Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Obiecane zmiany na mistrzach
Autor Wiadomość
matheus3004 
Überszlachta
Niepoprawny optymista


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 734
Skąd: Poznań

Medale: Brak

  Wysłany: 2014-05-19, 10:07   Obiecane zmiany na mistrzach

Nie wiem jak wam, ale mi się podoba. Szczególnie ta propozycja z naszym forum ;)

_________________
"Tu, gdzie często wiele chcesz, a mało możesz."
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 10:23   

Link do screena

http://mistrzowie.org/592427/Mistrzowieorg



Szczerze mówiąc, to jeśli to prawda z tym forum to jestem w szoku!!! :galy:
 
 
-Veon- 
Überszlachta
-Master-


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 727

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 10:28   

1 propozycja to chyba jakiś żart. Nie wiem jak oni zamierzają rozdawać te wszystkie nagrody.

2 propozycja - już to widzę. Pytanie. Jak oni niby zamierzają przenieść to na swoje serwery? Aż mi się przypomina przenoszenie starego forum i w konsekwencji tworzenie wszystkiego od nowa.

3 propozycja - już kiedyś to skomentowałem jako "Próbę szukania mistrzów na siłę" i nie zmieniam zdania.

4 propozycja - Zdecydowanie wolałem jak wszystko było raz a dobrze. Ale jeśli już muszą koniecznie być 2 serie to niech druga nie będzie przynajmniej późnym wieczorem. I żadnych dziwnych eksperymentów że zaledwie jeden screen trafia na główną o danej godzinie.

No, świetnie i jeszcze problemy z forum powróciły.
_________________
 
 
matheus3004 
Überszlachta
Niepoprawny optymista


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 734
Skąd: Poznań

Medale: Brak

Wysłany: 2014-05-19, 10:31   

bartek82r napisał/a:
Link do screena

http://mistrzowie.org/592427/Mistrzowieorg



Szczerze mówiąc, to jeśli to prawda z tym forum to jestem w szoku!!! :galy:

Fakt. Dzięki Bartek za wrzucenie linka, bo całkowicie zapomniałem o nim.
Ja też właśnie jestem w szoku! :galy:
_________________
"Tu, gdzie często wiele chcesz, a mało możesz."
Ostatnio zmieniony przez matheus3004 2014-05-19, 10:34, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 10:32   

Matheus - skąd wziąłeś tego screena? Wszedłem właśnie na główną i nigdzie go nie widzę.

A co do samych zmian:

1) Bardzo fajny pomysł, zachęci ludzi do wrzucania jeszcze więcej screenów. Zwłaszcza tych, którzy mają już niebieski nick, bo teraz będą mogli wejść na jeszcze wyższy level.

2) Widzę, że admini mistrzów zrobili ukłon w naszą stronę. Bardzo ciekawy pomysł, ale zastanawia mnie czy jest w ogóle możliwość przeniesienia całego forum z bazą danych, wszystkimi postami itp? Bo jeśli trzeba by było budować całe forum od nowa, to niezbyt fajna perspektywa...

3) Podoba mi się ten pomysł :) I wreszcie coś dla tych, którzy nie wrzucają dużo screenów, ale lubią komentować (najbardziej pewnie ucieszy się Jankiel :P )

4) Zdecydowanie optuję za wrzucaniem na główną wszystkich screenów naraz, najlepiej późnym wieczorem, ewentualnie wcześnie rano.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 11:01   

bartek82r napisał/a:
Link do screena

http://mistrzowie.org/592427/Mistrzowieorg


Ten skrin jest już w archiwum. Nie kumam.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 11:17   

Bo służy do testów i porozumiewania się pomiędzy adminami. Wrzucili i od razu zarchiwizowali i testują ankiety itp. Jak będzie już ok to wrzucą jeszcze raz ale już na główną :-D
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 11:42   

To ja się wypowiem tutaj bo później to cholera wie kiedy będę, jeszcze coś przegapię, albo nie znajdę tej całej ankiety albo cokolwiek innego. Wygadam się i spokój. Dziękuję za uwagę.


Punkt 1.
Pełne desinteressement z mojej strony. Po internetach mało gmeram więc jak nie dodawałem, tak nie będę dodawał skrinów choćby mi za to obiecywali cały hajs, koks i wszystkie dziwki i karabiny Pablo Escobara. Chociaż to etui na różaniec kuszące...

Wstrzymuję się od głosu.

