Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Rekrutacja na moderatora
Autor Wiadomość
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-17, 09:51   Re: Rekrutacja na moderatora

Fudal napisał/a:
bartek82r napisał/a:

1. Czy dowiem się jak się nazywa i jak wygląda wlsz?
2. Czy będę mógł zedytować Krokorokowi profil na mistrzach?
3. Czy jeśli dostałbym tą funkcję to mogę wypić Wasze zdrowie?
4. Czy jeśli w danym dniu nie mógłbym/nie zdążyłbym zrobić przesiewu, to czy mogę w następny dzień zdobić obydwa?


1. Jeśli pobędziesz z nami długo, to wtedy tak.
2. Moderator nie ma opcji edycji profilu.
3. Bez tego nie dostaniesz tej funkcji.
4. Niby tak, choć bardziej zależy nam na robieniu tego na bieżąco.


1. Jestem z Wami już bardzo długo :/
3. I jak tu nie pić... :haha:
4. Mówię o wyjątkowych sytuacjach

I jeszcze jedno:

Screen A został wrzucony przez Krokoroka dzisiaj o 7 rano. Taki sam screen wrzucił Pumpernikiel o godz 16.
Należałoby screen Pumpernikila zarchiwizować ale jego screen jest waraźniejszy bo Krokorok na swoim screenie dopisał tekst

"S k u r w y s y n y dali mi w sygnaturka wannę i błazna w awatar na Forum http://forum.mistrzowie.o...p=106504#106504 Nawet Wojtek nie miał zmienianych awatarów i sygnaturek na forum."

przez co screen Krokoroka jest niewyraźny.

Co w takiej sytuacji zrobić?

[ Dodano: 2015-04-17, 10:52 ]
dragu napisał/a:
Fudal zapomniał dodać, że Obrazek do zgłoszenia muszą dołączyć foto :-D


Czyli przegrałem :sadangel:
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-17, 09:54   

napisał/a:
Fudal zapomniał dodać, że do zgłoszenia muszą dołączyć foto :-D

Zmień avatar zanim zaczniesz pisać takie rzeczy, proszę... :haha: :haha: :haha:
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Fudal 
Überszlachta


Wiek: Fud
Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 141

Medale: Brak

Wysłany: 2015-04-17, 09:57   

dragu napisał/a:
Fudal zapomniał dodać, że Obrazek do zgłoszenia muszą dołączyć foto :-D


Dokładnie :)

[ Dodano: 2015-04-17, 10:59 ]
bartek82r napisał/a:



I jeszcze jedno:

Screen A został wrzucony przez Krokoroka dzisiaj o 7 rano. Taki sam screen wrzucił Pumpernikiel o godz 16.
Należałoby screen Pumpernikila zarchiwizować ale jego screen jest waraźniejszy bo Krokorok na swoim screenie dopisał tekst

"S k u r w y s y n y dali mi w sygnaturka wannę i błazna w awatar na Forum http://forum.mistrzowie.o...p=106504#106504 Nawet Wojtek nie miał zmienianych awatarów i sygnaturek na forum."

przez co screen Krokoroka jest niewyraźny.

Co w takiej sytuacji zrobić?


Archiwizujecie screen dodany później i podsyłacie mi oba, ja podmieniam obrazek w tym pierwszym :)
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-17, 10:09   

Wo, dragu coś napisał. :D

Jeszcze tylko brakuje, żeby wszedł MacDada i skrobnął "lol". :D
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
dragu
webdeveloper


Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 80

Medale: Brak

Wysłany: 2015-04-17, 10:28   

RudaMaupa napisał/a:
Obrazek napisał/a:
Fudal zapomniał dodać, że Obrazek do zgłoszenia muszą dołączyć foto :-D

Zmień avatar zanim zaczniesz pisać takie rzeczy, proszę... :haha: :haha: :haha:


ok :troll:
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-17, 10:28   

@Dragu: A z takim zdjęciem mam szansę?




