Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2014-10-27, 14:22
Status skrina "czeka na akceptację"
Autor Wiadomość
curriculum 

Dołączył: 16 Lis 2013
Posty: 2
Skąd: Polska

Medale: Brak

  Wysłany: 2013-11-16, 03:58   Status skrina "czeka na akceptację"

Właśnie znalazłem to forum i mam nadzieję, że może tu wreszcie uda mi się ostatecznie wyjaśnić i rozwiązać tę kwestię.
Otóż od prawie dwóch lat część moich skrinów, zamiast trafić od razu do poczekalni, tkwi zawieszone od kilku godzin do kilku dni w statusie "czeka na akceptację".
Bywa to dość frustrujące, gdyż taki skrin pojawia się potem w poczekalni na odległej stronie i trudniej mu się przebić.
Pisałem w tej sprawie przez formularz kontaktowy na stronie. W końcu odpisał mi niejaki Dawid Nowak.
Kod:
Cześć,

z tego co widzę, Twoje obrazki są na głównej / w poczekalni / w archiwum, ale nie czekają na akceptację.
Dodaj jakiś nowy obrazek i wyślij mi linka jak problem będzie się powtarzał.

Pozdrawiam,
Dawid

Rzeczywiście w tamtym momencie żadne nie czekały, a potem miałem przez jakiś czas z tym spokój, ale ostatnio problem wrócił i napisałem do owego Dawida.
Faktem jest, że w następnej turze mój skrin znalazł się na głównej i to na samym jej szczycie, ale odpowiedzi nie dostałem, a od tego czasu wrzuciłem dwa kolejne i kolejne dwa razy ujrzałem komunikat: "Twój skrin dołączył do kolejki oczekujących na akceptację" zamiast "Twój skrin dodano do poczekalni."
Napisałem maila ponownie, ale skoro jest to forum, to poruszę sprawę i tu.
Tak wygląda skrin, który w tej chwili czeka na akceptację: bezpośredni link
Ostatnio zmieniony przez bartek82r 2014-01-28, 09:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-16, 10:59   

Nie widzimy tego skrina do którego podałeś link bo czeka na akceptację ;)

Jest to chyba uzależnione np. od tytułu typu "główna" a "gówna" i już czeka na akceptację. Innego pomysłu nie mam. Może ktoś inny będzie wiedział coś na ten temat więcej.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
curriculum 

Dołączył: 16 Lis 2013
Posty: 2
Skąd: Polska

Medale: Brak

Wysłany: 2013-11-16, 14:19   

Właśnie zupełnie nie jestem w stanie określić "klucza" według którego to się dzieje. Na pewno nie chodzi o tytuł - zdarzyło mi się to z wieloma skrinami o całkiem neutralnych tytułach np ostatnio "Co to za film?".
Przez pewien okres skriny, które wrzuciłem w środku nocy trafiały do poczekali, a cała reszta musiała czekać.
Wyjaśnieniem jakie ja wymyśliłem jest, że moderacja może ma opcję tworzenia czarnej listy dla jakichś trolli i innych podejrzanych osób, którzy w efekcie muszą przejść przez dodatkową weryfikację, toteż pisząc o tym w formularzu spytałem między innymi, czy moderacja ma wobec mnie jakieś zastrzeżenia, ale nie dostałem odpowiedzi.
A nie widzę żadnych logicznych przyczyn, dla których miałbym zostać tak potraktowany.
Mam 12 skrinów na głównej, sumę punktów: 13595, komentarzy nie wiele, ale ocena też na plusie, prywatnych wiadomości żadnych nie pisałem, przez formularz kontaktowy tylko w tej sprawie.
Oczywiście kilka moich skrinów wylądowało na minusie, jeden zakwalifikowano jako mogący zawierać treści nieodpowiednie dla niepełnoletnich, ale to chyba nic nadzwyczajnego.

