Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepszy admin/junior admin na mistrzach

Wybieram
Mariusz Skladanowski
13%
 13%  [ 3 ]
Wlsz
22%
 22%  [ 5 ]
MacDada
0%
 0%  [ 0 ]
Adixc
9%
 9%  [ 2 ]
Dragu
0%
 0%  [ 0 ]
Ascara
18%
 18%  [ 4 ]
Moris
9%
 9%  [ 2 ]
Macbed
22%
 22%  [ 5 ]
Fudal
4%
 4%  [ 1 ]
Głosowań: 22
Wszystkich Głosów: 22

Autor Wiadomość
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-15, 10:27   

manciara9 napisał/a:
Pomyliłam Widza z Chlebkiem :I


No to muszę zobaczyć tą ukrytą :-D
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-15, 11:09   

Beciu - i po co robić cokolwiek dla strony jak można być najlepszym adminem na Mistrzach nie będąc adminem i dając sobie spokój z robotą rok temu. :troll:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Ascara 2017-02-15, 11:10, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-15, 11:25   

Ascara napisał/a:
W sumie ta ankieta to taki dowód, jak mało wiecie o stronie. :D Ankieta uwzględnia choćby moderatorów, którzy wykonali może kilka akcji przez ostatni rok (co nie, chłopaki? :P ), a nie uwzględnia jednej z 4 obecnie osób, które ustawiają główną. :)

[ Dodano: 2017-02-15, 00:57 ]
manciara9, :haha: :haha: :haha:

Aby uniknąć nieporozumień - Fudal to NIE Mariusz. :haha: Podejrzewam, że jednego i drugiego by rozbawiło to podejrzenie i przez chwilę przestraszyłam się, że jest na serio, bo to by znaczyło, że wywiad forumkowy jest 100 lat za Murzynami. :haha:


Hmmm... no wiesz, bo to jest tak, że ankieta dotyczy tych, których znamy więc wszyscy się w to wliczają.
Natomiast co do 4 osoby ustawiającej główną, to faktycznie nie wiemy kto to jest, ponieważ sama kiedyś stwierdziłaś że jest taka osoba, ale nie ujawnisz kto to jest. Więc z mojego punktu widzenia, traktujesz forum jak jakieś studia, i nie chcesz pokazać nam swoich notatek, żebyśmy czasem nie byli tak fajni jak Ty albo broń boże nawet lepsi. W takim razie zachowaj je dla siebie. Ty będziesz ta lepsza, a my sobie jakoś poradzimy. Nie jest nam to niezbędne, bo nie znając tej osoby i tak nie jesteśmy nawet w stanie jej ocenić.

A z tego co wiem są jeszcze:
http://mistrzowie.org/user/Malva1987
http://mistrzowie.org/user/jfk
http://mistrzowie.org/user/DawcaMocyWnocy
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-15, 15:19   

 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-15, 15:25   

^ to Adi? :haha:
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-15, 15:29   

tak xD
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-15, 15:29   

nie
pezet
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-15, 15:31   

Tak żem czuł :troll:
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-15, 17:09   

Facepalm. Rzeczywiście, było coś takiego, napisałam, że nie wiem, czy mogę udzielić tej informacji. Wtedy byłam bardzo początkująca, osrana. Bałam się ujawnienia jakiejś tajemnicy rządowej niemal - w umowie mam aspekt tajemnicy zawodowej. Dzisiaj nie wydaje mi się to już tajemnicą - czwartą osobą jest Malva, ma kilka dyżurów w miesiącu.

JFK jest informatykiem, głównie on odpowiada na nocne zgłoszenia, działa trochę jak dyżur 24/7 - nie wiem, czy oficjalnie, czy po prostu siedzi nocami, w każdym razie powiedziano mi, że jeśli serwis pada w nocy, to mam dać znać jemu.

Dawca jest adminem głównie Demotów.

