Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Igrzyska olimpijskie w Soczi 2014
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-09, 23:58   Igrzyska olimpijskie w Soczi 2014

Dziwię się, że jeszcze taki temat nie powstał :)

2 dni temu otwarcie i zepsute koło w logo olimpijskim, wczoraj bieg Kowalczyk w nielubianym stylu i w dodatku ze złamaną stopą, a mimo tego zajęcie wysokiego 6 miejsca, a dziś piękny wieczór z powodu zdobycia złotego medalu przez Stocha :) Co tu dużo mówić, Kamil jest wielki! Nawet Małysz tego nie dokonał :)

Jak myślicie, ile zdobędziemy medali i w jakich dyscyplinach? Przed nami jeszcze m.in. skoki indywidualne na dużej skoczni i drużynowe, biegi z udziałem Kowalczyk czy zawody panczenistów i panczenistek, w których też nasi będą walczyć.

Ja obstawiam 3 medale, a jak się trochę poszczęści to może 5 i to będzie wielki sukces. Zapowiedzi Tajnera o 12 medalach można wsadzić między bajki :)
_________________
 
 
Antlion 


Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 1407
Skąd: Sopot

Medale: Brak

Wysłany: 2014-02-10, 10:12   

 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-02-10, 11:45   

Jak Malysz tego nie dokonal?!
Dokonal tego wlasnie razem ze Stochem, jak dla mnie jest to rowniez medal Adama. ;)
Ostatnio zmieniony przez brzozik70043704352251515 2014-02-10, 11:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-10, 11:47   

Antlion napisał/a:
Obrazek

Czy tylko ja zauważyłem zamienione flagi?
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-10, 11:52   

Tyle mamy dobrych sportowców, a większość kasy leci na tą debilną piłkę nożną i chu‌jową reprezentację...
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-10, 11:55   

Cytat:
Tyle mamy dobrych sportowców, a większość kasy leci na tą debilną piłkę nożną i chu‌jową reprezentację...

Zlikwidować PZPN a pieniądze przeznaczyć na programy dla młodzieży (nie tylko piłki nożnej).
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-10, 12:27   

brzozik70043704352251515 napisał/a:
Jak Malysz tego nie dokonal?!
Dokonal tego wlasnie razem ze Stochem, jak dla mnie jest to rowniez medal Adama. ;)


Ok, niech będzie :) Chodziło mi o to, że Małysz na Igrzyskach miał srebra i brąz i sam przyznał, że zamienił by swoje 4 medale na 1 złoty. Ale fakt, że gdyby nie Małysz, pewnie dziś nie byłoby Stocha.

^AdijoS^ napisał/a:
Czy tylko ja zauważyłem zamienione flagi?


Gdyby nie zmieniono tych flag to Antlion nie miałby po co wrzucać tego obrazka ;)

Antybristler napisał/a:
Tyle mamy dobrych sportowców, a większość kasy leci na tą debilną piłkę nożną i chu‌jową reprezentację...


Ano właśnie. Żeby jeszcze za tymi pieniędzmi w piłce szły wyniki to ok, ale nasi czy z kasą czy nie grają tak samo tragicznie :P
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-10, 15:51   

Proszenie Małysza o skomentowanie złotego medalu olimpijskiego zdobytego przez Stocha to prawdę mówiąc lekkie chamstwo.

Zupełnie jakby poprosić Leonardo di Caprio o skomentowanie tegorocznej gali wręczenia Oscarów.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-13, 23:47   

Oglądał ktoś z was dzisiejszy bieg Justyny "na żywo"?
Ja niestety byłem akurat w robocie i jedynie zdołałem na chwilę wejść do neta i zobaczyć nagłówek: "Justyna biegnie po złoto, jest pierwsza na półmetku", a po jakimś czasie: "Justyna zdobyła złoto!" Coś pięknego! :D I do tego Bjoergen poza podium :P

Te Igrzyska już są dla nas najlepsze w historii, jeszcze nigdy w historii zimowych igrzysk olimpijskich nie zdobyliśmy dwóch złotych medali. Ba, tymi medalami podwoiliśmy nasz dorobek, bo do tej pory złoto zdobył tylko Wojciech Fortuna w skokach i Kowalczyk w biegach 4 lata temu. Ciekawe, czy uda nam się zdobyć jeszcze jakiś medal. Może tym razem srebro albo brąz wpadnie? Chociaż nie mam nic przeciwko, jeśli znów będzie złoto :D
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-23, 00:51   

