Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: widzu
2018-05-01, 10:13
TAJEMNICZA WYSPA
Autor Wiadomość
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-20, 23:41   

Slysząc morisa mowiacego o zapalniczce przypominam sobie ze na dobry dzien trzeba dobrze zapalic. Po odpaleniu szluga podchodzę do niego z zapalniczką.
"Masz. Długo masz zamiar jej używać? Nie mam zamiaru udawać się bez niej na szukanie wody. A skoro już przy tym jestem to myślę że chyba lepiej się podzielic, szybciej wtedy cos znajdziemy, tak myślę"
*spogląda na szefa oczekując decyzji*
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-21, 00:53   

- Zgadzam się z przedmówcą - podchwycił Davos. - Nie mamy zbyt dużo zapasów więc lepiej podzielić się na jak najmniejsze grupy i szukać osobno. Wtedy przeszukamy większy obszar, a to znacznie zwiększy nasze szanse na przeżycie.
_________________
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-21, 03:05   

„Nie byłoby większego sensu iść całą grupą na poszukiwania. Na szybko podzielmy się w 3-4 osobowe grupy i zacznijmy poszukiwania. Miejmy nadzieję, że znajdziemy przy okazji coś ciekawego”
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-21, 03:06   

KicerK napisał/a:
Slysząc morisa mowiacego o zapalniczce przypominam sobie ze na dobry dzien trzeba dobrze zapalic. Po odpaleniu szluga podchodzę do niego z zapalniczką.
"Masz. Długo masz zamiar jej używać? Nie mam zamiaru udawać się bez niej na szukanie wody.


Dzięki. Nie potrwa to długo. Jak już się podzielicie na grupki to wam oddam..

Zabrałem się więc do roboty. Wziąłem sztywny, niedługi, cienki (ale sztywny) drut który leżał wśród innych elementów samolotu,, wbiłem go w kawałek oderwanej kory drzewa, tak by się nie oparzyć podczas majsterkowania, następnie zapalniczką podgrzewałem odstający na około 5cm drut. Na szczęście zapalniczka Kicerka nie była tą z tych najtańszych. Była to solidna zapalniczka żarówa. Wystarczyło kilka sekund by rozgrzać drut do czerwoności. Cyna topiła się bez problemu więc wziąłem i szybkimi sprawnymi ruchami udało się naprawić pourywane przewody.

Przerywając im dyskusję na temat podziału krzyknąłem: "udało się!". Wszyscy byli pod wrażeniem.
Niestety musiałem dopowiedzieć, że oprócz dobrej informacji jest też zła
-nie cieszcie się jednak póki co, bo żeby zasilić to radio potrzeba solidnego akumulatora. Zanim wezwiemy jakąkolwiek pomoc minie jeszcze trochę czasu. Akumulator powinien być w samolocie, każdy samolot ma potężny akumulator , żeby było zasilanie przy wyłączonych silnikach. Jeśli nie uda się odzyskać akumulatorów, można spróbować ręcznie rozpędzić prądnicę, jest nas trochę ale to będzie wymagało by każdy z nas był sprawny w 100% sprawny bo to potężna prądnica. Kolejna sprawa, ze sygnał trzeba by nadać z jak najwyższego punktu, np. z jakiegoś wzgórza, stąd nic nie nadamy. Wprawdzie radio działa, aczkolwiek ledwo.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Tortuga 2017-10-21, 10:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-21, 12:41   

„Naszym priorytetem teraz jest zdobycie odpowiedniej ilości zapasów. Kwestię radia i zasilania załatwimy kiedy będziemy pewni, że mamy wystarczająco dużo zapasów. Poza tym przez to co mówił Pilot Icek nie jestem do końca pewien, że uda nam się wezwać pomoc. Ale zajmiemy się tym jak załatwimy wodę.”
_________________
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-21, 13:42   

Mogę pójść z Macbedem, chętnie poznam bliżej osobę, która odnalazła mój akordeon.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-21, 14:08   

Na wypowiedź Mackersa zareagował skinieniem głowy. Cała ta mozolna organizacja zaczynała go niecierpliwić, więc spojrzał na swojego G-Shocka.
"W tym tempie nie zdążymy wrócić przed wieczorem."
_________________
 
 
Tortuga
Włóż od tyłu - żółw


Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 7

Medale: Brak

Wysłany: 2017-10-21, 15:21   

Po komentarzu rzuconym przez macbeda wszyscy przyznali mu rację i zorganizowali się w grupki, trochę losowo, trochę mniej.

Do pierwszej grupy, w której już byli Mackers i macbed, na ochotnika zgłosiła się Nadir.
Gdy Śmieszek zaproponował by doszła do nich czwarta osoba skomentowała tylko z uśmiechem "🌸 Nikogo więcej nie potrzebujemy. W sumie to i Mackers tu niepotrzebny, ale niech już będzie. 🌸"


Śmieszek zgodził się, po czym powiedział "Do drugiej grupy należeć będzie..."

- Ja idę z Davosem - krótko odparła Ascara.