Jest też ekipa moderująca - oni ukrywają screeny z np. roznegliżowanymi panienkami. Więcej do zrobienia mają na Demotach, bo tam jeśli dobrze kojarzę, robią selekcję, co w ogóle trafia do poczekalni na dużo większą skalę niż nasze "oczekuje na akceptację". Ta sama osoba zagląda i do nas oczyszczać adminownię, kiedy ktoś inny (zwykle ja, bo jako osoba uzależniona od serwisu jestem na nim niemal 24/7*) tego nie zrobi. Do ekipy moderującej należą chociażby Ania5757 i znana Wam Pierdomenico (ona jest modem, nie adminem).

Uprawnienia admina na Mistrzach ma bodaj 15 kont, moderatora jest więcej - bo praktycznie każdy admin ma też uprawnienia moda, to nie do końca się pokrywa.

Teraz podzieliłam się wszystkimi notatkami.

*każde działanie osoby z moderacji lub administracji w stylu przesunięcie screena oczekujące => poczekalnia albo do archiwum jest rejestrowane. Mam takich akcji 85 stron po 100 akcji każda, dla porównania z osób, które znacie Moris ma 20, macbed 1 niepełną - więc myślę, że tak, mam prawo powiedzieć, że sporo działam i nie bez powodu wlsz porozmawiał z Mariuszem o moim awansie, bo niektórym chyba się wydaje, że dostałam go za to, że się z wlszem lubimy i parę razy pogadaliśmy prywatnie, to załatwił mi robotę.
W każdym razie NIEKTÓRZY kompletnie mnie jako admina Mistrzów nie szanują i traktują jak podadmina. O tym świadczy chociażby sytuacja z niedawna, kiedy był wątek co do uprawnień moda (nawet nie admina) na forum - niektóre osoby z MMG były zaskoczone tym, że takich uprawnień tutaj nie dostałam, bo były pewne, że mam admina z automatu jako członek MMG. Zwłaszcza, że kilka dni później była sytuacja z tym postem do usunięcia, wtedy nawet forumowicze mówili, że to śmieszne, ale sprawa ucichła, a ja się nie domagałam. Wiesz, Bartek, dlaczego? Dlatego, że już wcześniej jedna z osób z ekipy MMG powiedziała, że mam na Ciebie uważać, bo prawdopodobnie bardzo kłuje Cię w dupę fakt, że założyłeś forum itp. a nie zostałeś adminem na Mistrzach i swego czasu zdawało Ci się na tym bardzo zależeć a tu nagle został adminem ktoś, kto dla Ciebie nie jest nikim istotnym.
Pamiętaj o tym, że nie masz w MMG czystej karty, to że jesteś oficjalnym założycielem forum itp. nie znaczy, że oni zapomnieli o Twoim banie.
Mnie mówisz, że się afiszuję z byciem adminem, a Twoje "o, napisałem smska do Mariusza, bo wiecie, mam jego numer z czasów przenosin forum"? Jeśli myślisz, że Mariusz i reszta przykładają ogromną wagę do tego forum, faktu, że ono w ogóle powstało itp., czytają je z zapartym tchem itp. to raczej się mylisz. Więc przestań proszę w końcu czepiać się mnie na każdym kroku. Nie jesteś jakąś wielką osobistością w świecie Mistrzów (a chyba się o to podejrzewasz "broń boże nawet lepsi" - kto tu się wywyższa?), na której zdanie będę zawsze zważać, zwłaszcza kiedy słyszę pochwały za swoją aktywność od choćby wlsza.

Próbowałam być Waszym człowiekiem w administracji, robić wykopki w archiwum itp. Mogłam być Waszym źródłem wiedzy o systemach działania itp. w zakresie, w którym mogłabym tej wiedzy udzielić. Ale to, że o tym mówiłam stało się dla Was podłożem do tego, by uważać, że ja się wywyższam. Jak wlsz odpowiadał w temacie na pytania dotyczące serwisu to było wielkie "wow!". Dlatego, że znaliście go wcześniej? Dlatego, że ja byłam szarym userem i teraz jestem adminem to to, że mówię coś o serwisie świadczy o moim wywyższaniu?

