Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
mistrzowie-forum VS forum oficjalne
Autor Wiadomość
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

  Wysłany: 2014-01-18, 21:49   mistrzowie-forum VS forum oficjalne

Wczoraj wieczorem dowiedzieliśmy się o istnieniu nowego, oficjalnego forum.

Dla mnie to był szok.
Jak mogli? Zamiast podlinkować nasze forum zrobili własne! I to jeszcze nie zdradzając nam wcześniej swoich planów! Ciśnienie mi skoczyło, i miałem już dosyć... Odkąd jestem na mistrzach, to właśnie wczoraj nadeszła chwila zastanowienia się czy nie usunąć tam konta... Na tamto forum nie wszedłem!

Dzisiaj rano kiedy emocje trochę opadły, przeczytałem jeszcze raz wczorajszy temat i komentarze pod screenem. Wszedłem też na tamto forum. I przeanalizowałem sytuację.

Wiecie co mi wyszło?
Przecież dla nich to jest praca. Oni z tego żyją, więc nie pozwolą sobie na taką (nazwijmy to szczerze) prowizorkę jaką byłoby połączenie naszego forum ze stroną! Oni i MY na mistrzach to dwa zupełnie inne światy...
Zrozumiałe jest to, że forum oficjalne jest na ich serwerach, bo faktycznie przecież nikt z ich administracji nie podpisze się pod czymś, nad czym nie mają stuprocentowej kontroli.

Ale dlaczego mamy się o to obrażać i odwracać się od nich?
Przecież MY stworzyliśmy forum z prawdziwego zdarzenia, takie które spełnia swoją główną ideę jaką jest zjednoczenie użytkowników portalu mistrzowie.org. Oni moim zdaniem mają taką samosię w nowszym (dla mnie mniej zrozumiałym) wydaniu...
Nasze forum jest o ich portalu więc to MY (niestety) musimy dostosowywać się do nich.
Jak pojawia się coś nowego na mistrzach, MY powinniśmy stworzyć jakiś dział tego dotyczący. Nawet, gdyby nikt w nim nic nie napisał!

Poza tym nie ukryjemy przed nikim faktu że istnieje oficjalne forum, bo przecież każdy z nas ma konto na mistrzach i każdy wie co tam się dzieje, więc samo dodanie skrótu na naszym forum nic nie zmienia.
Nikt nikomu nie każe tam wchodzić, więc jest to tylko ułatwienie dla tych, którzy chcą.

Co możemy zrobić?
W zasadzie nic wielkiego. Trwać w naszym forum, reklamować je i witać wszystkich z otwartymi ramionami. Przecież skoro dochodzi tu ktoś nowy, to oznacza to, że z jakiegoś powodu wybrał to nasze. Nawet jeśli tam też się udziela. Przecież nas mógł olać...

Nie wiem jak rozwinie się tamto forum? Na pewno będzie miało lepszą reklamę niż MY. Ale uważam, że nasze jest lepsze!

Na dzień dzisiejszy moje plany dotyczące podpięcia naszego forum pod mistrzów również musiały się zmienić. Moim marzeniem jest nadal link do naszego forum na mistrzach poprzez odnośnik "forum nieoficjalne". Fajnie by było. Moglibyśmy u siebie zamieścić jakieś oficjalne oświadczenie od administracji mistrzów, że nie mają z prowadzeniem naszego forum nic wspólnego, że jest to coś na zasadzie wymiany linków na stronach.

Może chociaż tyle uda się osiągnąć...
Ostatnio zmieniony przez bartek82r 2014-01-21, 12:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-18, 21:56   

trzy słowa.

MAM. TO. GDZIEŚ.


szlag mnie trafia jak widzę kolejne tematy o tym forum, mimo że wyraźnie już wczoraj ustaliliśmy, że jeden drugiemu nie wchodzi w paradę. jedyne co mnie wk*rwia to ta reklama na dole. nie chcemy tego, oni wkrótce sami sobie walną na stronie głównej to forum w menu.

[ Dodano: 2014-01-18, 21:59 ]
ahaaa, to teraz nawet dział dla nich mamy. ja pi♥rdolę.
 
 
kamiljaslo14 


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 26
Skąd: Jasło

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-18, 22:01   

Według mnie, dobry pomysł rzucił bartek żeby rzucić link do naszego forum na oficjalnej stronie mistrzów z podpisem "FORUM NIEOFICJALNE"
Co do specjalnego działu na ich temat u nas na forum (Jak jest w tej chwili) jestem przeciw. Wiem że zwykły, nowy użytkownik to ma gówno do gadania, ale to takie moje spostrzeżrzenia.
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-18, 22:03   


Sharvari napisał/a:
ahaaa, to teraz nawet dział dla nich mamy. ja pi♥rdolę.