Temat zamarł, a od ostatniego wpisu sporo się wydarzyło :) Tydzień temu 2 złote medale - Stocha w skokach i wcześniej Bródki w biegu na łyżwach na 1500 m, a dziś kolejne 2 medale i znów wywalczone prze panczenistów :) Srebro kobiet i brąz mężczyzn. Czyli w sumie maksimum tego, co można było wywalczyć, bo Holendrzy są poza czyimkolwiek zasięgiem. U nich to jest właściwie dyscyplina narodowa, wszyscy jeżdżą na łyżwach, a takich torów mają podobno ok. 20. My nie mamy żadnego (!) więc tym większe brawa dla naszych. Mam nadzieję, że po igrzyskach jakieś tory łyżwiarskie w końcu wybudują...
_________________
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-02-23, 02:47   

z tymi torami krytymi w PL to masz racje, wydaje mi sie, ze bardzo szybko sie ich doczekamy, presja spoleczenstwa to zalatwi :)

ps. w temacie jest ciocho poniewaz wszyscy aktywnie komentuja zmagania medalowe na SB, rowniez Ty :)
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-23, 04:01   

Ja przed chwilą skończyłam pisać newsa na swojej stronie (mamy codzienne relacje), bobslej: na 30 drużyn Japończycy zajęli 25. miejsce. Myślę sobie "oj, niedobrze, niedobrze", patrzę Polska- 27. miejsce, no świetnie xPPP

Te dzisiejsze dwa medale są niesamowite, tylko zastanawia mnie jedna rzecz- w internecie 90% podziękowań jest za brąz dla mężczyzn, mimo iż kobiety wywalczyły srebro. Jakoś do mnie dociera, że te męskie drużyny są megapałerne, zwłaszcza ta z Holandii, ale dalej ta proporcja mnie zaskoczyła :P
_________________
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-23, 09:20   

Davos napisał/a:
, bo Holendrzy są poza czyimkolwiek zasięgiem. U nich to jest właściwie dyscyplina narodowa, wszyscy jeżdżą na łyżwach, a takich torów mają podobno ok. 20.

Razem tak. Krytych jest około 11. W Polsce niekrytych masz 3 albo 4.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-23, 13:57   

brzozik70043704352251515 napisał/a:
wydaje mi sie, ze bardzo szybko sie ich doczekamy, presja spoleczenstwa to zalatwi :)


Też na to liczę :)

love178 napisał/a:
Te dzisiejsze dwa medale są niesamowite, tylko zastanawia mnie jedna rzecz- w internecie 90% podziękowań jest za brąz dla mężczyzn, mimo iż kobiety wywalczyły srebro. Jakoś do mnie dociera, że te męskie drużyny są megapałerne, zwłaszcza ta z Holandii, ale dalej ta proporcja mnie zaskoczyła :P


Nie wiem, z czego to wynika? Może z faktu, że Polki wczoraj miały dużą stratę do Holenderek w samym finale i nie powalczyły o złoto? Ale prawda jest taka, że nie miały żadnych szans, Holenderki były poza naszym zasięgiem. Ja się bardzo cieszę z ich srebra, w Vancouver zdobyły brąz, a teraz ten wynik jeszcze poprawiły! Trochę mnie tylko dziwi sama formuła rywalizacji w łyżwiarstwie szybkim - drużyny ścigają się parami i teoretycznie te 2 najsilniejsze mogą trafić na siebie wcześniej np. w ćwierćfinale i wtedy jedna nie zdobędzie medalu. Gdyby każda drużyna była sama na torze i biegła tylko raz, można by im zmierzyć czas i wtedy ta z najlepszym miałaby złoto, ta z drugim najlepszym srebro itd. Tak by było najuczciwiej, chociaż nie byłoby aż takich emocji :)

^AdijoS^ napisał/a:
Razem tak. Krytych jest około 11. W Polsce niekrytych masz 3 albo 4.


Nom, ale krytych jeszcze nie mamy, oby po igrzyskach coś wreszcie zbudowali :)
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-24, 13:42   

No i Igrzyska w Soczi przeszły do historii.
Dla nas były rekordowe pod względem osiągnięć biało - czerwonych. Cztery złote medale, jeden srebrny i jeden brązowy to jak dotąd najlepszy nasz wynik na zimowych igrzyskach, tak dobrze nie było nawet na letnich igrzyskach w Londynie! :) W klasyfikacji medalowej zajęliśmy 11 miejsce, wyprzedzając takie medalowe potęgi jak Chiny, Korea Południowa, Szwecja, Finlandia, Wielka Brytania i Włochy :) Największe pozytywne zaskoczenie to złoto Bródki.

