Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Mistrzostwa Świata w siatkówce Polska 2014

Czy Polacy zdobędą złoto?
TAAAAAK! POLSKA MISTRZEM ŚWIATAAA!
76%
 76%  [ 16 ]
Nieeee, Brazylia obroni tytuł i będzie zonk.
4%
 4%  [ 1 ]
Pawoł!
19%
 19%  [ 4 ]
Głosowań: 21
Wszystkich Głosów: 21

Autor Wiadomość
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-01, 22:21   

Czyli że PZPS jest jak PZPN i każda inna przeciętna typowa polska spółka skarbu panstwa.

A terqaz pytanie: DLACZEGO KURWA JESTEŚCIE ZDZIWIENI? Bo co? bo w siatkówce to działaczami są dziewice orleanskie bo to taki sport cudny, kochany i narodowy? A chuja. I mnie to nijak nie dziwi. Każdy sport ma swojego Messiego i swojego Kręcinę a Ty Davos brzmisz jakbys pamiętał tylko o tym pierwszym.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-01, 22:22   

No niestety, taki pan Waldemar nie jest wcale taki, jak mówi o nim nazwisko...
Ogólnie ta sprawa jest beznadziejna i przykre jest, że mamy do czynienia w PZPS-ie z tego typu nepotyzmem, gdzie najważniejsze są tyłki "krewnych i znajomych królika".
Szkoda tylko, że to nie tylko w PZPS-ie takie cuda...

Jak będzie ten reportaż w necie, to chętnie go sobie obejrzę. Mimo że ta sprawa jest śmierdząca.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-01, 22:28   

Nie no, zdziwiony nie jestem. Zwłaszcza po aresztowaniu jesienią prezesa PZPS Mirosława P. I zdaję sobie sprawę, że tam, gdzie wielkie pieniądze, tam i wielkie szwindle. Ale szkoda, że babrają się w tym nawet ludzie z nazwiskami...
Tak czy inaczej, dobrze że ta sprawa została nagłośniona. Zrobi się afera i może trochę przewietrzą PZPS.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-01, 22:30   

Davos napisał/a:
prezesa PZPS Mirosława P.


Uwaga, odpierdalam przestępcze życie na krawędzi. Koleś nazywa się PRZEDPEŁSKI! Tak ujawniłem jego dane osobowe! Brekin we loł brekin we loł... :troll:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-01, 22:32   

_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-01, 22:33   

Jankiel, tylko czekaj aż dostaniesz od niego pozew za ujawnienie danych osobowych :D
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-01, 22:35   

Każda tego typu organizacja sportowa (czy jakby tego nie nazwać) jest kopalnią piniendzy więc nic dziwnego, że takie rzeczy się dzieją.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-01, 22:41   

Jankiel, ty szaleńcze! Zapewne jak idziesz chodnikiem, to tylko po krawężniku, takie to życie na krawędzi! :troll:
Ale tak serio, to dla mnie zawsze było głupie ukrywanie danych osobistych (przede wszystkim nazwiska) podejrzanego/skazanego/cholera wie, co tam się z nim jeszcze stało, ale nic korzystnego dla tego osobnika. Szczególnie, że jeszcze kilka dni temu wszędzie trąbili o tym nazwisku. Np. kiedyś wszędzie Katarzyna Waśniewska, a nagle Katarzyna W. i Katarzyna W. Żeby nikt się nie dowiedział! A zwłaszcza, że zaraz potem pisali "Bartosz Waśniewski, mąż katarzyny W."! No kurwa, wielka zagadka: Jak ma na nazwisko Katarzyna W.? Lepiej, żeby nikt się nie dowiedział, bo to przeca ujawnianie danych osobowych, których nikt nigdy nie ujawnił!
Ale zdziwka w sprawie PZPS nie ma, bo niby skąd miałoby być? Czy ktoś tu wyraził swoje zaskoczenie całą tą sprawą? Przecież to całe zamieszanie dotyczące tych wszystkich śmierdzących spraw wokół prezesa Przedpełskiego i otoczenia związanego z PZPS już trwało tuż po zakończeniu mistrzostw (a nawet chyba jeszcze w końcówce, o ile się nie mylę. Już tak sobie pamiętam...), a ten dokument jest takim odświeżeniem pamięci, pokazującym, że nasze mistrzostwa to nie tylko sukcesy organizacyjne i sportowe. Byłoby zbyt pięknie, gdyby się przedstawiło tak utopijny obraz. Nie ma tak dobrze, niestety.
I tu się zgodzę z Jankielem, że niestety nie ma takiego związku typu polska spółka skarbu państwa, w którym by nie dochodziło do brudnych spraw związanych z korupcją, nepotyzmem i różnymi innymi przekrętami. Zawsze takie rzeczy będą występować w różnych związkach sportowych, niezależnie od sytuacji sportowej w danej dyscyplinie. Przykre to, ale prawdziwe.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-01, 22:43   

PZPSL
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-01, 22:43   

Stultus lex, sed lex. Ja to bym ukrywał nazwiska i twarze sędziów i prokuratorów w obawie przed zemstą.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-01, 22:46   

Szyszek27 napisał/a:
Np. kiedyś wszędzie Katarzyna Waśniewska, a nagle Katarzyna W. i Katarzyna W. Żeby nikt się nie dowiedział! A zwłaszcza, że zaraz potem pisali "Bartosz Waśniewski, mąż katarzyny W."!


To mnie zawsze najbardziej rozwala :D "Aresztowano dziś Jerzego E. juniora, syna byłego selekcjonera reprezentacji Polski w piłce nożnej, Jerzego Engela." Autentyczny komunikat, który swego czasu krążył we wszystkich nagłówkach w tv i w necie :D
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-01, 22:46   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Ja to bym ukrywał nazwiska i twarze sędziów i prokuratorów


Mówisz, masz!

Płokułatuła.jpg
Plik ściągnięto 63 raz(y) 68.78 KB

 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-01, 22:46   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Ja to bym ukrywał nazwiska i twarze sędziów i prokuratorów w obawie przed zemstą.

O to to to! :piwo: Piwnik dla Ciebie. :troll:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-01, 22:48   

Nasze prawo pod tym względem jest dziurawe jak ser szwajcarski, ale to już dyskusja na zupełnie inny temat...
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-02, 00:02   

No ja jak mam byc szczery to jestem zaskoczony, naiwnie wierzylem ze w takiej spolce jak Pzps, gdzie sportowcy odnosza wielki sukces wszystko jest czysciutkie jak lza, takze bylem zdumiony jak aresztowali Przedpelskiego, teraz juz troszke mniej. Ale dobrze faktycznie ze to naglosnili, tak jak piszecie trzeba przewietrzyc od czasu do czasu takie spolki.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-02, 09:15   

ChodnikowyWilk napisał/a:
czysciutkie jak lza


Jankiel, pamiętasz może jak to wyglądało u niej z czystością? :smile:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-02, 16:58   

Pamiętam. Brudna nie była bo często bywała w wodzie. :troll:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-11, 21:17   

Mirosław Przedpełski: zapewniam
wszystkich, jestem niewinny


http://eurosport.onet.pl/...niewinny/nsdghl
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-11, 21:20   

Wilku, coś ci się link skwasił. Pozwól, że poprawię:
http://eurosport.onet.pl/...niewinny/nsdghl

Tsa, zapewniać to sobie może. W tej sytuacji jego zapewnienia są nic nie warte i ciężko mu uwierzyć.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-13, 01:22   

On jest tak niewinny jak Sepp Blatter.
Temu panu już dziękujemy.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.096 sekundy. Zapytań do SQL: 36