Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Creepypasta
Autor Wiadomość
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)


Wysłany: 2014-11-27, 00:44   Creepypasta

Właściwie chciałem taki temat zrobić już dawno a Krokorok porzucił temat w sb to stwierdziłem, że czas to zrobić ňp
Niestety nie mam nigdzie zapisanych ulubionych past ale wrzucę tu coś gdy coś przeczytam ciekawego.
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-27, 00:45   

Baaaajer!!
Z dedykacją dla R - y, będzie wiedzieć, czemu :D

Kilka lat temu matka i ojciec zdecydowali, że potrzebują chwili odpoczynku, chcieli wyjechać na noc do miasta. Zadzwonili więc po swoją najbardziej zaufaną opiekunkę. Kiedy przyjechała, dwójka dzieci, którymi miała się opiekować już spała. Opiekunka usiadła obok nich żeby się upewnić, że wszystko w porządku. Później tego samego wieczora zaczęła się nudzić i chciała pooglądać telewizję. Ale nie mogła jej oglądać w salonie na dole, bo nie było tam kablówki (rodzice nie chcieli, żeby dzieci marnowały przed telewizorem za dużo czasu). Zadzwoniła do rodziców i spytała czy może pooglądać telewizję w ich pokoju. Rodzice, oczywiście się zgodzili, ale opiekunka miała jeszcze jedną prośbę... Spytała, czy mogłaby zakryć posąg anioła stojący za oknem sypialni jakimś kocem albo chociaż zaciągnąć żaluzje, bo posąg ją niepokoi. Po chwili milczenia ojciec (bo to właśnie on rozmawiał z opiekunką) powiedział: "Zabierz dzieci i uciekajcie z domu. Wezwiemy policję. Nie mamy posągu anioła."

Policja znalazła ciała opiekunki i dzieci trzy minuty po wezwaniu. Nie znaleziono żadnego posągu.
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-27, 00:47   

LOL, jaka głupota. Nie powinno być żadnych ciał, anioły przenoszą w czasie.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
Ostatnio zmieniony przez widzu 2014-11-27, 00:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)


Wysłany: 2014-11-27, 00:49   

Znam to, mocne jest ;p
Jak to teraz czytam to też mi się z doctor who kojarzy ;D
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-27, 00:55   

To może ja zarzucę zasłyszaną, swoistą ripostę na "posąg anioła":


Kilka lat temu matka i ojciec zostali zaproszeni przez szefa ojca na uroczystą kolację. Zadzwonili więc po swoją najbardziej zaufaną opiekunkę. Kiedy przyjechała, dwójka dzieci, którymi miała się opiekować już spała. Opiekunka usiadła obok nich żeby się upewnić, że wszystko w porządku. Później tego samego wieczora zaczęła się nudzić i chciała pooglądać telewizję. W kącie pokoju dziennego zauważyła wielką, półtorametrową kukłę klauna z dziwnym wyrazem twarzy. Zadzwoniła do rodziców i spytała czy może przestawić lub schować gdzieś kukłę, bo czuje się przy niej niekomfortowo. Po chwili milczenia ojciec (bo to właśnie on rozmawiał z opiekunką) powiedział: "Zabierz dzieci i uciekajcie z domu. Wezwiemy policję. Nie mamy wielkiej kukły klauna."


Parę minut po wezwaniu policja przyjechała do domu. U sąsiadów znaleźli dzieci i wystraszoną opiekunkę. W domu, w kącie pokoju dziennego znaleziono półtorametrową kukłę klauna. U ojca następnego dnia stwierdzono Alzheimera.


:haha:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-27, 00:57   

Może to był Pennywise?
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-27, 01:46   

Taki klasyk:

Kiedy gra „Pokemon” została pierwszy raz wypuszczona do obiegu w Japonii, tysiące dzieciaków rzuciło się do sklepów, aby nabyć swoją wymarzoną grę. Z tym wydarzeniem wiąże się jednak dziwne i niepokojące zjawisko...

U dzieci w wieku od 7 do 12 lat, występowały częstsze krwawienia z nosa, drażliwość, bezsenność i oczywiście uzależnienie od wymienionej wyżej gry. Dzieciaki spędzały nad nią kilkanaście godzin dziennie, kiedy rodzice ograniczali im dostęp do niej reagowały histerycznym płaczem i wymiotami.

