Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepszy admin/junior admin na mistrzach

Wybieram
Mariusz Skladanowski
13%
 13%  [ 3 ]
Wlsz
22%
 22%  [ 5 ]
MacDada
0%
 0%  [ 0 ]
Adixc
9%
 9%  [ 2 ]
Dragu
0%
 0%  [ 0 ]
Ascara
18%
 18%  [ 4 ]
Moris
9%
 9%  [ 2 ]
Macbed
22%
 22%  [ 5 ]
Fudal
4%
 4%  [ 1 ]
Głosowań: 22
Wszystkich Głosów: 22

Autor Wiadomość
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-17, 16:03   

c1ick napisał/a:
ja pierdole, Ascara, czemu jesteś taka... niezdystansowana?
nie wiem, pewnie tego nie widzisz ale twoje posty odnośnie spraw związanych z mistrzami są przepełnione pychą, pokazywaniem wyższości nad nami, BO TY ZNASZ ADMINÓW itp.
to operowanie imionami osób odpowiedzialnych za stronę jest co najmniej śmieszne (jakiś kurwa Mariusz i inne), jakby nie można było pisać WŁAŚCICIEL MISTRZÓW czy kim on tam jest żeby wszyscy rozumieli :/
to gadanie jak to my nic nie wiemy, jak ty ogarniasz te panele administracyjne, akcja ze ZWYKŁYM userem
tak samo teraz, bartek stworzył sobie zwykłą ankietę a ty robisz jakąś dramę bo on nie wie tego i tamtego A TY WIESZ
popatrz na to z roli obserwatora i pomyśl jakie to co robisz jest słabe
przykre to jest w chuj


O właśnie, mniej więcej to chciałem wcześniej napisać, ale trochę się rozpisałem :haha:
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-17, 16:24   

Cytat:
Uważam, że każdy, kto oddał głos na inną osobę niż wlsz* działa subiektywnie i/lub nie ma kompletnie pojęcia o funkcjonowaniu Mistrzów. :)


mamy wyjebane na funkcjonowanie mistrzow a ta ankieta to żart a nie wyrocznia, got it?

dlatego se zagłosowałem na macbeda, czemu nie
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-17, 18:32   

A ja se zagłosowałem na tego Mariusza co jest pierwszy na liście. Głosując myślę sobie "a niech ma"
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-17, 22:09   

Tak bardzo to co powiedział click. Trochę luzu, nie trzeba być wszędzie i być we wszystkim ekspertem :|
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-18, 00:23   

JankielKindybalista85 napisał/a:
klikam w ankiecie na ślepo nawet nie wiem co


Oto przykład świadomego i w pełni przemyślanego głosowania :haha: Demokracja tak bardzo.
Uważaj, żebyś za półtora roku nie oddał w ten sposób głosu na Majchrowskiego :troll:
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-18, 03:54   

Nie martw się. Jak zawsze na każdych wyborach oddam głos nieważny.

W każdym razie dotychczasowy przebieg ankiety sugeruje, że Ascara ma pewne :3m:

Relacja na żywo: między 3:54 a 4:04 przybył Asci jeden głos i teraz goni liderów. Będą tu jeszcze emocje proszę państwa...

[ Dodano: 2017-02-18, 11:53 ]
manciara9 napisał/a:
JankielKindybalista85 napisał/a:
A Ascarze polecam spuścić wreszcie z krzyża, czy jak to się w kobiecej wersji nazywa.

Tobie też, bo ostatnio często o tym piszesz.

Dzięki za troskę. <3 Dzisiaj sobota, może co bedzie.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2017-02-18, 04:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
L - a 


Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 990

Medale: Brak

Wysłany: 2017-02-18, 12:01   

bartek82r napisał/a:

Ale atmosferę niechęci było czuć na całym forum i o tym właśnie mówię. Nie dajecie się wykazać nowym tylko traktujecie ich z nutką pogardy. I to widać. Nie dość że nowym jest ciężej bo jak wiadomo forum jest dosyć specyficzne i trzeba się w nie "wkręcić" to jeszcze co ma pomyśleć taki nowy jak widać, że jest traktowany trochę inaczej niż inni użytkownicy.

Nooo, mnie trochę rozwaliło jak zaczęła mnie sprawdzać czy jestem "czysta", cokolwiek to znaczy :troll:
Zupełnie jakbym przyszła tu, żeby napluć dziewczynce do piaskownicy.
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-18, 13:46   

L - a, przyszłaś w sytuacji, w której pojawiały się na forum multikonta osób, które były tutaj kiedyś i odeszły w atmosferze kłótni/mają bana.

"czysta" = "nie jesteś multikontem" = "jesteś nowym, fajnym człowiekiem, którego możemy poznać".
Mogłaś zapytać, nie wyrabiać sobie o mnie opinii. :)

[ Dodano: 2017-02-18, 13:47 ]
Poza tym nie mów o mnie proszę tak, jakby mnie tutaj nie było.

[ Dodano: 2017-02-18, 13:50 ]
Bartek - raport = to, co nie działa. Przecież nie prosiłam o jakieś kody html. "Co się zepsuło? dajcie gotowy raport". Nie miałam wtedy czasu, miałam kilka rzeczy do zrobienia na głowie, więc nie chciałam przeglądać każdego działu itp., co nie działa. Pod pojęciem raportu oczekiwałam informacji w stylu: "nie działa SB i temat XYZ, nie da się wysyłać emotek" czy coś w tym stylu. Przecież nie napiszę chłopakom: "ej, forum się zrypało, ale nie wiem, co nie działa, idźcie sobie sprawdzić".

