Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Mistrzów
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-13, 20:43   Liga Mistrzów

Kto śledzi piłkarską Ligę Mistrzów?

Wczoraj Barca wyrzuciła za burtę Manchester City :) Dobry meczyk był :)

Ciekawe kto wygra całość, Bayern jest na tyle mocny, że może być pierwszą drużyną w historii, która obroni puchar. Ale ja mam nadzieję, że Barca im w tym przeszkodzi :D
_________________
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-13, 20:46   

Badzmy obiektywni :diabelek: Real przeszkodzi w finale Bayernowi w zdobyciu pucharu.

Zimno u Ciebie Davos, nie? :-D
-4? niebawem bedzie -7 ;]
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-13, 20:57   

Uważaj, żeby nie było -1, a niedługo plus ;)

brzozik70043704352251515 napisał/a:
Real przeszkodzi w finale Bayernowi w zdobyciu pucharu.


W sumie zobaczymy jakie będzie losowanie w ćwierćfinale, ale tak czy siak ciekawe mecze się zapowiadają :)

Atletico teraz wymiata, to że przejdą Milan jeszcze można było obstawiać, ale że będzie aż 5:1 dla nich w dwumeczu - to już było trudno przewidzieć. Może będą czarnym koniem w LM.
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-19, 20:40   

Dziś 2 mecze: Manchester United - Olympiakos Pireus i Borussia Dortmund - Zenit St. Petersburg. Pierwszy będzie dużo ciekawszy, bo MU przegrało w Pireusie 0:2 i musi odrabiać straty, a Borussia na wyjeździe wygrała z Zenitem 4:2 więc awans ma już praktycznie w kieszeni. I który mecz pokaże TVP? Oczywiście Borussię, bo gra tam trzech Polaków :/ Już nie mogę się doczekać komentarza Szpakowskiego, który dostaje orgazmu za każdym razem jak Lewy jest przy piłce...
_________________
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-21, 23:58   

jak sie podoba losowanko?
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-22, 00:12   

O właśnie, uprzedziłeś mnie bo już się zastanawiałem nad wznowieniem tematu :D

Dla porządku:

FC Barcelona - Atletico Madryt

Manchester United - Bayern Monachium

Real Madryt - Borussia Dortmund

Paris Saint Germain - Chelsea Londyn


Powiem tak: losowanie całkiem ok. Miałem co prawda cichą nadzieję na ćwierćfinał Real - Bayern, ale z drugiej strony cieszę się, że Barca nie trafiła na Bayern już teraz :)

1. Barca - Atletico - liczę na zwycięstwo Barcy, ale łatwo nie będzie. Atletico zarówno w La Liga, jak i LM gra świetnie i piłkarze Diego Simeone tanio skóry nie sprzedadzą. Powinno być ciekawe i ładne widowisko.

2. Manchester United - Bayern. MU pod wodzą Moyesa zawodzi i nie sądzę, żeby byli w stanie się przeciwstawić Bayernowi. Myślę, że bawarski walec przejedzie się po Czerwonych Diabłach bez litości :)

3. Real - Borussia - będzie rewanż za ubiegły rok. Borussia sprzedała kilku zawodników, gnębią ją kontuzje i kartki, a do tego gra ostatnio słabo. Real nie powinien mieć z nimi większych problemów.

4. PSG - Chelsea. Ciekawa para. PSG ma Zlatana, a Chelsea Mourinho :) Powinny być ładne i szybkie obydwa mecze, ale do awansu typowałbym Chelsea - zebrali więcej doświadczenia w LM w ostatnich latach.
_________________
 
 
kanjerb 
Szeroka Szyja


Dołączył: 09 Sty 2014
Posty: 149
Skąd: Warszawa

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-27, 00:04   

Najbardziej wyrównana para to oczywiście PSG - Chelsea. Ciężko tu obstawić zwycięzcę, ja jednak myślę, że Chelsea sobie poradzi.

Moje typy:
Barcelona
Bayern
Real
Chelsea

Co do wygrania LM to waham się między Realem, a Bayernem. W tej chwili myślę jednak że Bayern jest najmocniejszą drużyną w Europie i to oni powinni obronić jako pierwsi w historii to trofeum. Oczywiście mam nadzieję, że United zrobi wszystko co w ich mocy aby temu zapobiec, ale szansę mają (wg. bukmacherów) ok. 16%.

GGMU
_________________
Popełniliście wielki błąd. Chcieliście wydymać Freda, a teraz Fred wydyma was!
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-27, 00:35   

kanjerb napisał/a:
Co do wygrania LM to waham się między Realem, a Bayernem. W tej chwili myślę jednak że Bayern jest najmocniejszą drużyną w Europie i to oni powinni obronić jako pierwsi w historii to trofeum.


Mają duże szanse, są teraz najmocniejsi ze wszystkich, ale to jednak tylko futbol i wszystko jest możliwe :) Ja tam wierzę w Barcelonę :) A tak poza tym sporo też będzie zależało od półfinałowego losowania.
_________________
 
 
kanjerb 
Szeroka Szyja


Dołączył: 09 Sty 2014
Posty: 149
Skąd: Warszawa

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-27, 22:28   

Guardiola zrobił taką machinę, że nawet nie wiem czy Barcelona z lat 2010-12 jest w stanie się równać. W ostatnim ligowym meczu wymienili ponad (!) 1000 podań. Według mnie Barcelona raczej przegra konfrontację z Bayernem, szczególnie że Valdes nabawił się kontuzji i występowałby Pinto :/
_________________
Popełniliście wielki błąd. Chcieliście wydymać Freda, a teraz Fred wydyma was!
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-28, 11:28   

Barca juz dawno powinna poszukac sobie bramkarza, Pinto jest juz wiekowy, troszke oslabi Barce - szkoda.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-02, 23:02   

Pierwsza runda ćwierćfinałów za nami, jak Wasze wrażenia?

