Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2014-10-27, 12:33
Pierwsza glowna oficialnego forum
Autor Wiadomość
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-30, 01:34   Pierwsza glowna oficialnego forum

Brawo AM! Jestes pierwszym ktory reklamuje nowe forum, nawet sam dodales tego screena, smiech na sali.

Jakim cudem screen z 18/18 trafil na glowna?! Swego czasu mialem screeny po 40/40 konczace sie lezakowaniem w poczekalni z ocena ktora nie pozwalala wejscie na glowna.

Chyba ten opis na forum "Skomentuj i dostan sie na glowna" ciebie zmotywowal...
To jest smieszne co w tym momencie zrobiles.

edit: to jednak wlsz dodal tego screena, co i tak jest dla mnie mega desperacyjnym krokiem reklamowanie swojego forum ze strony adminow :/

mistrzowie.org/575234/Tajemniczy-labirynt
Ostatnio zmieniony przez brzozik70043704352251515 2014-01-30, 02:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-30, 01:48   

Dziękuję." Dobrze, że dałem tego komenta, bo patrząc na konkurencyjne komentarze, aż strach pomyśleć, jakie gó*wno by dziś było na głównej. "Reklama? Daj spokój. Przecież ten screen nie jest na kwejku, czy demotach, tylko na mistrzach. Kto ma być odbiorcą tej reklamy? Mistrze? Przecież wszyscy już o tym forum wiedzą. Na Boga, tam jest link w menu przypięty do forum. Nie bądź naiwny myśląc, że jakiś mistrz o tym forum nie wie. Ze mną czy beze mnie te screeny się będą pojawiać i ciesze się, że ja osiągnąłem to pierwszy. I to nie ja cyknąłem screena. To był konkurs, Wlsz wysłał screena, i podpiął go pod mój nick, bo takie były zasady, wbiłem w tamten temat wpadłem na ripostę, to ją zostawiłem, jak mam ripostę to ją dodaję, a nie się wstrzymuje, bo inne forum, wow. Bartek nie usuwaj tego, bo tak to sie nigdy nie skończy. Chce to wyjasnić już na dobre, bo mnie szlag trafia. Czy tutaj mamy wprowadzać jakiś zakaz komentowania na oficjalnym forum czy co? Bo ja tego nie rozumiem. Niech wie brzozik, że choćbyśmy wszyscy na dupie siedzieli i nie wchodzili na nowe forum to one będzie istnieć. Nikt go nie usunie i nie może tego faktu zagłuszać. Screeny z niego się będą co jakiś czas pojawiać z nami lub bez nas. Ja się nigdzie nie przenoszę! Nie wiem czy on poluje na mojego admina i może liczy na to, że ja odejdę z forum, ale nie ja stąd nie odchodzę, będę tu, nie wiem co mu zrobiłem, ale niech sie lepiej przyzwyczai do mojego istnienia, bo zamierzam tu jeszcze bardzo długo być. Może brzozik reklamuje JoeMonstera i chce żebyśmy sie przenieśli na forum Joe monstera, bo zostawia tam komenty i wrzuca screeny. Reklamowac to możemy nasze forum na mistrzach, bo nie jest powiazane i ludzie o nim nie wiedzą, ale forum oficjalne to oficjalne, jak można je reklamować? To tak jakby screena z mistrzów na mistrzach uważać za reklamę mistrzów. Ty chyba najpierw piszesz, a potem myślisz. Tam teraz jest nawet osobna reklama forum między screenami o wielkości całego screena, mimo tego, że to nie jest screen, więc co w tym złego, że to mój koment jest na tamtym screenie ,a nie czyjś inny? Szkodze temu forum tym że pojawił się tam akurat mój komentarz? Powaznie ktoś tak myśli? Ktoś myśli, że te oficjalne jest w ogóle w stanie konkurować z naszym, tak bardzo żeby nawet tam posta nie zostawiać? Naprawdę nie wiem co to za afera z bycia na głównej z oficjalnego forum, zaraz sobie jeszcze ją doliczę do bazy moich głównych i jeszcze wrzucę do ulubionych co mi tam. I nadal będę wrzucał od czasu do czasu tam posty, bo nie widze powodu, żebym miał tego nie robić i nie znaczy to, że się przenoszę na nowe. Tego nowego nawet nie ma, one umarło, a Ty sie przejmujesz tym nowym gorzej niż ja w pierwszy dzień. Mi po dniu minęła myśl, że z tego forum będzie cmentarz, a Ty nadal sie tego obawiasz wraz z każdą pierdołą która jest związana z oficjalnym forum. Naprawdę czasem się tu czuję, jakbym brzozikowi co najmniej zabił matkę. Nie widze, żeby innych forumowiczów się tu czepiał. A czepia sie mnie jeszcze na długo nim to nowe forum powstało.
_________________
Ostatnio zmieniony przez AnswersMaster 2014-01-30, 02:16, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-30, 02:02   

Answers ja się zainteresowałem i pod skrinem przynagliłem wlsza do wyjaśnień bo bez nich, na pierwszy rzut oka, to wyglądało tak jakbyś sam sobie zrobił skrina i ten skrin za darmochę trafił na główną - a to już trochę kwas.

