Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Zaskakujące screeny z innych stron
Autor Wiadomość
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

  Wysłany: 2014-06-17, 15:08   Zaskakujące screeny z innych stron

A ja mam w poczekalni taką ludzką znieczulicę: http://mistrzowie.org/596668

Ostatnio zmieniony przez bartek82r 2014-06-17, 16:03, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-17, 15:21   

a potem mistrzowie przestają przypominać miszczów, a stają się serwisem informacyjnym. nie mogłeś chociaż znaleźć jakiegoś złośliwego komentarza o małym dziecku pogryzionym przez psy?
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-17, 15:26   

Sharvari napisał/a:
a potem mistrzowie przestają przypominać miszczów, a stają się serwisem informacyjnym. nie mogłeś chociaż znaleźć jakiegoś złośliwego komentarza o małym dziecku pogryzionym przez psy?


Niestety nie było, ale przecież mistrzowie.org to również "zaskakujące informacje z innych stron"
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-17, 15:43   

jeżeli przez zaskakujące informacje rozumiesz artykuły o głupocie i nieszczęściu innych, głównie dzieci, które sam posiadasz to spoko.

właśnie dlatego rzucam tę stronę. wczoraj nadrobiłam 30 parę stron, na siłę i z kilkoma godzinnymi przerwami. absurd goni absurd. znam mnóstwo stron w których jest wszystko i nic, gdybym chciała na zmianę się śmiać, wkurzać, nudzić i oburzać to bym na nie weszła, mistrzowie to jednak była tematyczna strona służąca do tego pierwszego.
meh, ale jak pisałam, odpuszczam sobie już przeglądanie tego serwisu z błyskotliwymi tematami i ripostami, przeglądam tylko to co wy pokazujecie na forum i zastanawiam się, czy to już jest tylko wyścig na screeny, czy serio to ja przez te lata źle rozumiałam przekaz tej strony.

całe szczęście na forum da się jeszcze uśmiać i bawić :ok:
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-17, 15:47   

Sharvari napisał/a:
jeżeli przez zaskakujące informacje rozumiesz artykuły o głupocie i nieszczęściu innych, głównie dzieci, które sam posiadasz to spoko.


No wiesz w całej tej sytuacji, nie śmieję się oczywiście z tej biednej dziewczynki, tylko jestem zaskoczony i zszokowany idiotyzmem decyzji jaką podjęło KFC



EDIT: Wydzieliłem nowy temat. Zobaczymy co inni napiszą, bo w sumie sam nie wiem jak rozumieć hasło "Zaskakujące screeny z innych stron"?
 
 
-Veon- 
Überszlachta
-Master-


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 727

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-17, 16:45   

Sam wrzucam czasem screeny samych informacji, ale to musi być naprawdę coś niezwykłego. Coś tak absurdalnego że aż śmiesznego.

Screen który zrobiłeś to informacja o znieczuleniu ludzi. Nie pasuje do strony jaką są mistrzowie. Powiedziałbym że to bardziej pasuje na demotywatory.
_________________
 
 
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-17, 16:54   

Sharvari napisał/a:
jeżeli przez zaskakujące informacje rozumiesz artykuły o głupocie i nieszczęściu innych, głównie dzieci, które sam posiadasz to spoko.

właśnie dlatego rzucam tę stronę. wczoraj nadrobiłam 30 parę stron, na siłę i z kilkoma godzinnymi przerwami. absurd goni absurd. znam mnóstwo stron w których jest wszystko i nic, gdybym chciała na zmianę się śmiać, wkurzać, nudzić i oburzać to bym na nie weszła, mistrzowie to jednak była tematyczna strona służąca do tego pierwszego.
meh, ale jak pisałam, odpuszczam sobie już przeglądanie tego serwisu z błyskotliwymi tematami i ripostami, przeglądam tylko to co wy pokazujecie na forum i zastanawiam się, czy to już jest tylko wyścig na screeny, czy serio to ja przez te lata źle rozumiałam przekaz tej strony.

całe szczęście na forum da się jeszcze uśmiać i bawić :ok:



:piwo: :piwo: :piwo:
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-17, 20:43   