Barca - Atletico 1:1 - wyrównany i dobry mecz, piękne bramki. Szanse na awans obydwa zespoły mają podobne, rewanż w Madrycie zapowiada się bardzo ciekawie :)

Man. Utd. - Bayern 1:1 - MU postawiło się Bayernowi i zagrało nadspodziewanie dobrze. Mimo wszystko rewanż w Monachium będzie najprawdopodobniej należał do Bayernu, MU może walczyć jedynie o bramkowy remis, który ich będzie premiował np. 2:2.

Real - Borussia 3:0 - Tutaj zgodnie z przewidywaniami. Borussia jest w tym sezonie słabiutka i nie daję im żadnych szans w rewanżu. Pewny awans dla Realu.

PSG - Chelsea 3:1 - PSG pokazało siłę i ma dobrą zaliczkę przed rewanżem, ale jeszcze nic nie jest rozstrzygnięte. Chelsea może uratować ten gol strzelony na wyjeździe. Rewanż będzie na pewno ciekawy :)
_________________
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-04-09, 21:45   

czas uzupelnic polfinalistow LM :D hahahahaahaahahaah
 
 
kanjerb 
Szeroka Szyja


Dołączył: 09 Sty 2014
Posty: 149
Skąd: Warszawa

Medale: Brak

Wysłany: 2014-04-09, 22:04   

No niestety mój Manchester po zaciekłej walce musi pożegnać się z Ligą Mistrzów na co najmniej półtora roku :/
_________________
Popełniliście wielki błąd. Chcieliście wydymać Freda, a teraz Fred wydyma was!
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-09, 22:18   

Kurde, tego się obawiałem, Barca w tym sezonie gra gorzej niż w poprzednim, za to Atletico cały czas gra na najwyższym poziomie. No nic, brawa dla nich, bo nie dość, że prowadzą a La Liga na kilka kolejek przed końcem, to jeszcze wymiatają w LM.

Nie podoba mi się skład półfinałów :/ Bayern gra świetnie, ale nie chcę żeby drugi raz z rzędu wygrali całość, a Realu i Chelsea nie lubię. Będę trzymać kciuki dalej za Atletico, skoro już zaszli tak daleko to niech wygrają wszystko :)
_________________
 
 
kanjerb 
Szeroka Szyja


Dołączył: 09 Sty 2014
Posty: 149
Skąd: Warszawa

Medale: Brak

Wysłany: 2014-04-09, 23:02   

Ja zazwyczaj jestem za liga angielską i uważam, że jest ona najlepsza. W tym przypadku będę jednak kibicował Atletico, bo oni są mi obojętni (z La Ligi to na pewno ich najbardziej lubię), a smak trofeum LM jest im obce, a zresztą za swoją niezłomną postawę uważam, że zasługują na zwycięstwo. Liczę na mecze Real-Bayern i Chelsea-Atletico no i z bólem serca będę za hiszpańskim finałem wtedy (chociaż Realu nie lubię tak samo jak Bayernu, ale mimo wszystko Atletico byłoby łatwiej wygrać z Realem myślę).
_________________
Popełniliście wielki błąd. Chcieliście wydymać Freda, a teraz Fred wydyma was!
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-11, 12:47   

Kurde, Real ma astronomicznego pecha, trafił na Bayern i znowu pewnie odpadną w półfinale :(
 
 
kanjerb 
Szeroka Szyja


Dołączył: 09 Sty 2014
Posty: 149
Skąd: Warszawa

Medale: Brak

Wysłany: 2014-04-11, 13:44   

No są pary które chciałem, teraz Atletico u siebie wygrywa 2:0 albo 3:1, a na wyjeździe remisik i jadziem do Lizbony :P
_________________
Popełniliście wielki błąd. Chcieliście wydymać Freda, a teraz Fred wydyma was!
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-04-11, 17:17   

Ciekawie sie zapowiada "Krolewski" polfinal.
Real jak dalej bedzie prezentowal swoj styl to nie przejdzie dalej,
chociaz mam nadzieje, ze sie poprawi.

JUZ NIEDLUGO :D Jak Real wygra z Bayernem to juz raz na zawsze zamknie usta kibica Barceolny o pamietnym, zeszlorocznym jej meczem w LM z Bayernem,
tak tylko przypomne 7:0 ;]
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-04-11, 20:13   

Was Bayern pojedzie 8-0. Nie znoszę obu tych drużyn więc najlepiej by było gdyby się nawzajem wyrżnęły i żadna nie weszła do finału. Ale piłka nożna nie działa niestety jak walki gladiatorów. :zly:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-04-11, 20:45   

wyjdzie Real i Atletico, nie wiem Janek jak mozesz byc za NIEMCAMI! ;]
chyba, ze juz sie zabezpieczasz przed gra Lewego w Bayernie, wtedy bedziesz mogl mowic, ze juz dlugo kibicujesz Bayernowi :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.087 sekundy. Zapytań do SQL: 32