Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Euro 2016 we Francji
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-10, 11:11   Euro 2016 we Francji

Dziś wielki mecz otwarcia, a za 2 dni grają nasi :)

Jakie typy co do turnieju? Jak daleko zajdą nasi? Wyjdziemy w końcu z tej cholernej grupy? :PP I kto wygra całość?

Ja oczywiście naszym kibicuję i trzymam za nich mocno kciuki, ale tym razem nie mam wielkich oczekiwań, bo nie chcę się znów rozczarować. Ale niech będzie, że wyjdziemy z grupy z 3 miejsca :troll: A potem odpadniemy w 1/8. Ale jak dojdziemy dalej, nie będę mieć pretensji :spiew:

A co do wygrania całego turnieju, typuję Francję albo Włochy. Francja ma mocną pakę, w towarzyskich meczach lała Anglię, Hiszpanię i Niemców, a do tego są gospodarzami - tak jak w 1984, gdy organizowali Euro i w 1998, gdy u nich rozgrywane były MŚ. Wtedy Trójkolorowi wygrali całość i nie zdziwię sie, jeśli tym razem znów tak będzie.
Włosi są jak zawsze solidni, poza tym na poprzednich MŚ nie wyszli z grupy więc teraz będą chcieli się zrehabilitować przed kibicami.
Z kolei Niemcy nie są już tak mocni jak 2 lata temu, gdy wygrywali mundial. Odeszło im kilku kluczowych graczy, a Niemcy ostatnio zaliczyli kilka wpadek. Na pewno zajdą do ćwierćfinału, może do półfinału, ale turnieju nie wygrają. Podobnie jak Hiszpanie, którzy personalnie mają mocną pakę, ale brak im tego błysku, który mieli w 2008 i 2012. Trzeci raz z rzędu Euro nie wygrają.
Anglia jak zwykle napina muskuły i jak zwykle odpadnie po wyjściu z grupy :P Holandia nie gra nawet na Euro. Ewentualnie Portugalia może zamieszać, ale też nie daję im szans na wygranie całej imprezy. A Belgowie mnie jakoś nie przekonują.
Zostają jeszcze czarne konie - na pewno pojawi się ktoś, kto lekko zamiesza, ale nie sądzę, by przeszkodził wielkim w zdobyciu pucharu. A zatem moje typy - Francja lub Włochy.
Zobaczymy, czy się sprawdzi.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2016-06-10, 11:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-10, 11:39   

Ech, też właśnie miałem zakładać temat o Euro :P No to w takim razie takie wprowadzenie do tej imprezy ode mnie:

Rozpoczynamy starcie o miano najlepszej drużyny w Europie! To Euro będzie wyjątkowe, ponieważ po raz pierwszy o ten tytuł powalczą aż 24 drużyny, które zostały podzielone na 6 grup (jak dobrze wiemy, do tej pory były 4 grupy). W tych grupach szanse na wyjście mają również ekipy, które zajęły tam 3. miejsce, co również jest rewolucją, bo dotychczas bezwarunkowo awansowały po 2 drużyny z każdej grupy.

Skoro mówimy o grupach, no to może warto sobie przypomnieć, jak one się przedstawiają:

GRUPA A
Francja (gospodarze)
Szwajcaria
Rumunia
Albania

GRUPA B
Anglia
Rosja
Walia
Słowacja

GRUPA C
Niemcy
Polska
Ukraina
Irlandia Północna

GRUPA D
Hiszpania (mistrzowie sprzed 4 lat)
Czechy
Turcja
Chorwacja

GRUPA E
Belgia
Włochy
Szwecja
Irlandia

GRUPA F
Portugalia
Austria
Islandia
Węgry

Może najpierw ocenię szansę Polaków:
Na wielkie sukcesy naszych piłkarzy nie liczę i nie zgodzę się z niektórymi źródłami (jak np. del Bosque), że możemy być czarnym koniem tego turnieju. Aczkolwiek z grupy nasi obligatoryjnie powinni wyjść i wierzę, że możemy zająć nawet 2 miejsce w owej grupie. Niemcy nie do pokonania raczej, ale z Ukrainą myślę, że możemy powalczyć o zwycięstwo. No i jest jeszcze Irlandia Północna, z którą gramy na samym początku i tutaj powinniśmy spokojnie wygrać. A jeśli uda się pewnie wygrać na starcie, to można wejść w ten turniej z większą pewnością siebie.
A co dalej? 1/8 finału to już i tak byłby niezły wynik i myślę, że właśnie na tym etapie zatrzymamy się w tym Euro. No, maksymalnie może Polacy dojdą do ćwierćfinału, ale to trzeba by było prezentować formę z eliminacji i grać swoje.

