Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Creepy kącik (+18)
Autor Wiadomość
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2019-05-11, 21:30   Creepy kącik (+18)

Zdecydowałam się założyć taki kącik, by się można było dzielić drastycznymi bądz uderzającymi w psychę materiałami, na które natykamy się w Internecie. W liceum, kiedy bardziej przegrywałam życie niż widzu, karmiłam swoją depresję różnymi dziwnymi hobby, do których należało czytanie i oglądanie creepypast oraz nurkowanie w bestgore czy lostmedia, gdzie użytkownicy odnajdują i udostępniają tresci, które były uważane za zaginione, albo wciąż są, jednak slady zostały zachowane.
Dużo tego typów materiałów znajdziecie np. na stronie wspomnnianego już Lost Media wiki

Z wiadomych względów linki chowamy w hide, no chyba, że nie jest aż tak drastyczny, żeby władze się przywaliły.

Podzielę się przykładowymi filmikami, które możemy odnalezć w sieci oraz historiami, jakie się z nimi wiążą.

W hajdzie macie link do nagrania, także ostrzegam.
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Budd Dwyer, właśc. Robert Budd Dwyer (ur. 21 listopada 1939 w St. Charles w Missouri, zm. 22 stycznia 1987 w Harrisburgu w Pensylwanii) – amerykański polityk, skarbnik stanowy Pensylwanii.

W 1980 roku w Pensylwanii odkryto, iż urzędnicy państwowi nadpłacali podatek federalny z powodu błędów wyliczeń potrąceń. Wiele firm księgowych rywalizowało o wielomilionowe umowy w celu określenia właściwego wynagrodzenia każdego pracownika. W 1986 roku Dwyer został skazany za otrzymanie łapówki od firmy z Kalifornii próbującej zdobyć kontrakt. Podczas trwania procesu i po skazaniu stale twierdził, że był niewinny i że został wrobiony.

Na znak protestu 22 stycznia 1987 r. na konferencji prasowej popełnił spektakularne samobójstwo. Wyciągnął rewolwer Magnum 357, włożył lufę do ust i na oczach dziennikarzy pociągnął za spust. Miał żonę Joanne, syna Roba i córkę Deedee.

W filmie Honest Man: The Life of R. Budd Dwyer (Człowiek prawy: Życie R. Budd Dwyera) z 2010 r., William Smith, człowiek, którego zeznania doprowadziły do skazania Dwyera, oświadczył, że kłamał pod przysięgą, aby złagodzić własny wyrok, wyjawiając tym samym, iż oskarżenia przeciwko Dwyerowi były fałszywe, jak też głosi tytuł filmu.


Następną opowieść chowam w całości
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---



Tasmy Ricardo Lopeza zwanego Stalkerem Bjork
W 1996 roku mężczyzna zadurzony od wielu miesięcy w artystce popadł w obłęd, gdy dowiedział się, że Björk jest w związku z muzykiem o pseudonimie Goldie. Szaleniec nagrywał wideopamiętnik, w którym planował, jak ukarze piosenkarkę. Stworzył list z bombą, wypełniony kwasem. W ten sposób chciał zabić lub przynajmniej okaleczyć Björk. Zanim wysłał list, nagrał ostatnie wideo, w którym wyjawił swój plan. Po wcieleniu go w życie popełnił samobójstwo. Policja znalazła zwłoki i nagrania, dzięki czemu mogła powiadomić władze Wielkiej Brytanii o zamachu. List został przejęty, zanim dotarł do rąk artystki. Jak na ironię losu przystało, Björk i Goldie rozstali się kilka dni przed wysłaniem morderczej przesyłki.

Linki do hmmm... nietypowego videopamiętnika można bez problemu znalezć w Internecie, np. tu

Zródło: wikipedia
https://www.antyradio.pl/...est-of-Me-23917

Znacie więcej tego typu historii, których dowodów można doszukać się w Internetach? Zapraszam do dyskusji ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Lilith 2020-12-13, 23:36, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2019-05-11, 21:33   

.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5574

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2019-05-12, 08:07   

..
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2019-05-12, 10:40   

...

