Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Śmieszna historia o flakoniku
Autor Wiadomość
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-28, 22:13   Śmieszna historia o flakoniku

Podniosłam z ziemi papierowy flakonik, który po chwili zmętniał pod wpływem cieczy. “Dziwna sprawa” pomyślałam po czym wyrzuciłam zmiękczony papier przez okno. Udałam się na ulicę dalej i zobaczyłam podejrzanego typa odzianego w długi płaszcz, a jego głowę zakrywał brzydki kapelusz. Od razu do niego podbiegłam. Stwierdziłam, że to idealna osoba do nawiązania przyjaźni. “Proszę pana! Niech pan zaczeka!” krzyknęłam do niego mimo, że już stal i się nie ruszał.
Stanęłam z nim twarzą w twarz, ale nie widziałam wyraźnie jego twarzy przez to nakrycie głowy. Przywitałam się z nim, a on elegancko mi odpowiedział. Wyciągnął z kieszeni nóż. Byłam zakłopotana ponieważ się tego po nim nie spodziewałam. To był dopiero początek naszej znajomości. Nie wiedziałam co zrobić. Wręczył mi ten nóż, po czym go wyrzuciłam za siebie. Rozległ się głośny krzyk. Okazało się, że nóż wbił się w pierś kobiety idącej za mną. “Trudno” pomyślałam i zaczęłam konwersacje z tym typem. Wyznajmiłam mu, że bardzo kręci mnie jego tajemniczość i skłamałam, że podoba mi się jego kapelusz. Ten bez namysłu zrzucił z siebie płaszcz i zjawiskowo włożył mi na głowę ten kapelusz, który wcześniej musiał zdjąć z głowy.
Okazał się odlotowym przystojniakiem i to nie dlatego, że posiadał plecak odrzutowy. Miał odjazdową fryzurę i przepiękny uwodzicielski uśmiech. Zielone oczy idealnie wpatrywały się w moje kolana.
“Chcę zostać jego żoną i mieć z nim pięciorga dzieci” pomyślałam, po czym rzuciłam się w jego ramiona. Chłopakowi się to podobało, od razu zabrał mnie do swojego domu.
“Tu masz okno, a tu drzwi” powiedział, pokazując te obiekty. Wyraziłam mu moją ekscytację wypowiadając słowo “wow”. Okno było niezwykle przezroczyste, a drzwi takie przestronne, że ja pierdziu. Podobało mi się tam. Największą uwagę zwróciłam na kolekcję kabli starannie poukładanych na półce. Spytałam się co to jest i do czego to służy. Odpowiedział mi, że to jego nietypowe hobby, i że ja tego nie zrozumiem. Nalegałam, ale niedługo musiałam go przekonywać.
Podszedł do półki wziął jeden kabel i zaczął ssać. Jego mina mówiła, sama za siebie. Sprawiało mu to przyjemność. W tym czasie wziął drugi kabel i zaczął owijać go wokół palca. Po krótkiej chwili był już niezwykle podniecony. Gdy skończył, oblizał usta i powiedział, że kocha kable, po czym wysunął dłoń podając mi kabel, zachęcając mnie, żebym też spróbowała.
Odmówiłam. Rozgniewał się, chwycił mnie za włosy i rzucił o podłogę. Gdy ogarnęłam całą sytuację, wybiegłam przez wcześniej wskazane drzwi, po czym wróciłam i wyskoczyłam przez okno bo uznałam, że tak by było szybciej. Chłopak mieszkał w bloku na piątym piętrze.
Gdy dotarłam na ziemię, nastawiłam sobie wszystkie wypadłe w tamtym momencie stawy i zatamowałam krwawienie znajdującym się, dziwnym trafem, obok mnie, bandażem.
Pobiegłam w stronę zachodzącego słońca. Doznałam przy tym obrażeń słonecznych.
Na ratunek przybył mi ogromny żuraw. Zabrał mnie do wesołego miasteczka i okrył mnie watą cukrową by złagodzić obrażenia. Zdziwiło mnie to, bo wata cukrowa nie zlepiła mu piór.
Rozejrzałam się po okolicy i zobaczyłam chłopca z pięknym czerwonym balonikiem. Popchnęłam dziecko na ziemię, krzyknęłam “a masz frajerze” i uciekłam z balonikiem. Schowałam się za diabelskim młynem i z radością na twarzy wpatrywałam się w czerwony balonik. Zaczęłam go lizać. Smakował jak zużyty antyperspirant, który spożywałam w dzieciństwie. Przypomniało mi to o ciężkich czasach, kiedy pies gonił mnie z piłą motorową a ja oderżnęłam kotowi łeb widelcem.
Tym wspomnieniem przestałam lizać balon i spojrzałam na niebo. Ciemne niebo przysłaniał mi dym świecących się chemikaliów z pobliskiej fabryki. Zasnęłam.
Budząc się już nie byłam tą samą osobą. Świecące się chemikalia sprawiły, że urosły mi cycki. Było to straszne, ponieważ nie miałam przy sobie telefonu by zrobić selfie uwieczniającego ten moment. Zaczęłam krzyczeć i biegać jak oszalała.
Pech chciał, że zobaczyły mnie niemowlaki spragnione mleka, które widząc moje wielkie cycki zaczęły mnie atakować. “Zostawcie mnie, kurwa” powiedziałam i wyciągnęłam z kieszeni tasak. Oderżnęłam im nóżki, żeby nie mogły już chodzić i pobiegłam do rzeki obmyć dłonie z krwi. Schylając się poczułam ciężar moich wielkich piersi, więc ścisnęłam je by wypościć z nich mleko. Wolałam już je spuścić do rzeki niż dać tym cholernym niemowlakom.
Z rzeki wyłoniła się krowa. “Kim jesteś krowo?” spytałam się jej. Powiedziała mi, że jest kolorową krową, która wyłoniła się z rzeki aby zbawić ten świat. Parsknęła śmiechem, bo wcale nie była kolorowa. Zaczęłam śmiać się tak głośno, że umarłam. Znalazłam się po drugiej strony rzeki. Okazało się, że krowa wyłoniła się ze Styksu. Ja już niczego nie rozumiałam.
Wyrwałam sobie jednego cycka i zaczęłam się nim dusić. Było to trudne zadanie, bo przecież już umarłam. Przypomniałam sobie w międzyczasie o wyrzuconym wcześniej zmoczonym flakoniku i odkryłam, że był zmoczony wodą właśnie z tej rzeki. “Jaki ten świat jest mały” pomyślałam i zaczęłam się znów śmiać.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-28, 22:24   

