Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Eliminacje do Euro 2016 we Francji
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-24, 14:28   Eliminacje do Euro 2016 we Francji

Wczoraj odbyło się losowanie grup eliminacyjnych do Euro 2016 we Francji w piłce nożnej.

W turnieju finałowym po raz pierwszy w historii zagrają aż 24 zespoły. Rozlosowano 9 grup eliminacyjnych, z każdej awansują bezpośrednio po dwie najlepsze drużyny z grupy + trzecia z najlepszym bilansem punktowym spośród wszystkich drużyn zajmujących trzecie miejsce w grupie. Pozostałe 8 ekip, które zajmą trzecie miejsce utworzy pary barażowe. Stawkę uzupełni Francja - gospodarz.

Nasza grupa:

Niemcy

Irlandia

Polska

Szkocja

Gruzja

Gibraltar


Jak myślicie, damy radę awansować czy będzie jak zwykle :P ? Za Engela, Janasa czy Beenhakera powiedziałbym, że drugie miejsce mamy w kieszeni (bo Niemców na pewno byśmy nie wyprzedzili), ale teraz pewnie skończy się na walce o 4 miejsce z Gruzją i Gibraltarem :) W ogóle ta ostatnio drużyna mnie ciekawi. Debiutant na arenie międzynarodowej, zagrali dotychczas tylko raz - towarzysko ze Słowacją - i zremisowali 0:0. Może być ciekawie :) Pierwszy mecz o punkty rozegrają we wrześniu z... Polską :D Mam nadzieję, że nie będziemy pierwszą drużyną w historii, której Gibraltar odbierze punkty :P
_________________
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-24, 14:29   

Przegramy. Gibraltar pojedzie na ME do Francji.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-24, 14:31   

Ich trener zapowiada walkę o baraże :D Ale coś czuje, że to będzie o wiele bardziej niewygodny zespół niż San Marino, coś jak Albania, Kazachstan czy Luksemburg, które też są losowane z ostatniego koszyka, a potrafią odbierać sporo punktów.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-24, 17:02   

Teoretycznie w takiej grupie zajęcie 4 miejsca będzie blamażem. 3 i baraże to wręcz obowiązek, a drugie jest jak najbardziej w zasięgu. Ale w przypadku naszej drużyny to tylko teoria.

Potencjał ludzki mamy lepszy od Szkotów i Irlandczyków. Problem w tym, że trenerzy nam szwankują. Nawałka kogo miał w ramach gentelmen's agreements z managerami i szefostwem Górnika powołać do kadry na wypromowanie tego już powołał, zobaczymy co zrobi jak przestanie się wygłupiać. Przypuszczam, że gówno i będziemy mieli Formalika bis - świetna robota w biednym jak mysz kościelna śląskim klubie ekstraklasy a potem żenada w kadrze.

A tak w ogóle powiększenie liczby drużyn do 24 to moim zdaniem fatalny pomysł. Pomijam sam system rozgrywania turnieju finałowego: przy 6 grupach konieczne robią się te durne obliczenia z bilansem itd itp. bo do fazy pucharowej muszą wejść 2 drużyny z drugich miejsc (ćwierćfinały) albo aż 4 z 6 z miejsc trzecich (gdyby faza pucharowa zaczynała się od 1/8) - to jest żenada. Pamiętam to z mundialu w 1994. Drużyny grające totalną padakę i tak wchodziły do fazy pucharowej, a o tym, ze ktoś odpadł decydowała jedna bramka strzelona mniej od drużyny grającej w innej, znacznie słabszej grupie. Gówno na kółkach.

Poza tym jak na Europę liczba 16 zespołów w turnieju finałowym była optymalna! Wystarczająco dużo miejsc na kilku słabszych ale walecznych uczestników, przejrzysta faza pucharowa, wysoki poziom i w miarę wyrównane grupy. A teraz w EURO będzie mogła zagrać niemal połowa europejskich reprezentacji. Wielki mi zaszczyt, splendor i wysoki poziom jak co drugiego wpuszczają. W sumie na dziś nawet nie chce mi się tego oglądać.

Mam tylko nadzieję, że do EURO awansuje Izrael i zostanie wylosowany w turnieju głównym do grupy grającej na Saint Denis, gdzie na 80 tysięcy widzów 70 będzie muslimami. Przynajmniej byłoby zabawnie.

