Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Podryw i te sprawy.
Autor Wiadomość
Samara 
Loża Szyderców
1=t, 2=y, 3=g, 4=h


Wiek: old
Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 1050
Skąd: studnia

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-01, 01:12   

znienacka? To słownik ortograficzny ma blisko :-D
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-01, 02:47   

ProFace napisał/a:
Do mnie w galerii jakiś koleś zagadał. Gadam z nim gadam, aż tu nagle mnie zapytał na jaki kierunek studiów poszłam. Biedak uciekł gdy mu powiedziałam, że jestem z gimbazy. XD


No i w sumie ciesz się, że nawiał! Zrobiłoby się o wiele bardziej niezręcznie gdyby Ci zaproponował dżinsy!
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-01, 11:46   

Dafak?! Kto gościem wysłał?
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-01, 12:55   

WAT? Gość?
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-01, 13:07   

Po prostu kogoś wylogowało i z gościa przypadkiem napisał, wielkie rzeczy...
Stawiam na Davosa.
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Gość




Wysłany: 2013-12-01, 14:42   

Przecie nie da sie z goscia pisac...
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-01, 14:43   

To nie ja, jakby mi się przypadkowo z gościa napisało to bym usunął tamtego posta i napisał jeszcze raz jako zalogowany. Poza tym wiem, że "nieraz" w tym kontekście pisze się łącznie :P
_________________
 
 
Gość




Wysłany: 2013-12-01, 14:44   

O kurcze upieczone! Jednak sie da!
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-01, 15:00   

Komuś się nudzi :D
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-01, 15:14   

Pierwszy gość to chodnikowy, drugi Moris, i tyle z ich tajemniczości :D
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-01, 15:59   

Po IP poznałeś? ;D
_________________
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2013-12-01, 16:11   

GDZIE MODERATORZY JAK TU TAKIE OFFTOPY SIĘ WYPRAWIAJĄ

I JA TO ZAUWAŻAM JA
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-01, 16:44   

AnswersMaster napisał/a:
Z nowo poznanymi nie ma problemu, bo sie nie znacie i jest o czym gadac godzinami, ale jak randkowałem z takimi które dobrze znałem, to dopiero wtedy miałem problem, bo sie okazało, że nie mam za bardzo o czym z nimi gadac, gdyż przez ten czas jak sie znalismy to chyba wyczerpałem tematy, a nowym to idzie nacisnąć mase pierdół :D


WTF?! Jest dokładnie odwrotnie. O czym mam gadać z nowo poznaną dziewczyną skoro nie mamy jeszcze żadnych wspólnych tematów? Mam ją wypytywać o wszystko jak na przesłuchiwaniu byleby tylko rozmowę pociągnąć?
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-01, 16:50   

Zależy od tego w jakich okolicznościach się daną osobę poznaje. Jeśli jest to szkoła czy uczelnia to można zacząć od tematów z tym związanych, jeśli miejsce związane z naszymi zainteresowaniami to można o tych właśnie zainteresowaniach porozmawiać natomiast taki podryw na ulicy faktycznie może być trudny jeśli o danej osobie nie wiemy dosłownie niczego i trzeba na siłę wynajdować jakiś temat do rozmowy.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-01, 17:00   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
WTF?! Jest dokładnie odwrotnie. O czym mam gadać z nowo poznaną dziewczyną skoro nie mamy jeszcze żadnych wspólnych tematów? Mam ją wypytywać o wszystko jak na przesłuchiwaniu byleby tylko rozmowę pociągnąć?


Jak to o czym? O wszystkim! Pamiętam jak raz, jakieś 6 lat temu, z ziomkami w drodze nad wakacyjne morze zatrzymaliśmy się w jakimś przydrożnym barze i tam byłem świadkiem następującej sceny: Młoda, przyjemna, choć nieco wieśniacka z urody barmanka (taki polski odpowiednich tych wszystkich Mary Lue Bubba i Peggy Sue Jimbob z filmów o amerykańskim południu) krzątała się za kontuarem a przy barze sączył browarka koleś trochę po trzydziestce. Z ubioru wnioskowałem, że kierowca tira w trasie. Patrzenie jak on się zbiera, żeby się odezwać było przekomiczne. Z pięć minut otwierał usta, zamykał je, wodził za laską wzrokiem, wiercił się na krześle, brał głębokie wdechy itd. Aż wreszcie moment, w którym miał otwarte usta zsynchronizował się w czasie z chwilą kiedy barmanka stała przed nim i patrzyła na niego i wtedy nareszcie wydusił z siebie zaiste epicki tekst:
ALE PRZEJE...E Z TYMI WINIETAMI, NIE?
Powaga! Myślałem, że z kumplami poumieramy tam ze śmiechu. Nie wiem czy dostał numer, czy nie, ale rozmawiali całkiem miło przez jakieś pół godziny...

Morał: Zawsze znajdzie się temat, który jakimś cudem kogoś zainteresuje! :-D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-01, 18:06   

Wylogowało mnie jak pisałem. W ogóle się nie pokapowałem, nawet się dziwiłem że trzeba kod przepisać :D Ale żeby nie było offtopu to:

AnswersMaster napisał/a:
Z nowo poznanymi nie ma problemu, bo sie nie znacie i jest o czym gadac godzinami, ale jak randkowałem z takimi które dobrze znałem, to dopiero wtedy miałem problem, bo sie okazało, że nie mam za bardzo o czym z nimi gadac, gdyż przez ten czas jak sie znalismy to chyba wyczerpałem tematy, a nowym to idzie nacisnąć mase pierdół :D


Racja, jak dobrze znasz się z dziewczyną i jeszcze do tego nie macie jakichś wspólnych pasji to znaleźć temat do rozmów jest nie raz ciężko.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-01, 18:12   

Gorzej jak (tak jak ja) jesteś po prostu popier*olony.


Na tym forum przedstawiam około 20% swojego braku umysłu >:-(
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-01, 19:07   

Jankiel K.85 napisał/a:
Jak to o czym? O wszystkim!




Czyli o czym?!

Nie czaje jak możecie mieć problemy z rozmową z koleżankami i jeszcze mieszać do tego pasję. BTW, co jest fajnego w tym, że ktoś ma pasję? Może mi ktoś wyjaśni to wreszcie bo zawsze się śmieję jak czytam czy słyszę, że gitarzyści są tacy faaajni bo mają swoją pasję. No zaiebiście. Będzie ci taki opowiadał jakie to chwyty ostatnio ogarnął albo jakich piosenek się nauczył. Do tego ciągle zbiera na lepszy sprzęt i nap*erdala przy każdej okazji na wiośle, najczęściej w kółko te same kawałki, na które akurat jest podjarany. Pozdro. Mam 4 kumpli gitarzystów i sam grałem więc wiem jak to wygląda... Zresztą sprawa z kolarzami, mechanikami amatorami czy wędkarzami wygląda podobnie. Ogólnie uważam, że każda zajawka, na którą ktoś się za bardzo wkręca jest niezdrowa. To taki offtop w kwestii pasji. Wracając do tematu to ze starymi znajomymi zawsze przecież można powspominać czy w ostateczności złapać się obgadywania innych :)
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-01, 19:20   

Kupcio, mam nadzieję, że nie myślisz w ten sposób o Żółwiach :D
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-01, 19:26   

Trzysetny post musiał być o żółwiach B)
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.117 sekundy. Zapytań do SQL: 31