Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Premier League
Autor Wiadomość
kanjerb 
Szeroka Szyja


Dołączył: 09 Sty 2014
Posty: 149
Skąd: Warszawa

Medale: Brak

Wysłany: 2014-04-10, 20:20   Premier League

Kto według was wygra Premier League? Komu kibicujecie?

Według mnie największe szanse ma City, ale trzymam kciuki za Liverpool, pomimo że strasznie nie cierpię Gerrarda i za Suarezem nie przepadam. W każdym razie jako kibic MU trzymam się zasady: "City to twój wróg, więc jeśli nie gra z jakimś zagranicznym syfem, to im nie kibicuj".
_________________
Popełniliście wielki błąd. Chcieliście wydymać Freda, a teraz Fred wydyma was!
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-10, 20:23   

Kolejny temat do ignorowania ;_;
Nie mogę jakoś zignorować całego działu "sport"?
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-10, 20:49   

Raczej wygra city, chociaż tak jak i Ty wolałbym liverpool. Moje niechęc do City nie jest stąd, że lubię MU, bo za nimi też nie przepadam :P , ale bardziej nie znoszę drużyn należących do szejków.
A tak po za tym to w premier league najbardziej lubię Tottenham ;)
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
kanjerb 
Szeroka Szyja


Dołączył: 09 Sty 2014
Posty: 149
Skąd: Warszawa

Medale: Brak

Wysłany: 2014-04-10, 21:13   

No Totki to mój drugi ulubiony klub w ogóle :P Niestety strasznie dostają w d*pę, w tym sezonie było już parę 5:0 albo wyżej
_________________
Popełniliście wielki błąd. Chcieliście wydymać Freda, a teraz Fred wydyma was!
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-04-10, 22:51   

od kołyski arz po grub czelsi londyn to muj klub < 3
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-04-10, 23:13   

oczywiscie, ze Liverpool :)
 
 
kanjerb 
Szeroka Szyja


Dołączył: 09 Sty 2014
Posty: 149
Skąd: Warszawa

Medale: Brak

Wysłany: 2014-04-10, 23:30   

Suarez to psychopata :) Ja go nawet lubię, ale na niekorzyść u niego w moim mniemaniu wpływa konflikt z Evrą oraz ugryzienie Ivanovicia... W ogóle to Forlan ostatnio mu powiedział, żeby przeszedł do MU :P
_________________
Popełniliście wielki błąd. Chcieliście wydymać Freda, a teraz Fred wydyma was!
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-11, 01:06   

Hehe. Czyli, że nie jestem sam! LIVERPOOLl! Odkąd Robbie Fowler w ramach cieszynki po golu wciągał linię końcową jak kokę! https://www.youtube.com/watch?v=TOBja7ZjGws A tak poważnie to jakoś tak po prostu odkąd zacząłem interesować się piłką i orientować powoli kto jest kto(czyli tak sezon 1990/91) bardzo lubiłem LFC. Poza tym lubię też Everton (no tak wyszło), Aston Villę i Wolverhampton. Dwoma ostatnimi klubami zawsze coś działam w kolejnych odsłonach Football Managera. Bo ogólnie uważam Premier League za najlepszą ligę świata.

[ Dodano: 2014-04-11, 03:02 ]
kanjerb napisał/a:
strasznie nie cierpię Gerrarda i za Suarezem nie przepadam. W każdym razie jako kibic MU


Heh. A ja własnie bardzo lubie i szanuję Gerrarda jak każdego piłkarza wiernego jednym barwom przez całą karierę. Giggsa też lubię chociaż nie znoszę United i bardzo mnie cieszy to, co Moyes z nimi zrobił. Choć muszę przyznać, że miło by było gdyby Ryanek oprócz bycia wiernym barwom nie ruchał żony brata. :-D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
kanjerb 
Szeroka Szyja


Dołączył: 09 Sty 2014
Posty: 149
Skąd: Warszawa

Medale: Brak

Wysłany: 2014-04-11, 06:02   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Dwoma ostatnimi klubami zawsze coś działam w kolejnych odsłonach Football Managera.


