Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepszy admin/junior admin na mistrzach

Wybieram
Mariusz Skladanowski
13%
 13%  [ 3 ]
Wlsz
22%
 22%  [ 5 ]
MacDada
0%
 0%  [ 0 ]
Adixc
9%
 9%  [ 2 ]
Dragu
0%
 0%  [ 0 ]
Ascara
18%
 18%  [ 4 ]
Moris
9%
 9%  [ 2 ]
Macbed
22%
 22%  [ 5 ]
Fudal
4%
 4%  [ 1 ]
Głosowań: 22
Wszystkich Głosów: 22

Autor Wiadomość
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-16, 15:20   

Ascara napisał/a:




Dodam jeszcze tylko (chyba odniosłam się do wszystkiego?), że po napisaniu tego posta kilka osób, które najwidoczniej nie ma odwagi napisać tego otwarcie pisało do mnie na Fb, że się ze mną zgadza.


:haha:

[ Dodano: 2017-02-16, 15:21 ]
Domyślam się kto
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-16, 15:21   

Ascara napisał/a:
trochę śmieszne, że macbed, który rzucił moderkę jakieś pół roku temu jest najlepszym adminem Mistrzów.


A cóż mi do tego? Tak zagłosowali. Ja jeszcze nie oddałem swojego głosu.

Ascara napisał/a:
Nie żeby coś, ale nie było ostatnio tak, że ktoś pisał do Davosa, Davos do Ciebie, a dopiero Ty do Adixa? Moris napisał do mnie na Fb, weszłam może 10 minut od otrzymania tej wiadomości i wówczas już problem był załatwiany - poprzez pośredników. Nie mówię, że gorzej - nawet lepiej, bo jednak szybciej, ale też przez pośredników. Zdaje się, że Ty jeden masz numer do Adiego, a jak często jesteś dostępny, żeby wyłapać wszystkie awarie?


Nie wiem kto zauważył błąd, wiem że zadziało wszystko sprawnie. Nawet jak nic nie piszę to zaglądam kilkanaście razy dziennie

Ascara napisał/a:
W tym, że nadszarpnąłeś zaufanie do siebie. Niestety to nie do końca jest sytuacja jak zbluzganie jednej osoby - długie, perfidne działanie. Związek wypomnienia - chodzi o poprzednią tezę co do ewentualnej chęci na bycie adminem.


Przecież pisałem już że się wycofałem więc gdzie leży problem. Nawet nie zdążyłem oficjalnie zgłosić swojej kandydatury

Ascara napisał/a:
Tylko o moje uprzedzenie do konkretnego użytkownika. Raz z Alą się nie sprawdziło - wyjaśniłyśmy sobie później sprawę na priv i relacja jest czysta. Raz się sprawdziło - wiecie z kimś. Trzecie może się sprawdzi.


Przez takie uprzedzenie do danej osoby przegadywanie się przez kilka stron tematu i zrażanie do forum nowych użytkowników.

Ascara napisał/a:
I właśnie dlatego każde wejście kogoś z administracji, że nie wspomnę o jakimś poście wywołuję falę postów/wpisów na SB w stylu "ojej, cześć!". Rozumiem - zajrzenie kogoś, kogo bardzo dobrze znaliśmy - np. entuzjazm jak zajrzy na SB Moni czy powrót decpa albo c1icka - ale w sytuacji, w której osobiście kogoś nie znamy jakoś nie łykam, że to entuzjazm jak entuzjazm. Pomimo "niezależności" forum i strony administracja MMG była tutaj zawsze traktowana jak swoista elita. I nie zrozum mnie źle, nie mówię, że chcę być elitą.


Zawsze jak widze na forum kogoś kogo dawno tutaj nie było to cieszy mnie to i napomknę np w SB "O, patrzcie X na forum :-D "

Ascara napisał/a:
Zmierzam tylko do tego, że trudno, nie rozdwoję się. Pracuję w MMG, jest to dużym elementem mojego życia, bo jednak spędzam na stronie kilka godzin dziennie


No to zajmij się i nadzoruj stronę, a nam pozwól spokojnie nadzorować forum

Ascara napisał/a:
że po napisaniu tego posta kilka osób, które najwidoczniej nie ma odwagi napisać tego otwarcie pisało do mnie na Fb, że się ze mną zgadza.


