8

Autor Wiadomość
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-21, 12:19   Forumowa Randka w Ciemno - rozgrywka Icywinda

Myśleliście, że Walentynki już minęły?

Nic bardziej mylnego!

Ja, oraz ośmiu innych forumowiczów, zapraszamy na śledzenie naszych meandrów westchnień za klasyczną wersją romantyzmu, jaką jest zadawanie sobie pytań, będząc oddzielonymi kurtyną naprzeciwko telewizyjnej publiczności, czyli randką w ciemno!

Jest to zmartwychwstanie gry forumowej z 2015 roku i dzięki dużemu zainteresowaniu mam przyjemność ogłosić, że odbędą się dwie rundy naraz!

W niniejszym temacie nasi forumowi kochasie będą starać się o podziurawione jak ser szwajcarski samotnością serduszko Icywinda!

Temat drugiego uczestnika można znaleźć pod tym linkiem – http://forum.mistrzowie.o...p=410115#410115

Rozgrywka będzie się składała z trzech rund. W każdej rundzie zadanie będzie opublikowane tutaj przez Icywinda, a po zebraniu przeze mnie odpowiedzi wszystkich kandydatów opublikuję je w zbiorczym poście! Po każdej rundzie Icywind będzie się z nami dzielił swoimi faworytami, a na koniec wybierze zwycięzcę całej rogrywki!

Uwaga – podczas rozgrywki może się pojawić gratka dla widzów – zapraszam do śledzenia tematu!

Będziemy mogli śledzić następujące rundy:
Runda 1
Icywind opublikuje listę 10 par przeciwieństw, z których każdy kandydat musi wybrać swoją preferowaną opcję i wysłać do mnie w ciągu 24 godzin od zadania pytania, a potem opublikuję ich listy, listę preferencji Icywinda oraz wyniki zgodności w jednym poście (jeśli odpowiedzi zbiorą się szybciej, to runda może zakończyć się wcześniej).

Runda 2
Icywind opublikuje pytanie problemowe – co zrobić, jeśli zawiesi się Fedora? Jakie jest najlepsze pocieszenie po zakończeniu się ulubionego serialu? Gdybyś trafił sam na bezludną wyspę z serem, to jak byś go wykorzystał? To jak nasi kandydaci uporają się z problemem i który z pomysłów przypadnie najbardziej do gustu wybierającemu przekonamy się 48 godzin po opublikowaniu zadania.

Runda 3
W tej rundzie przekonujemy się, że nie tylko w słowach mieści się kreatywność naszych kandydatów! Tutaj Icywind publikuje zadanie, w którym trzeba coś stworzyć. Może nowy banner s.e.r.w.o.l.u.c.j.i? Może mem? A może wystrój rodem z widzuOS na swoim pulpicie? Któremu z kandydatów uda się urzec wybierającego swoją kreatywnością? Dowiemy się po 78 godzinach lub kiedy wszyscy kandydaci prześlą mi swoje prace.

Po każdej z rund Icywind będzie wybierał najlepsze swoim zdaniem odpowiedzi, aczkolwiek na sam koniec będzie musiał się zdecydować na jednego kandydata, który zostanie zwycięzcą całej rozgrywki! Wybrany szczęśliwiec otrzyma medal forumowego podbijacza serc, natomiast wybierający uczestnik otrzyma specjalny kolorek na dwa tygodnie.


Niniejszym rozpoczynamy rundę 1.
Powodzenia!
_________________
Ostatnio zmieniony przez Love178 2020-03-08, 21:28, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-21, 12:54   

Love178 napisał/a:
podziurawione jak ser szwajcarski samotnością serduszko Icywinda!