Fudal napisał/a:
bartek82r napisał/a:
I jeszcze jedno:

Screen A został wrzucony przez Krokoroka dzisiaj o 7 rano. Taki sam screen wrzucił Pumpernikiel o godz 16.
Należałoby screen Pumpernikila zarchiwizować ale jego screen jest waraźniejszy bo Krokorok na swoim screenie dopisał tekst

"S k u r w y s y n y dali mi w sygnaturka wannę i błazna w awatar na Forum http://forum.mistrzowie.o...p=106504#106504 Nawet Wojtek nie miał zmienianych awatarów i sygnaturek na forum."

przez co screen Krokoroka jest niewyraźny.

Co w takiej sytuacji zrobić?


Archiwizujecie screen dodany później i podsyłacie mi oba, ja podmieniam obrazek w tym pierwszym :)


A nie obawiacie się, że może być tak że ludzie zminusują go bo potraktują jak coś co zaśmieca poczekalnię? Gdyby natomiast zostały oba screen ładnie wyraźnie zrobiony przeszedł by i tylko podmieniłoby się autora. Tylko że wtedy funkcja takiego moderatora nie ma sensu
 
 
dragu
webdeveloper


Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 80

Medale: Brak

Wysłany: 2015-04-17, 10:31   

bartek82r napisał/a:

@Dragu: A z takim zdjęciem mam szansę?

:love:
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-17, 10:41   

dragu, możesz sobie poszukać w galerii. ;) Masz tu oko na zachętę - ALBO NIE, NIE DOSTANIESZ OKA.
Nie życzę sobie dyskryminacji przez sylwetkę, to problem przejściowy. :P

[ Dodano: 2015-04-17, 11:44 ]
widzu napisał/a:
Wo, dragu coś napisał. :D

Jeszcze tylko brakuje, żeby wszedł MacDada i skrobnął "lol". :D


Albo Ania ze swoim "BYŁO" :smile:

[ Dodano: 2015-04-17, 11:45 ]
bartek82r napisał/a:
Gdyby natomiast zostały oba screen ładnie wyraźnie zrobiony przeszedł by i tylko podmieniłoby się autora. Tylko że wtedy funkcja takiego moderatora nie ma sensu


Nie zgodzę się. To by był dobry pomysł - funkcja moderatora ma sens, bo przecież uprzedziłbyś adminów, że trzeba podmienić autora przy tym screenie, a nie przeszedłby on w zapomnienie.
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-17, 10:49   

Ascara napisał/a:
Albo Ania ze swoim "BYŁO" :smile:


To Ania ma tu konto? O_o
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-17, 10:51   

widzu, nie ma, ale co stoi na przeszkodzie, żeby zaczęła mieć? Admin też się pojawił.
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-17, 12:54   

Ascara napisał/a:
bartek82r napisał/a:
Gdyby natomiast zostały oba screen ładnie wyraźnie zrobiony przeszedł by i tylko podmieniłoby się autora. Tylko że wtedy funkcja takiego moderatora nie ma sensu


Nie zgodzę się. To by był dobry pomysł - funkcja moderatora ma sens, bo przecież uprzedziłbyś adminów, że trzeba podmienić autora przy tym screenie, a nie przeszedłby on w zapomnienie.


Nie no sam pomysł dobry ale problem pojawia w sytuacji gdzie są to dwa identyczne screeny ale ten widoczny i ładnie obrobiony trzeba wywalić do archiwum, wiedząc że ten drugi mimo riposty jaka się na nim znajduje i tak skazany jest z góry na porażkę ze względy na samo wykonanie screena.
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-17, 12:57   

Bartek, ale ja naprawdę czytałam Twój wcześniejszy post. Trzymając się Twojego przykładu: archiwizujesz screen Krokoroka, pozwalając screenowi Pumpernikla zdobywać zasłużone plusy. Równocześnie informujesz adminów o zaistniałej sytuacji. Jeżeli screen Pumpernikla dostanie się na główną, później admini mogą zmienić jego autora na Kroka, informując go na przyszłość, aby lepiej robił swoje screeny...
Chociaż właściwie dla mnie jest to kwestia tej zasady:
Cytat:
Administracja nie dokona podmiany, gdy:
Uzna, że Twój jest gorszej jakości (nie można się doczytać, bo autor zrobił mistrzowskiego skrina całej strony razem z paskami narzędzi, paskiem przewijania i chusteczkami obok monitora).
i wydaje mi się, że tak naprawdę taki screen Krokoroka powinien polecieć do archiwum na dobre, niezależnie od tego, że był pierwszy.
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-17, 13:01   