To przykre. Po prostu przykre. Myślałam, że pomimo awansu na stronie na forum nie będzie o to jakichś kwasów, ale skoro są - jest mi przykro.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Ascara 2017-02-15, 17:15, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-15, 18:28   

Lol, Macbed ma admina? :scared:
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-15, 18:38   

Ascara napisał/a:
Do ekipy moderującej należą chociażby Ania5757 i znana Wam Pierdomenico (ona jest modem, nie adminem)


Taka ciekawostka, Pierdo jakoś 2 tygodnie temu dostała awans i na demotach jest już oficjalnie adminem. :king:

[ Dodano: 2017-02-15, 18:39 ]
Ale bym nie wiedział nawet że ma tam moda, bo czasem wpadam tam na forum, ale na samych demotach już parę lat nie siedzę i nie ogarniam ogólnie znanej elity, którą wszyscy tam kojarzą. :smile:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
L - a 


Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 990

Medale: Brak

Wysłany: 2017-02-15, 18:46   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Obrazek


Daj trochę :3

Konto na mistrzach mam od 2012 roku, a kojarzę może ze dwie osoby :troll:
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-15, 18:46   

widzu, będzie już z miesiąc jak jest adminem Demotów, ale mówiłam o Mistrzach, u nas ma moda.
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-15, 18:51   

Ascara, słowo klucz: "ciekawostka".

[ Dodano: 2017-02-15, 18:51 ]
Tak zwane niezwiązane z tematem wtrącenie.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-15, 18:59   

A wg mnie Ascara jest najlepszym adminem, bo widać jej zaangażowanie i ją znam z forum
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-15, 19:09   

co tu sie dzieje

[ Added: 2017-02-15, 18:10 ]
forum > mistszowieorg

ta niesmieszna strona zdechnie a forum przetrwa dalej
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-15, 23:20   

NARESZCIE KTOŚ WRZUCIŁ PRAWIDŁOWY GIF Z POPCORNEM, już nawet Adi tego nie robi :clap:
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-16, 14:14   

Ascara napisał/a:
Facepalm. Rzeczywiście, było coś takiego, napisałam, że nie wiem, czy mogę udzielić tej informacji. Wtedy byłam bardzo początkująca, osrana. Bałam się ujawnienia jakiejś tajemnicy rządowej niemal - w umowie mam aspekt tajemnicy zawodowej. Dzisiaj nie wydaje mi się to już tajemnicą - czwartą osobą jest Malva, ma kilka dyżurów w miesiącu.

JFK jest informatykiem, głównie on odpowiada na nocne zgłoszenia, działa trochę jak dyżur 24/7 - nie wiem, czy oficjalnie, czy po prostu siedzi nocami, w każdym razie powiedziano mi, że jeśli serwis pada w nocy, to mam dać znać jemu.

Dawca jest adminem głównie Demotów.

Jest też ekipa moderująca - oni ukrywają screeny z np. roznegliżowanymi panienkami. Więcej do zrobienia mają na Demotach, bo tam jeśli dobrze kojarzę, robią selekcję, co w ogóle trafia do poczekalni na dużo większą skalę niż nasze "oczekuje na akceptację". Ta sama osoba zagląda i do nas oczyszczać adminownię, kiedy ktoś inny (zwykle ja, bo jako osoba uzależniona od serwisu jestem na nim niemal 24/7*) tego nie zrobi. Do ekipy moderującej należą chociażby Ania5757 i znana Wam Pierdomenico (ona jest modem, nie adminem).

Uprawnienia admina na Mistrzach ma bodaj 15 kont, moderatora jest więcej - bo praktycznie każdy admin ma też uprawnienia moda, to nie do końca się pokrywa.

Teraz podzieliłam się wszystkimi notatkami.


Mi osobiście nie są potrzebne informacje kto tym adminem jest a kto nie, ponieważ wszystkie osoby, które mają jakikolwiek związek z forum zostały umieszczone w ankiecie. Wiadomo że te "dodatkowe" osoby nie miałyby w ogóle sensu zaistnienia w powyższej ankiecie. Chodzi mi tylko o sam fakt obnoszenia się tym że ma się więcej informacji od innych użytkowników forum. To nie ma w ogóle sensu. Jeśli wiem więcej, a nie chce się tym dzielić to zachowuję to da siebie, a nie rozgłaszam że "mam więcej info ale nic Wam nie powiem". Po co to?

