Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2014-10-27, 12:33
Kulisy z życia władzy forum.
Autor Wiadomość
-Veon- 
Überszlachta
-Master-


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 727

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 17:18   Kulisy z życia władzy forum.

Wrzucam, by użytkownicy dowiedzieli się o tym jak "genialnie" sprawy są u nas załatwiane.

W skrócie.
Dawno temu postanowiłem przedyskutować zmianę opcji ostrzeżeń. W temacie tym w ciągu 4 dni odezwał się tylko WersMaster (w komiksie dokładny cytat jego wypowiedzi). Wkur*iłem się i wprowadziłem to bez konsultacji.
Teraz poszedłem tą samą drogą w karaniu za używanie idiotycznej funkcji [ you ]. I nagle zostaje za to obrzucony błotem przez połowę administracji.

Nie wiem na jakim świecie jakaś durnowata funkcja [ you ] jest ważniejsza od systemu ostrzeżeń.

Na koniec wielki:
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 17:32   

nie miej poparcia w innych modach.

poskarż się szarym userom.





z tym, że my chcemy karać za złe używanie i nadużywanie tej funkcji, a nie za każde jak ty. zbanuj wszystkich którzy cię raz wkurzyli najlepiej.
 
 
-Veon- 
Überszlachta
-Master-


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 727

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 17:36   

Shark. Niech użytkownicy się dowiedzą o tym.
Boisz się prawdy że ingerujecie tylko w drugorzędnych sprawach ?
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 17:36   

poza tym gdzie napisałeś to z trzeciego kadru? przecież ty od razu napisałeś temat, że wlepiasz osty za to, a potem się dziwisz, że się wk♥rwiliśmy. :o

[ Dodano: 2013-10-23, 18:37 ]
niczego się nie boję tylko rozwala mnie twoja desperacja :p no to proszę, daj ten temat z piwnicy na widok ;)

[ Dodano: 2013-10-23, 18:54 ]
widzę, że nawet mój post został usunięty z regulaminu. +10 to mienia zdania innych w dupie.
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2013-10-23, 18:47   

Sharvari napisał/a:
nie miej poparcia w innych modach.

poskarż się szarym userom.


pozostawie to bez komentarza...

troche Was ponosci rola admina, zachowujcie sie jak pozostali i bedzie dobrze, bez nerwow :)
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 18:54   

to nie nas ponosi władza tylko właśnie Veonowi chyba do głowy uderzyła. to on chce wlepiać osty za każde użycie 'you', a my być wyrozumiali. i mimo większości głosów robi sobie samowolkę. i oczywiście to my jesteśmy ci gorsi i bezużyteczni, bo niczym się nie zajmujemy. proponuję usunąć wszystkich z władzy, łącznie z Bartkiem i zostawić tylko Veona, skoro tylko on tu jest taki poważny i pracowity.
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 19:38   

No i właśnie przez takie coś rozpadają się, strony, serwery i inne tego typu rzeczy. Miałem (mam) z takim czymś styczność. Albo administracja działa wbrew większości użytkowników, albo nie robią nic, tak właśnie rozpadł się pewien serwer cs... Główna Administracja nie robiła nic. Tak więc, proponuję, aby cała "elita z góry" wyjaśniła sobie wszystko bardziej prywatnie, doszli do porozumienia. Takie moje zdanie, przyjmę wszelką krytykę .
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 19:52   

Adijos dobrze gada, nie chciałbym żeby to forum się rozpadło.
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 19:57   

Nikt by chyba tego nie chciał. Więc administracji dobrze radzę: wyjaśnijcie wszystko między sobą, pójdźcie na kompromis, pogódźcie się i będzie git. Jasne?
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 19:57   

jak widać, łatwo wszystko rozpi♥rdolić. wystarczy wojna Veon kontra wszyscy.

skoro prawdopodobnie tylko Veon i AM tutaj pracują, a ja z resztą obijamy dupę, to ja poproszę o zdjęcie mojej funkcji. nie będę przecież bez powodu świecić, skoro według Veona gówno tu zrobiłam. szkoda nerwów.
bardzo dziękuję.

