Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowa Randka w Ciemno - rozgrywka Samary

Kto Ci się najbardziej podoba?
kandydat nr 1
25%
 25%  [ 1 ]
kandydat nr 2
0%
 0%  [ 0 ]
kandydat nr 3
0%
 0%  [ 0 ]
kandydat nr 4
0%
 0%  [ 0 ]
kandydat nr 5
75%
 75%  [ 3 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 4

Autor Wiadomość
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-21, 12:19   Forumowa Randka w Ciemno - rozgrywka Samary

Myśleliście, że Walentynki już minęły?

Nic bardziej mylnego!

Ja, oraz ośmiu innych forumowiczów, zapraszamy na śledzenie naszych meandrów westchnień za klasyczną wersją romantyzmu, jaką jest zadawanie sobie pytań, będząc oddzielonymi kurtyną naprzeciwko telewizyjnej publiczności, czyli randką w ciemno!

Jest to zmartwychwstanie gry forumowej z 2015 roku i dzięki dużemu zainteresowaniu mam przyjemność ogłosić, że odbędą się dwie rundy naraz!

W niniejszym temacie nasi forumowi kochasie będą starać się o puste niczym wyschnięta studnia serduszko Samary!

Temat drugiego uczestnika można znaleźć pod tym linkiem – http://forum.mistrzowie.o...p=410114#410114

Rozgrywka będzie się składała z trzech rund. W każdej rundzie zadanie będzie opublikowane tutaj przez Samarę, a po zebraniu przeze mnie odpowiedzi wszystkich kandydatów opublikuję je w zbiorczym poście! Po każdej rundzie Samara będzie się z nami dzielił swoimi faworytami, a na koniec wybierze zwycięzcę całej rogrywki!

Uwaga – podczas rozgrywki może się pojawić gratka dla widzów – zapraszam do śledzenia tematu!

Będziemy mogli śledzić następujące rundy:
Runda 1
Samara opublikuje listę 10 par przeciwieństw, z których każdy kandydat musi wybrać swoją preferowaną opcję i wysłać do mnie w ciągu 24 godzin od zadania pytania, a potem opublikuję ich listy, listę preferencji Samary oraz wyniki zgodności w jednym poście (jeśli odpowiedzi zbiorą się szybciej, to runda może zakończyć się wcześniej).

Runda 2
Samara opublikuje pytanie problemowe – jak nie zasnąć przy całonocnym koczowaniu na forum? Jak napisać coś klawiaturą, naktórej nie działa połowa znaków? Jak skutecznie uciec przed apokalisą zombie? To jak nasi kandydaci uporają się z problemem i który z pomysłów przypadnie najbardziej do gustu wybierającemu przekonamy się 48 godzin po opublikowaniu zadania.

Runda 3
W tej rundzie przekonujemy się, że nie tylko w słowach mieści się kreatywność naszych kandydatów! Tutaj Samara publikuje zadanie, w którym trzeba coś stworzyć. Może listę polecanych piosenek danego gatunku? Może nową fryzurę dla głównej postaci z The Ring? A może narysować portret myszką w paintcie? Któremu z kandydatów uda się urzec wybierającą swoją kreatywnością? Dowiemy się po 78 godzinach lub kiedy wszyscy kandydaci prześlą mi swoje prace.

Po każdej z rund Samara będzie wybierała najlepsze swoim zdaniem odpowiedzi, aczkolwiek na sam koniec będzie musiała się zdecydować na jednego kandydata, który zostanie zwycięzcą całej rozgrywki! Wybrany szczęśliwiec otrzyma medal forumowego podbijacza serc, natomiast wybierający uczestnik otrzyma specjalny kolorek na dwa tygodnie.