Będziemy teraz liczyć kto ma za sobą więcej ludzi? :roll: Też mam takich którzy myślą podobnie jak ja, ale nie będę się licytował kto ma większe plecy, bo nie o to mi chodzi. Chcę tylko spokoju na forum, tak jak dawniej było kiedy wszyscy się dogadywali. Bez tych wszystkich spin, kłótni itp.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-16, 15:48   

_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5574

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-16, 16:13   

_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-16, 16:15   

bartek82r napisał/a:
Nawet nie zdążyłem oficjalnie zgłosić swojej kandydatury


Akurat niedawno czytałam te posty i z nich wynika, że owszem, zgłosiłeś i to Fudal zdecydował o tym, że nie chce Cię obciążać. Może były też inne powody - nie wiem. Może nieoficjalnie załatwiliście sprawę inaczej - też nie wiem, ale z przyczyn oczywistych wiedzieć nie mogę. Pozwolę sobie zacytować.

Fudal napisał/a:
Z trzech zgłoszeń postanowiłem wybrać na razie dla okresu próbnego dwie osoby. Morisa i Ascarę. Ty Bartku oczywiście masz idealne referencje, aczkolwiek praca, rodzina i forum - jako najważniejsza osoba na tym forum chciałbym byś jemu poświęcał swój wolny czas :)


bartek82r napisał/a:
przegadywanie się przez kilka stron tematu i zrażanie do forum nowych użytkowników


Z wiadomych przyczyn to przegadywanie mogło zrazić tylko kogoś, kto już trochę z nami jest, więc raczej nie zrazi się do forum. To, że ktoś inny nagiął zasady i to mogło kogoś zrazić - to już nie jest moja wina.

bartek82r napisał/a:
No to zajmij się i nadzoruj stronę, a nam pozwól spokojnie nadzorować forum


Nie czytasz w ogóle, co piszę, prawda? Chodziło mi o to, że sporo mówię o adminowaniu - wydaje mi się to normalne, że mówię o swojej pracy. Jakoś jak Antek pisze o Holandii to nie jest to traktowane jako jakiekolwiek wywyższanie się. :roll:

bartek82r napisał/a:
Będziemy teraz liczyć kto ma za sobą więcej ludzi?


Znów nadinterpretacja. Chodziło mi tylko o to, że nie jestem jedyną osobą, która tak myśli - więc nie jest to jakieś z dupy. I myślę, że tyle wystarczy, chyba wyjaśniliśmy sobie, co chcieliśmy.
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-16, 16:30   

_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-16, 20:14   

Nie może ich tu zabraknąć
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-16, 20:26   

SlownikOrtograficzny napisał/a:
Nie może ich tu zabraknąć
Image


no to już przesada
zabijsie
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-16, 21:33   

Ascara napisał/a:


Nie żeby coś, ale nie było ostatnio tak, że ktoś pisał do Davosa, Davos do Ciebie, a dopiero Ty do Adixa?


Byłem na forum, kiedy pojawiła się awaria, widziałem że to coś grubszego więc od razu napisałem smsa do Bartka, Bartek napisał smsa do Adixca, a ten wszedł na forum i naprawił. Wszystko w ciągu kilku minut więc jak widać poszło to sprawnie :)
_________________
 
 
kotmaalealamakota 
Loża Szyderców
Mother of evil


Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 1459

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-16, 23:33   

Nie wiem o co chodzi :D muszę znowu częściej wchodzić, bo omijają mnie ciekawe rzeczy :D
_________________
"Normalność to iluzja. To co jest normalne dla pająka... jest chaosem dla muchy. ~ Morticia Addams"
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-17, 03:12   

Kurwa mać jebany telefon. Pisze już drugi raz. Ktoś to musi powiedzieć a że jestem szczery i nie pierdole się w konwenanse, masz jakiś problem z nie dowartościowaniem? Rozumiem zaburzenia egoizmu, ale radzę wziąć głęboki wdech i przemyśleć to o czym piszesz. Poruszasz jakieś prywatne sprawy między Bartkiem a mistrzami, przejmujesz się jakąś bzdurną ankietą. Pogratulować. Nie darzę Cię jakimkolwiek uczuciem od samego początku, przyznaję. To co w tej chwili tutaj wpisujesz to jest istny border line. Przejdź się do psychologa, bo problem z własnym ego może się źle skończyć.