Ascara napisał/a:
*każde działanie osoby z moderacji lub administracji w stylu przesunięcie screena oczekujące => poczekalnia albo do archiwum jest rejestrowane. Mam takich akcji 85 stron po 100 akcji każda, dla porównania z osób, które znacie Moris ma 20, macbed 1 niepełną - więc myślę, że tak, mam prawo powiedzieć, że sporo działam i nie bez powodu wlsz porozmawiał z Mariuszem o moim awansie, bo niektórym chyba się wydaje, że dostałam go za to, że się z wlszem lubimy i parę razy pogadaliśmy prywatnie, to załatwił mi robotę.


Ja akurat tak nie twierdzę, bo wiem że jako moderator sprawdziłaś się z Waszej trójki najlepiej, więc to zrozumiałe że to właśnie Ty zostałaś awansowana na Admina.

Ascara napisał/a:
W każdym razie NIEKTÓRZY kompletnie mnie jako admina Mistrzów nie szanują i traktują jak podadmina.


Szanować należy wszystkich, niezależnie od tego czy dana osoba jest adminem, czy nowo zarejestrowanym użytkownikiem. I każdemu należy dać szansę. Przypomnijcie sobie tylko Oreogate. Przecież funkcja którą ktoś pełni nie jest istotna. Tak jak już kiedyś pisałem, wykształcenie jest dla mnie bez znaczenia, bo znam też osoby które są np lekarzami (i nie biję teraz do Ciebie akurat) a są strasznie gburowate, a znam osoby które nie są tak wykształcone i lepiej się z nimi porozumieć. Stanowisko, funkcja, status w danej grupie nie mają nic do rzeczy. Nie bądźmy bardziej papiescy od papieża :roll:

Ascara napisał/a:
O tym świadczy chociażby sytuacja z niedawna, kiedy był wątek co do uprawnień moda (nawet nie admina) na forum - niektóre osoby z MMG były zaskoczone tym, że takich uprawnień tutaj nie dostałam, bo były pewne, że mam admina z automatu jako członek MMG. Zwłaszcza, że kilka dni później była sytuacja z tym postem do usunięcia, wtedy nawet forumowicze mówili, że to śmieszne, ale sprawa ucichła, a ja się nie domagałam.


W takim razie dajmy też admina Malvie1987, jfk, DawcyMocyWnocy. A macbed i moris na moderatorów forum. Od samego początku przy przenosinach forum na MMG było zaznaczone, że administracją na forum zostają dotychczasowi administratorzy forum i wszelkie dodatkowe osoby do naszej administracji wybieramy sami na forum bez jakichkolwiek zastrzeżeń czy narzucania ze strony MMG. To że wlsz czy Fudal dostali admina wynikało z faktu że byli naszymi "łącznikami" podczas przenosin forum więc odkryliśmy przed nimi wszystkie karty i tak już zostało. Reszta to techniczni, którzy w razie awarii muszą mieć dostęp do wszystkiego. A co do Składanowskiego to fakt że dostał go zaraz po założeniu konta, ale przecież i tak się tutaj nigdy nie pojawił. Poza tym on też ma prawo widzieć wszystko co się dziej na forum.

Co do samego zgłaszania postów, to zawsze jak trzeba było coś w jakimś poście zmienić zgłaszaliście nam i ktoś z nas edytował więc nie wiem o co wielkie halo. Zawsze działało i niepotrzebne są nam dodatkowe osoby do moderacji. A jeśli nawet będą kiedyś potrzebne to tak jak powyżej pisałem "wszelkie dodatkowe osoby do naszej administracji wybieramy sami na forum bez jakichkolwiek zastrzeżeń czy narzucania ze strony MMG".

