Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Ambasador Rosji - niewiedza czy głupota?
Autor Wiadomość
Dawidiusz92 
Mr. President


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 554
Skąd: Kepler 452b

Medale: Brak

Wysłany: 2015-09-26, 19:18   Ambasador Rosji - niewiedza czy głupota?

"Ambasador Rosji zostanie w poniedziałek wezwany do MSZ - poinformował dziś szef polskiej dyplomacji Grzegorz Schetyna. Ma to związek z wypowiedzią rosyjskiego ambasadora, który powiedział w wywiadzie telewizyjnym m.in., że stosunki polsko-rosyjskie są najgorsze od 1945 roku.

O tym, że stosunki polsko-rosyjskie są najgorsze od 1945 roku i nie jest to wina Rosji, lecz wybór strony polskiej, która zamroziła kontakty polityczne, ale i kulturalne - powiedział ambasador Rosji w Polsce Siergiej Andriejew w piątek wieczorem w TVN24.

Ambasador podważył również rolę Polski w przeciwstawianiu się hitlerowskim Niemcom. - Polityka Polski doprowadziła do tej katastrofy we wrześniu 1939 roku, bo w ciągu lat 30. XX wieku Polska przez swoją politykę wielokrotnie blokowała zbudowanie koalicji przeciwko Niemcom hitlerowskim. Częściowo Polska była więc odpowiedzialna za tę katastrofę, do której doszło we wrześniu – ocenił Siergiej Andriejew.

- To przykre słowa wynikające z niezrozumienia historii i braku świadomości, jak one są krzywdzące i nieprawdziwe - ocenił szef polskiego MSZ."

Źródło: onet.pl


No tak, Polacy rozpętali II Wojnę Światową, na szczęście bohaterski naród Rosyjski SAM przeciwstawił się agresji hitlerowskich Niemiec. Nasi bracia Rosjanie wielokrotnie próbowali dojść z nami do porozumienia, ale to my Polacy nigdy nie chcieliśmy.

Zawsze uważałem, że Rosjanie to głupi i zakłamany naród. Irytują mnie takie wypowiedzi.

A jakie są Wasze zdania?
_________________
1) "We can't avoid the battle, but we can choose the battlefield."
2) Secret Service - Tajemnicza Zastawa
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-26, 19:45   


A ja uważam, że nie należy oceniać całego narodu po wypowiedzi jednego kretyna.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-26, 19:49   

Częściowo mają racje. My dostalismy w dupe bo sanacja to byli debile, Piłsudski jeszcze miał respekt u Hitlera czy Stalina, Beck itd. to byli idioci.

W przypadku gdy kraj znajduje sie miedzy dwoma historycznymi wrogami musi sie dogadac z jednym z nich bo inaczej oni dogaduja sie przeciwko niemu.

Wspolwinni rozpetaniu sie II wojny światowej są oczywiście Sowieci i nikt tego negowac nie powinien, nie byli oni Niemcom wrodzy i nie chcieli budowac koalicji przeciwko nim, to Niemcy byli wrogiem ZSRR od poczatku, zreszta z kim Sowieci mieli by budowac koalicje przeciwko Niemcom gdy Adolf HItler był powszechnie szanowanym i lubianym na calem swiecie politykiem? Kiedy Pilsudski chcial wypowiedziec Niemcom wojne, Francja zagrozila nam wojną.


Natomiast fakt faktem, Polska dala dupy bo nie dogadała sie z Niemcami, głównym wrogiem Polski i świata był ZSRR i z Niemcami trzeba było sie dogadać i wspolnie ruszyć na Sowietów.

Sojusz Niemiecko-Polsko-Wlosko-Rumunsko-Wegiersko-Japonski pokonałby ZSRR które i tak wygrało o włos, NIemcy byli bliscy pokonania ZSRR w 1943 r. ale musieli zwalczac partyzantke Polska i walczyc na zachodzie i w Afryce, inaczej by wygrali, bez wojny z Francja, Anglia i USA i z sojuszem z Polską pokonali by sowietów...

Możliwe, że III Rzesza Niemiecka istniala by do dziś, Hitler byłby tam czczony itd. ale co najwyżniejsze - Polska nie była by aż tak wyniszczana,a grabierze i zajmowanie terenów ZSRR moglo by nam dać bogactwa, przy okazji nie mielibysmy na wschodzie wrogów.

Zresztą Hitlera wypromowały Żydowskie media i finansowali Żydowscy kapitaliści, Żydowscy bankierzy byli przeciwni zaatakowaniu Niemiec przez USA itd. zasadniczo Polacy są wszystkiemu winni tylko tego, że nie zgodzili sie na sojusz z Niemcami.

[ Dodano: 2015-09-26, 19:50 ]
macbed, To jest naród który czci panstwo, naród w którego naturze lezy faszyzm, mówienie, że Rosjanie są ok, że nie należy oceniac calego narodu po wypowiedzi jednostek itd. jest juz po prostu smieszne.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Dawidiusz92 
Mr. President


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 554
Skąd: Kepler 452b

Medale: Brak

Wysłany: 2015-09-26, 20:33   

macbed napisał/a:
A ja uważam, że nie należy oceniać całego narodu po wypowiedzi jednego kretyna.


