Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: ChodnikowyWilk
2016-11-25, 14:25
Screeny z Wyznajemy
Autor Wiadomość
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-08, 12:56   Screeny z Wyznajemy

Ostatnio Ascara dała mi do Archiwum 2 skriny z Wyznajemy z dobrymi ocenami - pytałam się, czy to jakiś odgórny nakaz czy coś, ale reszta (Moris i Macbed) o niczym nie wiedzą.

Ciekawa jestem, co na to pozostali Moderatorzy.
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-08, 14:08   

http://mistrzowie.org/672475#comments W komentarzu napisała, że te screeny automatycznie lecą do archiwum.
Ciekawe w sumie, czemu. Może autorzy podpadli czymś adminom mistrzów, jak swego czasu admini kwejka za podkradanie obrazków z mistrzów?
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-08, 14:23   

To może zacenzuruj nazwę strony i wrzuć jeszcze raz, bo dobry screen
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-08, 14:36   

Moris napisał mi, że wynikła tutaj taka sprawa. Wygląda to tak (patrz załącznik). Co do tego, że pozostali moderatorzy nic nie wiedzą - widocznie administracja nie czuła potrzeby ich informować, skoro ja regularnie nad tym czuwam.
Naprawdę wystarczy PW, które już do mnie napisałaś, nie wiem, po co wystukiwać post z pretensjami na forum.

Z pozdrowieniami,
Ascara, pozostały moderator

aaaaa.png
Plik ściągnięto 92 raz(y) 39.99 KB

_________________
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-08, 14:50   

Ok, zwracam honor :piwo:

Temat uważam za zakończony.
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-08, 15:06   

Ascara napisał/a:
nie wiem, po co wystukiwać post z pretensjami na forum.

To nie jest post z pretensjami tylko z zapytaniem do ogółu i z informacją. Może ja też bym kurwa chciał o czymś takim wiedzieć a się nie dowiem bo nie napisałem pw do szanownej pani moderator. Phi... A teraz dzięki Mańce wiem i dzięki temu nie zaśmiecę poczekalni wrzucając stamtąd skrina. :troll:

Sfoszyła się, poszła, po czym tajnymi kanałami poinformowana przyszła na sekundę coś ogłosić w nimbie i blasku stanowiska, oczywiście obwieszczenie było podszyte foszkiem i pretęchą, jeszcze się funkcją podpisała (dobrze że nie " I'm C.E.O. bitch!") i poszła.

Z poważaniem
Jankiel Kindybalista
Jestem barmanem na tym dansingu.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-08, 15:13   

Aż zajrzałam, bo spodziewałam się czegoś takiego.
Tak, pretensjami.
Tak, podpisałam się funkcją.
Dlaczego?
manciara9 napisał/a:
Ostatnio Ascara dała mi do Archiwum 2 skriny z Wyznajemy z dobrymi ocenami - pytałam się, czy to jakiś odgórny nakaz czy coś, ale reszta (Moris i Macbed) o niczym nie wiedzą.

Ciekawa jestem, co na to pozostali Moderatorzy.


1) To nie zapytanie do ogółu tylko do "pozostałych moderatorów". Pozostali moderatorzy - znaczy niby kto? Ok, jest matheus. Kiedy ostatnio widziano go na forum? "Pozostali moderatorzy" to ja (stąd podpis). Mnie można zapytać prywatnie, co też Mańka uczyniła, nie jest potrzebny post tego typu. Oczywiście informacja dla ogółu - jak najbardziej. Ten post nie jest jednak informacyjny, stanowi pytanie "whyyyyy?!".
2) Luźna parafraza - Ascara archiwizuje mi screeny z niejasnego powodu, a inni moderatorzy o tym nie wiedzą - widzę w tym subtelną sugestię, że archiwizuję je bezpodstawnie, ot tak, z kaprysu.
3) Powyższe wnioski potwierdza mańkowe "zwracam honor"... I fakt, że jej nie wzburzyło sugerowanie, że w tym są jakieś pretensje.
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-07-08, 15:15   

Temat na forum w tej sprawie jak najbardziej jest przydatny, bo dzięki temu wiemy, że robienie screenów z Wyznajemy byłoby niepotrzebną stratą czasu.