Punkt 2.
Pomijam problemy techniczne związane z takim przedsięwzięciem, które zapewne wystąpią - to raz.

Dwa - to nie moja decyzja, niech decydują Ci, co się narobili przy tym forum.

Trzy - jeśli zdecydują się przenosić to NA PEWNO NIE WSZYSTKO! Każdy użytkownik tego forum powinien mieć możliwość przejrzenia swoich postów i wywalenia tych, których na szersze, nowe forum przenosić nie chce. Ot różne rzeczy z "Tacy Jesteśmy" - wielu z was na pewno zamieściło tam różne info o sobie tylko dlatego, że to forum było pewnego rodzaju węższym zamkniętym kręgiem. Na takim nowym oficjalnym forum wlezie każdy a nie każdy z nas może chcieć, żeby ci inni, którzy przyjdą mieli dostęp do tych danych.

Cztery - jeśli zdecydujecie się przenosić i łączyć to zostanie do obgadania mnóstwo detali "technicznych" - ot na przykład kwestia tego, że na takim nowym forum bez kłopotu będzie mógł znowu hasać WojtekVanHelsing.

To tak ogólnie. Szczegółowo z mojej strony:
Pięć - to już moja osobista fanaberia. Jedną z rzeczy, które mnie ostatecznie na to forum skusiły była jego nieoficjalność. Żywię instynktowną niechęć do wszystkiego co formalne, oficjalne, znajdujące się pod auspicjami jakichś szefów wszystkich szefów. A takie właśnie stanie się to forum po unifikacji. Przypuszczam, że nie jestem jedyny w tej niechęci.

Wstrzymuję się od głosu.

Punkt 3.
Nie żebym się jakoś specjalnie cieszył tylko dlatego, że dotyczy bezpośrednio takich jak ja - co nic nie wrzucają, dużo komentują - ale to jest w jakiś sposób interesujący pomysł. Veon ma trochę racji, że byłoby to nieco na siłę, ale sama idea ciekawa. Tylko, już widzę, że się to rozbija na 3 dni. Jeden dzień się pisze niewidoczne komenty, w drugi są one oceniane, na trzeci dzień widać kto i co napisał i jak to oceniono. Żeby to wypaliło przez trzy z rzędu dni jedno miejsce na nowy skrin powinno być zarezerwowane właśnie na to a ten skrin konkursowy umieszczony na pierwszej stronie nowej głównej i jakoś wyraźnie oznaczony i wyróżniony wśród innych. Bo inaczej nie ma to sensu od strony technicznej - jak ktoś będzie miał mnóstwo do przeklikania, żeby odkopać i zobaczyć ten konkurs to szybko zleje sprawę i całkiem interesująca idea umrze śmiercią naturalną. Poza tym za dobre wyniki wykręcane w takim konkursach też chcę mieć szansę na etui na różaniec.

Tu jest tak naprawdę szerokie pole do popisu i to bez wydzielania specjalnego skrina na konkurs. Ot ogłosić, że będzie coś takiego jak skrin i komentarz miesiąca (po prostu ze wszystkich jakie ukażą się w danym miesiącu na Mistrzach) a pod koniec roku 12 zwycięzców będzie na głównej odpowiednio oznaczona i przypominana w konkursie na skrin i komentarz roku. I za to jakieś coś do wygrania. Jest dużo możliwości i dużo kombinacji, które by tę stronę mogły ożywić.

W każdym razie chcecie zrobić pierwszy krok w zrównaniu dobrych wrzucaczy skrinów z dobrymi puncherami? Nareszcie! To już mnie cieszy. Ogólnie:

Jestem za.

Punkt 4.
Po pierwsze: Już gdzieś pisałem, że - z moich obserwacji, wy dokładniej widzicie jaki i kiedy macie ruch na stronie bo macie chyba do tego narzędzia więc mogę się mylić - wygląda na to, że są trzy szczyty ruchu na Mistrzach: nocy - zaraz po północy, poranno- "przedszkolny" (7-10 rano) i popołudniowy (16-18). Co więcej po tej 18tej, nawet jeśli wciąż jest ruch, "nie karkuluje się" wrzucać komentarzy bo ich pies z kulawą nogą nie oceni. Więc moim zdaniem optymalną opcją są dwie transze skrinów ale jeden zaraz po północy, drugi dość wcześnie rano. I spokój. Od nikogo nie wymagam, żeby pracował w takich godzinach ale jednak gdy bywały takie właśnie dni to właśnie wtedy był największy ruch w komentarzach.

