Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Masowe kasowanie użytkowników
Autor Wiadomość
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-08, 13:21   Masowe kasowanie użytkowników

Hejka,

Dawno temu wrzuciłam screena panelu administracyjnego na sb i macbed tam zwrócił uwagę na rubryczkę "masowe kasowanie użytkowników", podczas, gdy ja nie przywiązywałam do niej zbytniej uwagi, bo mam doświadczenie z adminowaniem w Przemo (o boshe, ile to już lat... chyba zaczęłam jak miałam ok. 17 lat) i też mnie zdziwiło zdziwienie, bo ponoć na forumwolności czy innym "dominującym" Tworze dawaliście wszystkim użytkownikom admina, więc każdy mógł sobie zajrzeć, ale wciąż staty z naszego forum w tej zakładce są wyjątkowe, więc pomyśłam, że dla ciekawostki wrzucę je w temat :P

W masowym kasowaniu chodzi o automatyczne kasowanie użytkowników, którzy się nie udzielają i nigdy się na ten ruch z adminami nie zdecydowaliśmy. Możliwe, że na jakimś innym forum w takiej okoliczności mnie skasowano, ale na żadnym dorum, gdzie adminowałam nikt nie uważał takiej czytki za potrzebną.

Niemniej Przemo stworzył taką funkcję (a mógł wiele innych bardziej przydatnych...) i jest ona dość rozbudowana. Sugeruje kilka kategorii z listą sugerowanych użytkowników do usunięcia według wymogów tej kategorii, żeby łatwo i szybko dokonać czystki :diabelek2:

Na naszym forum wygląda to następująco:
1. Usuń użytkowników bez postów
Z wyjątkiem użytkowników zarejestrowanych przez ostatnie 60 dni

Zaliczający się użytkownicy (sorry za brak przecinków, Przemo nie pomyślał): 7v7 Aarung Adero adikx alan9876 alf3on alpha Anarietta AniaRand anielek12 Archie76 Arczak7 aria53 astar Athanor axern BabaYaga bartek9991 bart_43 beforerooting bibliA Blooddk BlueMonday brokenMan Budziool camper23 cinek40 crass cwiercz czarnymurzyn CzlowiekTwarog Dareluss DeepDarkFantasy DeMaster derekq derr DizKa DjPiortu dupadupa Dywizjon Dzejkop56 Dżem Elew1 elitarna Euphemia faza fidel007 Flashbet fresco Fusol13 Gaihy GimmieAHug Gustaw haraj haratacz haszhasz HellAwaits HeniekVanHelsin HerskOner hi im 50 cent Hopekk94 HunT Ikkon Impermeable Jacolosek JaJestemTwoimOjcem jankoholik Jazu jebtasie3 joanna78 jvt. KathySelden kemarix kingaa kitkat1 Koleslaw konrad1709 koshaolin87 kozaznosa Kruczyna krzepki_alojz kurakao Kurty94 Lavo lcjztr Light Yagami lodykoral Luka Łukasz_S Machiavelli maciek22130 magdzik92 MalvoLyrell marianoitaliano master_k2 matasiewski matistan Memento_Mori Me_Myself_and_I michalk427 Miczukurdeok Miczuuu MiikkaLaaksonen mikulek04 milek111 MonteChristo moonsky MorisHuj MorisToZiomal MrDrobiu MrMurfable musaraj Naps needair niejestemblaznemzmilanosa NierdzewnyNadprzewodnik NinjaAsasyn orzeu Ozzy PedoAga pigmo Podgladacz Prowokator pumpernikiel RaiseThePhend raskwedu ressponse Restal Ridcully Rijo robson0o7 Rzelbeton salayessir scovil sdf22799 SeryjnySamobójc Sevcio SkarpetkaTuByła skorpid Slevin spesinvirtute Spodnie Srom StachuWymiatacz stiff Streth Suliss Szyderca szymon892289 TheDeagle TheLogity Tobik tomaszrobak5098 Tomcio tommy12 tomtheman Trololololo twardy15 Vysdow WarriorOfGloom washington Wegetatywna wiktor157842 Wojtek10800 wojtek94 Yesoo yyyja zaxhorix zel Zetrox00 zsuiram2 zulothron

2. Nieaktywnych
Nigdy nie zalogowanych, z wyjątkiem użytkowników zarejestrowanych przez ostatnie 60 dni

Zaliczający się użytkownicy: 7v7 Aarung Adero adikx alan9876 alf3on alpha Athanor axern BabaYaga bartek9991 beforerooting bibliA Blooddk BlueMonday camper23 CzlowiekTwarog DeepDarkFantasy derekq derr Dywizjon Elew1 fidel007 fresco Gustaw haraj haratacz HellAwaits Hopekk94 HunT jankoholik jebtasie3 jvt. kemarix kitkat1 Koleslaw koshaolin87 kozaznosa kurakao Kurty94 Lavo Light Yagami Łukasz_S magdzik92 marianoitaliano master_k2 Memento_Mori Miczukurdeok Miczuuu MiikkaLaaksonen milek111 musaraj needair NierdzewnyNadprzewodnik orzeu Ozzy PedoAga RaiseThePhend Rijo Rzelbeton salayessir scovil SeryjnySamobójc SkarpetkaTuByła Srom stiff Tomcio tomtheman Wojtek10800 zulothron

