Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 10:48
Goldentowns
Autor Wiadomość
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2013-12-18, 18:59   Goldentowns

Dobrze, to opowiem wam o grze goldentowns. Większość informacji czerpię z internetu, bo sam dzisiaj zacząłem. Jest to przeglądarkowa gra strategiczna, mamy własne miasto, rozwijamy je , zdobywamy surowce takie jak żelozo, kamień, czy złoto. Czym się różni od innych gier tego typu? Tym , że złoto jest wymienialne na prawdziwe pieniądze (obecnie jeden g złota chodzi po 5€, czytałem że żeby uzbierać 1 g zaczynając od zera, bez reflinków, ani wkładania własnej kasy potrzeba około 2 miesiące- przez ten czas budujemy kopalenie i takie tam- potem będzie z górki). Sam dzisiaj zacząłem,więc teoretycznie nie wiem czy to nie oszuści , ale
1. To poważna firma, a nie jakiś pobieraczek zarejestrowany na cyprze. To ci sami co robili Anno 1777 .
2. W internecie nie znalazłem negatywnej opinii o tym.
W każdy razie można się pobawić, jak ktoś nie ma życia to może i mógłby zarobić, dla normalnych ludzi to może być takie kieszonkowe- pare ojrosów miesięcznie.
W każdym razie od 3 poziomu płaci się podatki- 10 % na państwo i 10% na pana. Panem jest osoba, z której reflinku się zarejestrowaliśmy. Jeśli rejestrowaliśmy się bezpośrednio ze strony pan jest przydzielony na jakiejś dziwnej zasadzie(nie rozumiem tego). Dobra, nie umiem tłumaczyć, macie poradnik z którego ja się uczyłem. No, w skrócie to typowa gra przeglądarkowa, z tym że w większości takich gier jak jesteś nerdem to musisz kupować jakieś kamienie za prawdziwą kasę, a tutaj jeszcze ci płacą za bycie nerdem. Złot też można wymieniać na prawdziwe złoto, ale jest to nie opłacalne- 1 g 24 karatowego złota 100 zł z kawałkiem)jest warty 599 złota z gry, czyli na chwilę obecną 2995 €.

http://www.youtube.com/watch?v=LR5glN0gsWY#t=2640




No , jak ktoś chce być moim wasalem to zapraszam tutaj www.goldentowns.com?i=104648 , a jak nie to wiadomo- nazwa w google.

[ Dodano: 2013-12-18, 21:20 ]
Widzę że mam jednego referala, a link dawałem tylko tutaj- kto się zarejestrował? Ja przysięgam że dam skriny z paypala gdy będę miał pierwsze złoto. Potem mogę inwestować, ale te 2 goldy muszę wypłacić(to minimalna kwota jaką można wypłacić) , by widzieć, że to prawdziwe pieniądze, a nie złoto w jakiejśtam grze
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.041 sekundy. Zapytań do SQL: 13