<confession bear>
Nie znoszę screenów, które są tylko fragmentami jakiegoś artykułu. Na palcach jednej ręki mogę policzyć, ile z nich naprawdę jeszcze mogło ujść i dokładnie jeden tylko mnie rozśmieszył. Jak taki widzę to już z przyzwyczajenia scrolluję dalej.
</confession bear>
W końcu został poruszony temat tego typu screenów :P Cały czas się zastanawiałam czy by nie napisać o nich w narzekalni lub w co zaśmieca poczekalnię/główną, bo ja tych screenów nie lubiłam, nie lubię i nie polubię :rzyga:
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-17, 22:34   

-Veon- napisał/a:
Screen który zrobiłeś to informacja o znieczuleniu ludzi. Nie pasuje do strony jaką są mistrzowie. Powiedziałbym że to bardziej pasuje na demotywatory.


Zgadzam się. Na demoty by pasowało idealnie, na mistrzów już nie. I nie chodzi o to, że na mistrzach ludzie cierpią na znieczulice i nie chcą oglądać cierpienia dzieci, zwierząt itp. Po prostu miał to być z założenia serwis gromadzący dobre riposty, a jego głównym celem było bawienie. Inna tematyka niż choćby na demotach więc i treść powinna być różna.

Sharvari napisał/a:
zastanawiam się, czy to już jest tylko wyścig na screeny, czy serio to ja przez te lata źle rozumiałam przekaz tej strony.


Myślę, że to pierwsze. Na początku userów było mało, screeny wrzucal tylko ci, którzy znaleźli coś naprawdę dobrego i robili to dla idei, bo żadnych nagród za to nie dostawali. I wtedy było się z czego pośmiać, a riposty były dobre i świeże. Dzisiaj ludzie wrzucają screeny, żeby mieć niebieski nick czy zdobywać kolejne rangi / nagrody więc bardziej liczy się ilość niż jakość. A i dobre riposty o wiele trudniej niż kiedyś znaleźć bo i sporo tematów już się ludziom przejadło i nawet dobry tekst powtarzany po raz kolejny, tylko w innej wariacji już przestaje śmieszyć.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-18, 09:16   

Popieram krytykę. To nie jest skrin na Mistrzów i nie ma nic wspólnego z ich profilem ani targetem.

Z drugiej strony dziewczynka ma naprawdę chu.jowy tydzień. Najpierw wywalili ją z KFC a potem na Mistrzów jej nawet nie wpuścili.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-20, 10:14   

love178 napisał/a:
bartek82r napisał/a:
Ja pierd*lę :galy:

http://mistrzowie.org/626980

Bartek, ja wiem, że raz nawet zakładałeś osobny temat, gdzie nie pojmowałeś jak ludzie Ci mogli tak poważnego screena zminusować i tam wyraziłam swoje zdanie na pewno, ale zapytam się jeszcze raz - który konkretnie piksel z tego się nadaje na Mistrzów? Po co wrzucać fragmenty artykułów? W dodatku takich artykułów?


JankielKindybalista85 napisał/a:
bartek82r napisał/a:
Ciąg dalszy "Chady"

Wiem, że nieśmieszne ale zaskoczył mnie ten koszt za kilka desek
http://mistrzowie.org/627650

Zajebiste właśnie! A zawsze jak jest zajebiście to leci koment.


Zwróćcie uwagę, że w screenie o którym pisze Jankiel nie ma jakiejś riposty czy coś. Tutaj po prostu mamy zaskakującą sytuację, która jest tak głupia, że aż śmieszna. Podobnie jak na moim poprzednim screenie, w którym gość przywiązał dziecko do kierownicy powyższy temat, a mimo wszystko te dwa screeny są różnie przez Was traktowane.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-20, 10:53   

Różnice w odbieraniu wynikają z różnorodnego poczucia humoru użytkowników. To, co dla jednych jest bezdennie głupie czy też nieśmieszne, dla innych stanowi absolutny hit. Ba, jeżeli jakiś screen znajdzie swoich fanów, nie znaczy to, że to grono będzie w takim samym składzie fanami innego screena! Medżik. :brwi:

A tak serio,to myślę, że każdy powinien wrzucać to, co uważa za śmieszne i trudno to oceniać. Przecież "cośtam wełną wałek podszyty" jest klasyką samą w sobie i nie potrzebuje riposty. "Wrzucony papier zapycha pisuar, zachodni wiatr spienione goni fale" też jest prześmieszne. Mój wierszyk
Wrzucony papier zapycha pisuar,
zachodni wiatr spienione goni fale,
złocista woda wypływa na trotuar
pod nogi ludzi dążących ospale
ku drzwiom klopa.

już nie. A ja się obśmiałam jak norka, kiedy to pisałam.

No, ale tworzenie o screenach osobnych tematów nim rozwinie się dyskusja to faktycznie podejrzana sprawa. :haha:
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-20, 11:03   

Nie chodzi mi o to że nie rozumiem dlaczego minusują, ale o to, że nie zawsze musi być artykuł i jakaś riposta w komentarzu. Czasem jest po prostu jakiś śmieszny/zaskakujący idiotyzm ukazany w artykule. Tak jak ma to miejsce w tych przykładach powyżej. I w jednym przypadku screen był minusowany dosyć ostro, a w drugim który również jest głupotą ukazaną w danym artykule ma ocenę 122/122 :galy:

Więc moim zdaniem takie zaskakujące artykuły też nadają się na mistrzów. I tylko o to mi chodzi. Przecież to lepsze i ciekawsze niż śmieszne obrazki które wrzucał milo970 :P
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-20, 11:15   

bartek82r, różnica między dzieckiem na kierownicy a kapliczką jest taka, że w screenie o dziecku podałeś jako mistrzowski cały artykuł, a w screenie o kapliczce jedynie fragment całego tekstu.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-20, 11:20   

widzu napisał/a:
bartek82r, różnica między dzieckiem na kierownicy a kapliczką jest taka, że w screenie o dziecku podałeś jako mistrzowski cały artykuł, a w screenie o kapliczce jedynie fragment całego tekstu.





Poprawiłem. Teraz się nadaje? ;)



 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-20, 11:28   

A dla mnie artykuły w żadnym wypadku nie nadają się na mistrzów i taka jest po prostu moja opinia :P Ja je widzę jak śmieszne obrazki, bardzo często tylko je scrolluję dalej, chyba, że jednak będzie riposta. A to, że treść jest jednak bardzo zabawna i bym się przy tym nieźle uśmiała - cóż, moja strata. Ktoś może uważać odwrotnie, choć nie uznaję swojej opinii za stuprocentowe widzimisię, bo dotyczy jednak sprawy technicznej - wrzucamy riposty, czy wrzucamy jakiekolwiek teksty, które nas rozbawią. Jeżeli to drugie, to np. Davos w sumie może wrzucać po protu screeny sucharów z facebooka, bez wyszukiwania czy jest coś śmiesznego w komentarzach :P
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-02-20, 11:32   

Różnica polega na tym, że pierwszy screen bardziej ludzi zniesmacza niż bawi ;) Widzą dziecko przywiązane do kierownicy i zaczynają się wkurzać na tego kolesia, wyzywać go w myślach od debili itp. Słowem - dużo negatywnych emocji, mało pozytywnych ;) I nawet jak ktoś lubi czarny humor, to i tak nie odbierze tego jako zabawne bo co innego wymyślone kawały, a co innego rzeczywista sytuacja. I dlatego ludzie zminusowali tego screena.

[ Dodano: 2015-02-20, 11:36 ]
A co do samych artykułów bez żadnego komentarza/riposty - ja nie mam nic przeciwko, o ile nie będzie tego za dużo. Jeśli na głównej, wśród 21 screenów znajdzie się 1 czy 2 z samym artykułem to nie mam nic przeciwko, o ile będzie zabawny (jak ten o wysokim koszcie naprawy kapliczki). Ale jeśli proporcje miałyby być np. pół na pół i same artykuły bez riposty stanowiłyby powiedzmy 10 screenów dziennie, wtedy to już moim zdaniem mija się z ideą mistrzów...
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.085 sekundy. Zapytań do SQL: 28