3. (2)
Nieaktywowanych
Którzy nie dokonali aktywacji konta, z wyjątkiem użytkowników zarejestrowanych przez ostatnie 60 dni

Zaliczający się użytkownicy: beforerooting master_k2

Teraz się zrobi pikantniej

4. Małoaktywnych
Którzy nie odwiedzili forum przez ostatnie 60 dni, z wyjątkiem użytkowników zarejestrowanych przez ostatnie 180 dni

Zaliczający się użytkownicy: -Veon- 1052010 7v7 Aarung ABAROS Adero Adijos adikx alan9876 alf3on Alienixung almightyxardas alpha Anarietta Andrael AniaRand anielek12 AnnaLis AnswersMaster Antlion Archie76 Arczak7 aria53 arles aRo AsimPl Aspirhino astar Athanor autor12 axern AxerRexa B-Raven BabaYaga Bartek761 bartek9991 bart_43 beforerooting beniofenio bibliA bigmajk blondynka1987 Blooddk BlueMonday brokenMan brutalka Budziool burbonetka c1ick camper23 Catacombe CiepłySol cinek40 Cinereo crass curriculum cwiercz czarnymistrz czarnymurzyn Czesio870 CzlowiekTwarog d - n d1288247 Dapi Dareluss Davis9012 Dawidiusz92 dawinbi decp DeepDarkFantasy DeMaster derekq derr DizKa DjPiortu DonPoldon duken dupadupa Dywizjon Dzejkop56 Dżem efez44 eL87 Elew1 elitarna emoo137 Euphemia faza fidel007 Finkregh Flashbet FreddyKrueger fresco Fusol13 Gaihy galkovsky95 gieneklopata giertych97 GimmieAHug go1 gregor1342 grzybolevsky Gustaw haraj haratacz haszhasz HellAwaits HeniekVanHelsin HerskOner hi im 50 cent Hłehe Hopekk94 HunT Hunter Ikkon Illex Impermeable irek95 Ismailes Jacolosek JaJestemTwoimOjcem jankoholik Jazu jb_k jebtasie3 Jedroi Jemszyszki joanna78 Jumperr Justyna712 jvt. j_psikuta K - k Kalipso kamiljaslo14 kamillo021 kanjerb KathySelden kemarix kima123 kingaa kitkat1 Koleslaw KONDZiO102 konrad1709 konradk koper1426 koshaolin87 kozaznosa Krewny Kropka Kruczyna krzepki_alojz KuBecki Kujawiak87 kurakao Kurty94 L - a Lavo lcjztr Light Yagami lodykoral Lolxdv lopiko LordHati Luka Lupus28 Lurin Łukasz_S maat_ Machiavelli maciejmaciej maciek22130 magdzik92 Malinaa MalvoLyrell MamNaImieArek MarekJ marekkrajcarz marianoitaliano Mariusz1990 master_k2 masti23 Maślanka matasiewski materoni15 matheus3004 matistan maxx92 Memento_Mori meshtkov meteorr77 MetFis Me_Myself_and_I michalk427 Michalx102 Miczukurdeok MiikkaLaaksonen mikulek04 milek111

5. Małopiszących
Którzy piszą mniej niż 1 post na 14 dni, z wyjątkiem użytkowników zarejestrowanych przez ostatnie 60 dni