:sadangel:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-21, 13:28   

Ale nie na długo :grimer:
Możesz wrzucić pytania
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-21, 14:21   

Wrzucę wieczorem bo mam w domu spisane

[ Dodano: 2020-02-21, 17:49 ]
Drogi kandydacie, droga kandydatko
Specjalnie dla Ciebie przygotowałem listę 10 przeciwieństw. Twoim zadaniem jest wybranie z każdej pary jednego które preferujesz.
Odpowiadaj szczerze i nie przejmuj się, jeśli myślisz, że wybrałbym inaczej. Pamiętaj, że czasem to przeciwieństwa przyciągają się najmocniej ;)
(wiem, że cringe ale to brzmi jak serio tekst z randki w ciemno więc musiałem to napisać xD)




ekstrawertyzm vs introwertyzm

małe mieszkanie w mieście vs duży dom na wsi

ranny ptaszek vs nocny marek

łobuz vs kujon

zabijanie wzrokiem vs zapładnianie wzrokiem (nie metaforycznie, dosłownie)

mieć 7 dzieci vs żadnego

poligamia vs monogamia

dres vs garnitur

morze vs góry

seks przy pierwszym spotkaniu vs po ślubie ( zakładając możliwość naszego ślubu )
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
Ostatnio zmieniony przez icywind 2020-02-21, 18:03, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-22, 20:14   

Z powodów technicznych (jeden z kandydatów się nie wyrobi) runda zostaje przedłużona do niedzieli wieczorem.
_________________
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6326
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-22, 21:17   

Jeśli to Ascara, termin trzeba przedłużyć do końca marca. :haha:
_________________
.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-23, 19:06   

Jeszcze go/jej nie wybrałem a już nie ma dla mnie czasu :kick:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-24, 06:51   

Zapraszamy do spojrzenia jak poszło roztrzygnięcie pierwszej rundy, a wygląda ono następująco:

Najpierw zapoznajmy się preferowanymi odpowiedziami Icka:
introwertyzm
małe mieszkanie w mieście
nocny marek
kujon
zabijanie wzrokiem
żadnego
monogamia
dres
morze
seks przy pierwszym spotkaniu

Jak widać, mamy tu do czynienia z osobą zarówno tajemniczą (introwertyzm), jak i lekko szaloną (seks przy pierwszym spotkaniu), ale trzymającą się pewnych ustalonych granic (kujon).

Sprawdźmy preferencje naszych kandydatów:

kandydat nr1
ekstrawertyzm
duży dom na wsi
nocny marek
łobuz
zabijanie wzrokiem
żadnego
monogamia
dres
morze
seks przy pierwszym spotkaniu


Zgodność: 70%

kandydat nr2
introwertyzm
małe mieszkanie w mieście
nocny marek
kujon

zapładnianie wzrokiem
żadnego
monogamia
dres
morze
seks przy pierwszym spotkaniu


Zgodność: 90%

kandydat nr3
introwertyzm
małe mieszkanie w mieście
nocny marek

łobuz
zabijanie wzrokiem
żadnego

poligamia
dres
morze
seks przy pierwszym spotkaniu


Zgodność: 80%

kandydat nr4
introwertyzm
duży dom na wsi
nocny marek
kobuz
zabijanie wzrokiem
żadnego
monogamia
dres
morze

po ślubie (zakładając możliwość naszego ślubu)

Zgodność: 70%

Cherubinki szepczą, że kandydat nr 2 bardzo by się dobrze z Ickiem dogadał, jednakże to dopiero początek i musi się jeszcze postarać w rywalizacji z pozostałymi amantami - jak dotąd wszyscy razem z ickiem prowadzili by się trochę bardziej wyluzowanie (dres), spacerowaliby na plaży (morze) i podbijali Nocne Marki - poprzeczka została postawiona wysoko.

Rundę 1 możemy uznać za zamkniętą - podziel się z nami Icku swoim pierwszym wrażeniem o kandydatach i przygotuj pytanie na rundę drugą - zadanie problemowe dla nszych kandydatów. Mają opowiedzieć jakie rozwiązanie trapiącej Cię zagwodki będzie ich zdaniem najlepsze.