Nom, czara goryczy się przelała ździebko.
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-18, 22:06   

Też mnie tamto wkurza i rozumiem Was, ale mamy udawać, że nie ma tamtego forum, że nie istnieje?
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-18, 22:07   

tak.
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-18, 22:08   Re: mistrzowie-forum VS forum oficjalne

Ja tez mam to gdzies i jedyne co mnie wk***rwia to to, ze podejmujesz decyzje ktorych nie skonsultujesz z innymi.

bartek82r napisał/a:

Nasze forum jest o ich portalu więc to MY (niestety) musimy dostosowywać się do nich.


dlaczego MUSIMY sie dostosowac? Poki co widzie, ze jedynie Ty sie dostosowywujesz.

i tak nie zmienie swojego zdania, ze dalej chcesz sie podlizywac wloszwi. Przykre.
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-18, 22:17   Re: mistrzowie-forum VS forum oficjalne

brzozik70043704352251515 napisał/a:
Ja tez mam to gdzies i jedyne co mnie wk***rwia to to, ze podejmujesz decyzje ktorych nie skonsultujesz z innymi.


O każdą pierdołę mam robić ankietę?
Skoro mamy na pasku skróty do mistrzów i ten na dole jest już niepotrzebny, to na dole znalazły się skróty do wszystkich for. Nie wyróżniam przecież oficjalnego.

brzozik70043704352251515 napisał/a:
bartek82r napisał/a:

Nasze forum jest o ich portalu więc to MY (niestety) musimy dostosowywać się do nich.


dlaczego MUSIMY sie dostosowac?


Powinniśmy się dostosować, ale kto każe zachwalać ich forum. To może być miejsce na wyśmiewanie.

brzozik70043704352251515 napisał/a:
i tak nie zmienie swojego zdania, ze dalej chcesz sie podlizywac wloszwi.


Każdy ma prawo do własnego zdania :/ Faktycznie przykre, że tak ogólnikowo to oceniasz
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-18, 22:29   Re: mistrzowie-forum VS forum oficjalne

bartek82r napisał/a:
brzozik70043704352251515 napisał/a:
Ja tez mam to gdzies i jedyne co mnie wk***rwia to to, ze podejmujesz decyzje ktorych nie skonsultujesz z innymi.


O każdą pierdołę mam robić ankietę?


a wiec reklamowanie nowego forum uwazasz za pierdole?
Ze sponsoringiem tez podjales sam decyzje i nawet nie raczyles udzielic sie w temacie, dlaczego?

Wiem, ze stworzenie tego forum to byl Twoj pomysl ale teraz jak juz sie rozkrecilo to nie bierzesz nikogo zdania pod uwage.

Samowolka.
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-18, 22:30   

Podpięcie linku pod spód-...mam go gdzieś, gdyby nie ten temat do teraz myślałbym, że to element szaty graficznej. Na pewno nam nikt nie odejdzie na oficjalne forum widząc tutaj linka, bo o tym forum będą prawdopodobnie wiedzieć i tak wszystkie mistrze. To na to forum ludzie mogą się dostać widząc gdzieś linka na forum oficjalnym, odwrotnie to raczej nieprawdopodobne.

Nowy dział - na tą chwilę nie widzę dla niego miejsca z tego powodu, że ten temat jest prawdopodobnie jedynym, który w tym dziale by był. Nie będziemy w nim chyba pisać o tamtym forum, bo mamy go w dupie.

Co do reszty wpisu Bartka pełna zgoda. Nie ma potrzeby toczyć żadnych wojen. Tamto forum jest całkowicie zrozumiałe i na ich miejscu zrobiłbym tak samo. Zwalczać tamtego forum nie ma po co, jak widać to tutaj schodzą się ludzie rezygnując z tamtego forum, a nie odwrotnie. I całe szczęście czas już pierwszego dnia pokazał, że się wczoraj myliłem spodziewając się tutaj cmentarza, choć pewnie niemały udział w dotychczasowym niepowodzeniu oficjalnego forum miał chaos jaki na tym nowym forum panuje. Jak na razie nasze forum okazało się zdecydowanie lepsze, więc nie ma się o co spinać. Tamto forum już według mnie umarło. Przypomnę jeszcze, że stanowczo nie popieram sabotowania oficjalnego forum przez naszych użytkowników czy to spamem, czy trollingiem. Bądźmy dorośli. Przecież nie chcemy żadnych odwetów, ani banów na mistrzach, w końcu to forum jest o mistrzach, bany tam w pewnym stopniu przeszkodzą też tu. Oczywiście jakaś reklama od czasu do czasu o tym forum tu i ówdzie sie przyda, bo skoro nie jest podpięte, to jakos ludzie sie muszą dowiadywać, że istniejemy. Nie miejmy też spiny do administracji, przecież to do nich kierujemy prośby o tym jak udoskonalić serwis mistrzów, niektórzy i tutaj od czasu do czasu mogą pomóc w sprawach technicznych co już mieliście okazję zauważyć. To forum jest o mistrzach niezależnie od tego czy administracja będzie z nami współpracować czy nie, to forum zawsze bedzie dotyczyło owocu pracy owej administracji, więc nie ma najmniejszego sensu ich do nas zrażać.
_________________
Ostatnio zmieniony przez AnswersMaster 2014-01-18, 22:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-18, 22:31   