Zaliczający się użytkownicy: 7v7 Aarung Adero adikx alan9876 alf3on alpha Anarietta AniaRand anielek12 Archie76 Arczak7 aria53 aRo astar Athanor autor12 axern BabaYaga bartek9991 bart_43 beforerooting bibliA bigmajk Blooddk BlueMonday brokenMan Budziool camper23 cinek40 crass cwiercz czarnymurzyn CzlowiekTwarog d1288247 Dareluss DeepDarkFantasy DeMaster derekq derr DizKa DjPiortu dupadupa Dywizjon Dzejkop56 Dżem eL87 Elew1 elitarna Euphemia faza fidel007 Flashbet FreddyKrueger fresco Fusol13 Gaihy giertych97 GimmieAHug go1 gregor1342 Gustaw haraj haratacz haszhasz HellAwaits HeniekVanHelsin HerskOner hi im 50 cent Hopekk94 HunT Ikkon Impermeable irek95 Jacolosek JaJestemTwoimOjcem jankoholik Jazu jebtasie3 Jedroi joanna78 Justyna712 jvt. j_psikuta KathySelden kemarix kingaa kitkat1 Koleslaw KONDZiO102 konrad1709 koshaolin87 kozaznosa Kruczyna krzepki_alojz kurakao Kurty94 Lavo lcjztr Light Yagami lodykoral Lolxdv LordHati Luka Lupus28 Łukasz_S Machiavelli maciek22130 magdzik92 MalvoLyrell MarekJ marianoitaliano master_k2 Maślanka matasiewski matistan maxx92 Memento_Mori meteorr77 Me_Myself_and_I michalk427 Miczukurdeok Miczuuu MiikkaLaaksonen mikulek04 milek111 modelot MonteChristo moonsky MorisHuj MorisToZiomal MrDrobiu MrMurfable musaraj Naps narabanydrwal needair Neoqueto Nhh9n4wm niejestemblaznemzmilanosa NierdzewnyNadprzewodnik NinjaAsasyn orzeu Ozzy Panda PedoAga pigmo Podgladacz Prowokator pumpernikiel Quemaster RaiseThePhend raskwedu ressponse Restal Ridcully Rijo robson0o7 Rzelbeton salayessir sanderson scovil sdf22799 SeryjnySamobójc Sevcio ShowMeFlow SkarpetkaTuByła skorpid Slayer Slevin Smoleniak Sobol100 spesinvirtute Spodnie Srom StachuWymiatacz stiff Streth Suliss sweetkisses Szyderca szymon892289 Śnięty Mikołaj Thar TheDeagle TheLogity Tobik tomaszrobak5098 Tomcio tommy12 tomtheman Trololololo twardy15 Vania Vysdow Walkonix WarriorOfGloom washington Wegetatywna WegloBOT

6. Małoaktywnych, bez postów
Którzy nie napisali żadnego postu i nie logowali sie przez ostatnie 60 dni, z wyjątkiem użytkowników zarejestrowanych przez ostatnie 180 dni

Zaliczający się użytkownicy: Anarietta AniaRand anielek12 Archie76 Arczak7 aria53 astar bart_43 brokenMan Budziool cinek40 crass cwiercz czarnymurzyn Dareluss DeMaster DizKa DjPiortu dupadupa Dzejkop56 Dżem elitarna Euphemia faza Flashbet Fusol13 Gaihy GimmieAHug haszhasz HeniekVanHelsin HerskOner hi im 50 cent Ikkon Impermeable Jacolosek JaJestemTwoimOjcem Jazu joanna78 KathySelden kingaa konrad1709 Kruczyna krzepki_alojz lcjztr lodykoral Luka Machiavelli maciek22130 MalvoLyrell matasiewski matistan Me_Myself_and_I michalk427 mikulek04 MonteChristo moonsky MorisHuj MorisToZiomal MrDrobiu MrMurfable Naps niejestemblaznemzmilanosa NinjaAsasyn pigmo Podgladacz Prowokator pumpernikiel raskwedu ressponse Restal Ridcully robson0o7 sdf22799 Sevcio skorpid Slevin spesinvirtute Spodnie StachuWymiatacz Streth Suliss Szyderca szymon892289 TheDeagle TheLogity Tobik tomaszrobak5098 tommy12 Trololololo twardy15 Vysdow WarriorOfGloom washington Wegetatywna wiktor157842 wojtek94 Yesoo yyyja zaxhorix zel Zetrox00 zsuiram2

Aspekty czasowe można modyfikować, u nas chyba od założenia forum nikt w tym nie grzebał, więc to są chyba domyślne ustawienia(?).

Czy znaleźliście siebie, lub kogoś znajomego na listach? Generalnie są dość nudne, choć parę nicków mi przywiodło parę wspomnień, na przykład rozkminy, czy milek był prawdziwym milkiem z głównej, czy tylko się podszywał, oraz to, że na prawie wszystkich listach jest moja siostra, bo akurat jak się zarejestrowała to wyprowadziła się z mojego pokoju, więc nigdy nic nie napisała :<
_________________
  
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-06, 01:41   

grubo
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-06, 01:46   

Lel. zdążyłam zapomnieć o tym temacie
_________________
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-06, 02:08   

Myślę, że należy docenić ogrom włożonej pracy żeby ich wszystkich sprawdzić i usunąć. (bez ironii) Bo to jednak przemo i wszystko trzeba robić ręcznie.

Love178 napisał/a:
B-Raven BabaYaga Bartek761 bartek82r bartek9991 bart_43 beforerooting

Szkoda... :sadangel:
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-06, 02:40   

Taaa bo ktoś te konta skasuje, już to widzę. Czekam, aż moje konto pójdzie się jebać.
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-06, 10:58   

_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-06, 15:07   

To co, kasować? :brwi:
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-06, 15:24   

_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-07, 18:24   

Davos napisał/a:
To co, kasować? :brwi:


_________________
Nie ufaj rudym
Ostatnio zmieniony przez RudaMaupa 2021-01-07, 18:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-01-13, 00:27   

https://www.youtube.com/watch?v=Q5AuCTdBJns
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.075 sekundy. Zapytań do SQL: 22