Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiony sport?
Autor Wiadomość
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-07, 16:38   

UPRAWIAM (kolejność dowolna)

piłkę nożną
regularnie raz w tygodniu niedzielny meczyk musi być, na boisku o wymiarach prawie że ligowych no chyba że się zdarzy (co się niestety zdarza coraz częściej0 że ludzi jest za mało i gramy 5v5, 6v6. Ale wciąż raz na jakiś czas się trafi że są dwie pełne jedenastki i to jest dopiero gra.

koszykówkę:
Rzadko coraz rzadziej bo nie ma z kim grać ale jak sie już jakimś cudem ekipa zbierze to z krakowskiego parku Jordana cały dzień nie wychodzimy.

rower:
nie za często i nie za dużo bo mam stary i mecha chujowy rzęch na którym sie już źle jeździ więc za to każdy mój kilometr liczy się za 5 na profesjonalnym sprzęcie.

siłka:
różnie. Od drugiej klasy liceum bywały czasy ze bywałem na siłce 3 razy w tygodniu, bywało że raz, bywało że wcale przez kilka miesięcy, bywało że jak mi się chciało a potem znowu jazda 3 razy w tygodniu. obecnie jest ten okres "wcale" :-D

basen:
no co najmniej raz w tygodniu jestem. Czesto i dwa. Niekoniecznie w Aquaparku.

chód :troll:
nie no, nie w stylu Roberta Korzeniowskiego ale mam tak że staram się jak najmniej wozić dupę i jeśli nie musze być gdzieś zaraz to wole się przespacerować te parę kilometrów. Do niedawna kiedy nie miałem an 6tą rano to robiłem sobie regularne ok 6 kilometrowe spacery do pracy. Teraz do odpada bo przeprowadziłem się znowu i mieszkam znacznie dalej.

seks:
uprawiam tak regularnie jak to tylko możliwe.

OGLĄDAM (w kolejności ulubionych)

Piłkę nożną
koszykówkę
seks (bo, w co wielu młodocianych fapaczy nie uwierzy i w przeciwieństwie do wielu innych sportów, oglądanie się nawet nie umywa do bycia tam i brania udziału w akcji - i stąd dopiero trzecie miejsce na liście ulubionych oglądanych sportów)
żużel
tenis
snooker

Cała reszta sportów mnie raczej ziębi niż grzeje i zerknę na nie incydentalnie, zwłaszcza jak coś robią Polacy (ale na przykład do wysiedzenia całego meczu przy siatkówce to nawet oni nie potrafią mnie skłonić)

Aha: jak tylko się gdzieś trafi to oglądam curling. Turlanie czajnika po szczotkowanym lodzie jest po prostu zajebiste. I chyba byłem w poprzednich wcieleniach psem bo jak się trafi ze ktoś am freesby to mogę za tym skurwiałym talerzem biegac i łapac go godzinami. Zajebista rzecz.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-07, 18:10   

:piwo: za curling (y)

Ej co wy to miastowi macie w sobie, że się co chwilę przeprowadzać musicie?
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-09, 19:17   

Te które uprawiałem kiedyś:

Piłka Nożna: kiedyś dzień w dzień. W szkole, po szkole, przed obiadem i po obiedzie, przed kolacją i po kolacji. Bywało tak, że graliśmy tak długo, aż nie widzieliśmy piłki pod nogami, bo było zbyt ciemno.
No ale było zajebiśćie. Na ogół graliśmy przy lesie, więc powietrze mega, ludzie mega. Jak już nie mieliśmy siły grać, a nogi nie pozwalały wrócić do domu, to sobie leżeliśmy albo siedzieliśmy i gadaliśmy o wszystkim. Zajebiste czasy.

Koszykówka: W szkole czasem kazali grać to graliśmy. I było całkiem fajnie. Zawsze byłem najwyższy, albo jeden z najwyższych, więc mi się grało świetnie. Ale mimo wszystko to nie to samo co piłka nożna.

Piłka ręczna: W to też musieliśmy grać w szkole. Fajnie, o ile nie stoisz na bramce. Jebać stanie na bramce w piłce ręcznej. To małe gówno może Cie zabić jak ktoś mocno rzuci.

Siłownia:
Cytat:

różnie. Od drugiej klasy liceum bywały czasy ze bywałem na siłce 3 razy w tygodniu, bywało że raz, bywało że wcale przez kilka miesięcy, bywało że jak mi się chciało a potem znowu jazda 3 razy w tygodniu. obecnie jest ten okres "wcale" :-D


^ same here. Zresztą odechciało mi się prawie zupełnie po ostatniej kontuzji barku.

Bieganie: jak za późno wstałem i było blisko do zamkniecia bramy szkolnej, co oznaczałoby, że musiałbym przeskakiwać przez płot :troll:


A sporty w których nadal jestem aktywny to jedynie:

Bilard: No bo nie wymaga biegania i nie popsuje sobie barku :D

i oczywiście

Seks:
Cytat:
uprawiam tak regularnie jak to tylko możliwe.


^ same here :piwo:
tylko trza na bark czasem uważać :troll:
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
MsMadeleine 
Magdalena


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Lut 2019
Posty: 673
Skąd: Kraków

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2019-02-08, 18:53   

Jeśli chodzi o oglądanie to zdecydowanie na pierwszym miejscu są u mnie skoki narciarskie. Oprócz tego lubię popatrzeć na mecze siatkówki, piłki ręcznej (często chodziłam oglądać mecze), łyżwiarstwo figurowe, biathlon, żużel. Czasami tenis, pływanie i curling.

A tak to lubię grać w nogę, koszykówkę, unihokej, taniec, jazda na rowerze.