[ Dodano: 2017-02-17, 03:13 ]
Dajcie mi od razu osta, bo wiem że Ascara będzie pokrzywdzona tymi słowami.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-17, 06:48   

Adijos napisał/a:
Ktoś to musi powiedzieć a że jestem szczery i nie pierdole się w konwenanse,


No i to mi się podoba :D :piwo:
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-17, 12:13   

Tak przeklikuję forum i widzę ten temat. Myślę "jakieś pierdolety założone z dupy i bez potrzeby", klikam w ankiecie na ślepo nawet nie wiem co, potem przybywa jakiś jednolinijkowych komentarzy, których nawet nie czytałem tylko przewijałem, nuda, nuda, bla bla bla, temat ewidentnie rozwijający się do ignora, aż tu nagle ŚCIANY TEKSTU! I drama i kłótnia. O co, po co, dlaczego, po jaki chuj, z jakiej przyczyny?!

Szaleni ludzie co się tu odjebauo? WHAT THE FUCK?!

https://www.youtube.com/watch?v=S431bmMVUJw

A Ascarze polecam spuścić wreszcie z krzyża, czy jak to się w kobiecej wersji nazywa. Wojtkowi pomogło.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2017-02-17, 12:16, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-17, 12:29   

Cytat:
co się tu odjebauo


A mnie hejtujesz za didnt reas lol xDXdDzxesxdxsxXdx
_________________
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-17, 12:31   

JankielKindybalista85 napisał/a:
A Ascarze polecam spuścić wreszcie z krzyża, czy jak to się w kobiecej wersji nazywa.


Tobie też, bo ostatnio często o tym piszesz.
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-17, 12:31   

Adijos napisał/a:
przejmujesz się jakąś bzdurną ankietą. Pogratulować.


Kompletnie nie :galy: W ogóle nie ankiety dotyczy sprawa tylko tego, co napisał Bartek w komentarzu do niej. Gdybyś uważnie przeczytał posty, wiedziałbyś, co sądzę o samej ankiecie. Napiszę wprost:

Uważam, że każdy, kto oddał głos na inną osobę niż wlsz* działa subiektywnie i/lub nie ma kompletnie pojęcia o funkcjonowaniu Mistrzów. :)

*inna osoba niż wlsz to też ja, Adi, więc zauważ, że kompletnie nie zależy mi na tym, żeby ją wygrać czy coś takiego.
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-17, 15:43   

Ascara napisał/a:
bartek82r napisał/a:
przegadywanie się przez kilka stron tematu i zrażanie do forum nowych użytkowników


Z wiadomych przyczyn to przegadywanie mogło zrazić tylko kogoś, kto już trochę z nami jest, więc raczej nie zrazi się do forum. To, że ktoś inny nagiął zasady i to mogło kogoś zrazić - to już nie jest moja wina.

Ale atmosferę niechęci było czuć na całym forum i o tym właśnie mówię. Nie dajecie się wykazać nowym tylko traktujecie ich z nutką pogardy. I to widać. Nie dość że nowym jest ciężej bo jak wiadomo forum jest dosyć specyficzne i trzeba się w nie "wkręcić" to jeszcze co ma pomyśleć taki nowy jak widać, że jest traktowany trochę inaczej niż inni użytkownicy.

Ascara napisał/a:
Nie czytasz w ogóle, co piszę, prawda? Chodziło mi o to, że sporo mówię o adminowaniu - wydaje mi się to normalne, że mówię o swojej pracy. Jakoś jak Antek pisze o Holandii to nie jest to traktowane jako jakiekolwiek wywyższanie się. :roll:


Nie czytasz w ogóle co piszę, prawda? :troll:
Nie chodzi o pisanie o adminowaniu, bo przecież to jest zrozumiałe. Tylko nie próbuj na siłę zbawiać forum, stawać się jedynym naszym zbawieniem w chwilach gdy coś nawali. Będzie problem to po prostu napisz chłopakom i daj znać w formie prostego posta czy wpisu na SB że ktoś został poinformowany. Bo po prostu szkoda czasu, a z niektórych Twoich wpisów można wywnioskować że możesz dać znać chłopakom problemie jeśli chcemy. Po co pytasz czy chcemy? Mamy Cię prosić o to? Jest problem do dawaj im cynk jak najszybciej i już. Nie będziemy się głowić co dokładnie się stało bo i tak się na tym nie znamy. Wtedy co się spóźniłaś jak była ostatnia awaria napisałaś:
Ascara napisał/a:
Co się dzieje? W sensie co mam napisać chłopakom?
Dajcie mi gotowy raport, który im poślę, bo w tej chwili nie bardzo mam czas wszystko sprawdzać. :D Rozumiem SB nie działa, coś jeszcze?