Co do wszelkich awarii i przekazywania informacji technicznym to każdy ma prawo skontaktować się z nimi na wszelkie możliwe sposoby (choćby poprzez PW na mistrzach - próbować zawsze warto :troll: ) Również Ty Ascara, ale na nie potrzeba się od razu robić jedynym źródłem kontaktu z nimi. Mamy system powiadamiania ich który działa jak należy więc nie widzę zmiany sposobu w jaki to robimy. Poza tym uważam że im krótsza droga kontaktu, im mniej pośredników tym lepiej bo przecież szybciej. Wyobraźmy sobie sytuację, że coś nawala i ktoś z nas kontaktuje się z Ascarą żeby skontaktowała się z adixcem w celu poinformowania go o problemie. Wyglądało by to tak: "Ok napiszę do Ascary PW, może jest na mistrzach i odczyta (a może nie). A może poczekam aż sama na forum zajrzy i stwierdzi że coś jest nie tak (może zajrzy za chwilę, a może dopiero rano)" W tej chwili widzimy że jest problem kontaktujemy się z adixcem i w 99% przypadków adixc od razu wpada na forum żeby nam pomóc. I chwała mu za to i wielkie dzięki :piwo: więc na koniec jeszcze raz napiszę że nie widzę powodu zmieniać system, który działa dobrze.
Co do ostatniej awarii SB i wyświetlania tematów taki przykład. Był problem, daliśmy cynk adixcowi, który przyszedł i naprawił to co trzeba było. Po czy wchodzi Ascara czyta temat że są błedy, nawet macbed zdążył napisać że już naprawione a Ascara pyta co ma przekazać chłopakom: http://forum.mistrzowie.o...p=300591#300591 :haha: Więc tak jak Moris napisał:
Moris299 napisał/a:
spóźniłaś się


Dobra jedziemy dalej

Ascara napisał/a:
Dlatego, że już wcześniej jedna z osób z ekipy MMG powiedziała, że mam na Ciebie uważać, bo prawdopodobnie bardzo kłuje Cię w dupę fakt, że założyłeś forum itp. a nie zostałeś adminem na Mistrzach i swego czasu zdawało Ci się na tym bardzo zależeć a tu nagle został adminem ktoś, kto dla Ciebie nie jest nikim istotnym.

Nie wiem kto Ci tak powiedział i nie wiem po czym tak wywnioskował, ale NIGDY nie było sytuacji że chciałem być adminem mistrzów :haha: Nawet jak Fudal szukał ekipy na modów (wtedy co wybrał Ascarę i Morisa) to rozważałem ten fakt ale sam się wycofałem i Fudal pewnie to potwierdzi. I to z dwóch powodów. Po pierwsze wtedy już mało zaglądałem na mistrzów z powodu braku czasu. A po drugie (może błahostka) nie można oceniać komentarzy modów. Co do samego forum, jego założenie nie ma nic do rzeczy, przecież i tak zostało założone z innych powodów, a wręcz przypadkowo. Szczegóły tutaj: http://forum.mistrzowie.org/viewtopic.php?t=2151
i proszę mnie nie obrażać że jesteś dla mnie nieistotna. KAŻDY ale to KAŻDY użytkownik jest dla mnie ważny. To ja miałem najwięcej cierpliwości do Icywinda z całej administracji. To ja byłem za odbanowaniem Wojtka i daniem mu kolejnej szansy, to ja zawsze się 10 razy zastanowię zanim komukolwiek dam zwykłego osta. I nikt z Was nie jest mi obojętny!

Ascara napisał/a:
Pamiętaj o tym, że nie masz w MMG czystej karty, to że jesteś oficjalnym założycielem forum itp. nie znaczy, że oni zapomnieli o Twoim banie.


A tego to już w całym tym poście nie rozumiem w ogóle :???: No był ban i wszyscy wiedzą dlaczego. Teraz bana nie mam i mam nie mieć multikont. I nie mam, więc w czym problem?
Nie wiem czy to groźba z Twojej strony czy co?
Ale czystą kartę to mam bo wlsz sam mi pisał że ściąga mi bana sprawa idzie w zapomnienie i mam czystą kartę. Ale następnym razem dostanę za coś takiego perm bana. Więc wszystko jet tak jak z nim ustaliłem i mam tylko jedno konto.

Ascara napisał/a:
Mnie mówisz, że się afiszuję z byciem adminem, a Twoje "o, napisałem smska do Mariusza, bo wiecie, mam jego numer z czasów przenosin forum"?


No zdarzyło mi się tak napisać, nie przeczę. Ale napisać raz czy dwa, a afiszować się tym na każdym kroku to duża różnica.