Po drugie: Rezerwowanie z góry miejsca na tyle i tyle skrinów dziennie to moim zdaniem błąd. czasy stachanowców minęły, oby bezpowrotnie. Niech wchodzą na główną te dobre skriny, nawet jakby miała być ich tylko jedna strona. Ustalcie pułap minimum, który jakoś będziecie musieli dopełnić (np te 11) ale bez ciśnienia, że musimy dodać 21 skrinów. I potem przy połowie nie ma komentarzy albo są narzekania na poziom bo skrin faktycznie chu.jowy. I po co? Jakby tego chu.jowego nie było to byłoby znacznie mniej narzekań, że jest mało skrinów.

Po trzecie: cokolwiek byście chcieli z tymi skrinami zrobić to zabieranie się za zmiany jest doskonałą okazją, żeby porządnie przysiąść i przesiać całe archiwum, w którym znajduje się mnóstwo perełek, które z różnych powodów nie weszły. Podzielcie sobie robotę na sektory, np. "w czerwcu 2014 przesiewamy archiwum z np. lutego 2013 i co znajdziemy świetnego, wrzucamy. Potem przepadło, w następnym miesiącu bierzemy inny miesiąc z przeszłości". To będzie sukces co wam pokazał Bartek podsuwając tego skrina z Plejerem ze stycznia 2013.

Podsumowując: jestem za tym, żeby coś tu zmienić ale na pewno nie w taki sposób jak to próbowaliście robić ostatnio. Czemuś takiemu mówimy NIE bardziej stanowczo i zdecydowanie niż parówkowym skrytożercom! Tak więc:

wstrzymuję się od głosu.


I podpinam do koniecznych zmian na Mistrzach ten pomysł Antka!!

Tyle.

Ps. Tak właśnie zacząłem się zastanawiać... ktoś tu przyjdzie i to przeczyta, czy jak? Czy tak sobie tylko napier.dalam w klawiaturę dla sztuki? W sumie whatever. :-D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
-Veon- 
Überszlachta
-Master-


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 727

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 12:06   

Patrząc na opcje odpowiedzi które proponuje wlsz pod screenem:


Zastanawia mnie czym się różni odpowiedź "NIE" od "Niech zostanie tak jak jest" w pytaniu drugim.
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 12:08   

a mi się system nagród podoba. zatrzymałam się na 20 screenach, bo więcej mi się nie opłacało dodawać skoro mam niebieski nick i czekałam na dalsze nagrody. wykrakałam! :D szkoda że do telefonu tak daleko.

przeniesienie forum - przeciw. już mi nie chodzi o to, że tyle pracy i serca włożyliśmy w ustawienie każdej emotki i dopatrzenie każdej pikseli skórki wybranej z listy, ale:

a) tak jak Welon i Davos napisali, nie da się nas przenieść, a to oznacza tworzenie forum od nowa. "na waszych serwerach" czyli ta najpaskudniejsza forma forum jaką widziałam i jaką macie - fleszowa? nope.

b) dwóch-trzech adminów od nas, w sensie adminów adminów i moderatorzy będą inni? ja nie chcę zmieniać ekipy, każdy tutaj zadał sobie trud. Bartek jest pomysłodawcą i założycielem, ja i Welon zrobiliśmy wszystko od podstaw, AM, Ruda i Davos dokładali coś od siebie i poprawiali jak tylko znaleźli czas, większości z tych osób teraz nie ma w administracji, a są teraz kochane świeżaki, które równie ciężko pracowały wynosząc za adminów śmieci i użerając się z Wojtkiem, żeby ostatecznie go stąd wyrzucić na ament.
więc jeżeli na tych waszych warunkach tylko para z nas ma zostać, to ja rezygnuję.

c) aleluja, wojtuś wróci! ze szczęścia pewnie aż się zesra

d) podpisuję się pod wszystkim co pisał Janek. nasze nieoficjalne forum to taka rodzinka. znamy się już dobrze (z niektórych tematów wynika że aż za dobrze), żeby do nas dołączyć potrzebne było początkowo aż 3-miesięczne konto na miszczach, teraz już miesięczne. na oficjalne będzie mógł wejść każdy.

od reszty się wstrzymuję, bo mnie nie dotyczą.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 12:09   

Meh. Nie przenosić. Bo to wszystko straciłoby sens, chociażby opowiadania. :[


Weźmy forum CDAction, zbyt duża liczba użytkowników nie sprzyja pozytywnie w ich zapoznaniu.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 12:13   

JankielKindybalista85 napisał/a:
bartek82r napisał/a:
Link do screena

http://mistrzowie.org/592427/Mistrzowieorg


Ten skrin jest już w archiwum. Nie kumam.