[ Dodano: 2013-10-23, 21:00 ]
szyszek27 napisał/a:
wyjaśnijcie wszystko między sobą, pójdźcie na kompromis, pogódźcie się i będzie git. Jasne?

właśnie fun fact jest w tym, że "uzgadniamy" to w naszym dziale już przez 4 strony, ale to było takie "a uj, i tak zrobię swoje i dodatkowo wyciągnę nasze brudy na oczy wszystkich userów". właśnie to nas w tym wkurzyło, a nie odmienność zdań.
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 20:23   

Ja się zgadzam z Veonem, że ta funkcja jest zupełnie niepotrzebna. Wiele z niej szkód, a pożytku żadnego. Ale zgadzam się z pozostałymi, że samowolka to złe zachowanie. Samowolki w drobniejszych sprawach ok, ale w zmianach regulaminu bez konsultacji? To nie powinno mieć miejsca, szczególnie, że na ten temat akurat dyskutujemy przecież w piwnicy. Nie wiem po co umożliwiać tą opcję tylko dla jednego tematu, ale on i tak już istnieje, już się w nim bawią i niech się tam bawią tym bezkarnie w tym jednym temacie. Wszystkie inne możliwości wykorzystania tego to trollowanie i chaos w nieporozumieniu co do kogo jest kierowane, więc wszędzie poza tym jednym tematem chcę, żeby ostować za tą opcję.
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 20:54   

1.Ta funkcja nie jest jakoś szczególnie potrzebna użytkownikom.
2.Nadużywana może wprowadzić pewien chaos na forum.
3.Nie da się jej całkowicie wyłączyć.
4.Mam już dosyć kłótni o jedną funkcję.
5.Nie chcę, żeby z jej powodu doszło do rozwodu/separacji Veona z Sharvari
6.Niech wszyscy prześlą sobie wzajemnie TO ZDJĘCIE
7.Funkcja [ you ] może być używana tylko przez administrację (np. w ogłoszeniach)
8.W związku z tym proponuję założyć JEDEN temat dla użytkowników, w którym będzie można tej funkcji używać (I TYLKO TAM) - Taki temat "wkręt"
9.W pozostałych tematach i w SB funkcja [ you ] ZOSTAJE ZAKAZANA.
10.Za jej użycie wlepiam PODWÓJNE OSTRZEŻENIE
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 20:59   

na sb działa jako fajna emotka przecież ;)
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 21:00   

w sb już jest "wyłączona", więc nie musicie sobie zadawać trudu z wyszukiwaniem tego.

tylko, że moje tematy z you zostały usunięte. dzięki.


i sory, ale uraz został i zostanie i to już nie przez funkcję.
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 21:12   

Mistrz przemówił i zesłał nam tablice z przykazaniami. Teraz możemy zrobić rachunek sumienia, postanowić poprawę(Veon) i wracać do kochania.
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-23, 21:17   

Sharvari napisał/a:
i sory, ale uraz został i zostanie i to już nie przez funkcję.


W takim razie pojedziesz z Veonem na romantyczną kolację na mój koszt.
(ale najpierw jadę ja z Barbrą na początku przyszłego tygodnia, więc Wy pojedziecie po nas)

No pogódźcie się już...
(Też chciałbym, żeby takie rzeczy były ustalane wpólnie, więc na przyszłość będziemy głosować)


[ Dodano: 2013-10-23, 22:20 ]
AnswersMaster napisał/a:
Mistrz przemówił i zesłał nam tablice z przykazaniami. Teraz możemy zrobić rachunek sumienia, postanowić poprawę(Veon) i wracać do kochania.



Bo mam już dosyć publicznych kłótni o jedną funkcję...
Każdy ma po trochę racji ale trzeba wreszcie dojść do porozumienia...
 
