Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przychodzi Fidel Castro do Jaruzleskiego
Autor Wiadomość
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-11-24, 13:52   Przychodzi Fidel Castro do Jaruzleskiego

:diabelek2:
Ostatnio zmieniony przez K - k 2016-06-09, 14:34, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-24, 14:42   

Każdy wie, że tak było, nikt komunistów nie obalił.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-24, 16:41   

Te, ale Castro to Ty zostaw w spokoju! Fidel to był na co dzień spoko gość. Fidel dał się lubić. Typowy macho Latino. Podchodził do Ciebie i „Ola Amigo! Co Cię sprowadza na Kubę? Jesteś komunistą? Bueno! Bien! To dokładnie jak ja! Skąd przybywasz? Polska? Polska?! Aaa, Polonia? Comprendo, comprendo! Ja znam Polskę. Pamiętam Gierka. Zabawny był z niego gringo. Jak za bardzo dał w palnik to zawsze mamrotał: „Pamiętaj Fidel! Ja jestem z Zagłębia a nie ze Śląska! Ze Sosnowca!” Cokolwiek by to miało znaczyć? Mówiłem mu wtedy: „Eduardo amigo mio, jesteś internacjonalistycznym komunistą! Czy ważna jest jakaś gąska i kto się w nią zagłębia?! I co to w ogóle za obleśny pomysł? Już rozumiałbym kozy, ale gęsi?! A jak chcesz zobaczyć sosnowca to jedź na Syberię. Na Kubie tylko lasy liściaste.” Dziwne, ale na słowo „Syberia” trzeźwiał w mgnieniu oka. No cóż, w każdym razie dobrze się z wami Polakami, pije. Jaruzelskiego tez lubiłem. Miał cojones większe niż culo tego cwela Nixona! Ale uparty był jak osioł reakcyjnego wieśniaka z Kordyliery! Radziłem mu setki razy: „Wojtek ty się pozbądź tych śmiesznych okularów, wkładaj czapkę na ten łysawy czerep i w ogóle to zmień stylistę bo przy Reaganie wyglądasz jak srający kondor na tle Machu Picchu!” I co? I nie posłuchał i władze musiał oddać! Szkoda, szkoda. Tylko Gomułki nie znosiłem, potrafił człowieka zanudzić na śmierć! „Nadejszła wielkopomna chwila” – merde, rzygać się chciało! Nieważne! Witaj na Kubie gringo! Witaj na wyspie jak wulkan gorącej i tak pięknej, że nie wymyśliłby jej nawet towarzysz Karol May! Zaraz, May? A nie, perdon, pomyliłem Niemców. May to ten od Winnetou, od komunizmu był Karol Marks. Tak, tak. Wielki był z niego myśliciel ale ja mam ładniejszą brodę. Ha! Co jest Polacco? Co tak siedzisz zdziwiony jak Kennedy w kabriolecie? Jakbyś nie wiedział co cię trafiło. Masz ochotę ciupnąć w ruletkę? Trzymam jedną w biurze jako pamiątkę po tym knurze Batiście. Albo chodź ze mną. Zapalimy po najlepszym cygarze, usiądziemy w basenie i sącząc rum podczas gdy towarzyszki seniority będą sączyć nas obmyślimy jak przeprowadzić światową rewolucję proletariatu! Tak jest! To jest niesamowite, amigo! Te zafiksowane na komunizm Europejki z Zachodu… Carramba! Tyle lat minęło a ja wciąż nie mogę się nadziwić jak one potrafią oddać się sprawie! Mówię Ci! W każdej pozycji! Co? A, ognia por favor? Już odpalam! Ronson- amerykańskie gówno ale trwałe jak diabli! W Zatoce Świń moździerz rozpylił imperialistę na atomy a zapaliczka została! No to wziąłem i patrz, tyle lat, a działa. Co mówisz? O co chcecie zapytać Towarzyszu? Uuu, merde! Jesteś naprawdę loco, że mnie o to pytasz! Gdzie Guevara? Guevary… cóż, nie ma. Guevara mnie wkurwiał. Strasznie sztywny był z niego pendejo! Nie umiał się wyluzować jak ja czy ty, tylko ciągle partyzantka i partyzantka! Tłumaczyłem mu: „Ernesto, kurwa twoja mać, siądź że wreszcie na dupie bo Santa Muerte zabiera nawet komunistów!” A ten nie! I kto miał rację? Kto lepiej wyszedł? Jego zarżnęli w Boliwii a ja rżnę Boliwijki! Ha! No chociaż, prawdę mówiąc, to tych podkoszulków to ja mu trochę zazdroszczę.”
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2014-11-25, 09:53   

No Krok to pokazał jedną z prawd. może Wojtek (tfu, niech płonie) rzeczywiście tak z Fidelem rozmawiał? Kto tam wie.

A twoje Jankiel, rozpieprza mózg :-D
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-25, 11:18   

I o to chodziło. Taki kontrapunkt dla twórczości Krokoroka mi przyszedł do głowy.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
matheus3004 
Überszlachta
Niepoprawny optymista


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 734
Skąd: Poznań

Medale: Brak

Wysłany: 2014-11-26, 16:24   

JankielKindybalista85, Ale żeś się rozpisał, ledwo doczytałem do końca :-D
_________________
"Tu, gdzie często wiele chcesz, a mało możesz."
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-26, 23:42   

Dzięki Stary. Jak zawsze doceniam poświęcenie.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2014-11-26, 23:49   

A ja wręcz z przyjemnością tego czytałem. Zajebiste.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-25, 19:37   

Wchodzę zobaczyć, czy mogę temat przenieść do kosza, a tu epicki post Jankiela pokrzyżował mi plany.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-25, 20:46   

Zoooooostaaaaaaaaw mi Fidela. Przeszedł zupełnie bez echa ale trudno, i tak uważam ze to jeden z moich lepszych postów w tym roku. Zostaw piiissssssss....
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-25, 22:10   

No przecież zostawiam, nie fisiuj już :P
_________________
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-12, 19:45   

Za całokształt twórczości przyznaję "pośmiertnie" Krokrowi literacką nagrodę Najki:

Brawa!
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-12, 19:46   

Najki z Samotrajki.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-12, 19:48   

_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-12, 19:49   

Dobra, nie offtopmy, nie bezcześćmy tego tematu.

Krokorok 32/10

Jankiel 14/88
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-12, 22:56   

_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2018-11-21, 10:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-13, 01:40   

Kurna Słownik, co Ty odkopałeś...

<faceplam>
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.068 sekundy. Zapytań do SQL: 30