Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
słonie trąbio trombo
Autor Wiadomość
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-25, 22:23   

icywind napisał/a:
Mają się przejmować ale jak coś napiszą na ten temat to już on tego nie będzie czytać xD


wyobraź sobie ile mi zajęło od momentu napisania że mam problem do momentu jego wyjawienia. pewnie nigdy bym o tym nie napisał gdybyś mnie nieświadomie nie wyręczył (za co jestem wdzięczny). i teraz zastanów się, czy przypadkiem nie będę drugi raz zbierać się tyle czasu (albo dłużej), żeby o tym czytać?
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-25, 22:24   

Musisz zdecydować, czy jesteś mężczyzną czy zwykłą pizdą :troll:
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-25, 22:29   

Powie, że zwykła pizdą i na tym się skończy :D
Do siebie też trzeba mieć trochę szacunku
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-25, 22:29   

może to kwestia podejścia otoczenia do sprawy, nie wiem jak icemu wytłumaczyli, co mu dolega, ale mi psychiatra, a potem moja siostra prosto z mostu wygarnęła że jestem upośledzony społecznie (tak dokładnie powiedziała).
jakbyście musieli żyć ze świadomością, że jesteście zwyczajnie niedojebani i że przez to omija Was 99,9% życia społecznego i nie tylko, to pewnie prędzej czy później byście się zajebali.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-25, 22:30   

O właśnie jak przewidziałem
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-25, 22:31   

A można być zwykłą pizdą, ale nie z wyboru?
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-25, 22:31   

Weź, kurwa, nie pierdol, bo już mnie wkurwiasz. Założę się o moją nienormalną głowę, że 90% ludzi tutaj przeszło przez dużo, dużo większe problemy i jeszcze się nie zajebali.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-25, 22:32   

Nieprawda. Ja bym się nie zajebał. Ja pojechałbym do Vegas i zrobił fortunę na liczeniu kart. Nie umisz? To co to za asperger Stary?! Nawet uposledzenie masz chujowe!!!!

A poważnie to Zabek trzymaj sie i nie odpuszczaj ale nie wkurwiaj innych!!! Meczennicy sa fajni 500 lat później na świętym obrazku. Współcześni im uważali ze to strasznie irytujące chuje. Zapewniam!
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-25, 22:34   

urwa nie piszcie o tym wprost, bo mnie serce boli :cry:
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-25, 22:34   

Zabek05 napisał/a:
jakbyście musieli żyć ze świadomością, że jesteście zwyczajnie niedojebani i że przez to omija Was 99,9% życia społecznego i nie tylko, to pewnie prędzej czy później byście się zajebali.






Idąc tym tropem rozumowania powinienem już dawno gryźć kwiatku od spodu, geez.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 21