Niniejszym rozpoczynamy rundę 1.
Powodzenia!
_________________
Ostatnio zmieniony przez Love178 2020-03-10, 14:53, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Samara 
Loża Szyderców
1=t, 2=y, 3=g, 4=h


Wiek: old
Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 1050
Skąd: studnia

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-21, 12:56   

No to zaczynamy :-D
1. Mała czarna czy duże jasne
2. Horror czy komedia
3. Romantyczna kolacja czy śniadanie do łóżka
4. Kąpiel z bąbelkami czy bąbelki w kieliszku
5. Z gumką czy bez gumki (Pytam oczywiście o rodzaj prześcieradła :-P )
6. Trampki czy szpilki
7. Dyskoteka czy koncert
8. Piłka nożna czy ręczna
9. Ostre czy łagodne
10. Randka w kinie czy przy drinku
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-22, 20:14   

Z powodów technicznych (jeden z kandydatów się nie wyrobi) runda zostaje przedłużona do niedzieli wieczorem.
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5593

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-22, 20:25   

Czemu w temacie Sandry jest literówka, a w temacie incego już nie ma?
_________________
 
 
NieMamKlawiatury
Czerwony pasek chlubą forumka


Wiek: 2,5
Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 390
Skąd: na świecie tyle przemocy?

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-22, 20:48   

Seksizm
_________________
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6327
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-22, 21:16   

Randla brzmi podobnie do rondla, czyli sugerowanie, że kobieta to tylko do garów. Seksizm, patriarchat i mizoginizm!!! :wnerw:
_________________
.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-22, 21:23   

xDDD
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-22, 21:30   

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
Czemu w temacie Sandry jest literówka, a w temacie incego już nie ma?

Bo ja gram w randkęw ciemno a Samara w randlę w ciemno
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5593

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-22, 22:57   

Nadir, a ja myślałem, że to homofobia, bo ona dostała, a incy już nie.
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-23, 06:19   

Wiecie, co jest głupie? Że ja ciągle robię ten błąd jak piszę na klawiaturze i wszędzie, gdzie go nie ma, to jest przypadek, że zauważyłam i poprawiłam xD Nie mam pojęcia czemu ciągle wciskam L zamiast K, zwłaszcza, że w innych słowach tego typu literówki nie ma xD
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-24, 09:03   

Czekam na odpowiedź jeszcze jednego kandydata, wtedy opublikuję wyniki :)
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-24, 16:40   

Pierwsza runda dobiegła końca!

Wszyscy kandydaci udzielili swoich odpowiedzi.

Czy są one trafne?

Najpierw zapoznajmy się z preferencjami Samary:
1. Duże jasne
2. Horror
3. Romantyczna kolacja
4. Bąbelki w kieliszku (A najlepiej kąpiel z bąbelkami w wannie i z bąbelkami w kieliszku
5. Z gumką
6. Trampki
7. Koncert
8. Nożna
9. Ostre
10. Przy drinku

A teraz sprawdźmy preferencje naszych kandydatów. Czy wpadli jak śliwka w studnię?:

kandydat nr1
1. trudny wybór, ale mała czarna
2. tu nie trafię ale świadomie, komedia
3. romantyczna kolacja
4. bąbelki w kieliszku
5. z gumką brwi emoji
6. trampki zdecydowanie
7. koncert zdecydowanie
8. nożna
9. ostreeee
10. też trudny wybór, ale przy drinku


Zgodność: 80%

kandydat nr2
1. Mała czarna
2. Komedia
3. Romantyczna kolacja
4. Bąbelki w kieliszku

5. Prześcieradło bez gumki
6. Szpilki
7. Koncert
8. Piłka nożna
9. Ostre
10. Przy drinku


Zgodność: 60%

kandydat nr3
1. duże jasne
2. komedia
3. śniadanie do łóżka
4. bąbelki w kieliszku
5. Z gumką
6. Trampki
7. koncert

8. ręczna
9. Ostre
10. w kinie

Zgodność: 60%

kandydat nr4
1. duże jasne
2. Horror

3. śniadanie do łóżka
4. Kąpiel z bąbelkami
5. Z gumką (Pytam oczywiście o rodzaj prześcieradła)
6. Trampki
7. koncert
8. Piłka nożna

9. łagodne
10. Randka w kinie

Zgodność: 60%

kandydat nr5
1. duże jasne
2. komedia
3. śniadanie do łóżka
4. Kąpiel z bąbelkami
5. Z gumką
6. Szpilki
7. koncert
8. Piłka nożna
9. Ostre
10. przy drinku


Zgodność: 60%

Tego się chyba nikt nie spodziewał! Pomimo różnorodności wśród naszych kandydatów, prawie wszyscy osiągnęli ten sam wynik! Wyróżnił się za to mocno kandydat nr 1! Jeżeli miłość można porównać do wojny, to mamy tu do czynienia z frontem zachodnim.

