Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Komentarze poniżej poziomu
Autor Wiadomość
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

  Wysłany: 2014-02-04, 12:22   Komentarze poniżej poziomu

Czy istnieje możliwość, żeby komentarze poniżej poziomu nie miały niemal białego koloru tylko jakiś widoczniejszy lub normalny?
Wystarczy, że są ukryte, ale jak ktoś chce przeczytać to musi tylko się męczyć lub kopiować je gdzie indziej...
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-04, 12:51   

Antek ma rację. Że te komentarze są ukryte, to dobrze. Ale jeśli ktoś chce je jednak odczytać (a zapewne każdy chce) to po rozwinięciu mogłyby nie być tak widmowo blade.

A ja nie wiem gdzie to dać więc tu się podczepię: dzisiaj zauważyłem, że jak chcesz odpowiedzieć na komentarz postaci fikcyjnej to w oknie odpowiedzi domyślnie pojawia się prawdziwy nick tegoż podszywacza. To jest jakaś nowość, czy to zawsze było, czy to pochodna jakiejś innej opcji? - ja zauważyłem dopiero dziś. I pytanie drugie: po co jest taka demaskacja? Trochę to podważa sens pisania komentarzy jako postać fikcyjna. Jakbym wiedział, że to jest to bym się pod Słowackiego nie podszywał.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-04, 13:15   

Jankielu sens był taki, żeby wykorzystywac te postaci do jakichś fajnych tekstów, a nie po to by sie ukrywać. Znów jeśli ten tekst jest naprawdę dobry to szkoda, żeby nikt nie znał prawdziwego autora, wtedy choćby takie coś co podpowie kto sie tam kryje zawsze na plus;)
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-04, 13:17   

Tak tylko pytam bo mnie to odkrycie dzisiaj zaskoczyło. W sumie w moim wypadku to i tak bez znaczenia bo kto oprócz mnie na Mistrzach nawija rymami? A jak jeszcze komentarz jest pisany w nocy to już jest elementarne, drogi Watsonie, bez względu na to pod kogo bym się podszył. B)
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-04, 13:31   

To pewnie przez ten mój pomysł się namieszało: :P
http://www.mistrzowie-for...wnika-vt735.htm

Sorry
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-04, 13:59   

To faktycznie o to musi chodzić. Ale nikt się nie gniewa Bartku. No, możę ten typ co łapał łatwe plusy za pisanie he he jako Piotr Żyła :P
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-04, 14:02   

JankielKindybalista85 napisał/a:
No, możę ten typ co łapał łatwe plusy za pisanie he he jako Piotr Żyła :P

Czemu miałbym się gniewać? Przecież weszło na główną :D Chyba że chodzi Ci o tego pod screenem, ale to już nie ja.
_________________
 
 
d__n 
Programista@Mistrzowie.org


Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 58

Medale: Brak

Wysłany: 2014-02-04, 14:58   

bartek82r napisał/a:
To pewnie przez ten mój pomysł się namieszało:
http://www.mistrzowie-for...wnika-vt735.htm
Sorry
Sorry, taki klimat :P

Faktycznie mała demaskacja, dzisiaj poprawię ;)
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-04, 15:02   

d__n napisał/a:
bartek82r napisał/a:
To pewnie przez ten mój pomysł się namieszało:
http://www.mistrzowie-for...wnika-vt735.htm
Sorry
Sorry, taki klimat :P

Faktycznie mała demaskacja, dzisiaj poprawię ;)

Testy już były :-D
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-02-04, 21:40   

ale w sumie to i tak bez najmniejszego problemu da się sprawdzić kto to napisał, np wielki mistrz hakjerów delmonte od razu zgadł kto kryje się pod michelle obama i nadal go za to podziwiam

a co do komentarzy poniżej poziomu zgadzam sięęęęęęę ja je zazwyczaj zaznaczam żeby były na niebieskim tle ale czasem to i tak niewiele daje (w sumie to przede wszystkim zależy od ustawień monitora, czasem widać bardzo dobrze, czasem w ogóle)
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-04, 23:34   

O ile na telefonie widze to dobrze to już na kompie nie
Można by tło przyciemnić bądz jakieś rozmyte ciemne cieniowanie pod napisami
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-04, 23:42   

Popieram postulat Antka żeby te komentarze poniżej poziomu zrobić trochę bardziej wyraźne dla tych, którzy chcą je przeczytać, bo co prawda zaznaczając je i mając to niebieskawe tło można je na upartego przeczytać, ale już np. zescreenować się tego za bardzo nie da. A czasem pod takimi komentarzami widnieją dobre riposty więc szkoda, żeby się marnowały.
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-19, 21:29   

I tu też temat umarł a komentarze faktycznie dalej niewidoczne.

Fajnie jakby byla opcja pokaz komentarz tak jak teraz ale bylby wyrazniejszy.
Ale fajnie byłoby też zeby można go było jeszcze później jakoś kliknąć ponownie czy coś żeby za drugim kliknięciem był calkiem wyraźny. To byłoby przydatne do robienia screenów ktore zawierają takie komentarze.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.055 sekundy. Zapytań do SQL: 24