Dopytałem, wlsz wyjaśnił, jest git. Chodziło mi wyłącznie o proces decyzyjny, który doprowadził, że się to na głównej znalazło. Całą tę wichurę z nowym forum od samego początku miałem w du.pie więc to (w przeciwieństwie do co niektórych - jak widać) w ogóle mnie nie ekscytuje.

Tak czy inaczej jesteś na głównej więc dodawaj linka do tematu z bazą ripost.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-30, 02:16   

AnswersMaster napisał/a:
Powaznie ktoś tak myśli? Ktoś myśli, że te oficjalne jest w ogóle w stanie konkurować z naszym


Tak, Ty, piszac na sb w dzien pojawienia sie nowego forum, ze czas szukac sobie nowego miejsca, poniewaz tutaj niedlugo moze byc cmentarz.

i nawet nie wmawiaj mi, ze sam sobie to wymyslilem, to sa twoje slowa ktore teraz bardzo zgrabnie obracasz na swoja korzysc.
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-30, 02:18   

Na sb nic nie pisałem, wrzuciłem linka do tematu i pisałem w temacie, a co pisałem to juz sobie może każdy poczytac. Dziwne, że każdej rozmowie trzaskasz screeny na sb, a takiej perełce, gdzie miałbyś na mnie haka nie strzeliłeś. Jak nie masz dowodów, to siedź cicho.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-30, 02:20   

To ja wychodzę. Kłótnie o gów.no to nic interesującego. Dobranoc.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-30, 02:22   

W ogóle to zdanie jest bez sensu. Jak mogłbym napisać cos tak bez sensu? Co ma pomóc znalezienie nowego miejsca, skoro na tym byłby cmentarz? Zrozumiałbym jeszcze jakbyś napisał, że mówiłem, żeby sie przeniesc na oficjalne forum, bo te umrze, to zdanie juz ma wiecej sensu, (nadal byłoby oszczerstwem, ale z sensem)ale z jednego cmentarza robic drugie? To jest bez sens.
_________________
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-30, 02:26   

No to dlaczego godzine temu przyznales mi race w temacie Multikonta Veona, w postach ktore bartek usunal?

Sam siebie oklamujesz, gdyby taki post nie mial miejsca, nie pisalbym tego.
Ostatnio zmieniony przez brzozik70043704352251515 2014-01-30, 02:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-30, 02:29   

Przyznałem rację co do tego i tylko co do tego, że ja AnswersMaster pierwszego dnia jak powstało nowe forum spodziewałem się, że to zamieni się w cmentarz. Tylko tyle, tylko do tego się przyznaje, mimo tego, że odniosłem się do całości Twojej wypowiedzi, w której nieprawdziwe informacje dostrzegłem dopiero później i potem je sprostowałem, ale Bartek usunął moje sprostowanie i dlatego nie chcę, żeby ten temat tez usunął póki sobie wszystkiego nie wyjaśnimy, bo nie chcę tych samych oskarżeń słuchać po raz enty.

[ Dodano: 2014-01-30, 02:31 ]
No kurcze jak możesz myślec, że forum w które włożyłem tyle pracy (na pewno mniej niż Shar z Bartkiem, ale zawsze cos) na którym jestem nawet adminem, żebym miał je porzucić dla jakiegos forum, które umarło pierwszego dnia jak powstało, to mnie naprawdę obraża.
_________________
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-30, 02:37   

no okej, moze zle zrozumialem twoja wypowiedz.

nie pozwolmy, zeby oficialne forum wprowadzalo tutaj niepotrzebne zgrzyty.


Zdorwie? :piwo:
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-30, 02:39   

Serio? o.O Mam tylko nadzieje, że to nie słowa rzucone na wiatr i nie zobaczę już podobnych sytuacji znów w tej konkretnej sprawie, bo chyba wyostuję....no to zdrowie
_________________
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-30, 02:49   

:piwo:

AnswersMaster napisał/a:

No kurcze jak możesz myślec, że forum w które włożyłem tyle pracy (na pewno mniej niż Shar z Bartkiem, ale zawsze cos)


Wszyscy cos wlozylismy do tego forum, powinienes pamietac jego poczatki, pozniejszy rozwoj, dopiero gdy Shar przyszla dowiedzielismy sie co to znaczy offtop :D
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-30, 16:07   

ZAMKNIJCIE KTOŚ TEN TEMAT
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-30, 16:09   

Proszę
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.063 sekundy. Zapytań do SQL: 26