Ascara napisał/a:
Jeśli myślisz, że Mariusz i reszta przykładają ogromną wagę do tego forum, faktu, że ono w ogóle powstało itp., czytają je z zapartym tchem itp. to raczej się mylisz.


Dobrze o tym wiem i nie zależy mi na tym. Szanuję ich (jak każdego człowieka - żeby nie było) i jestem im wdzięczny że pozwolili nam być oficjalnym forum. I tyle. Fakt że fajnie by było gdyby częściej tutaj zaglądali bo cieszy mnie jak jest ruch na forum. Ale to się tyczy każdego użytkownika a nie tylko ich. Nie mają czasu, czy chęci, nie wnikam.

Ascara napisał/a:
Więc przestań proszę w końcu czepiać się mnie na każdym kroku.


Ale ja się nie czepiam. Chcę tylko żebyś trochę wyluzowała bo od czasu odkąd zostałaś adminem, relacje z Tobą są trudniejsze. Przynajmniej z mojego punktu widzenia.

Ascara napisał/a:
Nie jesteś jakąś wielką osobistością w świecie Mistrzów (a chyba się o to podejrzewasz "broń boże nawet lepsi" - kto tu się wywyższa?), na której zdanie będę zawsze zważać, zwłaszcza kiedy słyszę pochwały za swoją aktywność od choćby wlsza.


Nie uważam się za ważną osobistość, i broń boże nie zależy mi na tym żebyś mnie słuchała. Masz swojego szefa nad sobą, to słuchaj się go. Nic mi do tego.

Ascara napisał/a:
Próbowałam być Waszym człowiekiem w administracji, robić wykopki w archiwum itp. Mogłam być Waszym źródłem wiedzy o systemach działania itp. w zakresie, w którym mogłabym tej wiedzy udzielić.


I wielkie dzięki Ci za to :piwo: Faktycznie archiwum trochę wyszczupliłaś i pewnie nie tylko ja jestem Ci za to wdzięczny ;)

Ascara napisał/a:
Ale to, że o tym mówiłam stało się dla Was podłożem do tego, by uważać, że ja się wywyższam.


Trzeba było nie mówić o wszystkim na prawo i lewo. Jeśli ktoś miałby jakieś pytania w związku z działaniem mistrzów czy coś to pewnie samemu zapytałby Cię o to. A tak trzeba było czytać co chwilę coś w stylu "Czy wiesz, że... wlsz dzisiaj ma sraczkę" <- tekst przykładowy.

Ascara napisał/a:
Jak wlsz odpowiadał w temacie na pytania dotyczące serwisu to było wielkie "wow!". Dlatego, że znaliście go wcześniej?


Dużo osób się wtedy ucieszyło bo był pierwszą osobą z MMG który się naszym forum zainteresował i było to zwyczajnie miłe.

Ascara napisał/a:
To przykre. Po prostu przykre. Myślałam, że pomimo awansu na stronie na forum nie będzie o to jakichś kwasów, ale skoro są - jest mi przykro.


Było też na forum trochę kwasów z Twojego powodu, więc też mi przykro :/

AMEN!
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-16, 14:55   

bartek82r napisał/a:
Mi osobiście nie są potrzebne informacje kto tym adminem jest a kto nie, ponieważ wszystkie osoby, które mają jakikolwiek związek z forum zostały umieszczone w ankiecie.


Szkoda, że z forum, a nie stroną - trochę śmieszne, że macbed, który rzucił moderkę jakieś pół roku temu jest najlepszym adminem Mistrzów.

bartek82r napisał/a:
Również Ty Ascara, ale na nie potrzeba się od razu robić jedynym źródłem kontaktu z nimi. Mamy system powiadamiania ich który działa jak należy więc nie widzę zmiany sposobu w jaki to robimy. Poza tym uważam że im krótsza droga kontaktu, im mniej pośredników tym lepiej bo przecież szybciej. Wyobraźmy sobie sytuację, że coś nawala i ktoś z nas kontaktuje się z Ascarą żeby skontaktowała się z adixcem w celu poinformowania go o problemie. Wyglądało by to tak: "Ok napiszę do Ascary PW, może jest na mistrzach i odczyta (a może nie). A może poczekam aż sama na forum zajrzy i stwierdzi że coś jest nie tak (może zajrzy za chwilę, a może dopiero rano)"