[ Dodano: 2019-05-12, 11:42 ]
pierwszy link
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2019-05-12, 13:35   

Niesamowicie wyczerpująca wymiana zdań :troll:
A potem dziwota, że forum obumiera -,-
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2019-05-12, 15:39   

Creepypasty kiedyś lubiłem, ale teraz to nuda. A gore i te tego typu rzeczy to nie moja bajka, nie rozumiem co w tym fajnego.
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2019-05-12, 16:18   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Creepypasty kiedyś lubiłem, ale teraz to nuda.

Może się zwyczajnie zestarzałeś :troll:

ChodnikowyWilk napisał/a:
A gore i te tego typu rzeczy to nie moja bajka, nie rozumiem co w tym fajnego.

No cóż, ja lubię, ale do pewnego stopnia, bo są rzeczy, których boję się sprawdzać. Niemniej jednak lubię historie jak te powyżej i żeby z nimi szedł jakiś materiał, by czuć większą autentycznosć historii.
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2019-05-12, 16:21   

Lilith napisał/a:
ChodnikowyWilk napisał/a:
Creepypasty kiedyś lubiłem, ale teraz to nuda.

Może się zwyczajnie zestarzałeś :troll:



Tak, to z pewnością ten powod, jak zreszta z większością rzeczy które się kiedyś lubilo xD
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2019-05-18, 19:34   

:szubienica:
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2019-12-26, 20:22   

https://www.josepikas.com...o-original.html

Video 1444, czyli krążący niegdyś po YouTube filmik samobójczy. W sumie to wciąż krąży. Tak więc uwaga, dla niektórych filmik może być drastyczny.

[ Dodano: 03-08-2020, 23:46 ]
Pytanie do Davosa, jako, że był na Panamie.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Śmierć_Kris_Kremers_i_Lisanne_Froon - zwiedzałeś ten szlak, co te dziewczyny?
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-04, 07:56   

Taktyczna wiadomość do monitorowania wątku.

W ogóle strzał w głowę to chyba najbardziej upierdliwy rodzaj samobójstwa, kto to potem ma zeskrobywać ze ścian? Chociaż w sumie przy podcięciu żył też będzie problem, jeśli krew wejdzie w drewnianą podłogę.

[ Dodano: 2020-08-04, 09:13 ]
Jak coś macie, to wrzucajcie. Mam słabość do gore, łata temu było rotten.com, teraz wypadłam z obiegu :(
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-04, 10:37   

RudaMaupa napisał/a:
W ogóle strzał w głowę to chyba najbardziej upierdliwy rodzaj samobójstwa, kto to potem ma zeskrobywać ze ścian? Chociaż w sumie przy podcięciu żył też będzie problem, jeśli krew wejdzie w drewnianą podłogę.


Ez

https://sprzataniepozgonach.com.pl
http://pozgonie24.pl
https://arsen.xyz
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
  
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-04, 10:55   

Słuchałam wywiadu z taką ekipą na Niediegetycznie, ale jednak mózg na ścianie czy wnętrzności to takie bleh.
W sumie faktycznie mówili o wycinaniu całych fragmentów podłogi tam, gdzie wsiąknęły wydzieliny.
https://youtu.be/Wn4JJQ8VPP4

[ Dodano: 2020-08-04, 11:58 ]
W sumie strzał w głowę to taki trochę hejt dla bliskich również. Po powieszeniu też słabo się wygląda. Ale może jestem dziwna, że zastanawiam się, jak umniejszyć traumę rodziny przy ewentualnym "kill'im" ^^"
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-04, 12:45   

RudaMaupa napisał/a:
Mam słabość do gore

Polecam bestgore ;)
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-04, 13:54   

RudaMaupa napisał/a:
W sumie strzał w głowę to taki trochę hejt dla bliskich również


w sumie najbardziej humanitarna metoda samobójstwa - eutanazja jest zakazana.

