Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Icywind, przypominam, by następnym razem nie zaczynać,
Autor Wiadomość
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-10, 11:15   Icywind, przypominam, by następnym razem nie zaczynać,

Ok, mam koszulkę Brazylii, jestem fanatykiem? :P Do tego kolczyki z pacyfkami. A, zapomniałabym! Mam jeszcze piłeczkę antystresową z PZU. I plakat ulubionego zespołu w szafie. Czyli w zasadzie można być fanem każdego działu życia, ale nie polityki? :haha: Bo wtedy to już nie fan, a fanatyk? :haha:

Większość to +50%. Nawet jeśli PO przejmie władzę nad wszystkimi sondażami, rzeczywistości nie zmienią. :haha:
_________________
Nie ufaj rudym
Ostatnio zmieniony przez RudaMaupa 2015-04-10, 12:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-10, 11:18   

RudaMaupa napisał/a:

Większość to +50%. Nawet jeśli PO przejmie władzę nad wszystkimi sondażami, rzeczywistości nie zmienią. :haha:

Tia ale PO to tylko jedna partia, głosujący na PiS, SLD, PSL itd. też nie mają koszulek. Liczyłem, że to zrozumiesz bez pisania :(

RudaMaupa napisał/a:

Ok, mam koszulkę Brazylii, jestem fanatykiem? :P Do tego kolczyki z pacyfkami. A, zapomniałabym! Mam jeszcze piłeczkę antystresową z PZU. I plakat ulubionego zespołu w szafie. Czyli w zasadzie można być fanem każdego działu życia, ale nie polityki? :haha: Bo wtedy to już nie fan, a fanatyk? :haha:

Tak dokładnie, tak
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-10, 11:22   

Icywind, ludzie nie noszą ich koszulek, bo traktują to jako mniejsze zło, a nie nadzieję na przyszłość... Jeśli mam wybrać między młotem a kowadłem, to przecież nie kupię sobie do tego koszulki z logiem młota, bo to nie jest mój wybór, to mniejsze zło.

A oni wybierają partię prawicową z przekonaniem, wierzą w nią. Znajdź mi kogoś, kto wierzy w PiS, SLD, PSL, PO... Chociaż nie, na PiS jeszcze ktoś się cieszy, aczkolwiek średnią wieku mają sporą.

Liczyłam, że zrozumiesz to bez pisania. :P

icywind napisał/a:
Tak dokładnie, tak

Rozkmina:
Gdzie tkwi różnica między fanem a fanatykiem? Czy stanie w kolejce po bilet na wymarzony koncert to jeszcze fan, czy już fanatyk?
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-10, 11:29   

Cytat:

Icywind, ludzie nie noszą ich koszulek, bo traktują to jako mniejsze zło, a nie nadzieję na przyszłość... Jeśli mam wybrać między młotem a kowadłem, to przecież nie kupię sobie do tego koszulki z logiem młota, bo to nie jest mój wybór, to mniejsze zło.

A oni wybierają partię prawicową z przekonaniem, wierzą w nią. Znajdź mi kogoś, kto wierzy w PiS, SLD, PSL, PO... Chociaż nie, na PiS jeszcze ktoś się cieszy, aczkolwiek średnią wieku mają sporą.

No i właśnie o to chodzi. Ludzie głosujący na te partie widzą ich WADY, nie są wyznawcami bo widzą, że to jest bardzo niedoskonałe. Kuce żadnych wad w swoich partiach nie widzą, albo nie chcą widzieć, widzątylko spływające wielkie dobro iświatło. Do tego dochodzi kult jednostki czyli korwina. Nie, to wcale nie jest fanatyzm.

RudaMaupa napisał/a:

Gdzie tkwi różnica między fanem a fanatykiem? Czy stanie w kolejce po bilet na wymarzony koncert to jeszcze fan, czy już fanatyk?

Stanie - nie
Nocowanie - tak

Fan Appla to ktoś kto kupuje ich urządzenia ale widzi ich wady i zalety, fanatyk to ktoś kto nocuje w czymś takim
A jak się słowo złego powie o iPhonie albo Jobsie to zaczyna świętą wojnę.