Takie rzeczy tylko w Słupsku pod rządami Biedronia. :troll:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-28, 22:25   

Dzięki, że przeczytałeś :-D
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-28, 22:26   

Ale na trop że ma to związek z Biedroniem naprowadziło mnie dopiero lizanie balona. :troll:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-28, 22:31   



[ Dodano: 2015-06-28, 23:31 ]
Nie no przeczytam ale nie teraz bo mi się nie chce :p
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-28, 22:36   

A ja przeczytałem. Fajne bardzo :D
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-28, 22:37   

Hm... ciekawe :D Ty to napisałaś czy to jakaś pasta znaleziona w necie?
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-28, 22:42   

Sądząc po dziale raczej jej. Gdyby to była pasta bym nie przeczytał a tak przeczytam alr nie teraz
_________________
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-28, 22:52   

Mojego autorstwa, napisane jakieś 40 minut temu : D
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-28, 23:58   

soł random
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-29, 07:37   

Ale pojebane :-D Przez cale opowiadanie banan na twarzy :D
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-29, 08:49   

Dobre :git:
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-29, 13:41   

Przeczytałem i nie mam komentarza. :troll:
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-29, 15:06   

co
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2015-07-07, 20:07   

:derp: Dobre, jebnięte, czyli git. 11/8
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-07, 20:52   

Lol dobre ;P
_________________
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2015-07-07, 21:51   

lel :clap:
_________________
no trudno
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-08, 04:55   

Jesteś cudowna, kocham to, chcę więcej :clap:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 29