 
-Veon- 
Überszlachta
-Master-


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 727

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-24, 07:02   

DOBRA WYTŁUMACZĘ O CO MI CHODZIŁO W TEMACIE.
Chciałem by reszta administracji spojrzała trochę na siebie. By wyciągnęli z tego jakieś wnioski. Spodziewałem się dalszych kłótni, ale nie to było moim celem. Moim celem było pokazanie że nie ja tylko tutaj zawiniłem.
Nie przepraszam za to że stworzyłem temat o tym że za funkcje [ you ] będę karał ostrzeżeniem, bo i tak później chciałem z wami przedyskutować szczegóły punktu w regulaminie. (ale wy zdążyliście już na mnie naskoczyć).
Nie przepraszam za to że wprowadziłem ten punkt do regulaminu, bo z dyskusji i tak wynikało że będzie zabroniona nie wiadomo tylko w jakim stopniu.
Przepraszam natomiast za to że sam wdałem się w tą dyskusje pod wpływem emocji (choć trudno to nazwać dyskusją kiedy 4 osoby działają wcale tego nie przemyślając). Zamiast na spokojnie wytłumaczyć wam dlaczego tak, a nie inaczej.

I teraz oczekuje przeprosin od Ruda@y, Dawosa i Shav.
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-24, 07:08   

jestes bardziej udany niz myslalam.

[ Dodano: 2013-10-24, 10:27 ]
ja jedynie chce przeprosić wszystkich za to, że mój żart i prezentacja nowej funkcji wywołała taką wojnę. gdybym to przewidziała zachowała to dla siebie. choć prędzej spodziewałabym się fali nadużywań tej funkcji niż buntu jednego od nas, przez który wybuchła taka wojna.
to naprawdę pierwsza taka sytuacja, bo zawsze się wszyscy dowiadywaliśmy, a w tym temacie wyszliśmy na grupę gówniarzy, którzy wszystko lekceważą i nie radzą sobie z podejmowaniem decyzji.

Veona przeproszę jak się dowiem ZA CO bym miała to zrobić, bo swojej ani Davosa i Rudej, nie widzę. sory, ale swój honor mam, a nie będę podbudowywać twojego ego. szczególnie, że ty dalej masz nas w dupie, a oczekujesz żebyśmy się MY kładli przed tobą. serio, wygrałeś internet.
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2013-10-24, 10:03   

A shar dalej ciągnie shitstorma ,i dalej widzi tylko winę Veona. Przyjmijmy że masz rację , Veon zjebał po całej lini no i wyszło jak wyszło. Musisz się tym chwalić? Nie możecie tego sovbe załatwić w tej swojej piwnicy?
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-24, 13:13   

Nie bardzo wiem Veon, za co mielibyśmy Cię przeprosić. Po pojawieniu się funkcji you sam nawet brałeś udział w temacie "Banik". Potem wkurzyłeś się na tę funkcję i postanowiłeś bez konstultacji z kimkolwiek dawać osty za jej używanie i wprowadziłeś sam poprawkę do regulaminu, mimo że większość modów/adminów dopuszczała możliwość jej funkcjonowania w uzasadnionych przypadkach, a karać chciała za nadużywanie. Kiedy zwróciliśmy Tobie na to uwagę, naburmuszyłeś się, że rzekomo na Ciebie najeżdżamy i stworzyłeś ten temat, żeby pokazać jacy to źli jesteśmy bo raczyliśmy mieć inne zdanie na ten temat.

Cała sytuacja jest o tyle bezsensowna, że kłócimy się o pierdołę. Funkcja you nie wyrządziła żadnych szkód, poza wkręceniem kilku osób na parę godzin. Jeśli ktoś mimo wszystko poczuł się urażony naszym żartem, to niniejszym go przepraszam.

Pingvin napisał/a:
Nie możecie tego sovbe załatwić w tej swojej piwnicy?


Chcieliśmy i nadal chcemy rozwiązać tę sprawę we własnym gronie. Jak widać wszyscy, oprócz Veona.

To mój pierwszy i ostatni post w tym temacie. Jestem otwarty na dalszą dyskusję, ale nie tu. Od prania brudów wśród adminów/modów jest Piwnica, a nie tematy widoczne dla wszystkich.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.072 sekundy. Zapytań do SQL: 33