Około 70% przypadków skończyło się samobójstwem...

Co zaskakujące prawie w każdym przypadku, pomimo tego że wewnętrzny zegar, który mierzy ilość czasu jaką użytkownik spędził na graniu osiągał już swój limit, to gra nie posunęła się nawet o krok z miasta „Lavender Town”.

Bliższa analiza gry wykazała że w soundtracku „Lavender Town” znajduje się niewykrywalny dla ludzkiego ucha dźwięk. W ciągu kilku tygodni od wypuszczenia pierwszej wersji na rynek wszystkie egzemplarze po cichu zniknęły ze sklepów, zastąpiono je nową wersją ze zremasterowaną wersją „Lavender Town”. Oczywiście wszystko zostało przeprowadzone po cichu i bez zbędnego rozgłosu – jednak oczywiście jest kilka wersji które jakoś przedostały się do ogółu.

Najpopularniejsza mówi o trzech brakujących tonach w nowszym wydaniu gry, tak jak o tym, że brakuje w niej unikalnego binauralnego tonu. Niestety wersja ta jest niepotwierdzona z powodu wielkiej trudności z dostępem do pierwszej wersji gry.

W jedynych istniejących do dzisiaj egzemplarzach, takie funkcje jak „wewnętrzy zegar” czy „zapisywanie stanu gry” przestały działać, również w wielu przypadkach gra może się zawiesić podczas pierwszej lepszej walki.

Sprawa nabrała rozgłosu w 1997 roku, gdy na stronie http://cornus.lensig.net/index538a.html, zaczęły pojawiać się szczegóły dotyczące tej sprawy. Teraz, jak sami widzicie, strona nie działa i nie wiadomo czy kiedykolwiek znowu zacznie funkcjonować.

[ Dodano: 2014-11-27, 01:47 ]
Nie będę dawać linka do tej oryginalnej muzyki, bo jeszcze ktoś sobie zrobi krzywdę i będzie na mnie ;<

[ Dodano: 2014-11-27, 01:58 ]
Te są dość dobre ;-)

http://demotywatory.pl/43...rie-z-Internetu
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-27, 09:21   

Toż te wszystkie historie są zmyślone.
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-27, 09:51   


:D
_________________
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2014-11-27, 10:18   

Antybristler napisał/a:
Toż te wszystkie historie są zmyślone.

Noo tak. Co nie znaczy że historie nie są ciekawe.
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-11-27, 14:08   

:troll:
Ostatnio zmieniony przez K - k 2016-06-09, 21:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Antlion 


Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 1407
Skąd: Sopot

Medale: Brak

Wysłany: 2014-11-27, 17:32   

Krokorok napisał/a:
"Kroki"
https://www.youtube.com/watch?v=Hm3q384B3OE


Czy to jakaś ukryta żaluzja? :P
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-11-27, 18:21   

:roll:
Ostatnio zmieniony przez K - k 2016-06-09, 21:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)


Wysłany: 2014-11-27, 20:35   

_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2018-11-19, 04:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-11-27, 22:06   

:fuckyou:
Ostatnio zmieniony przez K - k 2016-06-09, 21:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-27, 23:40   

Nie było już takiego tematu gdzieś na forum? Pamiętam, że kiedyś wypisywaliśmy gdzieś creepypasty, m.in. Shar tam się udzielała. Chyba, że to było na starym forum...
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-27, 23:41   

Davos napisał/a:
creepypasty, m.in. Shar tam się udzielała.


Nie, to akurat był Humor z Tumbr... kurwa, nawet nie wiem jak sie pisze nazwę tej dziacznej strony.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-27, 23:51   

Ok.
W sumie można by przenieść tamte creepypasty do tego tematu, chociaż nie chce mi się teraz przeszukiwać Humoru z Tumbl... Tumbr... no tamtego tematu :D
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-27, 23:52   

A nie, Davos spokojnie. Nie mówiłem poważnie. Po prostu szydziłem z Shar i jej zamiłowania do internetowych pojebanizmów wszelakich.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-27, 23:54   

:D

Czyli nadal nie wiem, gdzie były tamte creepypasty. Ktoś może pamięta?
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.072 sekundy. Zapytań do SQL: 36