Widocznie był za słaby na główną :P

Cytat:
Trzy - jeśli zdecydują się przenosić to NA PEWNO NIE WSZYSTKO! Każdy użytkownik tego forum powinien mieć możliwość przejrzenia swoich postów i wywalenia tych, których na szersze, nowe forum przenosić nie chce. Ot różne rzeczy z "Tacy Jesteśmy" - wielu z was na pewno zamieściło tam różne info o sobie tylko dlatego, że to forum było pewnego rodzaju węższym zamkniętym kręgiem. Na takim nowym oficjalnym forum wlezie każdy a nie każdy z nas może chcieć, żeby ci inni, którzy przyjdą mieli dostęp do tych danych.


Bardzo ważna uwaga.
A ja przyznam szczerze, że póki co nie mam jeszcze zdania co do połączenia forum nieoficjalnego z oficjalnym. Z jednej strony ten pomysł jest jakąś próbą uniknięcia "rywalizacji" i otwarciem się na innych, z drugiej - nasze forum jest fajne m.in. dlatego, że mamy dość zamkniętą społeczność i wszyscy tu się znają, a jeśli przychodzi ktoś nowy, to dosć szybko się aklimatyzuje. Nie jestem pewien, czy nastawienie się na masówę nie zepsuje tej atmosfery...


JankielKindybalista85 napisał/a:
Żeby to wypaliło przez trzy z rzędu dni jedno miejsce na nowy skrin powinno być zarezerwowane właśnie na to a ten skrin konkursowy umieszczony na pierwszej stronie nowej głównej i jakoś wyraźnie oznaczony i wyróżniony wśród innych. Bo inaczej nie ma to sensu od strony technicznej - jak ktoś będzie miał mnóstwo do przeklikania, żeby odkopać i zobaczyć ten konkurs to szybko zleje sprawę i całkiem interesująca idea umrze śmiercią naturalną.


Zgadzam się z tym. Jeśli takie screeny mają trafiać na główną, to powinny być widoczne na głównej, a nie gdzieś schowane bo wtedy ludzie się do tego konkursu zniechęcą.

Cytat:
Po drugie: Rezerwowanie z góry miejsca na tyle i tyle skrinów dziennie to moim zdaniem błąd. czasy stachanowców minęły, oby bezpowrotnie. Niech wchodzą na główną te dobre skriny, nawet jakby miała być ich tylko jedna strona. Ustalcie pułap minimum, który jakoś będziecie musieli dopełnić (np te 11) ale bez ciśnienia, że musimy dodać 21 skrinów. I potem przy połowie nie ma komentarzy albo są narzekania na poziom bo skrin faktycznie chu.jowy. I po co? Jakby tego chu.jowego nie było to byłoby znacznie mniej narzekań, że jest mało skrinów.


Znów się zgadzam. Moim zdaniem nie ma sensu narzucania sobie dziennego limitu screenów. Niech wchodzą tylko te najlepsze, nawet jeśli miałoby być ich mniej. Jednego dnia będzie kilka, drugiego kilkanaście, ale co z tego? Najważniejsze, żeby ich poziom był wysoki, wtedy i narzekania się skończą.

Cytat:
Ps. Tak właśnie zacząłem się zastanawiać... ktoś tu przyjdzie i to przeczyta, czy jak? Czy tak sobie tylko napier.dalam w klawiaturę dla sztuki? W sumie whatever. :-D


Proponuję wrzucić linka do tego tematu pod screenem, jeśli już pojawi się na głównej, bo podejrzewam, że w tym temacie trochę opinii jeszcze się nazbiera.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 13:13   

No proszę, jak to się ze mną Sanhedryn zgadza. To chyba przez to, że ja tak rzadko mówię coś na poważnie, że gdy to się wreszcie stanie to się to tak wyraźnie odróżnia z tłumu, że jest święto lasu. :-D

A wypowiedziałem się obszernie bo widzę po tym ankietowym skrinie, że - wobec znacznego skomplikowania wszystkich omawianych kwestii - ankieta w stylu "tak", "nie", "nie wiem", "jestem normalny - noszę bokserki, nie slipy" wydaje się być bezużyteczna. tu trzeba gadać, gadać, obgadać i się dogadać. A jak nie, to nie. Jedno kliknięcie w odpowiednim miejscu ankiety chu.ja załatwi.