Do dzieła! :grimer:
_________________
  
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-24, 09:46   

Wszyscy tak bardzo zgodni :love:

[ Dodano: 2020-02-24, 14:42 ]
Cytat:
Rundę 1 możemy uznać za zamkniętą - podziel się z nami Icku swoim pierwszym wrażeniem o kandydatach i przygotuj pytanie na rundę drugą - zadanie problemowe dla nszych kandydatów. Mają opowiedzieć jakie rozwiązanie trapiącej Cię zagwodki będzie ich zdaniem najlepsze.

Umrę zaraz od cringu

Kandydat/ka nr. 1 to ekstrawertyk który potrzebuje więcej przestrzeni, żeby się wyszumieć. Jednocześnie kochający monogamiczny łobuz który marzy tylko o łóżku ukochanego.
Kandydat/ka nr. 2 to dokładna kopia prawie wszystkich cech które wybrałem ale czy uda mi się dogadać z osobą która tak bardzo mnie przypomina
Kandydat/ka nr. 3 to łobuz preferujący poligamiczny typ związku. Czy potrafiłby poświęcićswoje preferencje dla związku ze mną.
Kandydat/ka nr. 4 to łobuz potrzebujący dużo przestrzeni. Ale jednocześnie zachowujący swojącnotę na noc poślubną. Czy zdołałbym wytrzymać do ślubu z miłości do niego/jej?

Kandydat/ka nr. 1 i Kandydat/ka nr. 2 oboje zrobili na mnie swoimi odpowiedziami piorunujące wrażenie.
Kandydacie/tko nr 3 i 4 jeden skłania się ku poligamicznemu związkowi, drugi z kolei chciałby skonsumować nasz związek dopiero po ślubie. Czy to jest coś na co mógłbym pójść. Zobaczymy jak wam pójdzie po drugiej turze :hm?:



Pytanie do rundy 2
Drogi Kandydacie, droga Kandydatko.
Jak pewnie wiesz często padam tutaj ofiarą tyranii administratorów. Gdyby w trakcie trwania naszego związku zapadła decyzja o zbanowaniu mnie, jak walczyłbyś o uwolnienie swojego ukochanego? A może masz plan jakzapobiec temu strasznemu losowi.
Wykaż się kreatywnością i sprytem w odpowiedzi na to zadanie.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-24, 14:51   

Japierdolekurwa ten temat jest znakomity :haha:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-24, 15:06   

icywind napisał/a:
. Gdyby w trakcie trwania naszego związku zapadła decyzja o zbanowaniu mnie, jak walczyłbyś o uwolnienie swojego ukochanego? A może masz plan jakzapobiec temu strasznemu losowi.
.

No jestem ciekaw xD
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5574

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-24, 15:09   

:haha: :haha: :haha: :haha:
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-24, 15:58   

Niech to, jest północ, a ryknęłam śmiechem na całe mieszkanie :haha: :haha: :haha:
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-24, 17:54   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Japierdolekurwa ten temat jest znakomity :haha:
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-24, 19:21   

Fajnie, że was śmieszy moja samotność :zalamka:

[ Dodano: 2020-02-26, 23:15 ]
Love178 napisał/a:
przekonamy się 48 godzin po opublikowaniu zadania

Cytat:
2020-02-24, 14:42

Gdzie odpowiedzi? :patyk:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-27, 00:29   

Ja śpię, kiedy u Was jest 14.

Ale tak poza tym, to jedna osoba jeszcze nie odpowiedziała i z tego co widzę nie było jej na forum ostatnio, więc poczekajmy jeszcze trochę.
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-27, 12:31   

Odpowiedź na pytanie Icka obruszyło niemałą publikę, każdy się o niego martwi i zastanawia jak go z jego niedoli wyswobodzić, ale nie na długo, gdyż z odsieczą przybywają nasi rycerze i rycerzowe na białych koniach i klaczach i służą pomocą! Ale Icek jest tylko jeden do ocalenia, więc tylko jeden ratunek może wybrać. Który uzna za najbardziej skuteczny?

