Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Głupi Facebook
Autor Wiadomość
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-13, 14:44   Głupi Facebook

Moja wiadomość do Facebooka:
(do jakiegoś działu z płatnościami bo tylko taki kontakt do nich idzie znaleźć) :roll:

"Witam serdecznie.

Z góry przepraszam za zamieszanie, ale powyższy formularz kontaktowy jest jedynym jaki udało mi się znaleźć w celu skontaktowania się z Państwem.

Mój problem nie dotyczy oczywiście płatności, dlatego proszę o skierowanie go do właściwej osoby, która będzie w stanie mi pomóc.
(w pomocy społecznościowej nie mogę zadać pytania ponieważ wyskakuje mi komunikat, że muszę przełączyć się na konto osobiste a ja takiego nie posiadam)

Opis mojego problemu:
Założyłem na Facebooku konto, które następnie przekształciłem w stronę. Od tygodnia publikuję posty/zdjęcia posługując się zazwyczaj telefonem. Natomiast wczoraj okazało się, że mimo że moje wpisy są ustawione jako publiczne nie ma ich w ogóle na mojej tablicy. Nawet ja logując się na komputerze nie widzę postów/zdjęć zamieszczonych przez telefon. Natomiast wchodząc na Facebooka w telefonie wspomniane posty są normalnie widoczne.

Proszę o pomoc bo nie wiem w czym jest problem?
Dodam że telefon zastał prawidłowo zweryfikowany.


Pozdrawiam"


Oczywiście nie odpisali, tylko jakiś automat wysłał mi maila, że nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości w płatnościach.

Możecie mi pomóc?
 
 
Fudal 
Überszlachta


Wiek: Fud
Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 141

Medale: Brak

Wysłany: 2015-07-13, 15:44   

Naprawdę nie posiadasz prywatnego konta na FB? Jeśli masz, to mógłbyś dołączyć do tej grupy Social Media https://www.facebook.com/groups/socialmediaPL/ tutaj ludzie piszą z takimi sprawami i otrzymują pomoc, dodatkowo znajdują się tu ludzie, którzy mają jakiś tam kontakt z przedstawicielami FB w Polsce.
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2015-07-13, 17:27   

jak chcesz to mogę dać Ci pasy na konto gdzie jest ok. 2 tys. znajomych i możesz wysyłać im zaproszenia do polubienia twojej strony ;)
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-13, 17:47   

Kup sobie lajki na allegro :git:
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-13, 19:11   

Podaj tą stronę ja też trochę rozreklamuje :P
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.042 sekundy. Zapytań do SQL: 16