- Dobrze - odburknął Śmieszek - ale idę z wami. To ustalone, druga grupa to ja, Davos, Ascara i... może... Antek. Ty. Idziesz z nami.

- Sami męscy mężczyźni z Ascarem - zachichotał icy. Ascara obrzuciła go lodowatym spojrzeniem.

- W takim razie w skład trzeciej grupy będzie wchodzić Lilith, Kicerk, Słownik i Moris - zawyrokował Śmieszek - więc...


- Zaraz, jak to ja! - zakrzyknął Moris - miałem zostać tu naprawiać radio i pomagać Ali!

- Radio już naprawiłeś - odparł Śmieszek - a Ala poradzi sobie sama, prawda? (Ala pokiwała głową) - no to idziemy. Grupa macbeda na prawo, grupa Słownika na lewo. My idziemy prosto.



[Tutaj będą specjalne leśne eventy, oddzielne dla każdej grupy. Żeby nie było bałaganu i za dużo PW opiszę je tutaj wszystkie. ODNOSICIE SIĘ TYLKO DO SWOICH]
[Jeśli chcecie obgadać ze swoją grupą jakieś tajemne tajemnice piszecie mi na PW, a ja wysyłam rozmówcy, muszę mieć kontrolę nad waszymi spiskami :spiew: ]
Ostatnio zmieniony przez Tortuga 2017-10-21, 15:27, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Tortuga
Włóż od tyłu - żółw


Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 7

Medale: Brak

Wysłany: 2017-10-21, 15:27   

[ Dodano: 2017-10-21, 16:27 ]
DOTYCZY GRUPY FIOLETOWEJ - MACBED-MACKERS-NADIR

Docieracie do półki skalnej. Zadecydujcie jak się na nią wspiąć.

DOTYCZY GRUPY POMARAŃCZOWEJ - ASCARA-ŚMIESZEK-DAVOS-ANTEK

Po drodze napotkaliście stado dziwnych, dużych ptaków. Ptaki to nie woda, ale źródło pożywienia. Nie możecie przepuścić takiej okazji. Co robicie?


DOTYCZY GRUPY ZIELONEJ - SŁOWNIK-KICERK-LILITH-MORIS


Idąc lasem doszliście do wielkiego bagna. Za głębokie by po prostu przejść. Jak się przeprawicie?

[ Dodano: 2017-10-21, 16:29 ]
Postarajcie się pisać swoimi kolorami.
Ostatnio zmieniony przez Tortuga 2017-10-21, 21:36, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-21, 15:40   

Ascara przed wyprawą związała swoje włosy jednym z kosmyków, żeby uniknąć ich wplątywania się w gałęzie. Teraz pogratulowała sobie tej decyzji. Kiedy Davos uczynił krok bliżej ptaków, by zmniejszyć dystans, pod jego nogami pękła jakaś gałązka. Jeden z ptaków, siedzący najbliżej, zatrzepotał skrzydłami, ale nie przestraszył się na tyle, by odlecieć.
- Shhh - szepnęła z naciskiem. - Tu trzeba kobiecej subtelności.
Nie przejmując się swoją sukienką (dziwne u wypindrzonej laluni), położyła się na ziemi i dyskretnie, bezszelestnie zaczęła czołgać bliżej stada. Właściwie wciąż zastanawiała się, co zrobić. Miała coś, czego mogła użyć, ale pozwoli to na zabicie jednego ptaka… A poza tym pokaże reszcie, że potrafi wykorzystywać pozornie nieistotne elementy do ataku bądź samoobrony. Z jednej strony wciąż nie była gotowa na obnażanie się, z drugiej chodziło o przeżycie… Ale czy warto obnażyć się dla jednego ptaka, bo tylko tyle była w stanie upolować?…
- Davos, jesteś krępy, ale chyba potrafisz poruszać się JEDNAK dyskretniej, co? - znacząco uniosła brew, a on chyba musiał zrozumieć, co miała na myśli. - Twoja ręka już raczej nie krwawi… Jeśli zdołasz zbliżyć się do tego ptaka tuż pod drzewem… Zza drzewa dasz radę go chwycić. Zwiąż mu skrzydła swoim bandażem. Ja biorę na siebie tego po prawej. Raczej sobie poradzę. Śmieszku, jesteś cholernym liderem, to sam sobie wymyślisz, co zrobić… Chyba, że coś ci nie pasuje w moim pomyśle.
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-21, 16:32   

Dobra, chłopaki, jakiś pomysł? Jak tam wejdziemy to nas wciągnie, nie chce umierać.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Tortuga 2017-10-21, 21:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-21, 16:42   

kicerku masz pomysła?
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-21, 18:05   

Hmmm, normalnie wspiąłbym się na tą półkę skalną, ale wciąż jestem lekko ranny. Ktoś z was musi się tam wspiąć, albo po prostu ją ominiemy.
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-21, 19:32   