Nie żeby coś, ale nie było ostatnio tak, że ktoś pisał do Davosa, Davos do Ciebie, a dopiero Ty do Adixa? Moris napisał do mnie na Fb, weszłam może 10 minut od otrzymania tej wiadomości i wówczas już problem był załatwiany - poprzez pośredników. Nie mówię, że gorzej - nawet lepiej, bo jednak szybciej, ale też przez pośredników. Zdaje się, że Ty jeden masz numer do Adiego, a jak często jesteś dostępny, żeby wyłapać wszystkie awarie?
Poza tym nie robię się jedynym łącznikiem, czy Ty widziałeś gdzieś pretensje o to, jakiegoś focha, że załatwiliście sprawę "za moimi plecami"?

bartek82r napisał/a:
A tego to już w całym tym poście nie rozumiem w ogóle No był ban i wszyscy wiedzą dlaczego. Teraz bana nie mam i mam nie mieć multikont. I nie mam, więc w czym problem?


W tym, że nadszarpnąłeś zaufanie do siebie. Niestety to nie do końca jest sytuacja jak zbluzganie jednej osoby - długie, perfidne działanie. Związek wypomnienia - chodzi o poprzednią tezę co do ewentualnej chęci na bycie adminem.

bartek82r napisał/a:
Trzeba było nie mówić o wszystkim na prawo i lewo.


Nie żeby coś, ale o tym, że jestem adminem dowiedzieliście się jakieś 3 tygodnie po czasie kiedy już sami zauważyliście.

bartek82r napisał/a:
Było też na forum trochę kwasów z Twojego powodu


Tylko o moje uprzedzenie do konkretnego użytkownika. Raz z Alą się nie sprawdziło - wyjaśniłyśmy sobie później sprawę na priv i relacja jest czysta. Raz się sprawdziło - wiecie z kimś. Trzecie może się sprawdzi.

bartek82r napisał/a:
Fakt że fajnie by było gdyby częściej tutaj zaglądali bo cieszy mnie jak jest ruch na forum. Ale to się tyczy każdego użytkownika a nie tylko ich. Nie mają czasu, czy chęci, nie wnikam.


I właśnie dlatego każde wejście kogoś z administracji, że nie wspomnę o jakimś poście wywołuję falę postów/wpisów na SB w stylu "ojej, cześć!". Rozumiem - zajrzenie kogoś, kogo bardzo dobrze znaliśmy - np. entuzjazm jak zajrzy na SB Moni czy powrót decpa albo c1icka - ale w sytuacji, w której osobiście kogoś nie znamy jakoś nie łykam, że to entuzjazm jak entuzjazm. Pomimo "niezależności" forum i strony administracja MMG była tutaj zawsze traktowana jak swoista elita. I nie zrozum mnie źle, nie mówię, że chcę być elitą. Zmierzam tylko do tego, że trudno, nie rozdwoję się. Pracuję w MMG, jest to dużym elementem mojego życia, bo jednak spędzam na stronie kilka godzin dziennie i trudno o tym nie mówić. Tylko kiedy ja mówię jest foch, że się wywyższam, a jak mówił kto inny to było wow :galy: .



Dodam jeszcze tylko (chyba odniosłam się do wszystkiego?), że po napisaniu tego posta kilka osób, które najwidoczniej nie ma odwagi napisać tego otwarcie pisało do mnie na Fb, że się ze mną zgadza.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Ascara 2017-02-16, 14:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-16, 15:13   

Ascara napisał/a:
macbed rzucił moderkę

To on kiedyś w ogóle coś robił? :rofl:

[ Dodano: 2017-02-16, 15:16 ]
Ascara napisał/a:

Nie żeby coś, ale o tym, że jestem adminem dowiedzieliście się jakieś 3 tygodnie po czasie kiedy już sami zauważyliście

Potwierdzam, ja się nawet dopiero po kilku dniach dowiedziałem
_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2017-02-16, 15:19, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.164 sekundy. Zapytań do SQL: 38