Ascara napisał/a:
Bartek, ale ja naprawdę czytałam Twój wcześniejszy post. Trzymając się Twojego przykładu: archiwizujesz screen Krokoroka, pozwalając screenowi Pumpernikla zdobywać zasłużone plusy. Równocześnie informujesz adminów o zaistniałej sytuacji. Jeżeli screen Pumpernikla dostanie się na główną, później admini mogą zmienić jego autora na Kroka, informując go na przyszłość, aby lepiej robił swoje screeny...
Chociaż właściwie dla mnie jest to kwestia tej zasady:
Cytat:
Administracja nie dokona podmiany, gdy:
Uzna, że Twój jest gorszej jakości (nie można się doczytać, bo autor zrobił mistrzowskiego skrina całej strony razem z paskami narzędzi, paskiem przewijania i chusteczkami obok monitora).
i wydaje mi się, że tak naprawdę taki screen Krokoroka powinien polecieć do archiwum na dobre, niezależnie od tego, że był pierwszy.


Aha w ten sposób. Ja Cię źle zrozumiałem. Myślałem że archiwizuję Pumpernikla i zostawiam Kroka na pastwę losu :)

Już rozumiem. To miałoby sens ;)
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-18, 12:02   

Bartek na moda! On żyje mistrzami i nie widzi świata poza nimi, kandydat idealny i ja popieram jego kandydaturę :D Poza tym zawdzięczacie mu w jakimś stopniu większy ruch na serwisie ;)
_________________
 
 
Fudal 
Überszlachta


Wiek: Fud
Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 141

Medale: Brak

Wysłany: 2015-04-19, 16:53   

Z trzech zgłoszeń postanowiłem wybrać na razie dla okresu próbnego dwie osoby. Morisa i Ascarę. Ty Bartku oczywiście masz idealne referencje, aczkolwiek praca, rodzina i forum - jako najważniejsza osoba na tym forum chciałbym byś jemu poświęcał swój wolny czas :)

Moris i Ascara - nadałem Wam uprawnienia moda, jeśli macie jakiekolwiek pytania, to śmiało piszcie mi PW - teraz mail z forum przychodzi natychmiastowo, więc odpowiadam tak szybko jak mogę. Jeśli chodzi o Wasze zadanie, to chyba wyjaśniłem wszystko w pierwszym poście. Archiwizujemy screeny, które się powtarzają, bo były wcześniej (załóżmy, że odnosimy się do screenów wstawionych do półtora roku temu. Jeśli screen był na głównej półtora roku temu i dziś ktoś znowu takiego wstawił, to nie archiwizujemy tego dzisiejszego). Widzicie dubla, wchodzicie w screen piszecie komentarz, że było i podajecie link najlepiej, a następnie klikacie "archiwum". W razie pytań piszcie do mnie! :)
Ostatnio zmieniony przez Fudal 2015-04-19, 16:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-19, 16:54   

Wybrać Morisa na moda to jak wyjąć zawleczkę z granatu i włożyć go sobie do kieszeni.
 
 
Fudal 
Überszlachta


Wiek: Fud
Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 141

Medale: Brak

Wysłany: 2015-04-19, 17:03   

V - r napisał/a:
Wybrać Morisa na moda to jak wyjąć zawleczkę z granatu i włożyć go sobie do kieszeni.


Czemu?
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-19, 17:04   

Najpierw robi, a potem ewentualnie myśli. Cały Moris.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-19, 17:08   

MamaMaurycego napisał/a:
Bardzo przepraszam ale mój Morisek jest zagrożony z polskiego i z matematyki i nie ma czasu na jakieś głupie zabawy z komputerami bo musi sie uczyć żeby mieć dobre stopnie pójśc na studia i mieć zapewnioną przyszłość. A te komputery to tylko zabierają czas. Tak więc w imieniu syna musze odmówić przyjęcia proponowanej mu posady. Zwłaszcza że widze, ze to wolontariat. No ja bardzo przepraszam ale nie wychowałam frajera co będzie robił za darmo. To wszystko a teraz, synku, zgas ten komputer i marsz do nauki!
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2015-04-19, 17:09   

tak było
_________________
no trudno
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.104 sekundy. Zapytań do SQL: 31