Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2014-10-27, 12:35
Multi: Mop i Moris - Dowody na niewinność Zabka
Autor Wiadomość
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 19:59   Multi: Mop i Moris - Dowody na niewinność Zabka

Witam was wszystkich.

Zawiodłem. Zawiodłem Zabka, Administrację i całą naszą społeczność.

Chce was przeprosić bo przeze mnie wybuchło małe zamieszanie i prawdopodobnie już nigdy nie będziecie patrzeć na nowych "o jak fajnie - nowy" lecz "o kolejne multikonto".



Proszę was więc o:
zbanowanie mnie
odbanowanie zabka



Dokumenty dowodowe:


1.
Dnia 29 listopada 2013 o 15:33 napisałem do Bartka następującą wiadomość:

http://img189.imageshack.us/img189/2742/k55r.png

Link w widomości:

http://przeklej.net/uploa...735169aasdf.png

Zauważcie, że górny pasek jest identyczny (tzn. bardzo rzadki czerwony kolor) jak u mnie na kompie (hydepark --> pulpit)

http://img202.imageshack.us/img202/1563/qkz3.png

U Zabka jest on niebieski

http://pl.tinypic.com/vie...=5#.UpzOO96gk08




2. IP

W temacie "witą wąs" chciałem udowodnić swoją niewinność i wrzuciłem adres ip wraz z lokalizacją.

Wtedy moje ip i lokalizacja to:

http://zapodaj.net/0ff6838e44ce7.png.html

A oto i moje IP dziś (na różnych stronach do sprawdzania):

http://img801.imageshack.us/img801/3135/l04l.png


TAKIE SAMO...



3.

http://img707.imageshack.us/img707/8676/dn68.png



4. W takim razie czemu system wykrył mój IP i Zabka jako ten sam IP?

Otóż jak w pierwszej podpunkcie pisałem (w wewiadomości do Bartka) pisałem miałem problemy ze strona na Mozilli Firefox. Problem znikał gdy wchodziłem przez bramkę PROXY. Bramki te mają to do siebie, że każdemu użytkownikowi korzystającego przypisują to samo IP - IP wewnętrznej sieci bramki.



5. Historia przeglądania - resztę wątpliwości rozwieje ten filmik przedstawiający moją historię. Spójrzcie na tematy i linki a także, to że używana była bramka UNBLOCK do przeglądania wszystkiego. Patrzcie przede wszystkim na DATY

http://youtu.be/33ScS0V8htA

6. Logowanie - zamieszczam też filmik na którym loguje się - jak widać znam hasła :/

http://youtu.be/TEz67Hb0Svw





Chciałbym się z wami więc jednocześnie pożegnać bo mam nadzieję, że przedstawione dowody będą wystarczające by uniewinnić Zabka i zbanować mnie.

Jako mała rekompensata podeślę później poradnik administracji - jak bronić się przed multikontami.

Dziękuję. Dowidzenia.
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 20:13   

Moris299 napisał/a:
Chce was przeprosić bo przeze mnie wybuchło małe zamieszanie i prawdopodobnie już nigdy nie będziecie patrzeć na nowych "o jak fajnie - nowy" lecz "o kolejne multikonto". 

wiec pomyslales, ze fajnie bedzie kolejny raz zrobic taka zabawe. fkclogic.

da sie dac bana dozywotniego? bo widac niektorzy nie potrafia sie uczyc na wlasnych bledach i sryliiard rady beda robic mk i za nie przepraszac, a mam ograniczony dostep do panelu.
 
 
Jemszyszki 
Miszcz!


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 534
Skąd: ja ją znam?

Medale: Brak

Wysłany: 2013-12-02, 20:15   

Sharv chyba nie mówisz poważnie z tym banem dożywotnim?
_________________
Ludzie zakładają, że lubię szyszki.
Lubię.
=====================
Nabijam godziny na forum.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 20:17   

Daj spokój, to Sharv...
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
qtasiorro 
Loża Szyderców
Obrońca Uciśnionych


Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 773

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 20:19   

widzu napisał/a:
Daj spokój, to Sharv...


Widzu, nie offtopuj :D
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 20:19   

Widzu, jesteś nowy, więc pozwól, że przybliżę - Morrisowi się już raz za multi upiekło. A prośby i groźby były nie raz. Nie możemy bagatelizować takich objawów. Szczerze mówiąc, nawet już nie wiem, jak do tego podchodzić, bo kto sra we własnym łóżku?
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 20:21   

Przepraszam ale mam dwa pytania bo nie rozumiem tego całego zamieszania z dwóch różnych końców!

1) O co ta cała afera? Ktoś tam ma sobie dwa konta. No i właściwie co z tego? W czym to tak konkretnie szkodzi i przeszkadza i utrudnia?

ale

2) Po jaki ch...j komuś dwa albo więcej kont? Aż tak mu się nudzi, czy że co?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 20:25   

Jankiel K.85 napisał/a:

1) O co ta cała afera? Ktoś tam ma sobie dwa konta. No i właściwie co z tego? W czym to tak konkretnie szkodzi i przeszkadza i utrudnia?


To się zdarzało zbyt często. A po za tym regulamin tego zabrania.
Ostatnio zmieniony przez KicerK 2013-12-02, 20:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 20:25   

Jankiel, to, że ktoś tam miał sobie dwa konta było jednym z powodów, dla których zmieniliśmy forum. A po co to komu to nie wiem, bo nie rozumiem
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 20:27   

Cytat:
1) O co ta cała afera? Ktoś tam ma sobie dwa konta. No i właściwie co z tego? W czym to tak konkretnie szkodzi i przeszkadza i utrudnia?