Hejtuję to Euro po całości i czekam tylko na siódmy w moim życiu mundial! Oby ktoś upokorzył Brazylię na jej podwórku tak jak w 1950 zrobił to Urugwaj. Oby tym kimś była Argentyna!
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
duken 
Terminator


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 203

Medale: Brak

Wysłany: 2014-02-24, 17:38   

ja tam nie ogarniam kompletnie piłki nożnej. znaczy sam sport ogarniam bo kiedyś się dzień w dzień grało, ale te wszystkie turnieje to dla mnie czarna magia.
kiedy będzie pierwszy mecz? i z kim? i do kiedy będą te mecze pierwsze grane?
_________________

 
 
qtasiorro 
Loża Szyderców
Obrońca Uciśnionych


Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 773

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-24, 17:40   

Teoretycznie drugie miejsce powinniśmy zająć ot tak, ale nasi są niesamowici i potrafią dokonać wszystkiego. Piłka nożna to chyba jedyny sport, w którym trzymam kciuki za drużyny przeciwne. Tym razem będę kibicował Gibraltarowi. Powtórzę to po raz setny, ale Polska powinna być losowana z kosza na śmieci.

PS Co Izrael robi na Euro i Eurowizji?

Aha. Żeby nie było, że zawsze jestem za przeciwnikami - w rozgrywkach klubowych kibicuję Polakom.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-24, 17:46   

qtasiorro napisał/a:
PS Co Izrael robi na Euro i Eurowizji?


Po wojnie yom kippur dał komu trzeba w łapę i w pewnych kwestiach przyjęli go do Europy bo w taką na przykład piłkę nożną niedobre muslimy nie chciały z nim grać. Aj waj! Mnie nawet obecność Turcji i Kazachstanu w różnych europejskich strukturach irytuje ale to jeszcze rozumiem: w końcu aż 3% terytorium tych państw znajduje się w Europie. Ale Żydki to już prędzej powinny grać w piłkę w strefie CONCACAF. Wszak dwa dystrykty Izraela: Wall Street i Hollywood znajdują się w Ameryce Północnej. :-D

[ Dodano: 2014-02-24, 17:47 ]
duken napisał/a:
ja tam nie ogarniam kompletnie piłki nożnej. znaczy sam sport ogarniam bo kiedyś się dzień w dzień grało, ale te wszystkie turnieje to dla mnie czarna magia.
kiedy będzie pierwszy mecz? i z kim? i do kiedy będą te mecze pierwsze grane?


Za dużo by tłumaczyć. Poza tym zadaj te pytania po ludzku bo nie wiem czy chodzi Ci o eliminacje, czy o turniej finałowy, czy o co?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
duken 
Terminator


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 203

Medale: Brak

Wysłany: 2014-02-24, 19:58   

@jankiel
sam nie wiem o co mi chodzi. po prostu powiedz mi kiedy będzie pierwszy mecz do tych euro żebym mógł zobaczyć jak polska skopie dupę niemcom :D
_________________

 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-24, 20:00   

duken napisał/a:
@jankiel
sam nie wiem o co mi chodzi. po prostu powiedz mi kiedy będzie pierwszy mecz do tych euro żebym mógł zobaczyć jak polska skopie dupę niemcom :D


http://eurosport.onet.pl/...z-spotkan/yjwpd

Masz tu terminarz :) A teraz idź głosować :P
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-24, 20:03   

duken napisał/a:
polska skopie dupę niemcom :D

Marzenia z dzieciństwa nigdy nie zostaną spełnione.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
duken 
Terminator


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 203

Medale: Brak

Wysłany: 2014-02-24, 20:31   

mogę się założyć że z gibraltarem zremisujemy albo przegramy a z niemcami zremisujemy albo wygramy.
_________________

 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-24, 20:34   

duken napisał/a:
mogę się założyć że z gibraltarem zremisujemy albo przegramy a z niemcami zremisujemy albo wygramy.