Co kurwa? :haha: Mam im raporty tworzyć? A może jeszcze znaleźć problem w bazie danych i przesłać im poprawny kod, żeby tylko wkleili do bazy :PP
Przecież się na tym nie znam i szkoda czasu. Ja robię tak: piszę do kogoś np "hej nie działa SB na forum" i w 5 minut mamy forum naprawione.
Serio będziemy sobie wszystko komplikować, żeby się im podlizać? Skoro tego potrzebujesz to proszę bardzo ale zanim stworzysz raport i klikniesz "wyślij" forum będzie już śmigać a Ty będziesz miała kilkadziesiąt nowych postów do nadrobienia.

Ascara napisał/a:
bartek82r napisał/a:
Będziemy teraz liczyć kto ma za sobą więcej ludzi?


Znów nadinterpretacja. Chodziło mi tylko o to, że nie jestem jedyną osobą, która tak myśli - więc nie jest to jakieś z dupy. I myślę, że tyle wystarczy, chyba wyjaśniliśmy sobie, co chcieliśmy.

No i spoko, przecież każdy ma prawo do własnego zdania. Prawda pewnie i tak leży gdzieś pośrodku :troll:

Ascara napisał/a:
Uważam, że każdy, kto oddał głos na inną osobę niż wlsz* działa subiektywnie i/lub nie ma kompletnie pojęcia o funkcjonowaniu Mistrzów. :)

*inna osoba niż wlsz to też ja, Adi, więc zauważ, że kompletnie nie zależy mi na tym, żeby ją wygrać czy coś takiego.

Nie bierz tej ankiety tak dosłownie. Nie chodzi o to kto najwięcej i najciężej pracuje. To tylko taka swobodna ankieta na temat tego, kto naszym zdaniem jest najfajniejszy z adminów/moderatorów mistrzów.

Adijos napisał/a:
Kurwa mać jebany telefon. Pisze już drugi raz. Ktoś to musi powiedzieć a że jestem szczery i nie pierdole się w konwenanse, masz jakiś problem z nie dowartościowaniem? Rozumiem zaburzenia egoizmu, ale radzę wziąć głęboki wdech i przemyśleć to o czym piszesz. Poruszasz jakieś prywatne sprawy między Bartkiem a mistrzami, przejmujesz się jakąś bzdurną ankietą. Pogratulować. Nie darzę Cię jakimkolwiek uczuciem od samego początku, przyznaję. To co w tej chwili tutaj wpisujesz to jest istny border line. Przejdź się do psychologa, bo problem z własnym ego może się źle skończyć.

Nie spodziewałem się że ktoś się tutaj wtrąci :galy: A już tym bardziej nie spodziewałem się Adiego :piwo:

Adijos napisał/a:
Dajcie mi od razu osta, bo wiem że Ascara będzie pokrzywdzona tymi słowami.

Na razie nikt nic nie zgłaszał :PP
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-17, 15:45   

To nadal nie jest powód, żeby prać publicznie jakieś bezsensowne bzdury.

Fakt, nie przeczytałem w całości, tylko Wasze odpowiedzi między sobą i to mnie zirytowało.
Tyle.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-17, 15:54   

dajcie więcej popcornu
_________________
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-02-17, 15:55   

ja pierdole, Ascara, czemu jesteś taka... niezdystansowana?
nie wiem, pewnie tego nie widzisz ale twoje posty odnośnie spraw związanych z mistrzami są przepełnione pychą, pokazywaniem wyższości nad nami, BO TY ZNASZ ADMINÓW itp.
to operowanie imionami osób odpowiedzialnych za stronę jest co najmniej śmieszne (jakiś kurwa Mariusz i inne), jakby nie można było pisać WŁAŚCICIEL MISTRZÓW czy kim on tam jest żeby wszyscy rozumieli :/
to gadanie jak to my nic nie wiemy, jak ty ogarniasz te panele administracyjne, akcja ze ZWYKŁYM userem
tak samo teraz, bartek stworzył sobie zwykłą ankietę a ty robisz jakąś dramę bo on nie wie tego i tamtego A TY WIESZ
popatrz na to z roli obserwatora i pomyśl jakie to co robisz jest słabe
przykre to jest w chuj
_________________
no trudno
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.172 sekundy. Zapytań do SQL: 34