A kto jako faworyt? I tutaj można zacząć wyliczankę. Są gospodarze, czyli Francuzi, którzy mają po swojej stronie widownię. Davos wspominał Włochów i tutaj też ich nie wykluczam jako tych, co mogą wygrać tę imprezę. Aczkolwiek zawsze wolę to grono poszerzyć: Niemcy pewnie będą jak zawsze groźne, ciekawi mnie, jak zaprezentują się ci, co będą bronić tytułu - Hiszpanie. No i są jeszcze Belgowie i czuję że ta ekipa może naprawdę wiele namieszać podczas tych ME. Ale nie podejmę się próby wytypowania zwycięzcy, bo nie przekonują mnie do końca mecze towarzyskie i taka Francja może tam lać Anglię czy Niemcy, ale sam turniej to jednak inna bajka.

Dzisiaj mecz Francuzów z Rumunami rozpocznie, mam nadzieję, wielkie piłkarskie widowisko!
No to co? Niech zabawa się rozpocznie! :-D
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-10, 11:40   

Cytat:
wyjdziemy z grupy z 3 miejsca
tak się da?
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-10, 11:48   

Niestety tak. Platini zjebał sprawę i idiotycznie powiększył liczbę drużyn do 24.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-10, 11:57   

Jankiel, być może mu za to podziękujemy jak sami wyjdziemy z 3 miejsca :troll: Chociaż prawda jest taka, że na Euro 2008 byliśmy w najlepszej szestnastce (w 2012 też, ale wtedy dostaliśmy to miejsce jako gospodarz więc żaden w tym sukces sportowy) więc żeby pobić ten wynik, powinniśmy awansować co najmniej do ćwierćfinału.

Tak btw: zedytowałem pierwszego posta i dodałem analizę pozostałych faworytów.

Szyszek napisał/a:
Dzisiaj mecz Francuzów z Rumunami rozpocznie, mam nadzieję, wielkie piłkarskie widowisko!


Jadąc do roboty słuchałem Rock Radia i tam jeden z redaktorów wziął do studia swojego psa, który miał wytypować wynik meczu otwarcia :P No i tradycyjnie - dwie miski z karmą, a przy nich nazwy reprezentacji, które mają grać. Pies się chyba zestresował nowym otoczeniem bo w ogóle nie był zainteresowany żarciem i nie wybrał żadnej miski. Więc redaktorzy uznali, że w meczu otwarcia będzie remis 0:0 :PP
_________________
 
 
d - n
Szlachta


Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 1323

Medale: Brak

Wysłany: 2016-06-10, 12:05   

A ja obstawiam 3 zamachy, 35 martwych i do 500 rannych.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-10, 13:01   

Mało ofiar jak na trzy zamachy. Sugerujesz że to Euro odbędzie sie pod znakiem żelaznej defensywy?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
d - n
Szlachta


Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 1323

Medale: Brak

Wysłany: 2016-06-10, 13:43   

Bo do ofiar wliczam tylko białych :P
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-10, 14:23   

d - n napisał/a:
A ja obstawiam 3 zamachy, 35 martwych i do 500 rannych.