Poznajmy odpowiedzi kandydatów:

Kandydat n 1

Logiczne ze po prostu dałbym/abym się zbanować za Ciebie i rozpoczął/ęła se.rw.ol.uc.ję :grimer:

Kandydat n 2

Pierwszym krokiem byłoby przygotowanie grafik (avatar, sygnatura), ustawienie na forum i nagłaśnianie słusznej sprawy!

Kolejnym moim krokiem byłoby znalezienie luk w regulaminie i udowodnienie Twojej niewinności.


Prawdopodobnie ostatnim krokiem byłoby napisanie do każdego z adminów uzasadnienia, dlaczego ban jest niesłuszny i powinni Cię odbanować. Zaproponowana zostałaby również łapówka dla każdego z adminów za uwolnienie mojego ukochanego:


Dla Bartka zestaw alkoholi, dla Davosa nowy kilt, dla Słownika kamerka internetowa 4k, dla ZSK roczny zapas papieru toaletowego, dla Love bilet na koncert 178, dla Wilka bilety na koncert Bisza, dla Widza napisanie za niego pracy inżynierskiej oraz CV, dla Ascary nowy Iphone. W przypadku odmowy, negocjowanie innych warunków.


Jedno jest pewne, walka trwałaby dopóki mój ukochany nie zostałby uwolniony!

Kandydat n 3

To zależy od ilości mentalnej siły do walki, jaką będę w tamtej chwili posiadać. Jeśli byłoby jej wiele, nie obyłoby się bez tantrum, łez, manipulacji i łapówek, pieniężnych, emocjonalnych, artystycznych... i cielesnych :diabelek2: Moje zaangażowanie w walkę o sprawiedliwość i ser jest wielkie.
Jeśli nie byłby to mój najlepszy okres, cóż, kłótnie w takich chwilach bardzo mnie emocjonalnie wyczerpują, ale dla ukochanej osoby jestem w stanie zrobić wszystko, więc moim wyborem byłoby udanie się na wygnanie razem z tobą <3

Kandydat n 4

Uzdrowimy razem to forum mocą miłości. A kiedy czysta i niewinna miłość nic nie wskóra, trzeba będzie wkroczyć z BDSM, czyli oczywiście Bardzo Dużo Sera Mozzarella. Zamienimy adminów w ser, serwery w ser, userów w ser. Wszystko będzie serem. Ja. Ty. Ser. Basen pełen sera. Podłoga to ser. W powietrzu zamiast tlenu jest ser. Serserserserserserserserserserserserserserserserserserserserserserserserserserserserserserser
sersersersersersersersersersersersersersersersersersersersersersersersersersersersersersersers
erserserserserserserserserserserserserserserserserserserserserserserserserserserserserserserse
rserserserserserserserserserserserserserserserserserserserserserserserserserserserserserserser
sersersersersersersersersersersersersersersersersersersersersersersersersersersersersersersers
erserserserserser


(Dałam entery, bo oryginalna wiadomość rozwalałaby stronę)


Podziel się z nami Icku ulubioną odpowiedzią. Czy będzie to pakt z diabłem al'a kandydat nr 1, cwane zagrywki kandydata nr 2, oddanie i poświęcenie kandydata nr 3 czy stanowczość kandydata nr 4. A Tobie drogi widzu, która odpowiedź podoba się najbardziej? Oto zapowiedziana gratka – anonimowy sondaż publiczny w postaci ankiety! Zagłosuj na swojego ulubionego kandydata na górze tematu ;)
_________________
  
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-27, 12:38   

Love178 napisał/a:
Kolejnym moim krokiem byłoby znalezienie luk w regulaminie


Powodzenia :roll:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-27, 12:58   

Cytat:
Tobie drogi widzu, która odpowiedź podoba się najbardziej? Oto zapowiedziana gratka – anonimowy sondaż publiczny w postaci ankiety! Zagłosuj na swojego ulubionego kandydata na górze tematu

To nie wystarczy go na pw zapytać?
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-27, 13:09   

Nie, ja chcę poznać opinię widza w sposób demokratyczny
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.099 sekundy. Zapytań do SQL: 35