Zakład stoi! Ale o Wojtka! :-D :-D :-D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
duken 
Terminator


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 203

Medale: Brak

Wysłany: 2014-02-24, 21:25   

jak wygram to zatrzymuje go całego dla siebie jak ty wygrasz to niestety muszę ci go oddać
stoi? (nie wojtusiowi XD)
_________________

 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-24, 21:51   

duken napisał/a:
jak wygram to zatrzymuje go całego dla siebie jak ty wygrasz to niestety muszę ci go oddać
stoi? (nie wojtusiowi XD)


Jak wygrasz to Wojtek jest twój a ja się już w tym temacie nie odezwę nawet słowem. Co więcej, jeśli ktoś inny się do Ciebie podburzy to będę Cię w tej kwestii bronił.

Jeśli ja wygram zwracasz Wojtkowi pełną wolność. Nigdy więcej nie skomentujesz ani jednego jego posta tak tutaj, jak na głównej. On sam i jego wypowiedzi, będą dla Ciebie całkowicie niewidzialne, jakbyś nigdy się nie dowiedział, że istnieje ktoś taki jak WVH.

Stoi (pewnie Wojtusiowi, ale spoko, zaraz se sfapie do Lindsay Lohan)?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
duken 
Terminator


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 203

Medale: Brak

Wysłany: 2014-02-24, 22:00   

LOL lindsej lohan właśnie mi wojtuś wysłał zdjęcie na gg z tym ile ma z NIĄ zdjęć filmów itp pa na to
http://wrzucaj.net/images/2014/02/24/TOP.jpg
http://wrzucaj.net/images/2014/02/24/g1lY2EW.jpg
XD
edit: a z jeszcze inną ma ponad 100gb (!)
_________________

 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-24, 22:03   

duken napisał/a:
LOL lindsej lohan właśnie mi wojtuś wysłał zdjęcie na gg z tym ile ma z NIĄ zdjęć filmów itp pa na to
http://wrzucaj.net/images/2014/02/24/TOP.jpg
http://wrzucaj.net/images/2014/02/24/g1lY2EW.jpg
XD


Oczywiście jeśli wygram to zerwiesz z nim wszelki możliwy kontakt, również na gg, i będziesz ignorował jego ewentualne próby nawiązania tegoż kontaktu. I będzie tak dopóki niebo będzie błękitne, będą płynęły rzeki, będzie rosła trawa a w internetach będą rządzić koty - jakby to powiedział Siedzący Byk.

To jak? Mamy umowę?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
duken 
Terminator


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 203

Medale: Brak

Wysłany: 2014-02-24, 22:06   

no dobra. jako że to we wrześniu to o tym zapomnę. ale dobra. prawię-stoi bo muszę się jeszcze zastanowić i przeanalizować ostatnie mecze :D
WOJTUŚ WARNING WOJTUŚ WARNING NIE CZYTAĆ JEŻELI NIE LUBISZ WOJTUSIA WOJTUŚ WARNING WOJTUŚ WARNING
_________________

 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-02-24, 22:12   

Ponoc media z Gibraltaru z zadowoleniem przyjęli wynik niedzielnego losowania fazy grupowej :-D
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-24, 23:05   

Motyla noga, duken aka xqenq nie zaśmiecaj mi tu tematu wojtkowymi wyznaniami bo będę ostować bez litości!

JankielKindybalista85 napisał/a:


A tak w ogóle powiększenie liczby drużyn do 24 to moim zdaniem fatalny pomysł. Pomijam sam system rozgrywania turnieju finałowego: przy 6 grupach konieczne robią się te durne obliczenia z bilansem itd itp. bo do fazy pucharowej muszą wejść 2 drużyny z drugich miejsc (ćwierćfinały) albo aż 4 z 6 z miejsc trzecich (gdyby faza pucharowa zaczynała się od 1/8) - to jest żenada. Pamiętam to z mundialu w 1994. Drużyny grające totalną padakę i tak wchodziły do fazy pucharowej, a o tym, ze ktoś odpadł decydowała jedna bramka strzelona mniej od drużyny grającej w innej, znacznie słabszej grupie. Gówno na kółkach.

Poza tym jak na Europę liczba 16 zespołów w turnieju finałowym była optymalna! Wystarczająco dużo miejsc na kilku słabszych ale walecznych uczestników, przejrzysta faza pucharowa, wysoki poziom i w miarę wyrównane grupy. A teraz w EURO będzie mogła zagrać niemal połowa europejskich reprezentacji. Wielki mi zaszczyt, splendor i wysoki poziom jak co drugiego wpuszczają. W sumie na dziś nawet nie chce mi się tego oglądać.