Położenie się na tory = trauma dla maszynisty, możliwość, że straci przez to pracę (po bodajże 3 samobójcach nie może dalej pracować), do tego wkurzenie setek albo i tysięcy osób które siedzą w pociągu i ich pociąg nie ruszy przez 2-3 następne godziny + wszystkie inne pociągi za nim też.

Strzał w głowę = ręka, noga, mózg na ścianie tzn. konieczność sprzątania, dramatyczny widok dla rodziny/kogoś kto go odnajdzie

Powieszenie się = śmierć świadomości przychodzi najpóźniej tzn. musisz się najdłużej męczyć bo po przerwaniu rdzenia świadomość nie znika od razu, a jak nie uda się przerwać rdzenia to czekasz na linie aż się udusisz.

Kamień do nogi i wyskoczyć z łódki = też się musisz kilka minut męczyć zanim umrzesz.

Skoczyć z wysokości = często oznacza to zamknięcie jakiegoś mostu, angażowanie służb i negocjatorów, przykładowo - w Bydgoszczy jest tylko jeden most nad Wisłą i czasami gdy samobójca na niego wejdzie to ludzie żeby dostać się na drugi brzeg Wisły muszą czekać albo jechać objazdami aż... do Torunia xD No i jak skoczysz z przykładowo wieżowca to potem też ktoś musi cię zbierać z chodnika a bywały i takie przypadki, że ktoś spadnie np. na czyjś samochód i go zniszczy albo nawet spadnie na kogoś i go zabije albo sprawi, że będzie inwalidą (przykład)
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2020-08-04, 13:56, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-04, 14:12   

W sumie pewnie dlatego w polsce jest takie ograniczenie co do posiadania broni, bo jakby każdy miał dostęp to by się połowa narodu nagle zajebała, bo pod wpływem impulsu i z taką łatwą metodą to aż żal nie skorzystać :D
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6326
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-04, 14:25   

Mamy za to nieograniczony dostęp do alkoholu by móc upić się do nieprzytomności i zasnąć na mrozie snem wiecznym.
_________________
.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-04, 14:48   

Moris299 napisał/a:
Położenie się na tory = trauma dla maszynisty, możliwość, że straci przez to pracę (po bodajże 3 samobójcach nie może dalej pracować)

ale za to odblokuje acziwment
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-04, 15:34   

Guilty kek z ograniczenia trzech samobójców na maszynistę.

[ Dodano: 2020-08-04, 16:40 ]
A z tym, że długo się umiera wisząc, to w sumie whatever, przecież nie chce tego przeżyć, by innym poopowiadać.

Słyszałam jeszcze, że ludzie w Polszy się umyślnie autem wpierdzielają w drzewa przydrożne, żeby można było wpisać wypadek i oszczędzić bólu rodzinie. Wieczny hejt dla tych, którzy próbują osiągnąć to samo np. jadąc pod prąd lub kalecząc w inny sposób osoby postronne.
Skakanie to też idiotyzm jakich mało, z powodów Morisa oraz ryzyka zostania inwalidą - a przy nielegalnej eutanazji weź się zakończ na wózku xD

W ogóle to poczułam nagłe wyrzuty, że my tu tak o samozagładzie, a jak komuś podpowiemy? Także skupię się na wyrządzaniu krzywdy innym. :troll:
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-08-04, 15:53   

RudaMaupa napisał/a:
Guilty kek z ograniczenia trzech samobójców na maszynistę.


Też uważam to za bezsens, niektórzy sami odchodzą po pierwszym samobójcy a niektórym to nie robi wielkiej różnicy, są różne osoby imo to psycholog powinien decydować a nie jakiś numerek bezwzględny dla każdego :V
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.096 sekundy. Zapytań do SQL: 34