Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Użytkownik online
Autor Wiadomość
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

  Wysłany: 2014-05-13, 11:03   Użytkownik online

Taki nowy pomysł żeby gdzieś w profilu i najlepiej jeszcze przy avatarze użytkownika (w komentarzach) było widać czy dana osoba jest online.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-13, 11:11   

A nie było tego wcześniej? Dla mnie niepotrzebny bajer, część i tak się ukrywa .
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-13, 11:26   

icywind napisał/a:
A nie było tego wcześniej? Dla mnie niepotrzebny bajer, część i tak się ukrywa .


Jesteśmy w dziale "Sprawy związane z mistrzowie.org" więc chodziło mi o stronkę mistrzów a nie o forum :P
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-13, 12:00   

bartek82r napisał/a:

Jesteśmy w dziale "Sprawy związane z mistrzowie.org" więc chodziło mi o stronkę mistrzów a nie o forum :P

Och, no tak. Ja po prostu klikam na "nieprzeczytane posty" i nie patrzyłem na dział.
W takim razie też jak dla mnie niepotrzebna inwigilacja. Co to da, że będę wiedzieć czy ktoś jest online?
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-13, 13:20   

Nie kosztowałoby to wiele zachodu, a funkcja przydatna IMO. Na przykład chcesz napisać PW do kogoś, to wiedząc czy jest online możesz spodziewać się odpowiedzi, analogicznie z odpowiedzią na komentarz. Może nie jest to jakieś bardzo potrzebne, ale przydać się może.

Poza tym można sprawdzać ile dana osoba spędza czasu na mistrzach ;)
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-13, 23:00   

Nie wiem, czy ta funkcja byłaby jakoś szczególnie przydatna, bo jednak mistrzowie to nie forum. Tu się przesiaduje całymi godzinami i dyskutuje o wszystkim, tam - sprawdza nowe screeny, czyta komentarze i wychodzi. Ewentualnie wraca po jakimś czasie, jeśli bierze się udział w dyskusji pod konkretnym screenem.

Ale jeśli to nie jest jakiś problem dla programistów, to w sumie czemu nie. Zawsze to jakaś nowość na mistrzach.
_________________
 
 
matheus3004 
Überszlachta
Niepoprawny optymista


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 734
Skąd: Poznań

Medale: Brak

Wysłany: 2014-05-14, 16:48   

@Bartek82r - Jak dla mnie świetny pomysł. Zawsze się to na coś przyda. :-D
_________________
"Tu, gdzie często wiele chcesz, a mało możesz."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.054 sekundy. Zapytań do SQL: 18