Chciałabym się nauczyć jeździć na rolkach, łyżwach, nartach i przede wszystkim pływać, bo niestety nie umiem (w dzieciństwie będąc nad morzem z rodziną mój kuzyn chwycił mnie za nogi i znalazłam się chwilę pod wodą, złe wspomnienia :-D ) Kiedyś też myślałam o jeździectwie, ale nie orientowałam się czy gdzieś w okolicy Krakowa jest jakiś ośrodek jazdy konnej lub coś w tym stylu.

Na razie wystarczy mi chodzenie na siłkę. Zaczęłam w październiku, w grudniu przerwałam, bo wylądowałam na rehabilitacjach przez wypadek w pracy. :confused:
 
 
bigmajk

Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 65

Medale: Brak

Wysłany: 2019-04-10, 10:28   

Dlaczego nikt tutaj nie wymienił pływania? Pływanie to super sport - zwłaszcza pod tym względem, że nie wpływa negatywnei na stawy, uruchamia w zasadzie większość partii mięśni. Poza tym nie męczy aż tak bardzo, bo pływa się zwykle w wodzie, która jest znacznie chłodniejsza od ludzkiego ciała.
Stylów pływackich też jest stosunkowo dużo - zarówno tych dynamiczniejszych oraz dla osób które nie preferują ponadstandardowego wysiłku fizycznego.
Wbrew pozorm wielu nie potrafi pływać. Proponuje tutaj jeszcze sprawdzic: https://paar.edu.pl/nauka-plywania-dla-doroslych - można zapisać się na kurs pływania.
Ostatnio zmieniony przez bigmajk 2019-04-26, 13:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2019-04-10, 11:10   

zrób o tym posta na swojej stronie
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2019-04-10, 12:12   

Malinaa napisał/a:
trenowalam pare lat plywanie. najczesciej startowalam klasykiem i grzbietowym :) ale juz z rok nie bylam na basenie, troche wstyd przyznac :D
uwielbiam jezdzic na rowerze i czesto musze zrobic pare kilometrow, bo po prostu nie ma mnie kto zawiezc do znajomych itd. latem robie paredziesiat km codziennie, zalezy od humoru. lubie jezdzic na rolkach, ale chodnik na mojej wiosce jest dla mnie za waski, a asfalt zniszczony przez tiry i po prostu sie ciezko jezdzi. gier zespolowych strasznie nie lubie, jedyna znosna jest dla mnie siatka.
ogladac uwielbiam boks i wszystkie sporty walki. w tym roku bylam pierwszy raz na gali, bo moj dobry kumpel trenuje i na pewno jeszcze nie raz pojade na cos takiego :D przez jakis czas bardzo interesowalam sie pilka nozna, nadal jestem w temacie dzieki mojemu padre, ale mniej ogladam. no i kocham zuzel, pierwszy raz pojechalam z tata jak mialam bodajze 9 lat i po prostu uwielbiam :D


[ Dodano: 2019-04-10, 13:16 ]
jankiel napisał/a:
UPRAWIAM (kolejność dowolna

Cytat:
basen:
no co najmniej raz w tygodniu jestem. Czesto i dwa. Niekoniecznie w Aquaparku.

chód


[ Dodano: 2019-04-10, 13:17 ]
Cytat:
Chciałabym się nauczyć jeździć na rolkach, łyżwach, nartach i przede wszystkim pływać


[ Dodano: 2019-04-10, 13:19 ]
bigmajk napisał/a:
Dlaczego nikt tutaj nie wymienił pływania?
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2019-04-10, 14:27   

ale chujowy ten bot
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5574

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2019-04-10, 14:34   

Ale i tak teraz jest lepszy. Zwróć uwagę, że zrobił literówkę dla zmyłki.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Całkiem_Dobry_Chłop 2019-04-10, 14:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bigmajk

Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 65

Medale: Brak

Wysłany: 2020-06-06, 10:17   

U mnie aktualnie to jazda na motocyklu.
Jak ma się dobrą watahę, to spokojnie można ruszać na podbój Europy :)
Tylko w interkomy warto w takiej grupie mieć ze sobą, bo przydają się.
Sprzęt typu: https://moto-tour.com.pl/pl/products/zestaw-komunikacji-cardo-freecom-1-120706.html
Ostatnio zmieniony przez bigmajk 2020-06-10, 08:58, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-07, 16:34   

Polecisz jakiś konkretny model? :PP
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-07, 16:37   

Nie podpuszczaj go
_________________
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6326
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-07, 20:08   

Też bym chciała motocykl, ale mnie nie stać. Poleci ktoś jakiś dobry kredyt w dobrym banku?
_________________
.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-07, 21:24   

:-D
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-07, 22:31   

Nadir, obok mojego nierealnego marzenia posiadania dynamicznego keyboarda pięciooktawowego, Fendera Telecastera, marzy mi się Harley-Davidson, na którego nigdy nie będzie mnie stać :(
Nawet nie mam zdolności kredytowej, więc dupa zbita.

Bigmajk, poleć jakiś dobry sznur, który się nie zarwie przy mojej nadwadze.
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-07, 22:54   

Harley i od razu widać że jesteś motocyklistą z klasą i jedziesz sobie dostojnie w pełnym ubiorze siejąc strach u prymitywów a nie jak jakiś pajac na chińskim piździku do odciny na zwykłej drodze i bzyczy to jak kosiarka i w dodatku czekać aż zły kierowca samochodu ci wyjedzie ale on nie widzi bo zapierdalasz jak debil 200 w samym kasku, na zdrapkę
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.081 sekundy. Zapytań do SQL: 30