Samaro, jak Twoje wrażenia? Czy zechciałabyś się z nami podzielić swoją opinią o wynikach kandydatów oraz zadać zagadkę do kolejnej rundy, aby dodać trochę pikanterii do obecnej sytuacji? Zobaczmy jak zgodni ze sobą będą kanddaci przy próbie poradzenia sobie z trapiącym Cię problemem.

Do dzieła! - otwieramy rundę drugą!
_________________
 
 
Samara 
Loża Szyderców
1=t, 2=y, 3=g, 4=h


Wiek: old
Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 1050
Skąd: studnia

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-24, 23:14   

Cóż za zaskakujące wyniki! :D

Myślę, że kandydat nr 1 wysuwa się lekko na prowadzenie, interesująca zgodność :hm?: Dostrzegam tu dużo ciekawych możliwości na wspólne spędzanie czasu, a wybrana mała czarna może dodać więcej potrzebnej do tego energii ^_^ Romantyczna ostra kolacja przy drinku, swobodny strój, wypad na koncert, brzmi jak idealna randka :brwi:

Pozostali kandydaci również wysoko, ciężko więc wyłonić faworytów.

U kandydata nr 2 dostrzegam bardzo podobne odpowiedzi jak u kandydata nr 1, jednak wybór szpilek i ściągające się prześcieradło brzmi już ciut mniej swobodnie :dont: Mimo to, oceniam go jako bardzo mocnego kandydata ^_^

Z kandydatem nr 3 może być ciężko z porozmawianiem na randce w kinie, chociaż na pewno będzie dyskusja o wyborze filmu mając różne preferencje w tej kwestii. W dodatku widzę, że mógłby to nadrobić śniadaniem do łóżka ;> Ponadto wyjście na koncert przy piwku brzmi bardzo dobrze ^_^

Kandydat nr 4 jako jedyny wybrał horror, czym mocno się wyróżnił, w związku z czym zostaje moim drugim faworytem :piwo:

Z kandydatem nr 5 widzę sporą zgodność w kwestii jedzenia i picia. Skoro dogadamy się kulinarnie, do tego będziemy mogli wspólnie iść na koncert czy pooglądać mecz, myślę że jestem w stanie przemęczyć się czasem w tych szpilkach - wtedy kąpiel z bąbelkami na pewno się przyda :spiew:


To nie będzie łatwy wybór. Mam nadzieję, że kolejna runda więcej mi ułatwi, więc zaczynajmy :-D

Runda 2
Jest środek nocy, godzina 6:00 AM, przez większość ludzi nazywana szóstą "rano". To był ciężki wieczór. Maraton horrorów, duża ilość kofeiny, świadomość że za 10 godzin muszę obudzić się wypoczęta - wszystko to sprawia, że tym bardziej nie potrafię zasnąć. Jak mam pozbyć się strachu i stresu? Jak wywołać zmęczenie i pójść spać mimo wypitych kaw? Co zrobisz lub co mi poradzisz, aby jednak udało mi się w porę zasnąć i się wyspać?
_________________
Ostatnio zmieniony przez Samara 2020-02-25, 00:15, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-27, 13:05   

Pozwolę sobie skraść jankielowe powitanie „dzieńdobrywieczór!”, bo ja mam wieczór, a Wy dzień ^^”

W niedalekiej przeszłości Samara otworzyła się przed nami i wyznała swoje troski – pomimo tego, że kocha maratony horrorów i nie obce jej chodzenie spać o poranku, to jednak myśl o obowiązkach jakie będzie miała po przebudzeniu się napawa ją bezsennością. Przeczytała już sto razy nasz kultowy temat „Sposoby na relaks”, ale dowiedziała się z niego tylko, że należy zdelegalizować rodzynki w serniku. Trzeba jej pomóc i na szczęście rąk do pomocy nie brakuje! Nasi dzielni kandydaci opracowali metody uśpienia Samary. Ale tylko jedna może zadziałać! Do której najbardziej przekona się nasza uczestniczka?

