Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Pracowała z Julią Roberts, znała George'a Clooneya.
Autor Wiadomość
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-05, 08:54   Pracowała z Julią Roberts, znała George'a Clooneya.

Hiszpanka Anna Allen zdobyła 22 tys. fanów na Instagramie, udzielała wywiadów poważnym mediom, chwaliła się, że zna gwiazdy Hollywood i gra w popularnych serialach. Na dowód zamieszczała swe zdjęcia u boku sławnych aktorów. Okazało się, że kłamała na potęgę. Wpadła, bo udawała, że była na gali Oscarów.



"Nie wierz we wszystko, co można zobaczyć na Instagramie. Hiszpańska aktorka udawała, że robi międzynarodową karierę, edytując zdjęcia w Photoshopie. Wszyscy uwierzyli, że jest gwiazdą, a to było kłamstwem" - napisał "New York Daily News".

Pokazała "swoje" zdjęcie z festiwalu, a to była Polka

Chodzi o 32-letnią Annę Allen, pochodzącą z Girony niespełniona aktorkę, która - jak piszą dziennikarze - wykorzystując media społecznościowe przez kilka lat udowadniała, że jest gwiazdą. A ludzie w to uwierzyli. Na instagramowym koncie udało się jej zdobyć 22 tys. obserwatorów, śledzących jej "karierę".


Tak przy pomocy Photoshopa Hiszpanka "pojawiła" się na oscarowej gali


Twierdziła, że gra w popularnym serialu CBS "Teoria wielkiego podrywu" i jako dowód zamieściła zdjęcie z Mattem Bomerem, gwiazdą tej produkcji. W rzeczywistości nakleiła swoją podobiznę na twarz amerykańskiej aktorki Summer Glau, która wystąpiła w jednym odcinku w 2009 roku.
To samo dzięki Photoshopowi zrobiła z portretem brytyjskiej aktorki Romoli Garai, by móc utrzymywać, że była na planie miniserialu BBC "Emma" i zagrała tytułową rolę u boku Jonny'ego Lee Millera.


Hiszpanka twierdziła, że gra w popularnym serialu
CBS "Teoria wielkiego podrywu" i jako dowód
zamieściła wspólne zdjęcie z Mattem Bomerem


Nie wahała się pochwalić, że w 2013 roku była gwiazdą na Festiwalu Filmowym w Rzymie. By to uprawdopodobnić, zamieściła zdjęcie z czerwonego dywanu. Tym razem "ofiarą" oszustki padła polska aktorka od lat mieszkająca we Włoszech, Katarzyna Smutniak, do której sylwetki Anna Allen dokleiła własną głowę.




Mistyfikatorka szczególnie upatrzyła sobie amerykańską aktorkę Sophię Bush, która ma tyle samo lat i jest podobna fizycznie do Hiszpanki. Ta kopiowała zdjęcia Sophie z Instagrama i wklejała na swoje konto. W ten sposób chwaliła się np. butami Balenciagi, które naprawdę były nowym zakupem Bush. Ściągała także zdjęcia z jej podróży czy z planu filmowego i podpisywała jako własne, publikując nawet te same podpisy, które zamieściła Amerykanka.

Żeby uwiarygodnić opisywane sukcesy podpierała się kontraktem z agencją Green Air z Los Angeles, która rzekomo dla niej pracowała. Tymczasem - jak twierdzi Formula TV - agencja nie istnieje, ma tylko konto na Twitterze. Pojawiają się tam jedynie wiadomości menedżera Marco Tomboliniego, który chwalił się sukcesami swojej podopiecznej, czyli Anny Allen.



"To oficjalne. Zostałam zaproszona na Oscary!"

W fikcyjną karierę uwierzyły nawet poważne media, jak hiszpański dziennik "El Mundo", który zrobił z Anną wywiad. Nakłamała w nim o współpracy i znajomości z Julią Roberts, z którą ponoć miała się spotykać na planie filmu HBO "Odruch serca". W lokalnej edycji magazynu "Esquire" opowiadała zaś, że zakończyła pracę nad włoskim projektem "L'abile sognatore" o dziecku z zespołem Downa i że kręciła odcinki nowego sezonu amerykańskiego serialu "Białe kołnierzyki" z Mattem Bomerem i Tiffani Thiessen. Fantazjowała również, jakoby była częścią obsady "Wersalu", francuskiej wysokobudżetowej produkcji telewizyjnej.