Ja w FMie zazwyczaj zaczynam jako bezrobotny. Mam 2 wersje - 2010 i 2013. W 2010 zrobiłem całkiem ciekawy klub z NK Zagrzebiu, a w 2013 prowadziłem, niestety bezskutecznie Lincoln z 5. ligi angielskiej :) Ogólnie to po strategiach różnego typu to jest to chyba moja ulubiona gierka.
JankielKindybalista85 napisał/a:
A ja własnie bardzo lubie i szanuję Gerrarda jak każdego piłkarza wiernego jednym barwom przez całą karierę.

Ja go szanuję za wierność klubowi, ale wiem że on United po prostu nienawidzi, wiele razy wyrażał swoją pogardę wobec tego klubu, dlatego za nim nie przepadam.
Giggs to dla mnie chodząca legenda, niesamowite jest, aby mieć 40 lat i nadal tak biegać, po prostu fenomen < 3 W ogóle to mam 3 koszulki United, jedną czystą, jedną z van Persiem, a jedna właśnie z Giggsem. Chciałem kupić rok temu sobie Bale'a jak był w Tottenhamie, ale na szczęście nie znalazłem dobrej oferty na allegro
_________________
Popełniliście wielki błąd. Chcieliście wydymać Freda, a teraz Fred wydyma was!
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-12, 00:39   

Jakoś nigdy w Premiership nie miałem klubu, któremu bym kibicował. Lubię Queens Park Rangers i Tottenham, może być też City bo namieszali po latach dominacji Wielkiej Czwórki :)

A mistrzostwo według mnie zdobędzie City.
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-13, 15:32   

Liverpool po mistrza! : D
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-13, 15:33   

Zaknafein napisał/a:
Liverpool po mistrza! : D


TAK JEST!!!!!!!!!!!!! Jeszcze 4 kolejki w tym Chelsea po drodze ale 3 punkty z City to jest coś! Jest mocny lider!

[ Dodano: 2014-04-13, 16:33 ]
Davos napisał/a:
A mistrzostwo według mnie zdobędzie City.


Nope, nope, nope...
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-13, 18:26   

Na pewno Liverpool zrobił dziś spory krok do przodu, ale City ma 2 rozegrane mecze mniej, a Chelsea też nie odpuści więc jeszcze nic nie jest rozstrzygnięte.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-20, 11:55   

Zaraz Norwich - Liverpool. Jeśli "The Reds" wygrają to będą mieć 5 punktów przewagi na Chelsea i 9 nad City. Oby!

A bohaterem tygodnia został i tak Sunderland. W 3 dni najpierw zremisowali z City, potem ograli Chelsea. Oba te spotkania grali na wyjazdach, a Wickham strzelił 3 z czterech goli dla Sunderlandu w tych meczach i były to pierwsze trafienia gówniarza w lidze. I wszystko na nic bo Sunderland i tak jest ostatni w tabeli - za późno się obudzili i chyba znowu (bodaj 8 raz przez ostatnie 20 lat) polecą z ligi. Tak czy inaczej za te dwa mecze (których nie oglądałem bo tłukłem się akurat w stepie szerokim) Liverpool powinien być Sunderlandowi wdzięczny po wsze czasy!
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-04-20, 12:08   

juz jes 1:0 ;]
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-20, 13:53   

uff wygrali
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-20, 17:56   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Zaraz Norwich - Liverpool. Jeśli "The Reds" wygrają to będą mieć 5 punktów przewagi na Chelsea i 9 nad City. Oby!