Oto odpowiedzi naszych kandydatów:


Kandydat nr1

Kiedyś na Reddicie spotkałem się z taką metodą - trzeba baaardzo powooooli liczyć w myślach od 99 do 0. :D Starasz się skupić totalnie całą uwagę na odliczaniu, przy czym ma się ono straszliiiwie ciąąągnąć. Kilkanaście sekund przerwy między liczbami.


Stosuję gdy naprawdę mi zależy żeby szybko zasnąć, jeszcze nigdy nie zjechałem poniżej 50, bo w pewnym momencie po prostu odpływam. Polecam i pozdrawiam, Piotr Fronczewski. :D


A no i jeszcze możesz spróbować mojego ulubionego zioła na dobry sen, kozłek lekarski zwany walerianą - zalewasz wrzątkiem łyżkę suszu. Do tego gorąca kąpiel... Aż się rozmarzyłem. Spróbuj. :hm?:

Kandydat nr2

Pewnie jesteś głodna po nocnym seansie filmów, więc w czasie kiedy będziesz ogarniać się w łazience, ja zrobię Ci śniadanie.
Zabrałbym Cię do basenu (niestety w tych godzinach aquaparki są zwykle zamknięte). Popływalibyśmy trochę, spędzilibyśmy czas w jacuzzi, zagralibyśmy w siatkę, a na końcu zrelaksowalibyśmy się w saunie.
W drodze powrotnej odwiedzimy naszą ulubioną lodziarnię i zjemy po porcji smacznych lodów.
Kiedy już wrócimy do domu, nadal będziesz miała wystarczająco dużo czasu na to, żeby się wyspać.

Kandydat nr3

Cóż, jest jedno oczywiste skojarzenie czegoś, po czym robisz się senny :troll:

Masaż, piwo, przytulasy i oglądanie bajek.

Kandydat nr4

Spokojnie, 10 godzin to mnóstwo czasu, zdążysz się wyspać nawet jeśli zaśniesz za dwie godziny. Teraz napijmy się ciepłej melisy i posłuchajmy spokojnej muzyki. Połóż głowę na mych kolanach, a ja będę delikatnie głaskać twe loki dopóki nie zaśniesz niczym zwłoki.

Kandydat nr5

Chciałabyś się zrelaksować i zasnąć? Nie ma problemu! Najpierw zachęcam cię do 30 minutowego robienia fikołków, żebyś się zmęczyła a następnie wrzucam do wanny wypełnionej musującym szampanem. Następnie gdy już się zrelaksujesz, przenoszę do sypialni, robię masaż uszu (to mój sekretny sposób na relaks) a następnie przykrywam cię kołdrą i puszczam relaksacyjny dźwięk burzy i deszczu.


Istna kopalnia wiedzy z naszych kandydatów, sama chyba z niektórych rad kiedyś skorzystam :D A Ty Samaro? Czy któraś z metod szczególnie przykuła Twoją uwagę? Który z kandydatów wykazał się najbardziej pomysłowością? Czy to będzie znawca tematu jak kandydat nr 1? Romantyk jak kandydat nr 2? Oferta nie do odmówienia kandydata nr 3? Podejście na luzie kandydata nr 4? A może obfity pakiet kandydata nr 5? Halo? Jesteś tam?? Rany julek, obudź się!