Piszesz z nowo poznaną osobą przez internet. Zbliżacie się do siebie, oswajacie ze sobą, może coś zaiskrzy, a może po prostu mu zaczynasz w jakimś stopniu ufać. Potem okazuje się, że to Twój sąsiad. Chciał sobie zażartować, a reszta jakoś sama poszła. Tutaj doszło do udowadniania, że to rzeczywista osoba. I co? Gówno. Stąd taki a nie inny punktu pierwszy w regulaminie. Stąd nasza niechęć do podejrzanych kont.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2013-12-02, 20:30   

odblokucie qwa zabka!!

chcecie sie szlachty pozbyc z forum, taki powod -.-
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 20:35   

Nie no, rozumiem, że takie drugie konto mogłoby być chwilowo przydatne do jakiejś wkręty czy żartu. No ale chwilowo do jednorazowej akcji. Z drugiej strony rozumiem, że jak takich wkręt byłoby za dużo to zaczęło by to wkurzać. Ale nie rozumiem ani po co mieć multikonto na stałe, ani w czym dokładnie tak na co dzień, z posta na post, z tematu na temat takie multikonta miałyby bruździć?

Ja jestem słabo zinternetyzowany. Poza tym forum od niedawna (na które zarejestrowałem się w przypływie bezsennego impulsu) od paru lat siedzę tylko na czasem na Filmwebie więc może dlatego mnie to wszystko dziwi ale po prostu zarówno przyczyny tej całej afery (czyli posiadanie multikont) jak i jej skutki (czyli cała ta lustracyjna nagonka potepienia i wielkie oburzenie, zwłaszcza Shar, która już zaczęła sypać skrajnie niemiłymi komentarzami) są dla mnie mocno dziwaczne i przesadne.

To tyle z mojej strony. Mam tylko nadzieję, że mnie nikt o bycie mutikontem nie podejrzewa\ł.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 20:44   

Jankiel pogadamy jak przyjdzie jakiś scooby dooby do i zacznie w 10 na 10 postach pisać "scooby dooby doo" bywalcy starego forum chyba wiedzą do czego piję :D Takie które robią sobie jaja z innych użytkowników i ich podrywają na kontach przeciwnych płci też nie są fajne, do innych sie przywiązujesz, a potem sie okazuje, że to też jakeis jaja jakiś wymyśl innego użytkownika. Różne bywały trolle multikontowe jedne bardziej dokuczliwe inne mniej, żeby nie selekcjonowac na dobre i złe multikonta, po prostu ich zakazaliśmy.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 21:01   

Ok, w porządku. Wszystko rozumiem. Jak mówiłem, nigdy i nigdzie dotąd nie byłem internetowym forumowiczem więc mnie po prostu uderzyła ta nagła atmosfera grozy i świętego oburzenia. Prawie jakbyśmy w ciemnym zakamarku jakiegoś tematu przyłapali biskupa na flircie z przedszkolakiem. Ale ok, kapuję o co chodzi.

Powiem tylko, że jeśli Zabek jest całkowicie niewinny i go odwiesicie to na jego miejscu byłbym ciężko wk...ny na Morisa, nie na władzę, ale na tym forum zalogowałbym się tylko jeszcze raz, żeby się pożegnać. Zobaczymy co zrobi Zabek bo gość naprawdę chyba myśli, że nikt go nie lubi i to forum naprawdę wydaje się bardzo ważne dla niego.

Wszystko.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 21:04   

Na stałe banować to chyba trochę przesada.
Może to i drugie multi moje ale i z pewnością ostatnie.
Zwróćcie uwagę też na to, że mogłem siedzieć cicho, wtedy niewinny dostał by bana a ja dalej bym egzystował z nienaruszoną opinią.
Gdybym miał sam sobie dać bana to dałbym sobie do maja (pół roku).

[ Dodano: 2013-12-02, 21:06 ]
Co do Zabka - to jeden z najlepszych mistrzów. Nie wiem dlaczego podejrzewa, że go nikt nie lubi :/
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 21:08   

Jankiel, na starym forum pojawiały się różne multikonta i na ogół ich poziom intelektualny był bardzo niski, czasem w postach pojawiały się tylko bluzgi albo spam, a wszystko po to, by wkurzać innych. Wyjątkiem był chyba tylko Delmonte, który oprócz konta głównego miał jeszcze 2 inne i to nie tylko u nas, bo na mistrzach też, ale po pierwsze nie trollował, a po drugie sam się z nimi ujawnił i to w momencie, gdy posiadanie mk nie było jeszcze zakazane. A druga sprawa to właśnie fakt, że na tym forum tworzymy mimo wszystko dość zamkniętą grupę, która mniej lub bardziej się zaczyna poznawać i niezbyt to jest przyjemne, kiedy okazuje się, że ktoś kto ma już ileś postów i przesiedział ileś godzin na forum, którą traktowaliśmy jako odrębną osobę jest wytworem czyjegoś pokręconego umysłu ;)
_________________
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2013-12-04, 13:33   

Wyjatkiem byl Jabababadu :D

tak jak na koloni kazdy nowy powinien przejsc chrzest, tak samo kazde nowe forum powinno to przezyc ;)

Jako pierwszy robiac mk nie sadzilem, ze przyniesie to taki rozmach, teraz to juz zalosne to jest, ten ban mysle, ze raz na zawsze zakonczy mk, tyle ode mnie.
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-04, 13:50   

tylko na jednym forum na którym byłam prócz tego pojawiło się mk, ale od jakiejś chorej psychicznie dziewczyny, która zrobiła ich ok 50, bo czuła się nielubiana. więc nie, nie musi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 30