"A czy Spisek Prochowy był robotą wewnętrzną? Nie. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do planu. Ale tą sukienką robisz więcej hałasu niż Davos nadeptując na patyk. Te ptaki są całkiem duże. Możliwe, że również mniej gramotne. Jeżeli dobrze wszystko pójdzie uda nam się złapać, aż dwa takie ptaki. Ascara, ty z Davosem spróbujcie podejść cicho i osaczyć pierwszego.
My z Antkiem osaczymy drugiego. Niechaj szczęście nam dopisze."
Śmieszek trącił Antka i powiedział cicho "Ja podejdę go cicho z lewej i ograniczę mu ewentualną drogę ucieczki a ty podejdziesz go z prawej i jak najciszej spróbuj go złapać. Druga osoba zawiąże mu skrzydła."
_________________
 
 
Tortuga
Włóż od tyłu - żółw


Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 7

Medale: Brak

Wysłany: 2017-10-21, 19:43   

Grupa pomarańczowa:

Wasz wynik rzutu kością to 2:



Gdzie 1 oznacza spektakularną klapę, 2 połowiczny sukces, 3 sukces całkowity.

Udało wam się złapać jednego ptaka.

Wyznaczcie jedną osobę do jego niesienia.

Idąc dalej napotykacie dwie ścieżki wydeptana przez zwierzęta - jedna w prawo, druga w lewo.

Nie rozdzielacie się z obawy przed zgubieniem. Którą wybieracie?

 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-21, 19:51   

Davos położył się na ziemi i spojrzał na Ascarę.
- Nie sądzę, by łapanie ptaków gołymi rękoma było dobrym pomysłem - odpowiedział jej, ściszając głos do szeptu. - To są bardzo inteligentne i czujne stworzenia. Jeśli złapiemy jednego to od razu podniesie się taki raban, że reszta momentalnie odleci. To są zbyt czujne stworzenia, żeby dać się złowić w ten sposób.
Jakby na potwierdzenie tych słów, jeden z ptaków, wyraźnie przestraszony, wydał z siebie dziwny odgłos i wzbił się szybko w powietrze, młócąc powietrze wielkimi skrzydłami. Po drodze zesrał się tuż obok Davosa.
- Uf, mało brakowało. - zauważył z ulgą mężczyzna o przezwisku "Komandos".
Pozostałe ptaki patrzyły na to z najwyższą czujnością, gotowe w każdej chwili do ucieczki.
Ptak, który przed chwilą odleciał, zatoczył tymczasem wielki łuk w powietrzu, po czym powoli zawrócił z powrotem w stronę swoich towarzyszy, zniżając stopniowo lot. Przelatując nad naszymi bohaterami, zesrał się ponownie. Tym razem nie chybił.
Wielkie ptasie gówno wylądowało idealnie na środku wymuskanej i idealnie ułożonej fryzury Ascary.
Pozostali, widząc jej nietęgą minę, z trudem stłumili śmiech, zakrywając w ostatnim momencie usta dłońmi.
- Sami widzicie - podjął Davos cichym głosem, w którym dało się zauważyć nutkę złośliwej satysfakcji - te małe obesrańce są niezwykle czujne, mimo że dzieli nas od nich jeszcze dość spory dystans. Gdybyśmy tylko mogli zarzucić od razu na całe stado jakąś sieć lub choćby duży kawał materiału, wtedy moglibyśmy za jednym zamachem upolować sporo sztuk. Mamy coś takiego? - zwrócił się do pozostałych. - A jeśli to rozwiązanie odpada, proponuję, żeby każde z nas wzięło jakiś spory kamlot, podeszło jak najbliżej i cisnęło kamlotem w upatrzonego wcześniej ptaka. Jeśli zrobimy to jednocześnie, następnym razem uda nam się upolować przynajmniej 4 sztuki. A to zawsze coś. Co wy na to?
_________________
Ostatnio zmieniony przez Tortuga 2017-10-21, 21:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-21, 19:51   

- Śmieszek, trzeba postępować prawidłowo. Rozumiesz? PRAWidłowo. Chodźmy w prawo - zaoferowała, ręką wskazując właściwy kierunek.

Ręką, w której NIE było ptaka, dość ciężkiego, że gdyby go niosła, musiałaby obiema. :troll:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Tortuga 2017-10-21, 21:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-21, 20:12   

"Antek, mógłbyś ponieść naszą zdobycz?"
_________________
Ostatnio zmieniony przez Tortuga 2017-10-22, 00:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Samara 
Loża Szyderców
1=t, 2=y, 3=g, 4=h


Wiek: old
Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 1050
Skąd: studnia

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-21, 21:32   

Ał, jak boli... Alu, masz jakieś prochy może?

ZSK, icy, nieźle nas urządziło, co?


[ Komentarz dodany przez: GM: 2017-10-21, 22:34 ]
^Osoby na plaży piszą takim kolorem
_________________
Ostatnio zmieniony przez Tortuga 2017-10-21, 21:35, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19147

Medale: 26 (Więcej...)

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-10-21, 22:05   

Jebać ich wszystkich, oni niech sobie chodzą i robia ciekawe rzeczy a my załóżmy własny obóz. Z dzidami i kokosem.
Ostatnio zmieniony przez widzu 2017-10-21, 22:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.122 sekundy. Zapytań do SQL: 39