A bohaterem tygodnia został i tak Sunderland. W 3 dni najpierw zremisowali z City, potem ograli Chelsea. Oba te spotkania grali na wyjazdach, a Wickham strzelił 3 z czterech goli dla Sunderlandu w tych meczach i były to pierwsze trafienia gówniarza w lidze. I wszystko na nic bo Sunderland i tak jest ostatni w tabeli - za późno się obudzili i chyba znowu (bodaj 8 raz przez ostatnie 20 lat) polecą z ligi. Tak czy inaczej za te dwa mecze (których nie oglądałem bo tłukłem się akurat w stepie szerokim) Liverpool powinien być Sunderlandowi wdzięczny po wsze czasy!


Mecze z outsiderami na koniec sezonu zawsze są ciężkie, bo ci mają nóż na gardle i robią wszystko, byle nie spaść. Ja bym Sunderlandu jeszcze nie skreślał, są co prawda na ostatnim miejscu, ale mają tylko 3 pkt straty do bezpiecznego 17 miejsca i zaległy mecz do rozegrania. Przy odrobinie szczęścia i takiej grze jaką pokazali ostatnio mogą się jeszcze utrzymać.
Wszystko wskazuje na to, że jednak się pomyliłem i to Liverpool zdobędzie mistrzostwo. Mimo wszystko ostatecznie jeszcze nic nie jest przesądzone. Chelsea chyba już straciła szansę na mistrzostwo, ale gdyby tak założyć, że pokonają The Reds, a City wygra wszystkie mecze do końca, City i Liverpool będą mieć tyle samo pkt. I wtedy mistrzem będzie drużyna z Manchesteru, bo mają lepszy bilans spotkań z Liverpoolem (wygrali u siebie 2:1, przegrali na wyjeździe 2:3). Scenariusz może i mało realny, ale ciągle możliwy :)
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-21, 16:11   

Davos napisał/a:
ostatecznie jeszcze nic nie jest przesądzone. Chelsea chyba już straciła szansę na mistrzostwo, ale gdyby tak założyć, że pokonają The Reds, a City wygra wszystkie mecze do końca, City i Liverpool będą mieć tyle samo pkt. I wtedy mistrzem będzie drużyna z Manchesteru, bo mają lepszy bilans spotkań z Liverpoolem (wygrali u siebie 2:1, przegrali na wyjeździe 2:3). Scenariusz może i mało realny, ale ciągle możliwy :)


Davos, jak to powiedziała Złota Rybka w kawałku Łony: "NI CHU.JA! Nic z tego nie będzie!" :-D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-21, 23:33   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Davos napisał/a:
ostatecznie jeszcze nic nie jest przesądzone. Chelsea chyba już straciła szansę na mistrzostwo, ale gdyby tak założyć, że pokonają The Reds, a City wygra wszystkie mecze do końca, City i Liverpool będą mieć tyle samo pkt. I wtedy mistrzem będzie drużyna z Manchesteru, bo mają lepszy bilans spotkań z Liverpoolem (wygrali u siebie 2:1, przegrali na wyjeździe 2:3). Scenariusz może i mało realny, ale ciągle możliwy :)


Davos, jak to powiedziała Złota Rybka w kawałku Łony: "NI CHU.JA! Nic z tego nie będzie!" :-D


Ja tam lubię rozważać różne możliwe piłkarskie scenariusze, zwłaszcza że mamy z tym cały czas do czynienia przy okazji meczów naszej reprezentacji: "Przegraliśmy z X, ale jeśli wygramy z Y, a Z wygra z X 3:0, to przy innych korzystnych dla nas wynikach mamy szansę na baraże" ;) Oczywiście wszelkie te dywagacje można potem roztrzaskać o kant dupy bo nasi wkrótce dostają łomot od Y i od wszystkich innych :) ).
A City dziś wygrało z West Bromwich Albion więc nadal są w grze.
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-27, 19:12   

I jak tam panowie fani The Reds? Mój scenariusz zaczyna się sprawdzać :P
City mają 3 pkt straty do Liverpoolu, ale jeden zaległy mecz do rozegrania. Szanse na mistrzostwo nadal mają duże :) I wszystko zależy od nich.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.096 sekundy. Zapytań do SQL: 31