To jest jakiś pomysł na zakłady bukmacherskie;)
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-10, 14:37   

Można też obstawiać powodzie i strajki.
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-10, 16:28   

Tymczasem w obozie hiszpańskim:
http://eurosport.onet.pl/...eksualna/ec7x5e
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-10, 19:58   

PROSZE PAŃSTWA
SIADAMY GŁĘBOKO W FOTELACH
ZAPINAMY PASY
I STARTUJEMY
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


fajnie przez miesiąc mieć co robić :D
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-10, 20:48   

Zaknafein napisał/a:
PROSZE PAŃSTWA
SIADAMY GŁĘBOKO W FOTELACH
ZAPINAMY PASY
I STARTUJEMY
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


No właśnie kurwa nie. Po pierwsze dlatego, że w Polsce się uczciwie nie obejrzy wszystkich meczy bo Solorz choć poniósł już tyle porażek wciąż próbuje się bawić w płatne kanały, blokowania, pajperwjuły i inne bzdety. I jak zwykle chuj mu w dupę. To tak ogólnie bo konkretnie ja i tak nie mam telewizora więc albo knajpy albo internety. Dziś internety.

Po drugie sypnąłeś tekstem Twarowskiego a tymczasem w studiu Polsatu kurwa Gmoch, Piechniczek, Dziekanowski do polewania popity i "pan Streilau co to niedługo już umrze bo jest stary" (cytat z 2002) No czizus kurwa ja pierdolę! I TVP i Polsat od lat moga zobaczyć jak robi to NC+ i ma na to zupełnie wyjebane. Koszmar jakiś. A jak posłuchałem głebokich analiz Jacka Magiery (przynajmniej próbowali wprowadzić kogoś nowego) to matko buosko. Serio kurwa? Ja to zrobię 4 razy lepiej za 4 razy mniejszą forsę. Rzygać się chce po prostu.

A sam mecz bardzo dobry taktycznie z obu stron póki co ale na tyle nudnawy, że - skoro i tak siedze przy kompie - włączyłem inne internety.

Aha i jeszcze pytania o ceremonie otwarcia: no ta była krótka ale ogólnie mundiali, olimpiad itd itp. ktoś to kurna ogląda? Kogoś te dziwaczne wygibasy które niby coś mają symbolizować obchodzą?

Ogólnie mam nadzieje że te ME będą ciekawsze niż póki co jest Copa America.

I Anghel Iordanescu trenerem Rumunów?! Jakbym się w czasie cofnął do mundialu w USA w 1994. Tylko nie ma Hagiego. I Rumuny tym razem nie ograją mi Argentyny (ale to był mecz!) więc spoko. Dziś jestem za Rumunami.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-10, 20:54   

no dobra tak se ulubionym tekstem zarzuciłem po prostu
ok?

w sumie Laskowskiego słucham dzisiaj a jego lubie
no i ogladam transmisje w internetach, ehhh
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-10, 20:56   

Zaknafein napisał/a:
ok?

Ok.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-10, 21:07   

no to ten
https://www.youtube.com/watch?v=jmebJffkPSE
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-10, 22:07   

Francja 2-1 Rumunia zwycięstwo zasłużone bez dwóch zdań
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-10, 22:08   


Rumuniaaa :cry:
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-10, 22:39   

Szyszek napisał/a:
Rock Radia
u mnie cwele zamienili rock radio na jakieś kurwa radio pogoda ja pergole

[ Dodano: 2016-06-10, 23:39 ]
http://m.bydgoszcz.wyborc...rock-radio.html
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-10, 22:41   

Rumuni walczyli naprawdę dzielnie i wydawało się, że mogą nawet odebrać punkty Francji. Jednak nie udało się. Nie Pogba (który coś dzisiaj nie mógł zabłysnąć), nie Griezmann (temu cela zabrakło), ale Payet okazał się dzisiaj prawdziwą lokomotywą tej drużyny. Przy pierwszej bramce asysta, to on był autorem drugiego gola dla Francji. W ogóle ten sam gol to był prawdziwy majstersztyk! To dopiero początek Euro, a już mamy gola, który z pewnością będzie pretendował do najlepszego trafienia w całym turnieju. Chapeau bas, Payet!
W ogóle to był taki mecz otwarcia, jakiego oczekiwałem: Bardzo ciekawy, trzymający w napięciu, z widowiskowymi akcjami, pięknymi golami, nagłymi zwrotami akcji i sportową walką do samego końca. Oby całe Euro było tak ciekawe :D

Aha, urzekało mnie, jak komentatorzy wymawiali pewne nazwisko rumuńskie :D
"KIPCZIU"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.106 sekundy. Zapytań do SQL: 31