W 2008 roku faktycznie wystąpiła w kilku odcinkach hiszpańskiego tasiemca "Cuéntame cómo pasó", jednak rzekomy powrót do serialu w 2014 roku już zmyśliła. Posunęła się nawet do tego, że z dumą informowała o zaproszeniu na oscarową galę. Zamieściła na Instagramie jego zdjęcie z podpisem: "To oficjalne. Zostałam zaproszona na Oscary!".


Pochwaliła się, że jedzie na Oscary i zamieściła oficjalne zaproszenie,
a tak naprawdę to było zdjęcie zabrane z konta aktorki Lupity Nyong’o


Było to zdjęcie ściągnięte z konta aktorki Lupity Nyong’o sprzed roku. Zanim hiszpański magazyn "Hola!" się o tym dowiedział, zdążył nawet opublikować zdjęcie czarnej sukni, w której Allen miała być w lutym na gali w Hollywood.

Dziennik "El Mundo" po ceremonii przeprowadził z Anną rozmowę. - Poznałam na Oscarach Neila Patricka Harrisa, rozmawiałam z nim dłuższą chwilę. Powiedziałam mu, że jestem jego fanką i uwielbiam serial "Jak poznałem waszą matkę". Każdy odcinek przed snem wprowadza mnie w dobry nastrój - takie wypowiedzi z tego wywiadu cytuje "New York Daily News".



Zagrała w "Titanicu"? Odebrała Nobla?

To było o jedno kłamstwo za dużo. Internauci odkryli, że Allen nie tylko nigdy nie była na oscarowej gali, ale nawet na żadnym czerwonym dywanie. A cała jej światowa kariera to tylko photoshopowa fałszywka.

I zaczęli zalewać sieć memami z nią w roli głównej. Pokazali na przykład scenę z "Titanica", w której to ona, zamiast Leonarda DiCaprio, obejmuje Kate Winslet. A także - jak odbiera w Oslo Nagrodę Nobla. Jest też mem, na którym widać ją, zamiast Ellen DeGeneres, na słynnym selfie wśród aktorów ubiegłorocznej oscarowej gali. I kolejny, gdy w studiu telewizyjnym udziela wywiadu słynnemu Davidowi Lettermanowi.

Gdy wyszło na jaw, że wszystko jest zmyśleniem, Allen skasowała konto na Instagramie i przepadła.







ŹRÓDŁO
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-05, 09:55   

_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2018-11-19, 07:38, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-05, 10:36   

:diabelek2: :diabelek2: :diabelek2: :diabelek2:

Czekam też na Wasze pomysły :P








 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-05, 10:43   

Wypromujmy tak jakiegoś forumowicza :P
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-05, 10:54   

Chciałem ją powklejać do zdjęć forumowiczów, ale wtedy musielibyśmy przenieść temat do ukrytego :P
 
 
Cinereo 
Hagane no renkinjutsushi


Dołączył: 13 Gru 2014
Posty: 306
Skąd: mam wiedzieć?

Medale: Brak

Wysłany: 2015-03-05, 16:56   

Kiedyś był eksperyment, w którym gość zatrudnił kilku ludzi by robili mu zdjęcia i udawali fanów. W efekcie ludzie z ulicy zaczęli brać od niego autografy.

[ Dodano: 2015-03-05, 16:57 ]
O, tu macie: http://www.dailymail.co.u...-celebrity.html
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-05, 17:12   

Heh widziałem to kiedyś. :-D

Niezłe to było :)
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-05, 17:25   

Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej.

Tak się kończy chęć zaistnienia w internecie. Paradoksalne jest to, że zapewne zdemaskowanie oszustki przysporzy jej więcej popularności niż sam instagram z fotoszopkami.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-05, 23:06   

nikt nie ma pomysłów? :(
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-06, 16:21   

To wrzuć łamacza nosów na tle Białegostoku.
 
 
-Veon- 
Überszlachta
-Master-


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 727

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-07, 10:22   


_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-07, 14:37   


 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-07, 20:17   

_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-07, 20:42   

Level: Paint





_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.075 sekundy. Zapytań do SQL: 26