Znam osobiście 4 Rosjan - fakt to nie wiele, ale żaden z nich nie powiedział nic mądrego. Poza tym słuchając innych ludzi tej narodowości, moja opinia tylko się potwierdza. Może po prostu mam pecha co do znajomości z Rosjanami i co do słuchania ich wypowiedzi.
_________________
1) "We can't avoid the battle, but we can choose the battlefield."
2) Secret Service - Tajemnicza Zastawa
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-26, 20:57   


Cytat:
Byłem na spotkaniu z dziennikarzem, który od kilkudziesięciu lat zajmuje się Rosją i Rosjanami... Pewnie znasz, ale nazwiska nie podam, bo kimkolwiek by on nie był, Ty go wyśmiejesz - do rzeczy. Facet poznał ten naród od środka, bywał gościem u wielu mniej lub bardziej znanych Rosjan, przez wiele lat poznawał ich mentalność. Mówił, że aby dotrzeć do głębi duszy człowieka, do tych najbardziej skrywanych sekretów, należy sprawić, że rozmówca powie już o wszystkim innym. Rozmawiali więc godzinami, wymieniali się rozmaitymi historiami z życia, swoimi światopoglądami i tak dalej - alkohol znacznie w tym pomagał.

Po tych wszystkich latach wyciągnął wiele wniosków, niektórymi się z nami podzielił, co pomogło mi lepiej zrozumieć ów naród.
Nie będę ich przytaczał. Powiem tylko, że on ma pełne prawo opowiadać innym o mentalności Rosjan, gdyż przez te lata "nasiąkał" ich kulturą i obyczajami oraz poznawał sposób, w jaki widzą oni świat. On doświadczył fundamentów ich życia.


Z takim człowiekiem warto porozmawiać. Ten temat za to leci do ignorowanych.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-26, 21:09   

Mentalność Rosjan Polacy wałkują od setek lat, nie musimy mieć z nimi kontaktow by wiedziec jacy są.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-26, 23:13   

Dawidiusz92 napisał/a:
macbed napisał/a:
A ja uważam, że nie należy oceniać całego narodu po wypowiedzi jednego kretyna.


Znam osobiście 4 Rosjan - fakt to nie wiele, ale żaden z nich nie powiedział nic mądrego. Poza tym słuchając innych ludzi tej narodowości, moja opinia tylko się potwierdza. Może po prostu mam pecha co do znajomości z Rosjanami i co do słuchania ich wypowiedzi.

Ja znam jedną Rosjankę i jest jedną z najinteligentniejszych i najlepiej wykształconych w zakresie historii i polityki osób, które w życiu spotkałam (w dodatku jest młodsza ode mnie), więc to chyba zależy od farta :P Stara się edukować innych Rosjan, ale mówi, że to bardzo męczące :P
_________________
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-27, 00:16   

Debile są wszędzie, nawet tutaj.
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5599

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-27, 14:38   

Być może to nie jest głupota, ani niewiedza tylko rewanż za stwierdzenie Schetyny, że Auschwitz wyzwalali Ukraińcy.
_________________
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2015-09-27, 17:17   

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
Być może to nie jest głupota, ani niewiedza tylko rewanż za stwierdzenie Schetyny, że Auschwitz wyzwalali Ukraińcy.

Możliwe.

Mimo to sanacja rzeczywiście w pewnym stopniu przyczyniła się do wybuchu wojny. Na pewno przyspieszyła ten proces.
Ale oni niech za świętych się lepiej nie uważają. Kto pozwolił Adolfowi dojść do władzy? Komuniści w Niemczech, którzy dostali polecenie od batiuszki Stalina.
Faktem jest, że żabojady zagroziły nam wojną zamiast zaatakować razem, kiedy to szkopy były jeszcze słabe. Ale nie... nie potrafili ogarnąć struktur po wojnie :v My też byliśmy po wojnie, która też dojebała wielu ludzi i gospodarkę.
To co piszesz Wojtku to fakty, ale pamiętaj, że w każdym narodzie, jak i danej grupie społecznej, znajdą się debile. Wszędzie, po prostu kurwa wszędzie.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-24, 22:16   

Całkiem_Dobry_Chłop, W Auschwitz "pracowali" Ukraincy XD

decp, Jakbym mial do wyboru glosowac na komuchów lub hitlera to tez wybralbym hitlera, kazdy zdawal sobie juz sprawe czym jest komunizm, to nie swiadczy o debilizmie - Zreszta gdyby wygrali komunisci a nie hitler to dla swiata lepiej by sie to nie skonczylo.

I dla Zydow wbrew pozorom tez nie - doszlo by do II wojny swiatowej rozpetanej przez ZSRR a najwiekszymi kolaborantami byli by żydowscy partyjniacy ktorzy stanowili wiekszosc w partiach komunistycznych przedwojennej europy, co za tym idzie po wojnie i przegranej bolszewików to Zydzi byli by najbardziej znienawidzeni, dzisiaj pewnie norma bylo by to, że w mediach obsmarowuja Zydow, nie mieli by ani wlasnego panstwa ani statusu spolecznego, byli by traktowani gorzej od Cyganow a nikt nie lubi Cyganow.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-24, 22:18   

Wojtkowi się nudzi
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-24, 22:22   

_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.067 sekundy. Zapytań do SQL: 24