Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkanie na mostku
Autor Wiadomość
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2016-03-13, 21:20   Spotkanie na mostku

Spotkanie na mostku

Umówił się z nią już tydzień temu. Ciągle czuł ten dreszczyk podniecenia, połączony z niemałą obawą o to, że stał się ofiarą głupiego dowcipu, a ona się nie pojawi. Była śliczna, mogła mieć każdego…
Pojawiła się. Spotkali się dokładnie w tym samym miejscu, w którym wtedy ją poznał – na brzegu wysokiego, niewielkiego mostka. Słynął w okolicy jako mostek zakochanych, więc to miejsce nie było przypadkowe, przynajmniej nie dla niego.
- Przyszedłeś – szepnęła; zdawała się zaskoczona.
Odczuł specyficzną ekscytację: ona bała się, że to on nie przyjdzie? A więc zależało jej tak bardzo jak jemu! Miał ochotę wykrzyknąć z radości. Miast tego jednak delikatnie odgarnął z jej czoła opadający na nie niesforny kosmyk. Był wilgotny; interesujące, nie wiedział, że padało.
- Jak spędziłaś wieczór? – zapytał po chwili krępującej ciszy: ach ta młodzieńcza nieśmiałość, która każe milczeć, zamiast ryzykować powiedzenie czegoś głupiego.
- W sumie… Chodziłam sobie tutaj… - szepnęła cichutko. – Właściwie to jak zawsze.
- Mieszkasz w tej okolicy?
- Mmm… Tak, można powiedzieć, że tak – odrzekła po chwili zawahania. – Wiesz, dosłownie kwadrans temu podeszłam do krawędzi mostka. Oparłam ręce na barierce i spojrzałam w dół…
Zamilkła na chwilę, jakby zbierała myśli. Nie poganiał jej, słuchając z uwagą. Skąd to przygnębienie na jej twarzy?
- Wtedy podszedł jakiś chłopak… - kontynuowała w zamyśleniu. – Nic nie powiedział, chociaż chyba chciał. Kiedy odwróciłam się w jego kierunku, poczułam, że chciał coś powiedzieć, a w oczach miał wypisane „czy wszystko w porządku?” – dodała. – Pewnie gdybym postanowiła skoczyć, spróbowałby mnie powstrzymać.
Milczała jeszcze przez chwilę, żeby dokończyć wreszcie swoją opowieść.
- Szkoda, że nie było kogoś takiego, kiedy odebrałam sobie na nim życie. Wówczas sytuacja mogłaby ułożyć się zupełnie inaczej, Arturze.
Chłopak milczał. Wiedział jedno: nie podał jej swojego imienia. Wpatrywał się w osłupieniu w kropelki wody, skapujące z kosmyków jej włosów.

W sumie taka trochę creepypasta, ale własnego autorstwa. Jest to ciekawe, czy drętwe? Pytam serio, zazwyczaj nie piszę nic innego niż HP. :P
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2016-03-13, 22:39   

niespecjalnie to creepy tak szczerze mowiac, a czy ciekawe czy nie to już kwestia gustu raczej, mnie taka tematyka nie pociaga :P
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2016-03-13, 22:56   

Trochę niespójne, bo mówi, że podszedł chłopak, a dwie linijki dalej mówi, że jednak nie podszedł. :I
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2016-03-13, 23:24   

widzu napisał/a:
Trochę niespójne, bo mówi, że podszedł chłopak, a dwie linijki dalej mówi, że jednak nie podszedł. :I


Nie. >:<
Chodzi o to, że ona nie żyje już od dłuższego czasu.
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-03-14, 00:37   

Mnie się podobało :) Ale zdecydowanie za krótkie. Przydałoby się to trochę rozbudować.
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2016-03-14, 00:43   

Dlatego, że chciałam to stylizować na krótką pastę. Rozbudować zawsze się da :D Dzięki!
_________________
 
 
Hunter 
Mistrz nad mistrzami


Dołączył: 23 Gru 2015
Posty: 65
Skąd: Las

Medale: Brak

Wysłany: 2016-03-15, 17:30   

:ok:
_________________
Jedną w życiu dziurkę miałem, jedną w życiu pokochałem i to był ten traf niewielkia a to dziurka od butelki
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-15, 21:45   

fajne
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-15, 21:46   

#morysrozpoczynanabijaniepostówbezjakiegokolwiekwiększegoprzemyślenia
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.056 sekundy. Zapytań do SQL: 22