Trudno się nie zgodzić. Z tego co słyszałem w fazie pucharowej ma grać 16 zespołów, czyli nie dość, że czeka nas sporo meczów o nic bo większość awansuje dalej to jeszcze nudna 1/8 z przeciętnymi drużynami. Zdecydowanie najlepsza była formuła: 16 drużyn w turnieju finałowym i walka o awans do ćwierćfinałów.


JankielKindybalista85 napisał/a:


Mam tylko nadzieję, że do EURO awansuje Izrael i zostanie wylosowany w turnieju głównym do grupy grającej na Saint Denis, gdzie na 80 tysięcy widzów 70 będzie muslimami. Przynajmniej byłoby zabawnie.



Heh, był już niedawno mecz eliminacyjny bodajże do Euro 2012 Niemcy - Turcja, gdzie Turków na stadionie było więcej niż Niemców :D I co z tego, że Niemcy wygrali mecz, jak zostali wygwizdani na swoim własnym stadionie :D
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-24, 23:19   

Davos napisał/a:
Heh, był już niedawno mecz eliminacyjny bodajże do Euro 2012 Niemcy - Turcja, gdzie Turków na stadionie było więcej niż Niemców :D I co z tego, że Niemcy wygrali mecz, jak zostali wygwizdani na swoim własnym stadionie :D


To jest nic! Nie chce mi się teraz szukać artykułów do tego ale najlepsza akcja tego typu była we Francji. Gdzieś w początkach prezydentury Sarkozy'ego. Na Stade de France, narodowym francuskim stadionie, miejscu gdzie Francuzi zdobyli Mistrzostwo Świata, niedaleko Katedry St. Denis, w której leżą królowie Francji od X wieku a obecnie rozpościerają się murzyńskie slumsy grała sobie reprezentacja Francji mecz towarzyski z Algierią.
1) mecz skończył się wynikiem 0-0. Ale to najmniej istotne. Ważne, że
2) Marsylianka została na narodowym stadionie Francuzów bezlitośnie wygwizdana przez publiczność w 90% składająca się z muslimskich i czarnych imigrantów.
3) W pierwszym składzie reprzentacji Francji mecz zaczął JEDEN biały.
4) Był nim Franck Ribery, który dla swojej kobiety zmienił wyznanie na islam.
5) Po meczu Minister spraw zagranicznych Francji zamiast ostro to skomentować beczał do kamer (autentycznie, chłop się rozpłakał) i lamentował jak to mu przykro.

Dla mnie ten mecz i reakcja władz na niego jest symbolem upadku Francji. I szkoda jej. Powiem wprost: nie cierpię kolorowo muslimskiej, panoszącej się wszędzie imigranckiej swołoczy ale nie cierpię tez Francuzów bo to zarozumiałe dupki. Ale białe, nasze, zarozumiałe dupki. Więc jednak ich szkoda.
(Gazeta wyborcza już dla mnie stos za ten post szykuje)

[ Dodano: 2014-02-24, 23:25 ]
Davos napisał/a:
Trudno się nie zgodzić. Z tego co słyszałem w fazie pucharowej ma grać 16 zespołów, czyli nie dość, że czeka nas sporo meczów o nic bo większość awansuje dalej to jeszcze nudna 1/8 z przeciętnymi drużynami. Zdecydowanie najlepsza była formuła: 16 drużyn w turnieju finałowym i walka o awans do ćwierćfinałów.


Szkoda, że nikt nigdy nie spróbował rozegrać jakiegoś turnieju z 24 drużynami w ten sposób: 4 grupy po 6 zespołów, z każdej grupy wychodza po 2 drużyny, ćwierćfinały, półfinały i finał. Ilośc meczy by wzrosła, byłoby tez ich ciut więcej o nic, ale jednak walka byłaby ciekawa. Ktoś kto przerżnął dwa mecze wciąz miały szanse na awans. A tak... mundiale 86, 90, 94 pokazały, że słabo to wszystko działa.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.107 sekundy. Zapytań do SQL: 32