[ Dodano: 2015-04-10, 11:30 ]
Chyba, że uważasz, że ludzie nie głosują z przekonaniem na inne partie bo one są takie złe a KORWIN takie wspaniałe (/.-)
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-10, 11:44   

To nie temat polityka, ale odpowiem. Swego czasu z AnswerMasterem przeprowadzałam sporo dyskusji na temat Korwina i jego partii. On - poplecznik zagorzały, ja - wtedy zastanawiająca się. Ale nawet będąc zagorzałym korwinistą, AM zdawał sobie sprawę z jego wad, podobnie jak z tego, że tylko on reprezentuje poglądy istotnie wolnościowe.

icywind napisał/a:
Ludzie głosujący na te partie widzą ich WADY

I w zasadzie nic więcej tam nie ma, trudno by było wad nie dostrzegać... Ale wierz mi, wady Korwina też się dostrzega. Po prostu czas wyjść z socjalizmu i przeć w stronę czystego, niczym nieskrępowanego kapitalizmu.

icywind napisał/a:
Do tego dochodzi kult jednostki czyli korwina. Nie, to wcale nie jest fanatyzm.

Racja, zaczynam się od dzis do Korwina modlić. :P Ten pan jako persona mnie irytuje, ale jako polityk - hell yeah! Znajdź mi drugiego w polityce, który przez 20 lat ciągle obstaje przy swoim i się nie poddaje, nie zmienia stron jak chorągiewka na wietrze... :P Ale tak, to kult jednostki, wcale nie analiza faktów. :P

Aż sobie chyba kupię koszulkę. Chłopina nie czerpie milionów z budżetu na kampanie, to chociaż tak dofinansuję. Nazwij mnie fanatykiem, jeśli chcesz, może nawet szaleńcem, ale wiesz... wszystkie wielkie zmiany zaczynały się od tego, że pojawiał się jeden szalony człowiek i rzesza jego fanatyków, jak to określiłeś. Nie przeczę, są małolaty z wypranymi mózgami, ale są też świadomi dorośli ludzie. Za jednego się uważam. Nie uwielbiam Korwina, ale uważam, że w polityce słusznie gada i ma poparcie, więc zachęcam wszystkich nad zastanowieniem się nad nim. Fanatyczka jak nic.

icywind napisał/a:
Stanie - nie
Nocowanie - tak

Stanie całą noc? Stanie od rana do wieczora? A czy stanie w kolejce do lekarza od 5:00 rano to fanatyzm czy jednak zwykły fanklub?

[ Dodano: 2015-04-10, 11:44 ]
icywind napisał/a:
Chyba, że uważasz, że ludzie nie głosują z przekonaniem na inne partie bo one są takie złe a KORWIN takie wspaniałe (/.-)

Tego nie skumałam. ???
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-10, 11:51   

Cytat:


I w zasadzie nic więcej tam nie ma, trudno by było wad nie dostrzegać... Ale wierz mi, wady Korwina też się dostrzega. Po prostu czas wyjść z socjalizmu i przeć w stronę czystego, niczym nieskrępowanego kapitalizmu.

Jakiego socjalizmu, nie no kurde błagam ;_;
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-10, 11:57   

Ziomuś, nie rozśmieszaj mnie. Zabierają nam połowę tego, co płaci rzeczywiście pracodawca tylko po to, by maszyna administracyjna mogła się opiekować swoimi niesamodzielnymi obywatelami. Przecież nie można zaufać, że człowiek sam sobie na starość coś odłoży, lekarza znajdzie... No i ten tabun urzędników pomocnych w każdej chwili. :) Cóż to innego jak nie socjaldemokracja? Chociaz nie, przepraszam. Mamy wolność słowa, żeby nie było, że na nic wpływu nie mamy. :muk: Można przynajmniej wyrazić swoje niezadowolenie, o ile nie dotyczy prezydenta, rządu, mniejszości etnicznych, seksualnych czy idei państwa opiekuńczego. Żyć, nie umierać!

[ Dodano: 2015-04-10, 11:59 ]
Nie zapominajmy o tym, że wszystko po to, aby żyło się lepiej. I równo. Bo dlaczego ja mam sobie spokojnie zarabiać, a jakiś pijaczyna z wyrokiem ma gnić, bo roboty z takim podejściem nie znajdzie?
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-10, 12:00   

:roll:
Przypomnij mi następnym razem, żeby z tobą nawet nie zaczynać bo to śmieszne jest
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-10, 12:03   

Sam sobie przypomnij. ;)
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-10, 12:05   

Dobrze, zapisze sobie w podpisie. Mam nadzieję, że się nie obrazisz :-D
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-10, 12:06   

Obrażę. Ale jestem całkowicie oderwana od Twojej rzeczywistości, w mojej jesteś różową krówką, która dużo muczy, a mało mleka daje. ;)
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 23