Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Mistrzów
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2022-05-30, 23:39   

Dla mnie jednak najbardziej niezapomniany finał LM to zawsze będzie wygrana Liverpoolu w 2005 roku. Co tam się wtedy odjebało to głowa mała, wszystko tam było :) 3 gole Milanu w pierwszej połowie, potem niesamowita pogoń Liverpoolu i 3 bramki w drugiej połowie, w dogrywce parady Dudka i wyciągnięcie w ostatniej minucie dogrywki dwóch strzałów Szewczenki oddanych z odległości kilku metrów, a na końcu jeszcze Dudek dance w karnych :)

Do tego dokładnie w tamtym dniu robiłem osiemnastkę w poznańskim eskulapie, a że robiłem ją z 8 innymi osobami i każdy miał 70 wejściówek dla znajomych to w klubie było w sumie jakieś 600 osób :D Starałem się oczywiście oglądać finał, ale że trzeba było też siedzieć z gośćmi i z nimi wypić, no i trochę potańczyć, a tv był akurat w innej sali, musiałem krążyć między salami i z meczu widziałem urywki. No ale miałem też profilaktycznie ustawione w chacie nagrywanie meczu, jeszcze na kasecie VHS :D Tak żeby sobie potem kolejnego dnia obejrzeć jeszcze raz na spokojnie cały meczyk. Nie przewidziałem tylko jednego - że będzie dogrywka i karne. Ostatecznie na kasecie zmieścił się tylko czas podstawowy + dogrywka, ale karne z Dudkiem w roli głównej (czyli to co najważniejsze) już nie :haha:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2022-05-30, 23:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2022-05-31, 10:00   

Ja niestety miałem 10 lat i jeszcze nie oglądałem piłki, ale obiektywnie patrząc to faktycznie chyba najlepszy finał, no i przede wszystkim z dudkiem :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.109 sekundy. Zapytań do SQL: 13