nie wiem po co całe afery, jest forum oficjalne, jest nasze nieoficjalne, wszyscy czują się dobrze, nie musimy nic tu reklamować ani tworzyć żadnych tematów o tym, po co to wszystko? mi tamto forum nie przeszkadza i nic do niego nie mam, dopóki najważniejsi dla mnie użytkownicy siedzą tutaj jest dobrze, jak ktoś tu przyjdzie spoko, jak ktoś pójdzie tam też spoko, nie rozumiem tylko dlaczego tak bardzo ci zależy na podlizywaniu się wlszowi, bo wybacz ale rzeczywiście tak to wygląda...
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-18, 22:32   

Barbra napisał/a:
nie wiem po co całe afery, jest forum oficjalne, jest nasze nieoficjalne, wszyscy czują się dobrze, nie musimy nic tu reklamować ani tworzyć żadnych tematów o tym, po co to wszystko? mi tamto forum nie przeszkadza i nic do niego nie mam, dopóki najważniejsi dla mnie użytkownicy siedzą tutaj jest dobrze, jak ktoś tu przyjdzie spoko, jak ktoś pójdzie tam też spoko, nie rozumiem tylko dlaczego tak bardzo ci zależy na podlizywaniu się wlszowi, bo wybacz ale rzeczywiście tak to wygląda...

:piwo: Piękna przemowa. :-D I tu się zgodzę.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-18, 22:40   

Gdzie wy tu widzicie jakiś podliz?

Powstała odrębna część mistrzów (ich forum) więc powstał u nas dział jej dotyczący

Odnośnik? ma ułatwić przeskakiwanie pomiędzy powiązanymi ze sobą stronami

Mamy strzelić focha, olać mistrzów i zacząć tu tworzyć działy o sadownictwie? :galy:
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-18, 23:09   

bartek82r napisał/a:

Odnośnik? ma ułatwić przeskakiwanie pomiędzy powiązanymi ze sobą stronami


dlaczego to dziala tylko w jedna strone?
 
 
kamiljaslo14 


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 26
Skąd: Jasło

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-18, 23:12   

Dokładnie. Nie mam nic przeciwko, jeśli na stronie mistrzowie.org powstanie przekierowanie również na to forum. TZN : Oficjalne Forum/ Nieoficjalne forum. Dziękuje za uwage.
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-18, 23:20   

brzozik70043704352251515 napisał/a:
dlaczego to dziala tylko w jedna strone?

Cytat:
Dokładnie. Nie mam nic przeciwko, jeśli na stronie mistrzowie.org powstanie przekierowanie również na to forum. TZN : Oficjalne Forum/ Nieoficjalne forum. Dziękuje za uwage.

Ale Wy się do tego zabieracie jak do reklamy. Pomyślcie...jesli traktować to jako reklamę oficjalnego forum, to kto jest jej odbiorcą? My-czyli ci, którzy już wybrali nieoficjalne forum zamiast oficjalnego, więc chyba nie mysliscie, że po tym wyborze, który już został dokonany ktoś się nagle zachęci przez ten odnosnik do nowego forum i oleje stare? Z resztą tutaj znajdują się wszyscy ci, którzy o nowym forum i tak już widzą, więc to żadna reklama. A teraz pomyślcie, że chcecie sobie wejsć na to oficjalne pooglądać co tam, szybciej bedzie jak bedziecie szukać linka czy wpisywac w pasek adresu, czy jak klikniecie na dole w odnośnik? To ma być dla nas ułatwienie jesli chcielibyśmy sprawdzić co tam się dzieje. Dla mnie to jest obojętne, bo mnie to zbytnio nie obchodzi co sie tam dzieje, ale niektórzy pewnie by sobie cos tam czasem chcieli zerknąć.
_________________
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-18, 23:28   

widze, ze masz monopol na racje ;)
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-18, 23:30   

Ja myślę, że wystarczającą reklamą tego forum są screeny na głównej. Nie nachalnie lecz subtelnie działajmy :)
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-18, 23:34   

brzozik70043704352251515 napisał/a:
widze, ze masz monopol na racje ;)

jak jej gdzieś nie mam to podważ, bo na prawdę nie rozumiem po co taki hejt na ten odnosnik, to nie robi przecież żadnych szkód, a w pewnym sensie przyspieszy nam przełączanie się między forum'ami, jak na razie nie ma argumentów mówiących, żeby to przynosiło szkody, jest tylko sam hejt
_________________
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-18, 23:44   

Ja jestem przeciwny odnośnikowi do tutaj na oficjalnej stronie na to forum. Jak ktoś znalazł to znalazł a jak nie to nie, w pierwszy dzień oficjalnego forum były takie spamy, że tutaj za nic tego nie chcę i pewnie nie tylko ja.
A co do odnośnika na oficjalne stąd to niech będzie, wszystko mi jedno.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.089 sekundy. Zapytań do SQL: 31