Martwić może jedynie to, że wszystkie 6 medali zdobyliśmy w zaledwie 3 dyscyplinach, w pozostałych nasi zajęli raczej odległe miejsca :| Nie wiadomo też, co będzie na kolejnych igrzyskach - Stoch jest młody i będzie jeszcze skakał, zresztą kadrę skoczków mamy mocną, podobnie jest z męską i damską kadrą panczenistów, ale co z biegami? Jak Kowalczyk skończy karierę, to będzie posucha, nie widać na horyzoncie żadnej następczyni, która mogłaby chociaż spróbować nawiązać do jej sukcesów :/
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-24, 13:53   

Najlepsze i tak były dla nas igrzyska w Albertville w 1992 roku. Wysłali pięćdziesiąt kilka osób (wówczas najliczniejsza ekipa w historii) i... jedno 8 miejsce. Za to aż 7 ostatnich. Yeeeeaaaah!

Soczi było dla nas medalowo najlepsze. W ogóle 4 igrzyska z medalami a do 2002 mieliśmy tych medali od 1924 roku zaledwie 4. Więc jest naprawdę nieźle. Ale myślę, że z Korei w 2018 już gówno przywieziemy.

Fajnie na zakończenie igrzysk sparodiowali swoją własną wpadkę z tym kółkiem z otwarcia. Wybrnęli z klasą. I w ogóle mimo pewnych wpadek to były naprawdę niezłe pod względem organizacyjnym igrzyska. Dużo lepsze niż szczekała (z zapewne politycznych pobudek) polska prasa.

Nudny był turniej w hokeja (a to jedyny sport zimowy, który mogę oglądać bez znużenia) Ileż można patrzeć jak Kanada łota w finale Szwedów. Fajnie, że Finowie byli na 3cim bo Amerykańce, którzy przez 2/3 półfinału z Kanadą mieli wyraźną przewagę a minimalnie przegrali zupełnie się w meczu o 3 miejsce posypali.

A najśmieszniejsza była banda internetowych debili, która lamentowała, że na Majdanie reżim dobrych opozycjonistów ukraińskich morduje i z tego powodu Igrzyska powinny zostać przerwane. Nosz kurna, ubaw po pachy! Jak mogą istnieć takie genetyczne polityczne zje.by to ja nie wiem! :-D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-02-24, 14:05   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Ale myślę, że z Korei w 2018 już gówno przywieziemy.


Moim zdaniem jakieś medale uda się zdobyć, ale nie będzie już tak dobrze, jak w Soczi. W łyżwiarstwie szybkim zrobiliśmy ogromne postępy, a jeśli będą u nas wreszcie kryte tory to w przyszłości może i z Holendrami będzie można spróbować rywalizować. Nasi skoczkowie będą dalej skakać, ale tu trzeba trafić idealnie z formą jak teraz Stoch, a kiedyś Ammann :) Kowalczyk już pewnie nie będzie startować więc biegi odpadną, a w pozostałych dyscyplinach nie widać progresu.

JankielKindybalista85 napisał/a:
Fajnie na zakończenie igrzysk sparodiowali swoją własną wpadkę z tym kółkiem z otwarcia. Wybrnęli z klasą.


O właśnie, zapomniałem o tym napisać, a oglądałem ceremonię zamknięcia. Brawa dla gospodarzy, pokazali że mają do siebie dystans :)

JankielKindybalista85 napisał/a:

Nudny był turniej w hokeja (a to jedyny sport zimowy, który mogę oglądać bez znużenia) Ileż można oglądać jak Kanada łota w finale Szwedów. Fajnie, że Finowie byli na 3cim bo Amerykańce, którzy przez 2/3 półfinału z Kanadą mieli wyraźną przewagę a minimalnie przegrali zupełnie się w meczu o 3 miejsce posypali.


Ja hokej oglądam bardzo rzadko, właściwie tylko przy okazji igrzysk więc wczorajszy finał mi się podobał, szybko i dynamicznie grali. A najbardziej mnie i tak cieszy, że ruscy odpadli w ćwierćfinale, ha! :P
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.086 sekundy. Zapytań do SQL: 28