Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów

Poprzedni temat «» Następny temat
Creepy kącik (+18)
Autor Wiadomość
Lilith 
Überszlachta
Princess Tomboy

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2019-05-11, 22:30   Creepy kącik (+18)

Zdecydowałam się założyć taki kącik, by się można było dzielić drastycznymi bądz uderzającymi w psychę materiałami, na które natykamy się w Internecie. W liceum, kiedy bardziej przegrywałam życie niż widzu, karmiłam swoją depresję różnymi dziwnymi hobby, do których należało czytanie i oglądanie creepypast oraz nurkowanie w bestgore czy lostmedia, gdzie użytkownicy odnajdują i udostępniają tresci, które były uważane za zaginione, albo wciąż są, jednak slady zostały zachowane.
Dużo tego typów materiałów znajdziecie np. na stronie wspomnnianego już Lost Media wiki

Z wiadomych względów linki chowamy w hide, no chyba, że nie jest aż tak drastyczny, żeby władze się przywaliły.

Podzielę się przykładowymi filmikami, które możemy odnalezć w sieci oraz historiami, jakie się z nimi wiążą.

W hajdzie macie link do nagrania, także ostrzegam.
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Budd Dwyer, właśc. Robert Budd Dwyer (ur. 21 listopada 1939 w St. Charles w Missouri, zm. 22 stycznia 1987 w Harrisburgu w Pensylwanii) – amerykański polityk, skarbnik stanowy Pensylwanii.

W 1980 roku w Pensylwanii odkryto, iż urzędnicy państwowi nadpłacali podatek federalny z powodu błędów wyliczeń potrąceń. Wiele firm księgowych rywalizowało o wielomilionowe umowy w celu określenia właściwego wynagrodzenia każdego pracownika. W 1986 roku Dwyer został skazany za otrzymanie łapówki od firmy z Kalifornii próbującej zdobyć kontrakt. Podczas trwania procesu i po skazaniu stale twierdził, że był niewinny i że został wrobiony.

Na znak protestu 22 stycznia 1987 r. na konferencji prasowej popełnił spektakularne samobójstwo. Wyciągnął rewolwer Magnum 357, włożył lufę do ust i na oczach dziennikarzy pociągnął za spust. Miał żonę Joanne, syna Roba i córkę Deedee.

W filmie Honest Man: The Life of R. Budd Dwyer (Człowiek prawy: Życie R. Budd Dwyera) z 2010 r., William Smith, człowiek, którego zeznania doprowadziły do skazania Dwyera, oświadczył, że kłamał pod przysięgą, aby złagodzić własny wyrok, wyjawiając tym samym, iż oskarżenia przeciwko Dwyerowi były fałszywe, jak też głosi tytuł filmu.

Następną opowieść chowam w całości
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Tasmy Ricardo Lopeza zwanego Stalkerem Bjork
W 1996 roku mężczyzna zadurzony od wielu miesięcy w artystce popadł w obłęd, gdy dowiedział się, że Björk jest w związku z muzykiem o pseudonimie Goldie. Szaleniec nagrywał wideopamiętnik, w którym planował, jak ukarze piosenkarkę. Stworzył list z bombą, wypełniony kwasem. W ten sposób chciał zabić lub przynajmniej okaleczyć Björk. Zanim wysłał list, nagrał ostatnie wideo, w którym wyjawił swój plan. Po wcieleniu go w życie popełnił samobójstwo. Policja znalazła zwłoki i nagrania, dzięki czemu mogła powiadomić władze Wielkiej Brytanii o zamachu. List został przejęty, zanim dotarł do rąk artystki. Jak na ironię losu przystało, Björk i Goldie rozstali się kilka dni przed wysłaniem morderczej przesyłki.

Linki do hmmm... nietypowego videopamiętnika można bez problemu znalezć w Internecie.

Zródło: wikipedia
https://www.antyradio.pl/...est-of-Me-23917

Znacie więcej tego typu historii, których dowodów można doszukać się w Internetach? Zapraszam do dyskusji ;)
Ostatnio zmieniony przez Lilith 2019-05-11, 22:33, w całości zmieniany 2 razy  

icywind
Loża Szyderców+

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2019-05-11, 22:33   

.

Je su(i)s Ela

Całkiem_Dobry_Chłop

Medale: Brak

Wysłany: 2019-05-12, 09:07   

..

krojechleb
Loża Szyderców

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2019-05-12, 11:40   

...

[ Dodano: 2019-05-12, 11:42 ]
pierwszy link

Lilith 
Überszlachta
Princess Tomboy

Wysłany: 2019-05-12, 14:35   

Niesamowicie wyczerpująca wymiana zdań :troll:
A potem dziwota, że forum obumiera -,-

ChodnikowyWilk 
Junior Admin

Wysłany: 2019-05-12, 16:39   

Creepypasty kiedyś lubiłem, ale teraz to nuda. A gore i te tego typu rzeczy to nie moja bajka, nie rozumiem co w tym fajnego.

Lilith 
Überszlachta
Princess Tomboy

Wysłany: 2019-05-12, 17:18   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Creepypasty kiedyś lubiłem, ale teraz to nuda.

Może się zwyczajnie zestarzałeś :troll:

A gore i te tego typu rzeczy to nie moja bajka, nie rozumiem co w tym fajnego.

No cóż, ja lubię, ale do pewnego stopnia, bo są rzeczy, których boję się sprawdzać. Niemniej jednak lubię historie jak te powyżej i żeby z nimi szedł jakiś materiał, by czuć większą autentycznosć historii.

ChodnikowyWilk 
Junior Admin

Wysłany: 2019-05-12, 17:21   

Lilith napisał/a:
Creepypasty kiedyś lubiłem, ale teraz to nuda.

Może się zwyczajnie zestarzałeś :troll:

Tak, to z pewnością ten powod, jak zreszta z większością rzeczy które się kiedyś lubilo xD

KicerK 
AYAYA EHEHE

Wysłany: 2019-05-18, 20:34   

:szubienica:

Odpowiedz do tematu