A który kandydat przekonał Ciebie najbardziej, drogi widzu? Przyłącz się do sondażu poprzez głos w ankiecie na górze tematu!
_________________
  
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-27, 16:16   

Love178 napisał/a:
A który kandydat przekonał Ciebie najbardziej, drogi widzu


No, widzu, wypowiedz się.
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5593

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-27, 17:01   

Patrząc na wyniki sondy można dojść do wniosku, że widzu jest trochę niezdecydowany.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-27, 19:21   

Love178 napisał/a:
Pozwolę sobie skraść jankielowe powitanie „dzieńdobrywieczór!”, bo ja mam wieczór, a Wy dzień ^^”


Mimo, ze nigdy nie planowałem oddalić się od Nowej Huty dalej niż jedną strefę czasową to wiedziałem, że to się kiedyś komuś przyda w takich właśnie okolicznościach.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5593

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-27, 20:54   

Czyli do Afryki mógłbyś polecieć :-)
_________________
 
 
Samara 
Loża Szyderców
1=t, 2=y, 3=g, 4=h


Wiek: old
Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 1050
Skąd: studnia

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-27, 22:47   

Wszystkie opcje są kuszące, jednak jestem kupiona przez odpowiedź kandydata nr 4 :D
Na drugim miejscu kandydat nr 3, myślę że ten zestaw mógłby się sprawdzić ^_^
Na ostatnim miejscu podium kandydat nr 2 - propozycja w całości genialna, obawiam się jedynie, że zanim byśmy to wszystko zrealizowali to już niewiele tego snu by zostało :<
Odpowiedź pierwsza też jest bardzo ciekawa, na pewno przetestuję! :)
Opcja piąta spoko, gdyby nie to, że boję się burzy, więc już sam dźwięk by mnie straszył :wstyd:

Runda 3:
Wspominałam już o moim uwielbieniu do horrorów i piwa. Jak więc mogłoby zabraknąć mojego największego zamiłowania? ^_^ Czas na... KOTY! :diabelek:

Nawiąż do dowolnej sceny z filmu, serialu lub książki zastępując głównego bohatera kotem. Początkowo myślałam o horrorze, jednak nie będę Was ograniczać - pełna dowolność w wyborze :) Nawiązanie może być tekstowe, w formie obrazka, mema lub w dowolny inny sposób :)
Gdyby zadanie było jednak zbyt skomplikowane, przygarnę również dowolny mem z kotem :-P

Poniżej inspiracja ^^

_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-10, 14:58   

Mała obsuwa, ale jak to mówią, miłość cierpliwa jest, miłość wybacza, miłość nie obnosi się dumą. Dziś na pewno nadszedł ten odpowiedni moment żeby Samara wsłuchała się w swoje serce. Mamy tu zgromadzone wszystkie prace i wygląda na to, że wszyscy kandydaci tak jak nasza uczestniczka uwielbiają koty, bo są wyborne niczym miseczka śmietany. Nie zwlekajmy już dłużej i zaprezentujmy naszą dozę kotentu (długo budowałam do tego suchara, ale warto było, nie udowodnicie mi inaczej):

kandydat nr 1
Kandydat postanowił uraczyć Cię rysunkiem:
https://sketchtoy.com/69128830

ale ponieważ nie mógł przestać o Tobie myśleć, dosłał jeszcze mały bonusik:
https://www.youtube.com/watch?v=6QEbqDgOehY


kandydat nr 2
Kandydat tak opisuje swoje dzieło:
"Zapraszam Cię do wspólnej lektury gazety, którą akurat przypadkiem niedawno kupiłem!"







kandydat nr 3
Kandydat skłania do refleksji nad tym, z czym każdy może się utożsamić:



kandydat nr 4
Kandydat podzielił się artem, który manadzieję, że jest tematycznie jak najbliżej Twojemu sercu:



kandydat nr 5
Odpowiedź kandydata wygląda następująco:
"Nawiąż do dowolnej sceny z filmu, serialu lub książki zastępując głównego bohatera kotem"
Jako, że moja wyobraźnia sięga dalej niż zadanie, to podstawiłem kotki w motywy filmowe.

https://streamable.com/5nvrk


Ile kotełków, jak mrrraśnie! Ale Samara może tym razem przygarnąć pod swój dach tylko jednego. Kto będzie tym szczęśliwcem, któremu czarny kot nie przebiegnie drogi i zatriumfuje niczym kot który zawsze spada na cztery łapy? Podziel się z nami Samaro swoimi wrażeniami na temat prac nadesłanych przez kandydatów oraz zdradź nam, kogo wybierasz jako swojego jedynego <3
_________________
  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.105 sekundy. Zapytań do SQL: 34