Więc podbijam apel Davosa: pisać tutaj i zbierać opinie, ludkowie!
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 13:17   

JankielKindybalista85 napisał/a:
jestem normalny - noszę bokserki, nie slipy


-,-
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 13:20   

-Veon- napisał/a:
Zastanawia mnie czym się różni odpowiedź "NIE" od "Niech zostanie tak jak jest" w pytaniu drugim.


No właśnie... Brzmi to osobliwie. Coś jakby: "wygra opcja niech zostanie jak jest to zostanie tak jak jest, ale jak wygra opcja NIE to my was jakoś inaczej wyru.chamy bo wy jeszcze nie wiecie że możemy a możemy."

Dziwaczne. No albo po prostu to jest koślawa językowo i ułomna stylistycznie i logicznie bardzo wczesna wersja beta tejże ankiety.

[ Dodano: 2014-05-19, 14:21 ]
widzu napisał/a:
JankielKindybalista85 napisał/a:
jestem normalny - noszę bokserki, nie slipy


-,-


No, co tam Widzu? Ty byś na pewno tych swoich slipów nie chciał przenosić na nowe, bardziej otwarte forum, co? :-D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 13:28   

1. Kurczeeeee o.o Ja chcę koszulkę mistrzów! Pomysł jak najbardziej dobry! Bedę się wozić o.o Bardzo podoba mi się ten pomysł,
2. NIE. Od strony technicznej nie da się przenieść bazy danych więc NIE. Poza tym, teraz tutaj wszyscy się znamy a jak nagle wbije mnóstwo osób to zrobi się zbyt duża masówka .
3. Na początku może i będzie zainteresowanie tym pojedynkiem ale po miesiącu spadnie i zacznie spadać ich poziom :/
4. Częstotliwość jak dla mnie jest obojętna, aczkolwiek chyba najlepiej jak by było 1 raz dziennie :]
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 13:55   

Dobrze, że Jankiel potrafi się streszczać w swoich wypowiedziach... :P

Moje skromne zdanie:

1. Nagrody są spoko, jak chcą to niech wprowadzają, proszę bardzo :)

2. Z tym forum może być problem. Zgadzam się z wypowiedziami powyżej o problemach technicznych itd. Takie przenosiny na pewno wpłyną na ilość użytkowników i z naszego kółka wzajemnej adoracji zrobi się targowisko. ALE z drugiej strony jest to jednak forum w zamyśle poświęcone stronie mistrzowie.org i taki gest należy docenić i dobrze przedyskutować. Ja osobiście póki co wstrzymam się z ostatecznym zdaniem w tej sprawie.

3. Jestem na tak :D Niech próbują, wymyślają, wrzucają. Najwyżej się nie uda :)

4. Cóż, wg. mnie najlepiej jeśli screeny wrzucane są jednym rzutem. Przyjemnie się przegląda większą ilość naraz, wiesz, że nie przegapisz screena, screeny osiągają wyższe oceny no i łatwiej przywalić dobrą ripostą :)

Mam nadzieję, że ktoś z adminów przejrzy nasze wypowiedzi w tym temacie.

Oto moje skromne zdanie.
Pozdrawiam, ZSK
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 14:04   

1. Super
2. Jesteśmy jednak taką rodzinką, więc się nie zgadzam.
3. Tak
4.W dwóch porach, jak mówił Jankiel
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 14:12   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Po trzecie: cokolwiek byście chcieli z tymi skrinami zrobić to zabieranie się za zmiany jest doskonałą okazją, żeby porządnie przysiąść i przesiać całe archiwum, w którym znajduje się mnóstwo perełek, które z różnych powodów nie weszły. Podzielcie sobie robotę na sektory, np. "w czerwcu 2014 przesiewamy archiwum z np. lutego 2013 i co znajdziemy świetnego, wrzucamy. Potem przepadło, w następnym miesiącu bierzemy inny miesiąc z przeszłości". To będzie sukces co wam pokazał Bartek podsuwając tego skrina z Plejerem ze stycznia 2013.


O! i z tym się mega zgadzam
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
-Veon- 
Überszlachta
-Master-


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 727

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-19, 14:42   

A co mi tam. Napisałem komentarz pod tym screenem z pewnymi sugestiami (bo nie wiem czy tu przeczyta to co napisaliśmy). Najwyżej dostanę bana. :P
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.117 sekundy. Zapytań do SQL: 31