Podsumowując powyższe dwa sprostowania - moje słowa są odczytywane jak widzę w najgorszym z możliwych znaczeń. Chyba, że nie potrafię się posługiwać językiem polskim i naprawdę mają dla każdego taki wydźwięk.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Ascara 2017-02-18, 13:51, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-18, 14:11   

L - a napisał/a:
Zupełnie jakbym przyszła tu, żeby napluć dziewczynce do piaskownicy.


Na szczęście okazałaś się rasowo czysta i zasiliłaś naszą skromną społeczność swą wartościową osobą. Dziękujemy :piwo:
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
L - a 


Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 990

Medale: Brak

Wysłany: 2017-02-18, 14:27   

Ascara napisał/a:
L - a, przyszłaś w sytuacji, w której pojawiały się na forum multikonta osób, które były tutaj kiedyś i odeszły w atmosferze kłótni/mają bana.

Co nie zmienia faktu, że mogłaś sobie darować komentarz o czystości. Forum nigdy nie będzie przyjazne nowym, jeśli na samym wstępie dajecie do zrozumienia, że każdy jest podejrzany i wymaga sprawdzenia przez wszechmocną administrację.
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-18, 14:32   

L - a napisał/a:
jeśli na samym wstępie dajecie do zrozumienia, że każdy jest podejrzany i wymaga sprawdzenia przez wszechmocną administrację.


To nie jest prawda i administracja forum tak nie robi. Za powyższe przepraszam w imieniu swoim i reszty sanhedrynu.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-18, 16:40   

L - a napisał/a:
Ascara napisał/a:
L - a, przyszłaś w sytuacji, w której pojawiały się na forum multikonta osób, które były tutaj kiedyś i odeszły w atmosferze kłótni/mają bana.

Co nie zmienia faktu, że mogłaś sobie darować komentarz o czystości. Forum nigdy nie będzie przyjazne nowym, jeśli na samym wstępie dajecie do zrozumienia, że każdy jest podejrzany i wymaga sprawdzenia przez wszechmocną administrację.


A ja np spodziewałem się, że dołączając do nowego towarzystwa będę traktowany z dystansem, tak jak sam traktuję nowych ludzi, którzy chcą dołączyć do "mojej" ekipy znajomków poza internetem.

Choć dość nawet tego nie odczułem
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-18, 16:59   

Ja tam do nowych użytkowników zawsze mam dystans. Do starych zresztą też.
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-18, 18:31   

L - a napisał/a:
Ascara napisał/a:
L - a, przyszłaś w sytuacji, w której pojawiały się na forum multikonta osób, które były tutaj kiedyś i odeszły w atmosferze kłótni/mają bana.

Co nie zmienia faktu, że mogłaś sobie darować komentarz o czystości. Forum nigdy nie będzie przyjazne nowym, jeśli na samym wstępie dajecie do zrozumienia, że każdy jest podejrzany i wymaga sprawdzenia przez wszechmocną administrację.

Dawno temu była wręcz histeria na punkcie tego czy ktoś nie jest multikontem, do tego stopnia, że samo słowo multikonto było zabronione, bo niektórzy potrafili naprawdę przesadzać z podejrzeniami w stosunku do nowych. To nigdy na szczęście nie wróciło, ale widzę, że znowu się coś podobnego pojawia i jestem temu całkowicie przeciwna. Weryfikacją konta jest link do konta na mistrzach, jeżeli istnieje ono od dawna i przejawia jakąś aktywność, to najfajniej, bo w ogóle nie ma wtedy potrzeby żeby jakąś osobę "podejrzewać". Trochę mi się nie podoba, że z powodu Ascary, która nie jest adminem forum, wychodzą tu teraz założenia, że robimy jakieś sprawdzenia "czystości". Jeżeli coś z założonym kontem jest nie tak, to go po prostu nie aktywujemy, a nie robimy jakieś skany i testy, jak na zwierzętach :| Mniej teoretyzowania, więcej obserwacji, nie dostrzegłam u nikogo nowego karygodnych zachowań, a Ascara niestety o każdego z tych nowych próbowała robić burzę...
_________________
Ostatnio zmieniony przez Love178 2017-02-18, 18:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-18, 19:03   

Pamiętam tę akcję, w końcu się wkurzyłem założyłem te konto:

http://forum.mistrzowie.o...iewprofile&u=90


I chyba do części osób zaczął wtedy docierać idiotyzm sytuacji.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
L - a 


Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 990

Medale: Brak

Wysłany: 2017-02-18, 19:12   

krojechleb napisał/a:
A ja np spodziewałem się, że dołączając do nowego towarzystwa będę traktowany z dystansem

Dystans a podejrzliwość to dwie różne sprawy.

Resztę zostawiam bez komentarza, jedna gównoburza wystarczy :troll:
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-18, 19:25   

te KONTA widzu, pamiętaj moją radę o liczbie mnogiej :P
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5574

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-18, 20:32   

To konto pamięta czasy, kiedy jeszcze Nadir sie udzielała ;P
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-18, 20:37   

L - a napisał/a:
krojechleb napisał/a:
A ja np spodziewałem się, że dołączając do nowego towarzystwa będę traktowany z dystansem

Dystans a podejrzliwość to dwie różne sprawy.

Resztę zostawiam bez komentarza, jedna gównoburza wystarczy :troll:


Lecz dystans poprowadzi do podejrzliwości :crazy:
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-18, 22:07   

Właśnie wydaje mi się, że odwrotnie :P Podejrzliwość się pojawia od zbytniego drążenia :P
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.088 sekundy. Zapytań do SQL: 36