Jeżeli wszystko jest wyjaśnione, to temat na razie zamykam, chyba że będzie jeszcze potrzeba go otworzyć.
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-25, 14:31   

Mam prośbę - nie wrzucajcie screenów z w/w strony nawet w wersji ocenzurowanej. Jeśli screen pochodzi z tej strony to bez czytania leci do Archiwum (ostatnio taki wszedł na Główną, ale admin, który go ustawial od razu go zdjął - wynik niedopatrzenia, błędu - nie wnikam) i jak później ktoś wrzuci to samo w wersji ocenzurowanej to ja po pierwsze nie wiem że to z Wyznajemy, więc nie wywale z założenia do Archiwum a jeśli przejdzie i okaże się, że to samo ktoś wrzucił wcześniej i z tej przyczyny miał zarchiwizowanego screena to w sumie nie wiadomo, co z tym zrobić.
Wystarczy, że zerkniecie na komentarze pod screenem Mańki to zrozumiecie, o czym mówię.
http://mistrzowie.org/680...#comment_619276

[ Dodano: 2016-11-25, 14:33 ]
Dzisiaj decyzję zostawiłam osobie, która ustawiala Główna, ale sama nie chciałabym w takiej sytuacji się znaleźć. Pewnie wywalilabym bez ceregieli do Archiwum.
W każdym razie demonizowanie Wyznajemy nie ma służyć wymazywaniu nazwy tylko temu, by zniechęcać użytkownikow do zagladania tam.

[ Dodano: 2016-11-25, 14:36 ]
Strasznie jest to napisane, telefon i pospiech, wybaczcie. :D
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-25, 16:32   

Ja pierdzielę, jaka gunwoburza się tam zrobiła :)
Wypadałoby w regulaminie strony dac punkt głoszacy, że screeny z wyznajemy lecą automatycznie do archiwum i z jakiego powodu.
Ktoś sie będzie przypierdalał, to odsyłać do regulaminu i tyle.
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-25, 16:37   

Ciekawa sugestia, jak będę rozmawiać z wlsz, to o niej wspomnę. :D
_________________
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-25, 16:45   

I Veon żyje
_________________
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-25, 16:58   

Man, gdybym wiedziała, że to skrin z Wyznajemy to bym wcale nie rzucała, zobaczyłam to na jakiejś śmieszkowej grupie i postanowiłam wykorzystać... :zalamka:

Ale mi głupio teraz
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-25, 17:07   

Oj tam Mańka, przejmujesz sie ;)
A Internauci to zawsze szukają, żeby się przypierdolić, pamiętasz przypadek z tym screenem, co ja wrzuciłam wcześniej od kogoś i pózniejszy trafił na główną, a potem mój trafił na głowną, potem na mnie wylewali pomyje, że jestem hipokrytką, bo sama pisałam, kiedy widziałam jakis screen na głownej po raz kolejny.
Wrzucaj screeny i pierdol opinie innych :)
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-25, 17:09   

Ale spokojnie, to żaden personalny przytyk, nie przejmuj się tym. :D
Po prostu prośba na przyszłość. ;) Co nie zmienia faktu, że pewnie czasem coś takiego będzie wchodzić - jak pisałam tam w komentarzu admin to nie Duch Święty i skąd ma wiedzieć, że to akurat z Wyznajemy. Po prostu proszę byście Wy świadomie tego nie robili. :)

[ Dodano: 2016-11-25, 17:11 ]
Lilith_Madness napisał/a:
pierdol opinie innych :)


Byle nie adminów i modów. :P
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-25, 17:36   

Tu się moze nie do konca jasno wyraziłam, ale mi chodzilo o tych bezmózgich hejterów :)
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-25, 17:58   

ciekawe czy jakby ludzie przestali całkiem wrzucać skriny to czy główna na mistrzach będzie mniej śmieszna?
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-25, 18:08   

Ciekawe czy gdyby ci, którzy potrafią tylko krytykować spróbowali więcej wrzucać albo w ogóle odpuścić sobie zagladanie na stronę, która krytykują to czy poziom użytkowników strony byłby wyższy?
_________________
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-25, 18:11   

Starsi użytkownicy dorośli, mają pracę i żony, więc nie mają już czasu na wrzucanie skrinôw.

[ Dodano: 2016-11-25, 18:12 ]
Zresztą zobaczcie na nasze daty urodzin, większość osób pracuje/studiuje/ma maturę w maju.
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6326
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-25, 18:13   

Mackers napisał/a:
Zresztą zobaczcie na nasze daty urodzin

No właśnie nie zobaczymy, bo ktoś zabrał z forum tę funkcję. >:<
_________________
.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.084 sekundy. Zapytań do SQL: 34