Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 10:48
S.T.A.L.K.E.R.
Autor Wiadomość
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-23, 21:47   S.T.A.L.K.E.R.

Nie widzę tematu o stalkerze. Więc zakładam.
Sama gra, a raczej całe uniwersum ze wszystkimi odsłonami to jest geniusz.
I tyyyle świetnych modów takie jak Lost alpha, Priboy story czy Misery.
Pewno się znajdą osoby co to grały w którąkolwiek z części. A czy czytał ktoś z was ksiązki z tego świata? Ja sam teraz czytam "Ołowiany świt". Samych książek jest już pełno(jak i autorów) i powstają nowe.
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-23, 21:48   

Przypuszczam, że stalker to ulubiona gra Morisa :P
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-23, 22:11   

szyszek27 napisał/a:
Przypuszczam, że stalker to ulubiona gra Morisa :P


:brwi:

:git:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-23, 22:39   

To dziwne ze Moris jeszcze nie raczył o niej wspomnieć ;D
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-24, 08:12   

Czytałam pierwszą książkę, od której stalkerzy wzięli swą nazwę - "piknik na skraju drogi" Arkadija i Borysa Strugackich, kiedyś wydali ją jako dodatek do CDA pod tytułem gry. Ostatnio przeczytałam dorównujące im "Metro 2033". W samą grę nie grałam, choć zastanawiam się, czy warto, czy mógłbyś w kilku zdaniach opisać, dlaczego grać właśnie w świat stalkerów? I upewnię się - nie chodzi o Morisa?
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-24, 13:12   

RudaMaupa napisał/a:
Czytałam pierwszą książkę, od której stalkerzy wzięli swą nazwę - "piknik na skraju drogi" Arkadija i Borysa Strugackich, kiedyś wydali ją jako dodatek do CDA pod tytułem gry. Ostatnio przeczytałam dorównujące im "Metro 2033". W samą grę nie grałam, choć zastanawiam się, czy warto, czy mógłbyś w kilku zdaniach opisać, dlaczego grać właśnie w świat stalkerów? I upewnię się - nie chodzi o Morisa?


Och dodawali Pikinik do CDA? A kiedy to było? No cóż mimo iż od ponad 3 lat kupuję, to wszystkich z tych lat nie mam. A staram się mieć co miesiąc.

A czemu warto zagrać W stalkera?
Mimo iż sam silnik gry jest trochę zbugowany, to mechanika jest fajna. Idzie w czuć się w gł. bohatera. Zbieranie artefaktów by zarobić te kilka rubli, labo korzystać z nic samemu. Przemierzanie świata gry pełnego anomalii... hmmm... może i dla samej historii? Pierwsza część opowiada o tzw. naznaczonym który nie pamięta kim jest, co się stało się (xd), ale w swoim PDA ma wpisane by zabić pewnego Striełoka. I dalej nie zdradzę, bo poleciały by spoilery.
Jeszcze mogę napisać o pewnym kultowym zdaniu. "Cheeki breeki iv damke". Najbardziej znany cytat bandytów.

CHEEKI BREEKI

Ach, i jakbyś zagrała, to zacznij lepiej od modyfikacji 'Lost Alpha". Nie wymaga żadnej z części. I jest to rozszerzona pierwsza część "Cień Czarnobyla". Są w niej elementy, które ostatecznie nie zostały dodane w grze, ponieważ musieli zdążyć go wypuścić (THQ nakazał) Ale zaraz po premierze, fani zabrali się za przywrócenie tego czego nie dodano w ostatecznej wersji gry. I po latach tworzenia wydali w tym roku (w kwietniu jakoś) "Lost Alpha". Do tego powierzchnia jest o wieeele większa niż w "Cieniu Czarnobyla".
Tutaj masz gameplay: lost alpha
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-24, 13:17   

Cytat:
Och dodawali Pikinik do CDA? A kiedy to było? No cóż mimo iż od ponad 3 lat kupuję, to wszystkich z tych lat nie mam. A staram się mieć co miesiąc.


No to się nie dziwię. To było z 5 lat temu, czyli mniej więcej wtedy, kiedy przestaliśmy się z bratem zaopatrywać. Ale to znaczy, że pewnie S.T.A.L.K.E.R. gdzieś leży w domu, nic tylko instalować. Będziem grać! :)
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-24, 13:24   

RudaMaupa napisał/a:
Cytat:
Och dodawali Pikinik do CDA? A kiedy to było? No cóż mimo iż od ponad 3 lat kupuję, to wszystkich z tych lat nie mam. A staram się mieć co miesiąc.


No to się nie dziwię. To było z 5 lat temu, czyli mniej więcej wtedy, kiedy przestaliśmy się z bratem zaopatrywać. Ale to znaczy, że pewnie S.T.A.L.K.E.R. gdzieś leży w domu, nic tylko instalować. Będziem grać! :)


No to później wydali wszystkie trzy odsłony. Tak w jesieni 2011 pojawiła się w cda pierwsza część.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.092 sekundy. Zapytań do SQL: 20