A los wczorajszego skrina dobrze odzwierciedla problem - wrzucony o 23:23, zaakceptowany ponad 12 godzin później, od razu trafił na odległą stronę poczekalni i nadal ma 0 głosów gdy to piszę. Paru skrinom udało się wybić mimo wszystko, ale kilka razy dostając nawet prawie same plusy kończyłem z oceną w stylu 17 (Głosów: 23).
Chciałbym myśleć, że po prostu wiele osób pomyślało - ni to dobre, ni to słabe, wstrzymam się i taka ocena została. Ok, bywa i tak, ale gdy skrin nigdy nie ujrzał wyższej strony poczekalni niż 5 i trzeba się mocno przez nią przekopać, żeby go znaleźć, to trudno oprzeć się wrażeniu, że to nie pozostało bez wpływu.
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-16, 15:35   

Masz temat "Pytania do admina" Wlsz, czasami wchodzi i odpowiada, daj może link tam do tego tematu i Ci odpowie.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2013-11-16, 21:23   

ja zazwyczaj miałam to "oczekiwanie na akceptację", ale po paru minutach znikało, więc nie wiem od czego to zależy, nawet nie wiedziałam że niektórym od razu wchodzi do poczekalni :o

(ale ja wrzucam skriny średnio raz na rok :D)
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2013-11-16, 22:39   

ja tak mialem dwa razy, wydaje mi sie, ze ze wzgledu slowo "miss".

moze kiedys dodawales cos glupiego i wlsz ma Ciebie na oku.
 
 
Samara 
Loża Szyderców
1=t, 2=y, 3=g, 4=h


Wiek: old
Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 1050
Skąd: studnia

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-16, 22:45   

Mi też się to kilka razy zdarzyło i też nie mam pojęcia czemu, chyba każdy nieraz ma taką kontrolę :-D
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 00:08   

U mnie tez zawsze od razu leci do poczekalni
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-27, 17:49   

A może administracja podałaby nam słowa, które powodują, że nasz screen trafia do "akceptacji"?
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-27, 17:51   

"Proszę, oto 500złotych w kopercie". Sprawdź czy zadziałają. Pumperpierdolnikiel druga dyskotekę otwiera bo z jednej już mu hajsu nie starcza na promowanie swoich skrinów na główną.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-27, 18:04   

bartek82r napisał/a:
A może administracja podałaby nam słowa, które powodują, że nasz screen trafia do "akceptacji"?


Podłączam się do prośby. Aczkolwiek jak mi się zdarza, że jakiś screen ma czekać na akceptację to po prostu zmieniam tytuł i za drugim razem już wchodzi bezpośrednio do poczekalni :)
_________________
 
 
matheus3004 
Überszlachta
Niepoprawny optymista


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 734
Skąd: Poznań

Medale: Brak

Wysłany: 2014-10-28, 14:27   

bartek82r napisał/a:
A może administracja podałaby nam słowa, które powodują, że nasz screen trafia do "akceptacji"?

Na pewno jakieś słowa związane z reklamą...
_________________
"Tu, gdzie często wiele chcesz, a mało możesz."
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-28, 14:46   

Na pewno są przekleństwa i jest też słowo "admin"

Ale co jeszcze?
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-28, 14:48   

Jest jeszcze WLSZ, MacDada itp. :P
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-28, 22:40   

Na pewno jest też słowo "papież".
_________________
 
 
matheus3004 
Überszlachta
Niepoprawny optymista


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 734
Skąd: Poznań

Medale: Brak

Wysłany: 2014-11-23, 18:03   

Następny przykład słowa, po którym screen czeka na akceptację:
_________________
"Tu, gdzie często wiele chcesz, a mało możesz."
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-23, 18:06   

Wzrost? Hm, tego bym się nie spodziewał :)
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-23, 18:07   

matheus3004, może to niekoniecznie tytuł? Wydaje mi się, że rzecz może się mieć także w tagach/źródle.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
matheus3004 
Überszlachta
Niepoprawny optymista


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 734
Skąd: Poznań

Medale: Brak

Wysłany: 2014-11-23, 18:13   

widzu, możliwe, ale prędzej w źródle, bo ja nigdy tagów nie wpisuje.
_________________
"Tu, gdzie często wiele chcesz, a mało możesz."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.069 sekundy. Zapytań do SQL: 32