Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Malaga, tiki taki i robaki
Autor Wiadomość
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-30, 22:14   

widzu napisał/a:
Szyszek27 napisał/a:
A kuzynce niech zdrowieje! :)


Nie ma szans. To jakaś nieuleczalna choroba mózgu. :|


Coś więcej? :hm?:
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-30, 22:27   

Ascara napisał/a:
widzu napisał/a:
Szyszek27 napisał/a:
A kuzynce niech zdrowieje! :)


Nie ma szans. To jakaś nieuleczalna choroba mózgu. :|


Coś więcej? :hm?:



Wiek między 20 a 30 lat, początkowo było normalnie, ale powoli traciła umiejętność mowy i poruszania się. Kiedy ostatni raz ją widziałem potrafiła już wymówić tylko "tak", "nie" i "mama" i chodziła wsparta o ramię. Z tego co wiem to nie może już i tego.

Lekarze nie potrafią wyjaśnić co dokładnie jej jest, ale stan mózgu zobrazowali jako "gąbka".

[ Dodano: 2015-05-30, 22:29 ]
Nawet nie wiadomo od czego to się wzięło. Jedni mówią, że to było wrodzone ale uśpione, podejrzewają też że to od narkotyków, ale tego nie można być pewnym, bo już o tym nie opowie.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-30, 22:33   

O ja pierdziu... Brzmi jak zakażenie prionowe z encefalopatią gąbczastą, tzw. choroba Creutzfelda-Jakoba. Jak długo to już trwa?
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-30, 22:33   

W sumie jest to najważniejszy powód dla którego nigdy nie zapaliłem nawet tzw. "trawki". Bo kuźwa nie mogę. Bo widziałem ją kiedy była jeszcze normalna. I kuźwa nie wiem czy to od dragów, ale po prostu nie mogę. Nie dałbym rady, nawet tych najlżejszych. Kuźwa nie. :|

[ Dodano: 2015-05-30, 22:34 ]
Ascara, nie wiem. Jest jakieś 10 lat starsza, może więcej. Ostatnio widziałem ją jakieś parę lat temu. Ale wiem że od dawna. Na pewno widziałem ją jako zdrową, trochę chorą i bardziej chorą.

[ Dodano: 2015-05-30, 22:35 ]
Ascara, ale z tego co sobie przypominam, to jest coś podobnego, ale prawdopodobnie to nie to.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-30, 22:39   

Ascara napisał/a:
Brzmi jak zakażenie fdsfdsfdsfdgdfhytityegfdvcsdcxvzsvvewfwargtrujtyuiuyjiurewjewcośtamjeszcze-cośtam

_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-30, 22:57   

CJD - potocznie choroba wściekłych krów (bo ten sam czynnik obie wywołuje), kiedyś było o tym głośno.
Rozumiem, widzu. W sumie nie chce mi się wierzyć, żeby dragi powodowały coś takiego, ale skoro lekarze tak mówią...
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-30, 22:59   

Ascara napisał/a:

CJD - potocznie choroba wściekłych krów (bo ten sam czynnik obie wywołuje), kiedyś było o tym głośno.

O i od razu brzmisz jak zwykły śmiertelnik
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-30, 23:00   

Cytat:
Brzmi jak zakażenie prionowe z encefalopatią gąbczastą
:galy:
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-30, 23:04   

Moris299 napisał/a:
Cytat:
Brzmi jak zakażenie prionowe z encefalopatią gąbczastą
:galy:

SUGOI ASCARA-SAN
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-30, 23:05   

Ascara, no właśnie podobno to nie to.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-30, 23:06   

icywind napisał/a:
Ascara napisał/a:

CJD - potocznie choroba wściekłych krów (bo ten sam czynnik obie wywołuje), kiedyś było o tym głośno.

O i od razu brzmisz jak zwykły śmiertelnik


Przepraszam. :oops: Mam z tym problemy, jadę z terminologią medyczną. Mój tata często się o to wścieka. :haha:
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-30, 23:07   

Ascara napisał/a:
Przepraszam. :oops: Mam z tym problemy, jadę z terminologią medyczną. Mój tata często się o to wścieka. :haha:

Twój tata to debil, nie przejmuj się :troll:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-30, 23:08   

Po prostu dla mnie znaczenie niektórych słów jest oczywiste. Bez obawy, i mnie czasami udaje się zaskoczyć. Babki na dermatologii mówiły, że profesor lubi, kiedy mówi się o zmianach, że są festonowato ułożone. Nawet google nie wie, o co chodzi. Dopiero potem udało się nam dowiedzieć, że chodzi o układ obrączkowy, coś takiego:


Ale offtop jak diabli, może któryś z adminów mógłby przenieść to do mojego tematu? Chyba będzie najlepszy na medyczne dywagacje.

[ Dodano: 2015-05-30, 23:09 ]
icywind napisał/a:
Ascara napisał/a:
Przepraszam. :oops: Mam z tym problemy, jadę z terminologią medyczną. Mój tata często się o to wścieka. :haha:

Twój tata to debil, nie przejmuj się :troll:


Nie jest debilem, to bardzo inteligentny facet, nie trolluj. I tak, wiem, o co Ci chodzi. W sumie fakt, że znalazł sobie w mojej osobie tanią siłę roboczą, nie otwierając instrukcji świadczy o wysokim poziomie intelektu. :P

[ Dodano: 2015-05-30, 23:11 ]
W ogóle derma to zbiór fajnych określeń. Osutka (wysypka) kiłowa drugiego okresu ma na przykład barwę gotowanej szynki, a w liszaju płaskim fiołkową.
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-30, 23:13   

Cytat:
Nie jest debilem, to bardzo inteligentny facet, nie trolluj. I tak, wiem, o co Ci chodzi. W sumie fakt, że znalazł sobie w mojej osobie tanią siłę roboczą, nie otwierając instrukcji świadczy o wysokim poziomie intelektu. :P

Jako człowiek o randze geniusza stwierdzam, że... masz rację.
Cytat:

W ogóle derma to zbiór fajnych określeń. Osutka (wysypka) kiłowa drugiego okresu ma na przykład barwę gotowanej szynki, a w liszaju płaskim fiołkową.

*przytakuje*
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.075 sekundy. Zapytań do SQL: 25