Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2014-10-27, 12:51
Problem ze snem
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-28, 02:45   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Nie wiem jak Ty ale ja wstanę gdzieś o 10:00 a taka Shar to pośpi do 15 pewnie. Dziewczyny mają łatwiej bo nikt ich nie gania do roboty :)


Miałem jutro grać z kumplami w nogę o 11, ale to ostatecznie nie doszło do skutku więc jeśli się uda i nikt nie będzie przeszkadzał to spróbuję spać do 11.

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Nie wiem czy zasnę tak łatwo bo męczy mnie jedna rzecz - świadomość, że zbliżający się sylwek będzie ujowy. Po trzech latach naprawdę dobrych melanżów ciężko to przełknąć :/


To, że nie będzie większej imprezy jeszcze nie musi oznaczać, że będzie zły ;) Wszystko jest kwestią odpowiedniego podejścia :)

ZróbmySobieKupę napisał/a:
I jeszcze mi się przypomniało - gorący prysznic jest niezdrowy dla serca, to potwierdzone naukowo! Czytałem na bezużytecznej! (żartuje :D ) Więc mimo, że to miłe, staram się unikać bo i tak pikawa mnie martwi.


Ale ciepły prysznic na pewno nie zaszkodzi ;)
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-28, 02:51   

ja niebudzone wstaję w granicach 11-12 niezależnie od tego o której pójdę spać :p
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-28, 02:53   

Z góry sorki za mały offtop ;) Tu nie chodzi o dużą imprezę. Po prostu spotykaliśmy się wszyscy w jednym miejscu, można było kulturalnie posiedzieć, pogadać, pośmiać się i potańczyć przy okazji nawiązując ciekawe znajomości :) i jeszcze do domu wrócić pieszo! :D A teraz nikt nic nie wie, nie ma gdzie się wybrać ani jak tam dojechać, towarzystwo się raczej posypie a ja wyląduję pewnie na dyskotece czego szczerze nie chcę.

Aż mi się spać zachciało od tego tematu. Zbieram się więc do wygodnego łóżka, dwa metry ode mnie :)

A tak on topic: nie mógłbym leżeć w łóżku i np. przeglądać neta czy czytać, nie zasnąłbym potem w takim "nagrzanym" łóżku. Wolę świeże, zimne :D
Wg jakichś badań kobiety za to lubią się wylegiwać z książką czy ciapkiem. Ciekawe :)

@Shar, to ja chyba podobnie. Dlatego zwykle ustawiam budzik :/ Głupio tak nie panować nad własnym ciałem.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Samara 
Loża Szyderców
1=t, 2=y, 3=g, 4=h


Wiek: old
Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 1050
Skąd: studnia

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-28, 02:55   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Dziewczyny mają łatwiej bo nikt ich nie gania do roboty :)

Jaaasne :P Też jutro wstaję o 10 :(
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-28, 02:58   

Sandra napisał/a:
ZróbmySobieKupę napisał/a:
Dziewczyny mają łatwiej bo nikt ich nie gania do roboty :)

Jaaasne :P Też jutro wstaję o 10 :(


No tak, przecież jako zgodne małżeństwo mamy wspólny budzik :P
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-28, 03:00   

O, zadam egzystencjalne pytanie: Czy jak jesteście śpiący i leżycie w łóżku i zaczynacie się robić głodni, to staracie się zasnąć, czy wstajecie zrobić sobie coś do jedzenia? :P
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-28, 03:03   

mnie nic nie potrafi wyciągnąć z łóżka jak jestem śpiąca. szkoła nauczyła mnie trzymać siku przez wiele godzin.

ale za to czasami mam tak, że leżę ale nie chce mi się spać. chce mi się łazić i co chwilę wychodzę z tego łóżka i latam od pokoju do kuchni przynosząc picie i jedzenie.

siedząc przy kompie też tak czasem mam, szczególnie jak ktoś za mnie wyjdzie z psem. u mnie nie ma czegoś takiego, że chcę coś zrobić ale nie chce mi się wstać z kompa. wstaję z byle jakiego powodu 50 razy dziennie :/
 
 
Samara 
Loża Szyderców
1=t, 2=y, 3=g, 4=h


Wiek: old
Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 1050
Skąd: studnia

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-28, 03:05   

ZSK, właśnie, mógłby być trochę cichszy, nie uśmiecha mi się takie wczesne wstawanie :-D
Love, chyba jestem dziwna, ale nigdy nie robię się głodna w nocy :-D
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-28, 03:09   

Ja musiałbym być strasznie głodny żeby wstać. Zwykle kolacje jadam dość późno więc kładę się z pełnym brzusiem :P Nawet jak hasam całą noc to zjem coś na mieście i jest ok :) Kilka razy w życiu coś podjadałem przed spaniem bo byłem głodny.

W takim razie jeśli się przez ten budzik obudzisz to obiecuję aromatyczną kawusię do łóżka ;)
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-28, 09:50   

Pisać o trzeciej w nocy w temacie "Problemy ze snem".

Kto was uczył sztuki ironii? B)
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-28, 20:19   

love178 napisał/a:
O, zadam egzystencjalne pytanie: Czy jak jesteście śpiący i leżycie w łóżku i zaczynacie się robić głodni, to staracie się zasnąć, czy wstajecie zrobić sobie coś do jedzenia? :P


Ja raczej nie leżę w łóżku wieczorem, wolę czytać coś / oglądać tv/ siedzieć na kompie jeszcze w ubraniu, kolację jadam późno, a jak zaczynam się robić senny to idę spać więc takich dylematów nie mam :)
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-30, 13:10   

O. Tylko Barbra rozumie znaczenie ciepełka. Jak jest zimno, to nie zasnę. Przy uchylonym lub rozszczelnionym oknie budzę się zakatarzona.

Wojtku, a nie oglądasz Ty aby tv w łóżku, jak zasnąć nie możesz? Jeśli skojarzysz łóżko z czym innym niż sen, a np. oglądaniem filmów, wcale łatwiej nie będzie.

A co do tego, że przed 2:00 nie jesteś śpiący:
długo myślałam, że jestem nocnym markiem. Zasypiałam o 3:00 najwcześniej, musiałam spać po 8-10 h. Początkowo to było spowodowane depresją, ale później nawyk. Aż po czasie postanowiłam położyć się o 21-22 z książką :P Padałam jak małe dzidzi, a do tego z 8-10h snu koniecznych do wypoczęcia zrobiło się 7-8h. Spróbuj się położyć właśnie z np. książką i małą lampką zapaloną.

I jest jedna rzecz, która zawsze wywołuje senność. Jeśli nie jesteś śpiący, pomyśl sobie, że w takim razie szkoda czasu na leżenie i mógłbyś się pouczyć :P Skup się na myśli, że masz wstać po podręcznik i uczyć się. Ciekawa jestem, jak to działa u innych - u mnie w reakcji obronnej organizm zaczyna uciekać od tego myślami, potem myśli płyną swobodnie i nielogicznie, aż ostatecznie zasypiam. Chociaż rzeczywiście jeśli przegapię moment senności o 22-23, a później o 1, to jest absolutna makabra... Nie wolno lekceważyć ciała, kiedy mówi, że chce spać.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.069 sekundy. Zapytań do SQL: 24